• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوست گرامی من برنامه root explorer گرفتم وریختم رو تبلت وباهاش متونم برم تو پوشه system تبلت ولی هر کاری میکنم برنامه proxydroid کار نمیکنه حتی از چند سایت مختلف دانلود کردم برنامه وریختم بازم همون پیغام PLEASE ROOT YOUR DEVICE FIRST اول برنامه میاد هیچ برنامه دیگه نیست که بشه باهاش از( ف ل ت ر) ردشد البته با سرعت خوب پیشاپیش ممنون از پاسخگویی
میتونی از سایفون استفاده کنی ولی سرعتش کمه
حالا ریکاوری نصب کن یه وایپ و ریست بکن احتمال زیاد درست میشه

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
من بکاپ 7518b که یکی از دوستان گذاشته بود و دان کردمو با بکاپ ناقص تب خودم مخلوط کردمو بعد از یسری کاری که روش انجام دادم بکاپ نصب شدو تبم بالا اومد
فقط الان انتن نداره و سیمو نمیشناسه
اگه دوستان براشون مقدوره فایل سیستم pc7558 رو اپ کنن که سیمم بشناسه ممنون میشم

ببین فقط باید از یه 7558 گیر بیاری و با ریکاوری بکاب بگیری و رویکی خودت ریستور کنی
100% درست میشه
من دو تا تبلت رو اینطوری درست کردم
فقط چون اینترنتم ذغالی هستش نمیتونم بزارم

اندرید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمال زیاد تو وارد کردن دستورات اشتباه داشتی
حالا بازم یه چندباری دقیق از اول مراحل رو چک کن ایشالا مشکلت حل میشه
باز همین طوری بود بخدا نمی دانم چیکار کنم(من همه مراحل رو برای نصب cwm درست رفتم اما در اخر میزنه error:-1 ایراد کار از کجاست کسی می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
wacsmiley.gif
)

اندرید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همه مراحل رو برای نصب cwm درست رفتم اما در اخر میزنه error:-1 ایراد کار از کجاست کسی می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
wacsmiley.gif

اندرید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

little b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه کسی میتونه فایل system.tar بکاپشو اپ کنه(pc7558)

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
خب بالاخره تونستم رام 7558 رو آپلود کنم . این فایل فلش رام هستش که تو cwm میتونید فلشش کنید .

از اونجایی ک خرابیه تبلت فقط بخاطر قسمت System هستش واسه همین شما با دانلود 160 مگ دیگه خیالتون راحت میشه ک اگه تبلتتون خراب شد میتونید درستش کنید .

قسمت های کرنل ریکاوری دیتا و بقیه جاها یا قابل تغییر نیس یا تا ثیری تو بالا اومدن تبلت ندارن .

دقت کنید ک تو این فایل فلش قسمت Xbin از پوشه System شده ( به علت حج 300 مگیش ) و هیچگونه ناراحتی نداره چون بازم این پوشه زیاد دست کاری نمیشه ک خراب بشه تلبت .

پس دقت کنید ک هیچوقت نباید قسمت System تبلت خودتونو فرمت کنید چون پوشه Xbin تو این فایل نیس ک براتون برگردونه پوشه رو .

این فایل بیشتر واس وقتایی موثره ک شما برنامه ای نصب کرده باشید یا فایلی از سیستم حإف کرده باشید یا برنامه هاتون فایلای سیستمی رو ویرایش کردن و تبلت دیپه بالا نمیاد .

بعضی از قسمت های غیر لازم سیستمی حذف شدن . ( انیمشن بوت ، یعضی برنامه ها و ... )

در اسرع وقت کل بک آپ 7558 رو هم براتون آپ میکنم حجمش 300 و خورده ای هستش .

1. اگه تبلتت بالا نمیاد و Cwm داری و میخوای برنامه هات بمونه فقط این فایل زیپ رو فلش کن .

2. اگه میخوای همه چی پاک بشه و سیستم خالص داشته باشی یا با انجام قسمت 1 تلبتت بالا نیومد اول تو CWm >>> Factory Reset رو بزن بعد فایل رو فلش کن

بنده هیچگونه مسلویتی در مقابل خرابیه ناشی از استفاده از فایل ارایه شده ندارم

Last edited:

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
من همه مراحل رو برای نصب cwm درست رفتم اما در اخر میزنه error:-1 ایراد کار از کجاست کسی می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
wacsmiley.gif

دوست عزیز ما این اسکریپت رو ننوشتیم ک بدونیم اخطاراش واس چیه . آموزش خیلی کامله تبلتتو روت کن و درایور پی سی رو نصب کن و مراحلو برو حتما باید کار کنه واس همه کار کرده ، اشکال از انجام مراحل توسط خود شماست

پنجره Cmd که توش مراحلو رفتی خطا گرفتیو بزرگ کن ازش عکس بگیر نشون بده ببینیم مشکلت چیه

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
مرسی از جواب اما هر کاری میکنم نمشه ارتباط وصل نمیشه نمیدونم درایور کامل معرفی نشده اگه زحمتی نیست درایورشو برام بزاری

برای نصب درایور از برنامه easy tether میتونید استفاده کنید ک تو نت سرچ کنی پیداش میکنی .

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان کمک توروخدا :(
بابا من اومدم اینجا برا مشاوره دیدم همتون به به کردین گفتم حتما خوبه. رفتم 7558 خریدم. نخریده نمیدونم چه مرگیش شد میکروفنش از کار افتاد. رفتم با هزارتا بدبختی عوضش کردم یارو دیگه نداشت مدل L بهم داد. نصف روز نشده اونم ویبرش از کار افتاد. حالا اون به جهنم الان دیگه واسش اس ام اس هم نمیاددددددددد. خاموش روشنش که میکنم یه اس میاد ولی بعد از چند دقیقه باز هیچی. زنگ میخوره و زنگ هم میشه باهاش زد. اس ام اس هم میفرسته ولی واسش نمیاد. حتی دلیور هم نمیاد. کمکم کنید توروخدا چیکارش کنم؟ :(

akon9866

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای نصب درایور از برنامه easy tether میتونید استفاده کنید ک تو نت سرچ کنی پیداش میکنی .

