• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

akon9866

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبلیت pc7558 که دارم قفل داره برا همین بالا نماد برا همین خواستم درایور مخصوص خودشو نصب کنم که یه ریکاور مد نصب کنم بهد wipe کنم تا رمزش پاک بشه.چون الان وقتی خاموش میکنم و کلید پایین و پاور را فشار بدم برا یه لحظه میخواد با کامپیوتر معرفی بشه بعد قطع میکنه الان موندم چطور رمزشو پاک کنم این یه هفته میشه که قفله

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،ببخشيد ميخاستم ببينم چند وقته كه تبلت هاى پير كاردين را داريد؟ ايا زود خراب نميشه و بهتر از وينتاچه،خودم بيشتر نظرم رو اين هست-
عالی بود

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
داداش من از این تبلت آشغال تر وجود نداره. بقران پریشب خریدم از همون اول میکروفونش کار نمیکرد. بردم پس دادم یکی دیگه بهم داد. یکساعت نشده ویبرش از کار افتاد. دو ساعت بعد دیگه کلا پیام براش نمیاد. مثل سگ پشیمونم.

زیاد تند نرو داداش ............ از کی خریدی ؟ من تا حالا ددو تا 7558 و دو عدد 7518B خریدم و هیچ کدوم تا حالا مشکلی نداشتن ... حالا چون برای شما اشکال داره دلیل نمیشه که همش خراب باشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
در کل بین وینتاچ و پیرکاردین ، پیرکاردین بهتره ولی اگه کسی میخواد بیشتر هزینه کنه باید از فکر این دوتا بیاد بیرون و مدل هایی با سخت افزار قوی تر و کیفیت ساخت بهتر بگیره

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا بخرم يا نه؟ نگفتين چند وقته داريد؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
حالا بخرم يا نه؟ نگفتين چند وقته داريد؟

تبلت خودم 60 روزه فعلا بدون مشکل ، مدل 7558 برای دوستم 45 روز و یک مدل 7518b تا حالا بدون مشکل کار کردن .... چشمشون نکنم :lol:

bastian

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان من یه 7518a گرفتم با بازی pes2011 مشکل داره البته نصب میشه و بالا میاد ولی تو حرکت مشکل داره.
جوی استیک مجازی رو صفحه یه طرف که میره دیگه جای دیگه حرکت نمیکنه اگه کمک کنین ممنون میشم.
و یه چیز دیگه تو جعبه محافظ صفحه نبود رو تبلت هم نداشت؟ عادیه یا فروشنده خدایی نکرده زبونم لال .. لعنت بر شیطون:)

Last edited:

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
عزیز نشد برای من سایفون دارم من برای رفع تحریم مگه آمریکا آزاد نکرد محصولات ارتباطی رو؟!
با
TitaniumBackup
یه بک آپ بگیر و این دو فایل با پسوند
.properties
.tar.gz
رو بزار شاید اینجوری درست شه
تاریخ رو شما چی گذاشتی برای تبلتتون(رو 7518 هم تست کردین این بازی رو)
حالا جالبی قضیه اینه من اینو نتونستم نصب کنم 4 شو تونستم اونم ورژن شش رو فکر کنم هر کار کردم نشد آخرش نمیدونم چی شد اجرا شد حتی بدون نیاز به اینترنت
شاید چون تاریخ رو گذاشتم 2009/1/1 یا شاید چون قبلش گوگل پلی اینستالر مد شده رو نصب کردم یا چه میدونم یه بازی رو با تبلت از گیم لافت دانلود کردم
اندرویدینا | دانلود Modern Combat 4: Zero Hour v1.0.6 بازی مدرن کمبت

آسفات 7 هم تست شد
اون نسخه چینی اش و اجرا شد

تو بازی اسفالت 7 شتاب سنجش کار میکنه ؟
چه نسخه ای رو نصب کردی ؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام رفقا .... من از روز اول با باتری تبلتم مشکل داشتم ..... همیشه میزنم به شارژ 2-3 ساعت طول میکشه تا 10 درصد پر بشه و باید حتما از شارژ خرج بشه و دوباره بزنم تا 100 درصد بشه ..... فکر کنم کالیبره نیست ... مدل 7518b ..... راهی روشی چیزی دارین ؟​

