برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
سلام به مدیر محترم بخش

خدمت جناب عالی بگم که لطفا به این تاپیک رسیدگی کنید و با این فرد متخلف برخورد کنید . ایشون اقدام به افشای اطلاعات شخصی بنده کرده خواستار پاک کردن پست هاش و قفل کردم تاپیکم.

http://forum.persiantools.com/t199464.html

شرمنده اینقدر ناراحت بودم که یادم رفت :cool:

از کاربر sabanet شکایت دارم.

شماره حساب بنده و اسم و ایدی منو تو تاپیک گذاشته.

Last edited by a moderator:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سلام به مدیر محترم بخش

خدمت جناب عالی بگم که لطفا به این تاپیک رسیدگی کنید و با این فرد متخلف برخورد کنید . ایشون اقدام به افشای اطلاعات شخصی بنده کرده خواستار پاک کردن پست هاش و قفل کردم تاپیکم.

لینک ؟!

کجا اطلاعات شخصی شما افشا شد ؟و از کدوم کاربر شاکی هستید؟

سلام به مدیر محترم بخش

http://forum.persiantools.com/t199464.html

شرمنده اینقدر ناراحت بودم که یادم رفت :cool:

از کاربر sabanet شکایت دارم.

شماره حساب بنده و اسم و ایدی منو تو تاپیک گذاشته.

لینک پست یا شماره پست رو بدید!
لطفا اینقدر پیاپی ارسال نکنید!

Last edited:

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
جناب h+r

. اساسا کاربرای تازه وارد نظم فروم رو بهم زدند و متاسفانه این باعث بی میلی کاربرای با سابقه فروم میشه.

من اعتقاد دارم باید مثل فروم p30world اینجا هم کاربرای تازه وارد تا مدت معینی پست هاشون تایید شه بعد بره تو فروم .اگه این کار انجام شه این کاربرای تازه وارد دیگه نمیتونند اتهام بزنند به کاربرای دیگه و تو مدت تعیین شده راه و رسم فروم رو یاد میگیرند.

لینک ؟!

کجا اطلاعات شخصی شما افشا شد ؟و از کدوم کاربر شاکی هستید؟

لینک پست یا شماره پست رو بدید!
لطفا اینقدر پیاپی ارسال نکنید!

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3662208&postcount=25

از کاربر sabanet

چشم ارسال نمیکنم.

Last edited by a moderator:

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
کاربر آدانا دوست و آشنای خانوادگی بسیار نزدیک بنده است و به دلایلی دامنه هاشو تو پنل من ثبت میکنه به همین دلیل وقتی مشتری پیدا میکنه اطلاعات و آیدی و شماره تماس منو بهش میده که من کارهای انتقال رو انجام بدم.

برای اطمینان یافتم از صحت سخنان بنده میتونید با کاربر ctrl که مشتری بودند سوال کنید.

این اطلاعات طبق روالی که گفتم از adana.ir به کاربر sabanet ارائه شده و ایشون اومده تو تاپیک قرار داده .

باز هم میگم من کاری به مسائل به وجود اومده تو تاپیک ندارم و مدیر بهتر میدونه چیکار کنه . فقط میگم چرا باید اطلاعات افراد رو تو تاپیک عمومی قرار داد؟

این یعنی تخلفی که کاربر تازه وارد sabanet انجام داده

لطف کنید یه بار از اول تاپیک رو بخونید تا متوجه شید

Last edited:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
ممنون ولی در مورد پیشنهدا من نظری ندارید؟

پیشنهادم :باید مثل فروم p30world اینجا هم کاربرای تازه وارد تا مدت معینی پست هاشون تایید شه بعد بره تو فروم .اگه این کار انجام شه این کاربرای تازه وارد دیگه نمیتونند اتهام بزنند به کاربرای دیگه و تو مدت تعیین شده راه و رسم فروم رو یاد میگیرند

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
ممنون ولی در مورد پیشنهدا من نظری ندارید؟

پیشنهادم :باید مثل فروم p30world اینجا هم کاربرای تازه وارد تا مدت معینی پست هاشون تایید شه بعد بره تو فروم .اگه این کار انجام شه این کاربرای تازه وارد دیگه نمیتونند اتهام بزنند به کاربرای دیگه و تو مدت تعیین شده راه و رسم فروم رو یاد میگیرند

http://forum.persiantools.com/t92613.html

اون پیشنهاد باید اون بالا مطرح بشه....