تبلیت که دارم قفل داره برا همین بالا نماد برا همین خواستم درایور مخصوص خودشو نصب کنم که یه ریکاور مد نصب کنم بهد wipe کنم تا رمزش پاک بشه.چون الان وقتی خاموش میکنم و کلید پایین و پاور را فشار بدم برا یه لحظه میخواد با کامپیوتر معرفی بشه بعد قطع میکنه الان موندم چطور رمزشو پاک کنم این یه هفته میشه که قفله

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
تبلیت که دارم قفل داره برا همین بالا نماد برا همین خواستم درایور مخصوص خودشو نصب کنم که یه ریکاور مد نصب کنم بهد wipe کنم تا رمزش پاک بشه.چون الان وقتی خاموش میکنم و کلید پایین و پاور را فشار بدم برا یه لحظه میخواد با کامپیوتر معرفی بشه بعد قطع میکنه الان موندم چطور رمزشو پاک کنم این یه هفته میشه که قفله

احتمالا تیک android debugging فعال نیس ، چون ب ستینگ دسترسی نداری نمیتونی فعالش کنی ، من راهی ب ذهنم نمیرسه فعلا!
بدون تیک اون نه میتونی روت کنی نه ریکاوری نصب کنی چون تو حالت درست ب پی سی وصل نمیشه

Sent from my PC7558 using Tapatalk 4 Beta

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
بابا من اومدم اینجا برا مشاوره دیدم همتون به به کردین گفتم حتما خوبه. رفتم 7558 خریدم. نخریده نمیدونم چه مرگیش شد میکروفنش از کار افتاد. رفتم با هزارتا بدبختی عوضش کردم یارو دیگه نداشت مدل L بهم داد. نصف روز نشده اونم ویبرش از کار افتاد. حالا اون به جهنم الان دیگه واسش اس ام اس هم نمیاددددددددد. خاموش روشنش که میکنم یه اس میاد ولی بعد از چند دقیقه باز هیچی. زنگ میخوره و زنگ هم میشه باهاش زد. اس ام اس هم میفرسته ولی واسش نمیاد. حتی دلیور هم نمیاد. کمکم کنید توروخدا چیکارش کنم؟ :(

والا دوست عزیز من ۳تا از این گرفتم هیچ مشکلی نداشتن ، مشکلای توام با کمک ما حل نمیشه چون ایرادایی ک میگی اساسیه یا از شانست بد در اومده یا تبلتای کاکرده میدن دستت ، از یه فروشنده دیگه بگیر .

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا دوست عزیز من ۳تا از این گرفتم هیچ مشکلی نداشتن ، مشکلای توام با کمک ما حل نمیشه چون ایرادایی ک میگی اساسیه یا از شانست بد در اومده یا تبلتای کاکرده میدن دستت ، از یه فروشنده دیگه بگیر .

نمیتونم رام تبلتو عوض کنم؟ روت هم کردم فایده نداشت. بعضی وقتا میاد بعضی وقتا نمیاد. رام وین تاچ بهش نمیخوره؟

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
نمیتونم رام تبلتو عوض کنم؟ روت هم کردم فایده نداشت. بعضی وقتا میاد بعضی وقتا نمیاد. رام وین تاچ بهش نمیخوره؟

نه متاسفانه :(

فعلا رامی برای این تبلت عرضه نشده و مال تبلتای دیگه ام نمیخوره بهش بدترش میکنه .

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36

داداش من تا حالا 12 تا تبلت خریدم هیچکدوم مشکل نداشتن
فکتوری ریست و وایپ کردی؟
اگه بتونی از یه مدل مثل خودت بکاب گیر بیاری رو یکی خودت ریستور کنی شاید مشکلت حل بشه
مثلا یکی خودم از 130 مگ بیشتر رم خالی نمیکرد از یه مدل مثل خودم بکاب گرفتم و ریستور کردم الان راحت بالای 200 مگ رم خالی میکنه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام رفقا .... من از روز اول با باتری تبلتم مشکل داشتم ..... همیشه میزنم به شارژ 2-3 ساعت طول میکشه تا 10 درصد پر بشه و باید حتما از شارژ خرج بشه و دوباره بزنم تا 100 درصد بشه ..... فکر کنم کالیبره نیست ... مدل 7518b ..... راهی روشی چیزی دارین ؟

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داداش من تا حالا 12 تا تبلت خریدم هیچکدوم مشکل نداشتن
فکتوری ریست و وایپ کردی؟
اگه بتونی از یه مدل مثل خودت بکاب گیر بیاری رو یکی خودت ریستور کنی شاید مشکلت حل بشه
مثلا یکی خودم از 130 مگ بیشتر رم خالی نمیکرد از یه مدل مثل خودم بکاب گرفتم و ریستور کردم الان راحت بالای 200 مگ رم خالی میکنه

این سایت که تاپیک اصلی پیرکاردینه بکاپشو نداره پس مطمئنا هیج جای دیگه هم نیس. بابا کاربرا که همه از این تبلت دارن یه لطفی بکنن یه بکاپ بذارن تا کار بفیه راه بیفته

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،ببخشيد ميخاستم ببينم چند وقته كه تبلت هاى پير كاردين را داريد؟ ايا زود خراب نميشه و بهتر از وينتاچه،خودم بيشتر نظرم رو اين هست-

بالا