برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
ntpkth3dq4burul6hqej.png

;)

http://www.google.com/#q=img.ir&hl=...gc.r_pw.&fp=a734dbde0467cdba&biw=1024&bih=544

تو 5 صفحه که دیدم چیزی نبود ؟!
شما به اینصورت سرچ کردی؟ site : persiantools.com domain.ir

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
این مورد شما نیست فقط همه که از این روش استفاده میکنند ایندکس میشه احتمالا هم به خاطر تو سورس پیج بودنه
به هرحال من این پستها رو میفرستم تاپیک عمومی

Last edited:

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
واضح هست که از این روش استفاده کردن ایندکس میشه .

حالا اگر ایندکس بشه چه اشکالی داره ؟ مشکلی پیش میاد ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
واضح هست که از این روش استفاده کردن ایندکس میشه .

حالا اگر ایندکس بشه چه اشکالی داره ؟ مشکلی پیش میاد ؟

مشکلی که نداره ...
فقط بعضی افراد دوست ندارند با سرچ دامنه تاپیک فروش بیاد صفحه اول
من که سرچ میکنم چیزی نمیاد ...
ولی وقتی فقط تو پرشین تولز سرچ میکنم چرا پیدا میکنه

WinDesign

Registered User
لایک‌ها
176
مشکلی که نداره ...
فقط بعضی افراد دوست ندارند با سرچ دامنه تاپیک فروش بیاد صفحه اول
من که سرچ میکنم چیزی نمیاد ...
ولی وقتی فقط تو پرشین تولز سرچ میکنم چرا پیدا میکنه

به این صورت تو گوگل سرچ کن:
فروش دامنه AAA.ir

مثلاً به جای AAA اون دامنه عربی رو بذار:)

ولی آخر نتابج میاره !

من 2-3 تا از دامنه هاتو چک کردم، نبودن ولی این بود ...

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
این آقای کمال سنجری یوزر km2010 بیش از 10 روزه که پول رو به حسابش ریختم ولی هنوز دومین را انتقال نداده و هی میگه امروز و فردا و اینجور که فهمیدم ایشون اصلا صاحب دامنه p30tarh نیست و دامنه یکی دیگه رو خواسته بفروشه و نوعی کلاهبرداری کرده و هر چی بهش میگم پولو پس بده به روی خودش نمیاره و گوشیشو هم جواب نمیده

خواستم یه تاپیک جداگانه بزنم ولی گفتم شاید هنوز آبروش واسش مهم باشه و بیاد پولو پس بده

از مدیر تاپیک درخواست دارم که دسترسی ایشون را به انجمن ها محدود کنه و با این کاربر متخلف برخورد کنه

km2010

Registered User
لایک‌ها
0
....................

Last edited:

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
اگه مال من نبوده پس ای دی من رو چه جوری از داخل سایت ادد کردی

بعدش من که نباید انتقالش بدم

مدیر این سایت باید انتقالش بده

بیا اینجا ثبت نام کن اتقال بده

آقای محترم بیشتر از 10 بار بهت گفتم که شما اگر صاحب دامنه ای پس باید خودت انتقال بدیش و نیازی به عضو شدن من نیست چون دامنه در دایرکت آی ثبت شده و شما اگر صاحب دومین بودی کافی بود به مدیر همین سایتی که میگی تیکت بزنی بگی دامنه رو به پنل دایرکت آی من انتقال بده و نیازی به عضو شدن من نیست. شما یه کلاهبرداری که 10 روزه منو سرکار گذاشتی. این دامنه 10 روزه که پارک شده و ارزشش از بین رفته. من دیگه نمیخوامش و باید پولو برگردونی

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
این آقای کمال سنجری با یوزر km2010 در این تاپیک دومین p30tarh.com رو در حدود 7 روز پیش به بنده در ازای 36 تومان فروختند ولی هنوز دامنه را انتقال ندادند و هر روز امروز و فردا می کنند و حتی به تلفن ها هم پاسخ نمیدهند و اصلا انگار ایشون صاحب دامنه نیستند و دامنه ای که مال خودشون نبوده برو فروختند و قصد کلاهبرداری داشته اند. از مدیر تاپیک درخواست بررسی هر چه بیشتر این موضوع را دارم.

