• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
فارسی مارکت فکر میکنم به من برسه بعد از 24 ساعت پیشنهادی نبوده !

در مورد این دامنه من شرمنده شما هستم.
اما من توی یک پست قبل از پیشنهاد شما، در این مورد متذکر شدم.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
متوجه نمیشم! من 10:09 دقیقه 2 روز پیش پیشنهاد دادم و تا 24 ساعت بعدش 10:09 روز گذشته هیچ پیشنهادی نبوده و قطعا دامین برای من باید حساب بشه !
منظور شما اینه بعد از 12 ساعت بیام برای پیشنهاد خودم دوباره آفر بدم ؟

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
نه ببینید. از اونجا که این دامین و همچنین PersianMC.ir چندین بیدر داشتن، من مثل خیلی از حراجی های مرسوم، براش زمان پایان مزایده ثابت درنظر گرفتم (ساعت 24 سه شنبه) و این رو با فونت برزگ و رنگ متمایز مشخص کردم.

این پست رو مشاهده کنید: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3755321&postcount=214

اگر پیشنهاد شما قبل از این پست من میبود، الان حق با شما بود. چون در اون صورت، شرایط مزایده همون شرایط قبلی بود.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اصلا متوجه نمیشم! بعد از پیشنهاد من قبل از ساعت 12 شما هیچ پیشنهادی در 24 ساعت نبوده و قانونا دامین باید به من برسه..

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
اصلا متوجه نمیشم! بعد از پیشنهاد من قبل از ساعت 12 شما هیچ پیشنهادی در 24 ساعت نبوده و قانونا دامین باید به من برسه..

منتظر مدیر بخش میمونیم، تا در این مورد قضاوت کنن.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
Shemshad
08-01-2011, 10:09 PM
فارسی مارکت 6

+Amin+
08-02-2011, 11:59 PM
farsi market 7​

اگه طبق 24 ساعته باشه که Shemshad برنده است، ولی طبق "برای این دو دامنه، تا ساعت 12 فردا شب (سه شنبه) هرکی برنده شد دامین به اون تعلق میگیره" +Amin+ برنده است.

:دی

اگه فضولیه پستم گزارش بدید :rolleyes:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
با توجه به این پست و اینکه کاربر Shemshad و +Amin+ پیشنهادشون بعد از پست بوده و به این پست توجه کردند و یا باید میکرند واضح و روشن هست که +Amin+ برنده دومین مورد بحث هست

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من بازم متوجه نمیشم!

اگر پیشنهاد امین قبل از ساعت 10 بود حق با شما بود ولی با این تفاسیر ! یعنی من بعد از 24 ساعت از پیشنهاد خودم باید دوباره پیشنهاد میدادم ؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
من بازم متوجه نمیشم!

اگر پیشنهاد امین قبل از ساعت 10 بود حق با شما بود ولی با این تفاسیر ! یعنی من بعد از 24 ساعت از پیشنهاد خودم باید دوباره پیشنهاد میدادم ؟

پست قبلی من به اندازه کافی شفاف بود! نبود؟

arash.mehrad

Registered User
لایک‌ها
2
یک سئوال:
چرا کاربران دسترسی حذف (حذف منطقی و نه فیزیکی) پستهای خود را ندارند؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
یک سئوال:
چرا کاربران دسترسی حذف (حذف منطقی و نه فیزیکی) پستهای خود را ندارند؟

در بازارچه چون امکان حذف پست نیست ولی در سایر بخشهای فروم هست
-
نظر سنجی برای دامین هم اینجا ایجاد کنید بهتر هست نه بازارچه که محل خرید و فروش هست صرفا

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
من یه مدت نبودم اگر موردی در این بخش بوده و نه کل بازارچه بوده که بررسی نشده اینجا بگید
ممنون

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,371
سلام به دوستان عزیز

خواستم یه پیشنهادی بدم برای بخش "خرید و فروش دومین و وب سایت" .

به نظرم بعضی از دوستان هستند که دامین هاشون فروش نمیره و این دوستان دائما تاپیک هاشون رو بعد از مدتی دوباره بالا می آورند و باعث می شوند که بسیاری از تاپیک ها به صفحه 2 برود.

به نظر بد نیست برای هر تاپیک مدت مشخصی برای در صفحه اول بودن تعیین کرد.
مثلا اگر من یه تاپیک زدم حداکثر بتونم تا دو هفته اون رو بالا بیارم ؛ چه هرروز یا چه هر 3 روز.

