• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
کاش تیم مدیریت یک قانونی به بند های قوانین اضافه میکردند که هر کاربری در طول 1 هفته فقط یک تاپیک خرید در هر یک از بخش های بازارچه بتونه ایجاد کنه و برای هر تاپیک محدودیتی از نظر تعداد آپ تایین میکردند. از مزیت های اینکار یکی اینکه حجم تاپیک های تکراری و اضافی کم میشد دیگر اینکه هر کاربر مجموع اجناس و کالا های خودش رو در یک تاپیک واحد خلاصه و همون رو بروز رسانی میکرد و در یک لحظه 10 مورد تاپیک اختصاصی با موضوع تکراری خودش رو آپ نمیکرد که کل صفحه یک رو بگیره..

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
با سلام

مدیر محترم

بخش خرید و فروش دومین و سایت پر شده از آگهی های فروش پلن های تبلیغات و پاپ آپ و اسکریپته

این پست ها چه ارتباطی به خرید و فروش دومین و وبسایت داره که اجازه می دید در این بخش قرار بگیره ؟؟

فروش پلن های تبلیغات یا اسکریپت جاش اینجا نیست

این کار شما باعث میشه پستهای مربوط به خرید و فروش دومین و سایت کمتر دیده بشن

لطفا رسیدگی کنید .

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
مدیر :hmm:
معلومه چند چندی با خودت؟
یه کم به فکر این آپ های بی خود باش

همکارتم معلوم نیست چیکارست

ریپورتا بهتون میرسه؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سلام رسیدگی شد
به زودی در مورد این پاپ آپ و تبلیغات فروشی اطاعیه میزنم و محرومیت بازارچه برای خاطی
/
محدودیت آپ هم که وجود داره

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام رسیدگی شد
به زودی در مورد این پاپ آپ و تبلیغات فروشی اطاعیه میزنم و محرومیت بازارچه برای خاطی
/
محدودیت آپ هم که وجود داره

منظور محدودیت از نظر تعداد دفعات آپ بود ! یکی شونصد تا آپ نکنه تو تاپیکی که هیچ ارزش هم نداره.. :hmm:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
منظور محدودیت از نظر تعداد دفعات آپ بود ! یکی شونصد تا آپ نکنه تو تاپیکی که هیچ ارزش هم نداره.. :hmm:

خب هرکی حق داره طبق قانون تاپیک خودش رو آپ کنه اینکه یکی دست نمیکش به درک خودش برمیگرده زیاد نمیشه (یعنی بیش از این) محدودیت گذاشت اینجا هم یه محیط عمومی هست...

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
خوب این قانون مشکل داره دیگهتاپیک هست 100 تا پست خورده، 98 تاش آپ'هجدا از اینکه رو اعصابه، باعث میشه بقیه تاپیکا بره صفحات قبل ...نمونش هم تو صفحه قبلی نوشتم.رو این قانون هم یه اظهار نظر مجددی بکنید :)

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
من این چند روز اصلاً به بخش سر نزدم و تاپیکهای اضافی رو پاک کردم و معذرت می‌خوام از همه کسانی که در این بخش فعالیت می‌کنند.
در خصوص کسانی هم که آپ زیاد می‌کنند، ریپورتشون کنید مشخص میشه، و الا نمیشه تک تک همه تاپیکها رو باز کرد و دید هر کس چند بار آپ کرده

باز هم معذرت می‌خوام و ممنون از همکاری متقابلتون

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
من این چند روز اصلاً به بخش سر نزدم و تاپیکهای اضافی رو پاک کردم و معذرت می‌خوام از همه کسانی که در این بخش فعالیت می‌کنند.
در خصوص کسانی هم که آپ زیاد می‌کنند، ریپورتشون کنید مشخص میشه، و الا نمیشه تک تک همه تاپیکها رو باز کرد و دید هر کس چند بار آپ کرده

چي ميخواد مشخص بشه ؟ :blink:

مگه توي قوانين نيست كه هر كسي ميتونه هر 24 ساعت تاپيكشو آپ كنه ؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
براوو... فقط ای کاش این رسیدگی همیشگی باشه :rolleyes:

چون اولا رسیدگی دائمی نباشه بی نظمی باعث میشه همین یکذره انگیزه و ظرفیت خرید و فروشی که

در بخش هست از بین بره؛

و دوم اینکه احتمال سواستفاده هست مثلا طرف میآد تاپیک فروش میزنه در حالی که اصلا دامین ثبت نشده و

این وسط پولی رد و بدل بشه دیگه ...