این دامنه در این مدت پارک بوده و فاقد ارزش شده و دیگه این دومین رو نمیخوام. این آقا فقط یه کلاهبرداره
فیش واریز 36 تومان به حساب آقای کمال سنجری پور در قبال خرید دامنه p30tarh در تاریخ 90/04/17

sanjari2.jpg

Last edited:

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
دامنه بعد گذشت 1 هفته هنوز تازه در حاله انتقاله؟؟؟؟

ادعای اننقال دامنه ، فقط یه دروغه که با ایشون به عنوان یه کلاهبردار برخورد نشه. این دامنه در طول این مدت پارک بوده و ارزشش را از دست داده و پیج رنک آن صفر شده است و دیگر 2 نیست. من این دامنه را نمیخوام دیگر و باید با ایشان به عنوان یه کلاهبردار برخورد شود

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
اگه کلاهبردار نبودی، بعد 7 روز انتقال میدادی . از کجا معلوم همه چیزت دروع نباشه؟؟؟

من که چیز بیشتری ازت نمیخوام.36 تومان منو همین امروز پس بده

در ضمن پیج رنک دامنه شما صفر است نه 2. که این هم خودش یه دروغ است برای کلاهبرداری

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
با عرض سلام

دوستان یه دامنه دارم با پیج رنک 2

گفتم اگه کسی خواست قیمت پیشنهادی رو بده می فروشم

www .p-----30 ----- tarh------------.com

در ضمن شما که از قوانین انتقال دومین چیزی نمیدونی بهتره دیگه تو این تاپیک های فروش شرکت نکنی و بخوای کلاه برداری کنی.

دامنه در دایرکت آی ثبت شده و من هم در دایرکت آی پنل دارم شما اگر صاحب دامنه بودی کافی بود یه تیکت به کسی که واست دامنه رو ثبت کرده میزدی و میگفتی دامنه رو به پنل من انتقال بده. این انتقال 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه ولی هنوز بعد 7 روز این کار انجام نشده. این یعنی اینکه شما قصد فروش دامنه رو نداشتی و قصدت یه چیز دیگه است

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
الان مشکل چی هست دقیقا منتقل نمیکنند یا رنک نداره؟

رنک داشتن یا فیک بودن و نبودنش که به راحتی قابل چک کردن هست قبل از خرید

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
2 تا مشکل هست

1- اینکه ایشون قرار بود شنبه دومین رو منتقل کنند که الان 6 روز گذشته هنوز منتقل نکردند و تو این مدت دامین رو پارک کردن که از لحاظ گوگل دومین بی ارزش میشه

2- تو این مدت که پارک شده ، بعد از درآمدن از پارک ، رنک دامنه صفر شده

من انتقال دامنه رو نمیخوام دیگه. ایشون باید پول منو پس بده چون دیگه بکارم نمیاد این دومین. من این دومین رو 7 روز پیش نیاز داشتم و باید نهایتا ظرف دو روز انتقال میدادند

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
الان مشکل چی هست دقیقا منتقل نمیکنند یا رنک نداره؟

رنک داشتن یا فیک بودن و نبودنش که به راحتی قابل چک کردن هست قبل از خرید

کی میخواهید در مورد این کاربر تصمیم گیری کنید؟

UptimeHost.IR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا دروغه

داخل برخی از مشتریان ما برو

این هم شماره تماس آپ تایم رو هم براتون پ.خ کردم

بپرس به نام من هست یا نه

کلاهبر دارهم خودتی

من بهتون گفتم تا اونجا عضو نشید دامنه انتقال داده نمی شه شما گفتی من عضو نمی شه شما خودت باید انتقالش بدی مقصر خودتون هم هستی

دوستان عزیز سلام

بنده چراغی هستم مدیریت هاستینگ آپتایم

اینجا چه خبره دوستان ؟ فکر میکنم نیاز باشه توضیحات تکمیلی بدم خدمتتون
این دامنه به نام آقای خضری بود که همونطور که میدونید انتقال دامنه از طریق خود مشتری میتونه انجام بشه در پنل دایرکت آی ...

دوستان از هاستینگ خواستند که دامنه رو به نام فرد دیگری انتقال بدیم که همونطور که دیگر شرکت های میزبانی وب نیز انجام میدهند ما نیز درخواست پرداخت هزینه انتقال یا همون ترانسفر دامنه رو دادیم که منجر به این موضوع شد که دوستان پشیمون شدند چون میخواستند باز هم مبلغ ترانسفر رو از فرد سوم بگیرند که در اصول ادب و احترام به دور هست که بعد از طی کردن مبلغی با فرد دیگری مبلغ اضافی درخواست شود !

بنده این ناشی گری رو متوجه صاحب دامنه اولیه می دونم که قبل از فروش دامنه با خریدار در این مورد صحبت نکردند !

این دامنه فکر میکنم 1 یا 2 ماهی بشه که روی هسته اصلی هاست نبود و روی هاست پارک شده بود که مطمئنا این امر باعث افتادن رنک گوگل دامنه فوق شد

در هر صورت اگر نیاز به توضیحات تکمیلی بود بنده و تیم کاری هاستینگ آپتایم در خدمتیم

موفق و سربلند باشید:)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
فارسی مارکت فکر میکنم به من برسه بعد از 24 ساعت پیشنهادی نبوده !

بالا