برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401

musical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یه سایت دارم که 4 روزه بیشتر نیس که دارمش بد الان میفروشمش دامنشم .ir است قیمت پایه هم 12 هزار تومان هر کی بیشتر گفت به اونش میدم یا اینجا پیام بدین یا به [email protected]
id : mr.alifacebook4

blognegin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام - من از سایتتون راضیم -- امید وارم گام های پیشرفتتون بیشترشه;)FIL06250.JPG

B - H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چطور اعتماد کنم و دامین بخرم

matiooo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
بی قانونی در این بخش به منتهاش رسیده
آپ های غیر قانونی توسط کاربران تازه وارد که حتی بدون مشکل میگن این پست اسپم و برای بالا آوردن تاپیک شخص دیگه ایه
بالا آوردن همزمان 7-8 تاپیک توسط یک آیدی
به کار بردن اشکال عجیب و غریب در عنوان تاپیک برای جلب توجه
دخالت های عجیب در تاپیک دیگران
من قدیما گزارش هم میدادم ولی گزارش وقتی مفیده که یه حداقل نظارتی وجود داشته باشه این بخش به نظر میاد که ول وله به امان حق

البته من مشکلی ندارم میتونم همزمان 200 تا تاپیکو ساپورت کنم فقطمیخام بدونم اگه غیر قانونی نیست سرما هم کلاه نره :D
حتما باید مادر چاوز رو بغل کنیم تا دیده بشیم؟ بابا یه فکری بکنید :D

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
بی قانونی در این بخش به منتهاش رسیده
آخ گفتی برادر...
آپ های غیر قانونی توسط کاربران تازه وارد که حتی بدون مشکل میگن این پست اسپم و برای بالا آوردن تاپیک شخص دیگه ایه
بالا آوردن همزمان 7-8 تاپیک توسط یک آیدی
لااقل این دو مورد که از قوانین خود فروم بوده و تغییری نکرده یعنی بقولی خود مدیرا تصویبش کردن!
به کار بردن اشکال عجیب و غریب در عنوان تاپیک برای جلب توجه
والا تو این بل بشو من هم باشم برای اینکه تاپیکم از بین صدها تاپیک تکراری و آپ شده برای اولین و شاید آخرین بار دیده بشه از همچین روشی استفاده میکنم...!
دخالت های عجیب در تاپیک دیگران
این مورد همیشه بوده و تنها راهش گزارش به مدیران هست
من قدیما گزارش هم میدادم ولی گزارش وقتی مفیده که یه حداقل نظارتی وجود داشته باشه این بخش به نظر میاد که ول وله به امان حق
من هم با این که خیلی فعالیت اینترنتیم کم شده ولی مثل شما در این مورد تردید دارم که آیا واقعا نظارتی هست یا اگر هم هست از سر واکنیه یا اینکه سیاست پی تی همین شده که بازدید در الویت باشه و نه کیفیت...؟!

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
ای کاش امکان حرف UP ها رو هم فراهم می کردید ! یا حداقل یکی دو نفر رو میزاشتین اینا رو پاک کنن ..

هم تایپیک ها سبک میشه ، هم جدول های دیتابیس شما هم سبک تر میشه !

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
آخ گفتی برادر...

حرفای شما که به طور کل 100 درصد مورد تاییده :) H+R سرشون خیلی شلوغه چون بخش بازارچه کلا نسبت به قدیم خیلی خیلی شلوغتر شده

و بخش دومین هم از این شلوغی در امان نمونده و کنترلش خیلی سخت تر و وقت گیر تر از قبل شده...

ولی گویا قراره یه اقداماتی انجام بدن که امیدوارم هرچه زودتر عملی بشه.

درضمن سال نو همگی مبارک :)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
والا من هرچی منتظر موندم خبری نشد.

تقریبا هروقت میام دو صفحه اول تاپیکا با اسکریپت و افزونه و قالب و افزایش بازدید و طراحی سایت و اینجور مزخرفات پر شده...

چون بخش محصولات وسرویسهای اینترنتی بازدید نداره همه ریختن اینجا و یهو میبینی تاپیکا در عرض نیم ساعت میره صفحه سوم!

