برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
مدیران محترم یک فردی تو این انجمن داره واسه خودش میچرخه بنده تایپیک کلاهبرداری ایشونو میزنم شما پاک میکنید. اگه حمایت اینجوری هست بنده که هفت سال تو این انجمنم رو نباید به یه ادمی که نیو یوزر هست بفروشید. بهروز رزاقی یک میلیون تومان پوله منو خورده با مدارک و سندیت کامل و شکایت نامه دادسرا من اسناد دارم. لطفا از اطلاع رسانی این اشخاص ترسی نداشته باشید. واقعا با اینکارتون حمایت میشن این افراد که من از پرشین تولز واقعا این انتظار رو نداشتم که بیان این تایپیک : http://forum.persiantools.com/threads/توبه-نامه.509397/page-4 رو حذف کنند.

ISD GROUP

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
بنده چند روز پیش تقاضای بررسی تاپیک زیر رو داشتم که کاربری دخالت بیجا در تاپیک بنده میکنه، ازتون خواهش کردم که کاربر رو بلوک کنید چون اسپم هست
الان باز در تاپیک بنده پیام گذاشته
لطفا بررسی کنید
با تشکر
http://forum.persiantools.com/posts/10751579/

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بخش فروش و خرید دامنه رو جدا کنید خواهشاً خیلی شلوغ شده هر چند 99درصد تاپیکها فروشه اما باز خریدار پیدا بشه خیلی خوبه
ضمناً با کسانی که بیدهای الکی میدن جداً برخورد کنید.

himyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
داداش چرا بی دلیل تاپیکها را بدون اخطار قبلی حذف می کنید.!!!!!!!!!!!!!!
اگر تاپیک ها اشکالی دارد باید قبل از حذفش به استارتر بگید که فلان مورد نیاز به ویرایش دارد و اگر ویرایشش نکرد تاپیک را حذف کنید.
این مسخره بازی شما تمومی نداره من ده بار تاپیک درست کردم و هربار بدون اخطار قبلی حذف شد.اعصاب آدم رو خرد کردید

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
مشکلات و مسایل مربوط به تاپیکهای مهم یا پرداخت ها را با @Forum Manager از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید.
مدیر محترم
یه پخ دادم در مورد "بحث الکی " با عنوان حذف پست ، لطفا سریعتر ببینید و اگه صلاح میدونید با کاربر مورد نظر برخورد کنید .
تشکر از شما

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام
یه دامین .ir هست که بر اساس اطلاعات هویزش
last-updated: 2015-03-04
expire-date: 2015-03-04
هست . آیا میشه این دامین رو الان تملک کرد؟
و آیا اساسا چند روز بعد از اکساپر شده زمان تمدید دامنه میشه برای تملکش اقدام کرد؟

iwpanel

Registered User
لایک‌ها
45
ما یه چند بار خواستیم آف پسوندهای جدید بذاریم هر بار پاک کردن الان باید چیکار کنیم ما ؟

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
ما یه چند بار خواستیم آف پسوندهای جدید بذاریم هر بار پاک کردن الان باید چیکار کنیم ما ؟
همزمان با پاک شدن تاپیک، دلیل آن نیز برای کاربر ارسال می گردد!
لطفا بفرمایید قوانین بخش را مطالعه بفرمایید. ایجاد تاپیک با این محتوا اشاره شده در بازارچه محصولات اینترنتی ممنوع است...

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
سلام
دوستان و مدیران بهتر نیس بخش دامين از سايت جدا بشه؟؟ خیلی شلوغ شده الان.

narsis20

Registered User
لایک‌ها
28
سلام این بهروز رزاقی 300 تومن پول بنده رو هم خورده
قرار بود قبل عید سایت http://www.persidl.ir/ رو بهم بفروشه
ومن بعنوان بیعانه بهش دادم
بعدش هیچ خبری ازش نشد
لطفا راهنماییم کنید

Last edited:

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
لطفا تاپیک های فروشی که ادرس سایت قرار نمیدهند حذف کنین
اگه ادرس باشه کمتر کلاهبرداری انجام میشه

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
لطفا تاپیک های فروشی که ادرس سایت قرار نمیدهند حذف کنین
اگه ادرس باشه کمتر کلاهبرداری انجام میشه
هر موردی را مشاهده کردید لطفا گزارش تخلف ارسال نمایید

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
سلام

دو سه نفر هستند متاسفانه بیکار هستند و هر روز چند تا از تاپیکهاشونو پشت سر هم آپ میکنند.

دوست عزیز یکم برای بقیه خودت و بقیه احترام قائل شو اگر تاپیک آپ میکنی یکی یا فوق فوقش دو تاپیک باشه نه اینکه هر بار من انجمن خرید و فروش وبسایت و دامنه رو باز میکنم دو سه نفر هر کدوم 5-6 حداقل تاپیک دارند که همش پشت سر هم آپ میکنند !

خواهشا از امکانات انجمن درست استفاده کنید ! توی پست بعدیم علاوه بر ریپورت به مدیران ، اسم نفرات رو هم اینجا ذکر میکنم.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
406
سلام

دو سه نفر هستند متاسفانه بیکار هستند و هر روز چند تا از تاپیکهاشونو پشت سر هم آپ میکنند.

دوست عزیز یکم برای بقیه خودت و بقیه احترام قائل شو اگر تاپیک آپ میکنی یکی یا فوق فوقش دو تاپیک باشه نه اینکه هر بار من انجمن خرید و فروش وبسایت و دامنه رو باز میکنم دو سه نفر هر کدوم 5-6 حداقل تاپیک دارند که همش پشت سر هم آپ میکنند !

خواهشا از امکانات انجمن درست استفاده کنید ! توی پست بعدیم علاوه بر ریپورت به مدیران ، اسم نفرات رو هم اینجا ذکر میکنم.
موافق هستم با @alishadmehr

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
این ویژگی آپ کردن فاتحه این بخش رو خونده ! حالا بخشهای دیگه رو نمیدونم ! خواهشا محدودیت یک آپ در 24 ساعت رو بزارید !

@ehsan
@M+J

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

mohsen041

Registered User
لایک‌ها
32
اقا بخش داغونه من نمیگم محدودیت بذارین چون بعضی ها بلاخره 200 تومن پول ویژه دادن واسه اپ کردن ولی وقتی اخلاقا رعایت نمیکنن توقع داریم مدیرا تذکر بدن بهشون که یا کمتر اپ کن یا درست استفاده کن از امتیاز ویژت الان صفحه اول شده کلا مال دو نفر که پشت سر هم اپ میکنن خیلی بد شده خواهشا پیگیری کنید.

• Like
Reactions: GFX
بالا