بعد از این مدت هم باید مثلا یک هفته صبر کنم و نتونم دوباره تاپیک جدیدی بزنم و صبر کنم تا این هفته تمام بشود و بعد از آن بتوانم تاپیک جدیدی بزنم یا تاپیک قبلی رو بالا بیارم.

کلا یه چیزی تو همین مایه ها که باعث بشه بعضی ها برای یک مدت طولانی تاپیکشون رو بالا نیارن و حق تقدم با دامین های جدید باشه .

خوشحال میشم نظر مدیر بخش و دوستان رو بدونم

یا حق

Last edited:

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
سلام دوست عزیز

خواستم یه پیشنهادی بدم برای بخش "خرید و فروش دومین و وب سایت" .

به نظرم بعضی از دوستان هستند که دامین هاشون فروش نمیره و این دوستان دائما تاپیک هاشون رو بعد از مدتی دوباره بالا می آورند و باعث می شوند که بسیاری از تاپیک ها به صفحه 2 برود.

به نظر بد نیست برای هر تاپیک مدت مشخصی برای در صفحه اول بودن تعیین کرد.
مثلا اگر من یه تاپیک زدم حداکثر بتونم تا دو هفته اون رو بالا بیارم حالا چه هرروز یا چه هر 3 روز.

بعد از این مدت هم باید مثلا یک هفته صبر کنم و نتونم دوباره تاپیک جدیدی بزنم و صبر کنم تا این هفته تمام بشود یا تاپیک جدیدی بزنم یا تاپیک قبلی رو بالا بیارم.

کلا یه چیزی تو همین مایه ها که باعث بشه بعضی ها برای یک مدت طولانی تاپیکشون رو بالا نیارن و حق تقدم با دامین های جدید باشه .

خوشحال میشم نظر مدیر بخش و دوستان رو بدونم

یا حق

پیشنهاد خوبیه
فقط در صورتی که شامل تاپیکهایی که داخلشون دامینهای جدید قرار داده میشه، نشه!! :rolleyes:

یعنی کلا تقدم با دامینهای جدید باشه نه up

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
چی بگم
به نظر من بعضی از دامیننها مشکل شون اشتباه در ثبتشون هست حالا فروشنده دائم اصرار به فروش داره!
گرچه برای سایت و دامین خوب اینجا همیشه مشتری بوده...

shahkocholo

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
لطفا شما هم نظر خودتون رو بگید
قبلا هم مطرح کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم و فقط یک نفر جواب داد که باز هم به جواب نرسیدم
خواهش میکنم نظر خودتون رو اعلام کنید
دیدم مثلا دامنه ای اینجا هم بوده توی یه سایت دیگه هم بوده
خوب یه سری آدما قانون پی تی رو رعایت میکنن. شاید کسی باشه که دامنه هاش رو به خاطر همین بخش از قانون فقط و فقط توی پی تی اعلام کنه و در انجمن های دیگه اعلا نکنه.ولی یکی دیگه همه جا بره اعلام کنه
چرا ؟
چون تو یه قسمتی از قانون این بخش اومده :
" 5.فروش دامنه به طور موازی و همزمان دادن لینک فروش دامنه یا وب سایت در انجمن ها یا سایت های دیگر ممنوع است "
نمیدونم من منظور این بند رو بد متوجه شدم یا دوستان قانون شکنی میکنن. اگه هم مخالف این بند از قانون هستید اعلام کنید تا حد اقل دوستان مدیریت ببینیند و قانون رو مورد بازبینی قرار بدهند
خوب فروش موازی تو همین سایت قابل درک هستش.چون هرج و مرج میشه میبینی یکی دامنشو 20 تا تاپیک گذاشته واسه فروش.ولی توی سایت های دیگه هم نذاره ؟ خوب طرف که نمیخواد دامنش فقط توی یه سایت در معرض فروش باشه شاید اصلا اینجا فروش نرفت یا مثلا اینجا مشتری منصف پیدا نکرد یا شاید هم منظور این قانون اینه که لینک فروش سایت ها و انجمن های دیگه رو که دامنتون رو گذاشتید واسه فروش نیاین توی پرشین تولز قرار بدین ؟؟؟؟؟؟ مثلا لینک WHT رو نیارین اینجا بذارین ؟؟ ! لطفا اگه میشه مسئولین هم پاسخ بدن تا بدونیم چی کار کنیم
یک کم گنگ نوشته شده این بند از قانون.یعنی اگه دامنه رو اینجا قرار دادم هیچ سایت دیگه حق ندارم قرار بدم؟ یا لینک اون سایت ها رو حق ندارم اینجا بذارم؟
میشه این قسمت قانون بازبینی بشه یا من اشتباه میکنم؟اگه اشتباه میکنم لطفا بگین بهم.یا روشنم کنید.یا قانون رو شفاف تر کنید
( اگه هم مکان مطرح کردن این موضوع اینجا نیست باز هم بگین بهم یا منتقل کنید به بخش مربوطه)