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام و خسته نباشید این روش آموزش جا به جا کردنextsd و sdcard

در تبلت pc7558 کار نکرد . تبلت را روت کردم و برنامه super user هم ایجاد شده .میشه راهنماییم کنید چطوری میشه به صورت پیش فرض نرم افزارها و بازی ها رو در external_sd(ممور ی خارجی) بریزم ؟

Last edited:

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام رفقا .... من از روز اول با باتری تبلتم مشکل داشتم ..... همیشه میزنم به شارژ 2-3 ساعت طول میکشه تا 10 درصد پر بشه و باید حتما از شارژ خرج بشه و دوباره بزنم تا 100 درصد بشه ..... فکر کنم کالیبره نیست ... مدل 7518b ..... راهی روشی چیزی دارین ؟​

اگه واقعا مشکل از کالیبره باشه میتونی از این نرم افزار استفاده کنی :

com.nema.batterycalibration-1.21347.apk

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام دوستان
برای گرفتن بک آپ از فیرمور از چه برنامه ای استفاده میکنید؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544

در تبلت pc7558 کار نکرد . تبلت را روت کردم و برنامه super user هم ایجاد شده .میشه راهنماییم کنید چطوری میشه به صورت پیش فرض نرم افزارها و بازی ها رو در external_sd(ممور ی خارجی) بریزم ؟

عزیزان این روش رو بنده هم تست کردم ولی اغلب بازیهایی که قبلا نصب میشدن الان خیلی هاشون اصلا نصب نمیشن حالا مشکل دیتاش هیچی، کلا توی نصب به مشکل بر میخورن. راهی براش هست؟

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
چجوری میشه رفت تو مود ریکاوری تبلت 7558L ?
با روش هایی که دوستان گفتن نشد .
من موقعی که کلید منفی و پاور رو با هم نگه میدارم و همینجور نگه میدارم تا ارم پیرگاردین میاد ولش نمیکنم تا اینکه میره تو یک قسمتی که چینی نوشته و 20 تا قسمت داره توی یک قسمتش دوربین میاد توی یک قسمتش اهنگ پخش میشه فکر کنم این قسمت برای تست تبلت باشه

Last edited:

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
چجوری میشه رفت تو مود ریکاوری تبلت 7558L ?
با روش هایی که دوستان گفتن نشد .
من موقعی که کلید منفی و پاور رو با هم نگه میدارم و همینجور نگه میدارم تا ارم پیرگاردین میاد ولش نمیکنم تا اینکه میره تو یک قسمتی که چینی نوشته و 20 تا قسمت داره توی یک قسمتش دوربین میاد توی یک قسمتش اهنگ پخش میشه فکر کنم این قسمت برای تست تبلت باشه
احتمالا برای تبلت فرق میکنه
باید خودت بگردی روشش رو پیدا کنی
چون مدل ال رو کسی نداشته
بازم به هرحال با این روش یه چیزجدید پیدا کردی

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
عزیزان این روش رو بنده هم تست کردم ولی اغلب بازیهایی که قبلا نصب میشدن الان خیلی هاشون اصلا نصب نمیشن حالا مشکل دیتاش هیچی، کلا توی نصب به مشکل بر میخورن. راهی براش هست؟

بله درست میگید برای منم چنین مشکلی هست
فکر میکنم باید جای مموری ها رو به حالت اول برگردونید و تبلت رو فکتوری ریست کنید و دوباره جای مموری هارو عوض کنید
احتمالا باید درست بشه
اگه راه دیگه به ذهنت میرسه انجام بده

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36

داداش احتمالا روش کار رو درست نرفتید
دوباره با دقت انجام بده
چندین نفر انجام دادن هیچ مشکلی نداشتن

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
داداش احتمالا روش کار رو درست نرفتید
دوباره با دقت انجام بده
چندین نفر انجام دادن هیچ مشکلی نداشتن

دوست عزیز اگه امکانش هست اون فایل vold.stab زو برامون آپ کنی . مرسی

amirmi