Ehsan--M

Registered User
لایک‌ها
34
شما اول قوانین بخش رو بخون بعد دم از انحراف تاپیک بزن
پیشنهاد باید تو تاپیک باشه در غیر اینصورت با شما و استارتر برخورد میشه....

استارتر خودش تصمیم می گیره دوست عزیز. من قوانین خودم رو دارم :D
اگه خواست می تونه پیشنهاد من رو درنظر بگیره اگرم نه که دوست عزیزی که تو تاپیک زده رو پیشنهاد اول درنظر می گیره من بید میدم. وقتی شخصی تاپیک می زنه تصمیم گیری با اونه نه با همکار های بخش ;)

Mohammad.Web

Registered User
لایک‌ها
8
طبق قوانین پیشنهادتون باید تو تاپیک باشه نه پ.خ
موفق باشید

Ehsan--M

Registered User
لایک‌ها
34
طبق قوانین پیشنهادتون باید تو تاپیک باشه نه پ.خ
موفق باشید
عجب. عزیزم یک بار گفتی حرفتو چرا اینقدر اسپم زیاد شده :blink:
فهمیدم عزیزم اشاره کردم که تصمیم گیری با استارتر هست نه با شما و همکار های بخش ;)

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
فهمیدم عزیزم اشاره کردم که تصمیم گیری با استارتر هست نه با شما و همکار های بخش ;)
دوست عزیز مزایده به گونه‌ای است که باید همیشه بالاترین پیشنهاد مشخص باشه تا نفر بعدی بدونه باید چقدر بید بده.
برای همین باید پیشنهادات همه در تاپیک داده شوند نه در پخ

Ehsan--M

Registered User
لایک‌ها
34
دوست عزیز مزایده به گونه‌ای است که باید همیشه بالاترین پیشنهاد مشخص باشه تا نفر بعدی بدونه باید چقدر بید بده.
برای همین باید پیشنهادات همه در تاپیک داده شوند نه در پخ

حالا همه شدن کارشناس مزایده واسه ما. اشاره کردم که دوست عزیز تصمیم گیری با استارتر هست. هر موقع شما تاپیک زدی نظر شما شرط هست اما الان خیر.:)
پس لطف کنید دیگه نظر ندید..

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
استارتر خودش تصمیم می گیره دوست عزیز. من قوانین خودم رو دارم :D
اگه خواست می تونه پیشنهاد من رو درنظر بگیره اگرم نه که دوست عزیزی که تو تاپیک زده رو پیشنهاد اول درنظر می گیره من بید میدم. وقتی شخصی تاپیک می زنه تصمیم گیری با اونه نه با همکار های بخش ;)

حالا همه شدن کارشناس مزایده واسه ما. اشاره کردم که دوست عزیز تصمیم گیری با استارتر هست. هر موقع شما تاپیک زدی نظر شما شرط هست اما الان خیر.:)
پس لطف کنید دیگه نظر ندید..

http://forum.persiantools.com/t192123.html
این لینک قوانین
اینم نقل قولی از قوانین مزایده
قوانین Prefix مزایده (جدید-مهم)

