• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
آره دیگه اسپمر بود گفتم که با یک بار تو تاپیک فروش بن نمیشند جزو سوابق منفی میشه....
اینم دلیل نمیشه حالا یه بار پیگیری نشد شما تو تاپیکتون شلوغ این کمکی نمیکنه...

در مورد کسی نظر یا پیشنهادی داره؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
آره دیگه اسپمر بود گفتم که با یک بار تو تاپیک فروش بن نمیشند جزو سوابق منفی میشه....
اینم دلیل نمیشه حالا یه بار پیگیری نشد شما تو تاپیکتون شلوغ این کمکی نمیکنه...

عین داوری لیگ شده :D
من 2بار اینجوری مزایده ام خراب شده و متضرر شدم
شلوغ کردن تو تاپیک هم واکنش طبیعی هست دیگه ...

این دیگه فکر کردن نمیخواد واضح هست که %100 لازمه

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
فکر نمیخواد ولی یه روال و سازوکار میخواد که داره آماده میشه ضمن اینکه باید با سایر مدیران مشورت بشه
/
گفتم که اون واکنش طبیعی هم کمکی نمیکنه که هیچ اثر منفی داره...

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
جناب آقای روال کار بفرما به این تاپیک رسیدگی کن . بیا دیگه

http://forum.persiantools.com/t199464.html

این چه اوضاعیه طرف اومده بید داده برنده شده بعد میگه نمیخوام.

تازه کلا تاپیک رو خراب کرده رفته.

شما هم که روال کاریتون اجازه نمیده مشکلات رو حل کنید.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
جناب آقای روال کار بفرما به این تاپیک رسیدگی کن . بیا دیگه

http://forum.persiantools.com/t199464.html

این چه اوضاعیه طرف اومده بید داده برنده شده بعد میگه نمیخوام.

تازه کلا تاپیک رو خراب کرده رفته.

شما هم که روال کاریتون اجازه نمیده مشکلات رو حل کنید.

مشکل و شکایت رو دقیق بگید تا ایشون بیاد دفاع کنه و بعد رسیدگی میشه و نتیجه اعلام میشه

آخرین باشه که با این لحن صحبت میکنید

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
ایشون دیشب گفتند که دامنه رنک 2 که در تاپیک برای فروش بوده رو خریدارند . بنده هم در تاپیک قبول کردم و نوشتم فروخته شد.

بعد ایشون گفتند من نمیخوام و انصراف دادند. در حالی که بعد از بید دادن انصراف معنی نداره

و بعد هم باعث انحراف تاپیک شدند.

الانم که شما تاپیک رو بستی !!!1

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
من نیازی به بید ایشون نداشتم که دامنه رنک 2 رو رو هوا میزنند . اما چون این فروم یکم عوض شده میگم چرا با این افراد برخورد نمیشه؟

الان شک نکنید اگه با ایشون برخورد نکنید . از فردا همه تاپیکا اینجوری میشه

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
برخورد که میشه من بهشون پی ام دادند تا بیان اینجا دفاع کنند
اگر تا 24 ساعت آینده نیومند که یه طرفه برخورد میشه
برای رفع کلی این مشکل هم یه بخشی داره آماده میشه...

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
برخورد که میشه من بهشون پی ام دادند تا بیان اینجا دفاع کنند
اگر تا 24 ساعت آینده نیومند که یه طرفه برخورد میشه
برای رفع کلی این مشکل هم یه بخشی داره آماده میشه...

ممنون . منتظرم

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
ایشون در ابتدا گفته بودند که رنک دامنه 2 هست و اصلی است بنده هم پیغام دادم که میخوام ولی بعد بررسی فهمیدم که رنک 2 دامنه ایشون به تایید این لینک وریفای نشده است و تایید شده نیست ، لذا چون در حرف ایشان با یافته خودم تناقض دیدم از خرید انصراف و به ایشان هم در کمتر از 30 دقیقه موضوع را اعلام کردم که تاپیک را فعال نمایند و باید در نظر بگیرید که از فاصله درخواست من تا انصرافم 30 مین بیشتر طول نکشیده و به هیچ وجه منظقی نیست که در طی این مدت زمان کوتاه ایشون ادعای خراب شدن تاپیک را داشته باشندوهمانطور که دیدید برای دومین دیگری که در تاپیک برای فروش قرار داده اند 5 ساعت مهلت داده اند!

به هر حال سابقه فعالیتم در این مدت چند ساله مشخص است.