Last edited:

shahkocholo

Registered User
لایک‌ها
0
کسی نبود راهنمایی کنه ؟ نظر شما چیه ؟

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
یعنی اینکه دامینی، سایتی رو اگر برای فروش اینجا میزارید، جای دیگر برای فروش نزارید که حساسیت بیشتر روی فروش دامین و سایت به شیوه مزایده هست. چون نمیشه که شما بگی من فلان جا فلان‌قدر پیشنهاد داشتم و ...

Last edited:

shahkocholo

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی اینکه دامینی، سایتی رو اگر برای فروش اینجا میزارید، جای دیگر برای فروش نزارید که حساسیت بیشتر روی فروش دامین و سایت به شیوه مزایده هست. چون نمیشه که شما بگی من فلان جا فلان‌قدر پیشنهاد داشتم و ...
با تشکر از پاسخ سریع مدیریت انجمن و نیز همکار انجمن
میدونید که ممکنه برخی رعایت نکنن.ولی اونایی که میخوان به قوانین پی تی احترام بزارن چطور ؟
یا یکی دامنشو توی چند تا تاپیک مختلف توی پرشین تولز میذاره برای فروش . خوب این یعنی موازی کاری و الکی شلوغ و بی نظم شدن انجمن
به این میگن موازی کاری . ولی به این هم توجه کنید که شاید طرف اینجا مشتری منصف پیدا نکرد خوب جای دیگه هم دامنشو بذاره هر جا مشتریش پیدا شد .....اینجا هم مشتری پیدا نکنه جای دیگه هم که نبره نذاره خوب باد میکنه رو دستش دیگه.اصلا شاید بخواد پول بده توی یه سایتی تبلیغ دامنه هاشو بذاره
در مورد دامنه هایی که به صورت مزایده نیستند و فروش معمولی به صورت پیشنهاد دهید یا قیمت مشخص هستند باز هم رعایت این بند از قانون لازمه ؟ الان من دامنه هامو سعی کردم جای دیگه نذارم فقط به خاطر این قانون.دامنه هام هم حالت مزایده نیستند و پیشنهاد دهید هستند.ممکنه کس دیگه ای هم این مشکلو داشته باشه
واقعا چند نفر از اونایی که اینجا دامنه میذارن نمیرن توی فروم های دیگه هم نمیذارن ؟یه چرخ توی فروم های دیگه بزنید ببینید همین دامنه ای که اینجا هست اونجا هم نیست؟ به نظر من با بازبینی قانون به شکل مناسبی اجازه ثبت توی سایت های دیگه هم داده بشه ولی طرف نیاد اینجا تبلیغ اون سایت ها رو بکنه یا اسمی از اون سایت بیاره یا لینک کنه.و اگه احیانا توی سایت دیگه ای فروخت اینجا از لیست خارج کنه.البته این باید با دید روشن بازبینی بشه و حساب شده فکر کرد

shahkocholo

Registered User
لایک‌ها
0
یک پیشنهاد
به نظرم خیلی ها که همش مینویسن آپ بالا باش و از این چیزا میخوان دامنه هاشون توی دید باشه . خوب بیایم یه کاری کنیم که این همه شلوغ بازی نشه.یه تاپیک ثابت ایجاد کنید توش لیست همه دامنه های بچه ها باشه.همه دامنه ها + اسم کاربر صاحب دامنه ( بدون قیمت و چیزای دیگه ) اینجوری حد اقل کمتر شلوغ میشه چون دلش خوشه که حد اقل یه جای ثابتی هست که همه هم به اونجا سر میزنند و دامنش دیده میشه.این لیست میتونه خیلی کمک کننده باشه
مورد بعدی اینکه آیا اینکه مینویسن آپ بالا بمون یا .... خلاف قانون نیست ؟ اگر هست چرا برخورد نمیشه ؟چه کسی از اونایی که این کار رو نمیکنن دفاع میکنه ؟ اگر نیست بفرمائید ما هم انجام بدیم.... من واقعا اطلاع ندارم این خلاف قانون هست یا نه ؟؟؟ !

بالا