البته مطمئنا مدیر فقط به این بخش رسیدگی نمیکنند و بخشهای دیگر هم هست و بیشتر از همکار انتظار میره.ممنون
سلام رسیدگی شد

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
این پستهای نامربوط فکر کنم به خاطر بالا قرار گرفتن این بخش در صفحه اصلی هست فکر کنم برگره جای سابق پایین صفحه بهتر بشه

Last edited:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
تاپیک رو دیده بودم و میبنم معمولا آپها رو پاک میکنم ولی این پاک بشه جون تازه ای به تاپیک میده
کارش خلاف نیست ولی کاربر باید درک کنه اگر کسی خریدار بود دیده تاپیک رو و منتظر بوده تا کسی همچین دامینی نیاز داشت آفر بده!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نمیگم خلاف قوانینه که، میگم یه نگاه دوباره‌ای به قوانین بنداز
مشکل داره :)

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
این پستهای نامربوط فکر کنم به خاطر بالا قرار گرفتن این بخش در صفحه اصلی هست فکر کنم برگره جای سابق پایین صفحه بهتر بشه

ما از بس بخاطر این مسائل سر مسئولین بخش غر زدیم هم از رو رفتیم هم بیشتر سبک میشیم تا تاثیر داشته باشه :(

جان من یکی بگه مسئولیت همکار بخش چیه؟
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایتAugust 14th, 201209:16 PMواقعا برای اینجور تاپیکها راه حلی نیست؟
http://forum.persiantools.com/t289501.html

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
ما از بس بخاطر این مسائل سر مسئولین بخش غر زدیم هم از رو رفتیم هم بیشتر سبک میشیم تا تاثیر داشته باشه :(

تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایتAugust 14th, 201209:16 PMواقعا برای اینجور تاپیکها راه حلی نیست؟
http://forum.persiantools.com/t289501.html
سپهر با من هماهنگ کرده نیست!
دلیل نمیشه برای تاپیکی که 24 ساعت نشده مدام اینجا انتقاد کنید من حواسم به همه چیز و گذشته هم هست!

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایتAugust 14th, 201209:16 PM
خب همکار بخش آدم نیست؟ :دی
من نبودنم در این چند روز رو با مدیر بخش هماهنگ کرده بودم.
اینجوری می‌گید، به آدم برمی‌خوره خب :\

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سپهر با من هماهنگ کرده نیست!
دلیل نمیشه برای تاپیکی که 24 ساعت نشده مدام اینجا انتقاد کنید من حواسم به همه چیز و گذشته هم هست!

همین تاپیک هم از این به بعد با تغییر عنوان تاپیک انتقادت، پیشنهاد، مشکلات و تاپیک عمومی بخش در رابطه با مباحث بازارچه ای دامین و وبسایت خواهد شد
با تشکر
بدون شرح!
خب همکار بخش آدم نیست؟ :دی
من نبودنم در این چند روز رو با مدیر بخش هماهنگ کرده بودم.
اینجوری می‌گید، به آدم برمی‌خوره خب :\
ببخشید سپهر جان، اصلا من آدم بده! بیا قصاص کن :دی

پ.ن: اصلا به من چه! من که فوقش میخوام ماهی یکبار یک تاپیک بزنم... بقیه هم لابد راضی هستند دیگه...

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
H+R
جان حمید این تعداد آپ ـآ رو کم کن :(

بالا