مدیران محترم ، تاپیک قبلی پر از توهین به بنده است ،و نقض صریح بند شماره 4 مرامنامه پرشین تولز می باشد و تقاضا این است که بند شماره 14 اعمال شود یا لطف فرمایید توهینات آشکاری که این آقا به من کرده رو حذف نمایید یا یه فرصت بدید تا جواب توهین هایش را به لفظ خودش بدم

------------------------------------

پی نوشت :

بند شماره 4 مرامنامه پرشین تولز: احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

بند شماره 14 مرامنامه پرشین تولز: . تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد.

Last edited:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
ایشون دیشب گفتند که دامنه رنک 2 که در تاپیک برای فروش بوده رو خریدارند . بنده هم در تاپیک قبول کردم و نوشتم فروخته شد.

بعد ایشون گفتند من نمیخوام و انصراف دادند. در حالی که بعد از بید دادن انصراف معنی نداره

و بعد هم باعث انحراف تاپیک شدند.

الانم که شما تاپیک رو بستی !!!1

من نیازی به بید ایشون نداشتم که دامنه رنک 2 رو رو هوا میزنند . اما چون این فروم یکم عوض شده میگم چرا با این افراد برخورد نمیشه؟

الان شک نکنید اگه با ایشون برخورد نکنید . از فردا همه تاپیکا اینجوری میشه

ممنون . منتظرم

ایشون در ابتدا گفته بودند که رنک دامنه 2 هست و اصلی است بنده هم پیغام دادم که میخوام ولی بعد بررسی فهمیدم که رنک 2 دامنه ایشون به تایید این لینک وریفای نشده است و تایید شده نیست ، لذا چون در حرف ایشان با یافته خودم تناقض دیدم از خرید انصراف و به ایشان هم در کمتر از 30 دقیقه موضوع را اعلام کردم که تاپیک را فعال نمایند و باید در نظر بگیرید که از فاصله درخواست من تا انصرافم 30 مین بیشتر طول نکشیده و به هیچ وجه منظقی نیست که در طی این مدت زمان کوتاه ایشون ادعای خراب شدن تاپیک را داشته باشندوهمانطور که دیدید برای دومین دیگری که در تاپیک برای فروش قرار داده اند 5 ساعت مهلت داده اند!

به هر حال سابقه فعالیتم در این مدت چند ساله مشخص است.

مدیران محترم ، تاپیک قبلی پر از توهین به بنده است ،و نقض صریح بند شماره 4 مرامنامه پرشین تولز می باشد و تقاضا این است که بند شماره 14 اعمال شود یا لطف فرمایید توهینات آشکاری که این آقا به من کرده رو حذف نمایید یا یه فرصت بدید تا جواب توهین هایش را به لفظ خودش بدم

------------------------------------

پی نوشت :

بند شماره 4 مرامنامه پرشین تولز: احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

بند شماره 14 مرامنامه پرشین تولز: . تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد.
خب با توجه به این که تاپیک فروش هست نه مزایده انصراف امکانپذیره فقط کاربر hamed_u139 تو تاپییک بدون مسائل حاشیه ای اعلام انصراف بکنند تا ادامه پیدا کنه
پست ها هم پاک شد و باز شد

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
شما متاسفانه نقاب احترام به صورت زدید ولی نمیدونید که وقتی شخصی رو بی سواد تلقی و اونو بی فرهنگ جلوه میدید بیشترین توهینه . شما فکر کردی چون کتابی و رسمی مینویسی با فرهنگی !!!!

در ضمن بنده گفتم رنک سالمه و اثبات میکنم . http://www.seoapp.net/ شما بفرمایید تو این سایت چک کنید. عزیزم هر دامنه شرایط خاصی داره . حالا که اتهام زدید به قصد کلاه برداری من ,توضیح میدم. خیلی از سایت ها مثل سئو مسترینگ رنک بعضی دامنه ها مشخصا اعلام نمیکنند . این سایت که من معرفی کردم اثبات کننده حرف منه.

اون 5 ساعت که به اون خریدار فرصت دادم به منظور توانایی ایشون از انصراف نیست . بلکه یعنی 5 ساعت بعد پیشنهاد بالاتر نبود ایشون برنده هستند. نه اینکه فرصت انصراف دارند

مدیر محترم ایشون فکر کرده چون سابقه داره پس هرکاری کنه موجه است ولی ایشون خطای آشکاری کردند و برنده بودند که انصراف دادند.

اگر مدیر اعتقاد دارد که این کار یعنی بید دادن و بعد انصراف دادن درسته من از همین الان تو تمام تاپیک ها بید میدم و انصراف میدم . نمیشه که اینجوری!!!!!!!!!