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
Your body converts 5-HTP into the mood- and behavior-regulating chemical serotonin, according to the University of Maryland Medical Center.Making his Cubs debut, Rizzo went 2-for-4 and broke a 3-3 tie with an RBI double in the fourth inning as Chicago beat the New York Mets 5-3 at Wrigley Field.They always have a broad volume to offer and satisfaction is guaranteed on every purchase.Nevertheless, the style caught on and appealed to several people, pilot or not.At that time, Russell A.Ray-Ban 'aviators' were born. He should have checked out our value range of ray ban uk glasses!At first I was a little sceptical about the idea of a Spider-Man reboot with an all-new cast, but after seeing the new trailer I'm really coming round to the idea.

اون که صد در صد جناب ربات عزیز :D

باز خوبه حداقل اینجا یه رباتی چیزی جوابمونو داد احساس تنهایی نکنیم :D ربات جان گاهی بیا اینورا یه دردلی بکنیم :D

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
برادران مدیر و همکار, این بخش شده پر از تاپیک های نامربوط! رسیدگی کنید لطفا!

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
برادران مدیر و همکار, این بخش شده پر از تاپیک های نامربوط! رسیدگی کنید لطفا!

سلام به شما و بقیه دوستان

این بخش با نظارت بیشتری روش کار خواهد شد!

تاپیک های غیر مرتبط حذف خواهند شد!

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام به شما و بقیه دوستان

این بخش با نظارت بیشتری روش کار خواهد شد!

تاپیک های غیر مرتبط حذف خواهند شد!

ممنونیم وحید جان ..

فقط دقیقا اگه بفرمایید این نظارت دقیق چه زمانی شروع میشه ممنون میشیم...

نیازی به ریپورت دارند ؟

ضمنا چند نفری هم هستند ، عادت دارند بدون هیچ دلیلی الکی امتیاز منفی نثار هم میکنند ، اینم حتماً بررسی کنین ...

مرسی .

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
ممنونیم وحید جان ..
فقط دقیقا اگه بفرمایید این نظارت دقیق چه زمانی شروع میشه ممنون میشیم...
نیازی به ریپورت دارند ؟
ضمنا چند نفری هم هستند ، عادت دارند بدون هیچ دلیلی الکی امتیاز منفی نثار هم میکنند ، اینم حتماً بررسی کنین ...
مرسی .
از صبح امروز من شخصا موارد رو پیگیری می کنم و برخورد می کنم فکر می کنم در اولیناقدام حدود 30 تاپیک غیر مرتبط حذف شدن و این روند ادامه دارد..
ریپورت رو بگذارید وقتی که یه همکار برای این بخش خواستیم بگیریم چون برای من از تمام بخش های بازارچه روزانه هزاران ریپورت میاد و این ریپورت ها بین بقیه ریپورت ها جمعو جورش خیلی مشکله
مورادی بود همه رو سر جمع کنید و برای من pm کنید تا تاپیک های غیر مرتبط که بعضا شما شناسایی می کنید حذف گردند!
مطمئنا دیگه اجازه هرج و مرج در بخش دومین رو نخواهیم داد! و عرصه بر ناقضین قانون تنگ خواهد شد!
ضمنا قابل توجه کسانی که امتیازات الکی رد و بدل می کنند چه منفی و چه علی الخصوص مثبت که بن های طولانی مدت در انتظارشون خواهد بود تا یاد بگیرند امتیاز بازارچه برای این کارها نیست! به خصوص با امتیاز مثبت الکی به شدت برخورد خواهد شد

موارد اینچنینی نیز پیدا کردید به من pm بدهید تا برخورد لازم انجام شود...

پ.ن: به اولین pm از کاربری در خصوص تاپیک های نا مربوط و کاربر دو یوزره در کمتر از نیم ساعت رسیدگی شد

Last edited:

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
مسلما دوستان متوجه شده اند که طی این مدت تاپیک های غیر مرتبط بسیار کم شده اند...

منبعد کسانی که قصدا یا احیانا غیر قصدا تاپیک غیر مرتبط بزنند در بخش اخطار خواهند گرفت!

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
ضمن تشکر از دوستانی که لیست تاپیک های غیر مرتبط را برای من می فرستند

کلیه افرادی که استارتر این تاپیک های غیر مرتبط هستن و نیویوزر هم نیستن که بگیم ناواردن! به همشون بلا استثنا کارت تعلق گرفت و می گیرد!

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
با سلام
از این به بعد یه همکار تازه برای این بخش در نظر گرفتیم
ایشون M+J به عنوان همکار این قسمت برگزیده شدند...
موردی در رابطه با این بخش بود می توانید به ایشون ارجاع دهید...
امیدوارم یه همکاری دوطرفه و خوب بین بچه های خوب اینجا و آقا مجید شکل بگیرد..

بالا