12.
ایجاد کننده مزایده باید موارد زیر را به طور کاملا مشابه زیر و دقیق مشخص کند
-نام دامنه یا سایت
-تاریخ ثبت و انقضا
-میزبان دامنه و میزبان سایت
-قیمت پایه
-گام افزایش
-قیمت خارج از مزایده
-رنک گوگل و الکسا
-درآمد و هزینه های سایت
-پایان مزایده (اگر پایان مزایده راس ساعت خاصی باشد و در بازه 15 دقیقه قبل یا راس ساعت پیشنهادی ارائه شود مزایده 15 دقیقه دیگر تمدید خواهد شد)
*مواردی که و وجود ندارد باید با ذکر ندارد مشخص شود مورد اول نام دامنه یا سایت فقط به صورت عکس یا نوشته قابل قبول است
*خریدار باید به طور کاملا شفاف در ودر تاپیک پست دهد و اعلام قیمت کند ارائه قیمت در پیغام خصوصی و ... امکانپذیر نیست .خریدار به صورت خارج از مزایده نیز باید با ذکر قیمت در تاپیک اقدام به خرید کند.
*فروشنده اگر قیمت ارائه شده خریدار یا خریداران با قیمت پایه هماهنگ باشد پس از پایان مزایده نمیتواند از فروش سر باز زند.
*هر کابر تنها یک تاپیک مزایده‌ای فعال میتواند داشته باشد
*عمل نکردن به هریک از موارد فوق از طرف فروشنده یا خریدار در قسمت مزایده حذف تاپیک و پست را موجب میشود و ممنوعیت فعالیت در بازارچه‌ی دامنه‌و وبسایت و محرومیت از فروش دامنه مزایده شده را در پی دارد
مجبور شدم با شم یه برخوردی بشه تا قوانین رو مطالعه کنید و بر اشتباه هتون پافشاری نکنید تاپیک رو به این شکل بهم نریزید و به جای این که قوانین خودتون رو داشته باشید به قوانین احترام بزارید

Last edited:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
پسوندها رو حذف کردم ولی وقتی از کانورتور نیک دات آی آر استفاده میکنید دامین تو لینک هست و ایندکس میشه....

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
پسوندها رو حذف کردم ولی وقتی از کانورتور نیک دات آی آر استفاده میکنید دامین تو لینک هست و ایندکس میشه....

لینک های اینجا مگه no-follow نیست؟
الان تست کردم ایندکس نشده بود ...

WinDesign

Registered User
لایک‌ها
176

WinDesign

Registered User
لایک‌ها
176
نه همشهری منظورم لینک های پست اول بود :D
الان سایت شما باز نشد تا بتونم ببینم ....

واسه بعضی ها باز میشه واسه بعضی ها نه:wacko:

http://tiny.cc/rlf9c

همشهری (شاید هم منطقه باشیم:D ) موتور های جستجو سورس صفحه رو میبینن. برای همین تو سورس صفحه وقتی یه همچین چیزی باشه:

کد:
https://www.nic.ir/Show_Text?c=[COLOR="Red"]DOMAIN[/COLOR].ir&s=14&b=ffffff7f&f=01292200&t=DejaVuSans

اون رو هم ایندکس میکنن. (یعنی اگه متنی رو سرچ کنی که فقط تو سورس بوده، متن رو تو نتایج هم نشون میده ! نمونش هم لینک بالا که بهت دادم:p )

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
واسه بعضی ها باز میشه واسه بعضی ها نه:wacko:

http://tiny.cc/rlf9c

همشهری (شاید هم منطقه باشیم:D ) موتور های جستجو سورس صفحه رو میبینن. برای همین تو سورس صفحه وقتی یه همچین چیزی باشه:

کد:
https://www.nic.ir/Show_Text?c=[COLOR="Red"]DOMAIN[/COLOR].ir&s=14&b=ffffff7f&f=01292200&t=DejaVuSans

اون رو هم ایندکس میکنن. (یعنی اگه متنی رو سرچ کنی که فقط تو سورس بوده، متن رو تو نتایج هم نشون میده ! نمونش هم لینک بالا که بهت دادم:p )

من نزدیک چهاراه مصباح هستم :rolleyes:
الان فقط تو پرشین تولز سرچ کردی اگر همون دامنه رو تو کل سرچ کنی چیزی نمیاره :blink:

بالا