برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
با سلام
از این به بعد یه همکار تازه برای این بخش در نظر گرفتیم
ایشون M+J به عنوان همکار این قسمت برگزیده شدند...
موردی در رابطه با این بخش بود می توانید به ایشون ارجاع دهید...
امیدوارم یه همکاری دوطرفه و خوب بین بچه های خوب اینجا و آقا مجید شکل بگیرد..

بله در خدمت دوستان هستم...

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
دوستان توجه داشته باشند که رعایت قانون زیر الزامیست:

لینک سایت حتما باید به یکی از سه روش زیر قرار داده شود:
1- نوشتن نام دامنه یا سایت
2- قرار دادن نام دامنه یا سایت به صورت عکس در استفاده از این روش حتما باید لینک عکس هم در کنار عکس قرار گیرد
3- قرار دادن دامنه در سایتهای کوتاه کننده url (برای فروش مزایده‌ای امکانپذیر نیست)
تنها تاپیکهای مهم و پرداخت وجه شده از این بند معاف هستند.

لذا تمام تاپیک هایی که این قانون را رعایت نکنند حذف می شوند.

golro

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
چطوری بعضی از تاپیک ها رو مهم می کنید؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام
چطوری بعضی از تاپیک ها رو مهم می کنید؟

سلام،
از بخش پرداخت اشتراک ها اول پرداخت می کنید ،

بعدش به یوزر ثبت احوال پیام خصوصی میدین و جزئیات و ادرس تاپیک رو خدمت شون میگید تا مهم کنن .....

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام
دوستان عزیز تر از جان!
من سالهاست که دیگه توی کار دامین نیستم
هر چند وقت یکبار که برای کاری میام پی تی کلی پیام دریافت کردم در مورد دامین و پیشنهاد و اسم و خرید و فروش و قیمت گذاری و ...
یه لطفی کنید و دیگه در رابطه با دامین به من پیام ندید ممنون میشم
به خدا از دوستان و اساتیدی که توی این بخش بودن و هستن میتونید بیشتر کمک بگیرید
ممنون

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
دوستان توجه داشته باشند که در ایجاد تاپیک های مزایده حتما قیمت پایه، گام افزایش و تاریخ و زمان دقیق پایان مزایده (مانند: 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد یا 30 اکتبر ساعت 20:00) در پست اول درج شود.
تمامی تاپیکهایی که قوانین مزایده را رعایت نکنند حذف می شوند.
خریداران نیز توجه داشته باشند که در تاپیکهایی که تاریخ و زمان پایان مشخص نشده است شرکت ننمایند! همچنین در صورتی که تاپیک مزایده ای را مشاهده نمودید که مغایر با قوانین مزایده هست می توانید از گزینه گزارش تخلف استفاده نمایید تا سریعا پیگیری شود.

emperor561

Registered User
لایک‌ها
413
واقعاچرابعضی ها که کاره ای نیستن میان میگن (فروشنده تاییدمیشن آپ برای دوستمون)یکی نیست بگه خودتویه نفربایدتاییدکنه-----------اگه برای اینم یه فکرکنیدخوبه

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
واقعاچرابعضی ها که کاره ای نیستن میان میگن (فروشنده تاییدمیشن آپ برای دوستمون)یکی نیست بگه خودتویه نفربایدتاییدکنه-----------اگه برای اینم یه فکرکنیدخوبه

در صورت مشاهده اینگونه موارد لطفا گزارش تخلف ارسال کنید سریعا پیگیری می شود و با کاربر خاطی برخورد می گردد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
تاپيك مزايده twr چي شد ؟
كي برنده شد ؟

Last edited:

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
تاپيك مزايده twr.ir چي شد ؟
كي برنده شد ؟

تاپیک پاک شد

http://forum.persiantools.com/t192123.html
عمل نکردن به هریک از موارد فوق از طرف فروشنده یا خریدار در قسمت مزایده حذف تاپیک و پست را موجب میشود و ممنوعیت فعالیت در بازارچه‌ی دامنه‌و وبسایت و محرومیت از فروش دامنه مزایده شده را در پی دارد

نکات مهم
-رعایت نکردن موارد خصوصا موارد مرتبط با بخش Prefix مزایده برخورد با نام کاربری، کاربران را در پی دارد.

bbf

Registered User
لایک‌ها
49
لطفا یه قانون جدید به بازارچه "دامین و وبسایت" و "خدمات وبمستری" اضافه کنید.
بعضی از اعضا تاپیک خریدار سایت با x میلیون درآمد یا خریدار سایت x میلیونی میزنن ، اما تاپیک ها کاملا سرکاری هستن و هیچ نتیجه ای ندارن! با اینکه پیشنهادات خیلی خوبی بهشون داده میشه.
لطفا قانونی اضافه کنید که ، هرکس قصد خرید سایت با قیمت بالا داره، پرینت حساب خودش رو در پست اول تاپیک قرار بده.