شما هم پیراهن عثمان را علم نکن و سعی در بیگناه نشان دادن نکن . شما واسه ما قوانین رو ردیف نکن . چون خودت عمل نکردی.

تازه سند هم دارم که ایشون پیغام خصوصی دادند که در جواب اینکه من گفتم گزارش تخلفتون رو میدم ,گفتند به هرکی دوست داری بگو هیچ کس هیچکاری نمیتونه انجام بده.

درست میگویید چون اگر قبلا با افرادی که تو سبک شما بید دادن و بعد انصراف درست برخورد میشد شما این حرف رو نمیزدی.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
اگر طرفین به خاطر توهین گذشت میکنند که هیچ و گرنه با هردو برخورد میشه
/
نظر من هم در مورد انصراف همون پست قبلی هست

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
خب با توجه به این که تاپیک فروش هست نه مزایده انصراف امکانپذیره فقط کاربر hamed_u139 تو تاپییک بدون مسائل حاشیه ای اعلام انصراف بکنند تا ادامه پیدا کنه
پست ها هم پاک شد و باز شد

آقای مدیر یعنی ازین به بعد من اجازه دارم تو هر تاپیکی بخوام که فروش باشه . بید بدم و بعد انصراف بدم ;)

لطفا پاسخ سوال صریح من رو بدید؟

ایشون تاپیک رو خراب کردند و شما بدترین کار ممکن رو کردید یعنی پاک کردید تا دیگران کار زشت ایشون رو نبینند.

این نوع قضاوت عدالت نیست . من هم دیگه اعتقادی به این بازارچه ندارم.به 2 دلیل :

1- عدم تعهد بعضی از کاربراش به قوانینی که خودشون درست میدونندش.و رعایت نکردن حقوق دیگران.

2- بجای اینکه شخص خطاکار به همه نشون داده شه و جزو سوابق بدش حساب شه >>>> پست هاشو پاک کردید که...... یعنی بی عدالتی

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
اگر طرفین به خاطر توهین گذشت میکنند که هیچ و گرنه با هردو برخورد میشه
/
نظر من هم در مورد انصراف همون پست قبلی هست

یعنی سکوت کنید دیگه ؟

یعنی ...........

لطفا واضح بگید من نمیفهمم اینجوری؟

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
من تو این مورد خاص به هیچ وجه کوتاه نمیام . و گذشت نمیکنم. تمام

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
آقای مدیر یعنی ازین به بعد من اجازه دارم تو هر تاپیکی بخوام که فروش باشه . بید بدم و بعد انصراف بدم ;)

لطفا پاسخ سوال صریح من رو بدید؟

ایشون تاپیک رو خراب کردند و شما بدترین کار ممکن رو کردید یعنی پاک کردید تا دیگران کار زشت ایشون رو نبینند.

این نوع قضاوت عدالت نیست . من هم دیگه اعتقادی به این بازارچه ندارم.به 2 دلیل :

1- عدم تعهد بعضی از کاربراش به قوانینی که خودشون درست میدونندش.و رعایت نکردن حقوق دیگران.

2- بجای اینکه شخص خطاکار به همه نشون داده شه و جزو سوابق بدش حساب شه >>>> پست هاشو پاک کردید که...... یعنی بی عدالتی
انصراف تو هر معامله ای هست حالا اگر یکی دلیل هم داشته باشه که...
ولی تو تاپیک مزایده اگر انصراف باشه برخورد با نام کاربری رو در پی داره
کسی که از حد خودش تجاوز کنه و تو هر تاپیکی به خودشون اجازه بده که بید و انصراف بده طبیعی هست که کلا دستریش محدود میشه و اسپمر هست
اینا هم عین قوانین هست
یعنی سکوت کنید دیگه ؟

یعنی ...........

لطفا واضح بگید من نمیفهمم اینجوری؟

سکوت که نکردیم واضح گفتم و بازم میگم
یه سری توهین و حمله و شخصی بین شما رد و بدل شد چون رکیک نبوده وگزار کردیم به خودتون اگر به خاطر این موارد از هم شاکی هستید که با هردو تون با توجه به نوع برخوردتون برخورد مناسب میشه (بن نیست) اگر هم که گذشت کردید که هیچ

adana.ir

Guest
لایک‌ها
0
بخشیدم . مشکلی نیست. شکایتم رو پس میگیرم.

Last edited:

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
صاحب حقی نبودی که بخوای ببخشی

بالا