احسنت.

منم موافقم.

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
کاش میشد در هر انجمن تا حد بی نهایت بتوانیم پست و مطلب بگذاریم.

reza0002

Registered User
لایک‌ها
805
همینجوری خوبه

newsoft

Registered User
لایک‌ها
212
سلام به دوسان و کاربران

با توجه به وعده قبلی و نیازی که احساس تغییراتی به صورت زیر انجام شد.

-بخش جدید "دامنه های اینترنتی" در انجمن ایجاد شد از این بعد تمام مباحث تاپیک پرسش و پاسخ ،عمومی، رفع اشکال، آموزش، و اخبار دامنه و بحث در مورد دامنه های اینترنتی به طور جامع در اونجا پیگیری میشه و تاپیک مرجع بسته و قابل خواندن میشه در این مورد در درخواستهای زیادی از طرف کاربران باتجربه و بی تجربه بخش بود که امیدواریم مفید واقع بشه

-قوانین و نحوه فعالیت در بازارچه دامین و وبسایت تا حدی تغییر کرده و اضافه شدن Prefix مزایده برای استارت تاپیک و قوانین خاص برای این Prefix که کاربران (خریدار و فروشنده) به دقت قوانین تاپیک های مزایده ای رو مدنظر قرار بدهند

همین تاپیک هم از این به بعد با تغییر عنوان تاپیک انتقادت، پیشنهاد، مشکلات و تاپیک عمومی بخش در رابطه با مباحث بازارچه ای دامین و وبسایت خواهد شد

با تشکر

این جا هیچ وقت درست نمیشه !

چون یه عده ی خاص که اشنا و پارتی دارن میزنن برای یه موضوع 10 تا تاپینگ بعد یکی که قیمت یا آدرس نذاشته توی تاپینگش بدون اختتار قبلی حذف میکننش

یایه کاربر تازه وارد که تازه عضو انجمن شده یه تاپینگ غیر مرتبط بزنه بدون اطلاع یا انتقال به بخش مربوطه میگیرن حذفش میکنن و خیلی اشکالات دیگه که بیشترشون از مدیر های بخش های مختلف ناشی میشه چه مستقیم چه غیر مستقیم

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
درخواست دارم تا بخشی راه اندازی بشود تا بتوانیم افراد متخلف و کلاهبرداری ها را گزارش دهیم!!!
بنده چندی پیش یه صفحه راه انداختم و تقریبا دیدم 6 7 نفری سرشون مثل خود من کلاه رفته !!! خلاصه که طرف بعد از کلی خواهش و تمنا و دوباره دروغ گویی خاصت پستو حذف کنم و منم دوباره دلم سوخت و درخواست حذف انجمن و دادم الان میخواستم دوباره گزارش بدم که ایشان به راحتی باز زیر حرفشون زد و پول بنده و دوستان را واریز نکردند. مشخصات این فرد را اینجا مینویسم که دوستان از من شاکی نشن چرا پست رو زدم ادامه ندادمش و گزارش دقیق ندادم که اطلاع رسانی بشه. در اینجا ارسال میکنم اگر مدیران جای بهتری بود بگن که مطلب رو بنویسم:
مشخصات این فرد
نام کاربری yakamuz1992
شماره کارت این فرد برای کلاهبرداری : 6037691760102202
نام صاحب حساب : حامد کارگر
شماره موبایل : 09334380460
سایت کلاه برداری فرد : yakamuz.ir
وبلاگ کلاهبردار : http://yakamuz.mihanblog.com/

نحوه کلاهبرداری : این فرد با وعده دادن و زدن صفحات فروش سایتهای رنک دار و وبلاگهای پر بازدید با قیمتهای پایین 30 40 هزار تومن طعمه های خود را از انجمن برداشته و بعد از اینکه این افراد به حساب بالا پول واریز میکنند سایت را تحویل نداده و با یک اس ام اس که دوست دخترم نمیفروشه پول را در حساب خود نگه داشته و از هیچ تهدید نیز ترسی ندارند و بعد از چند تهدید پیامک میزنند که آقا من فقیرم بیچاره ام بابا ندارم پول ندارم میرم کارواش کار کنم پولتو بدم باز فرد رو خام کرده و با کش دادن موضوع کاری میکند که طرف بیخیال بشود.
کلام آخر: کسی که پول حرام میخورد تمامی حرفهایش دروغ و صفتش شبیه روباه خواهد بود.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
فکر می کنم دیگه وقتش رسیده که بخش فروش دومین از بخش فروش وبسایت جدا بشه. لطفاً این موضوع رو مطرح بفرمایید بلکه عملی شد.

بالا