• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
چجوری میشه رفت تو مود ریکاوری تبلت 7558L ?
با روش هایی که دوستان گفتن نشد .
من موقعی که کلید منفی و پاور رو با هم نگه میدارم و همینجور نگه میدارم تا ارم پیرگاردین میاد ولش نمیکنم تا اینکه میره تو یک قسمتی که چینی نوشته و 20 تا قسمت داره توی یک قسمتش دوربین میاد توی یک قسمتش اهنگ پخش میشه فکر کنم این قسمت برای تست تبلت باشه

سخت نیست دادا
کلید زیادکردن صدا رو بگیر بعد پاور هم بگیر تا ۱۰ بشمر پاور رو ول کن دو سه ثانیه بعد هم کلید ولوم رو ول کن منتظر باش تا منوی ریکاوری بیاد بالا

Sent from my MID705 using Tapatalk HD

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
سخت نیست دادا
کلید زیادکردن صدا رو بگیر بعد پاور هم بگیر تا ۱۰ بشمر پاور رو ول کن دو سه ثانیه بعد هم کلید ولوم رو ول کن منتظر باش تا منوی ریکاوری بیاد بالا

شما خودت تونستی با این روش وارد بشی ؟ من هر کاری میکنم نمیشه، میره روی لوگوی پیرگاردین

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
شما خودت تونستی با این روش وارد بشی ؟ من هر کاری میکنم نمیشه، میره روی لوگوی پیرگاردین

آره داداش
اول لوگوی دستگاه میاد یخورده میگذره بعدش تصویر آدمک اندروید میاد که پخش شده روی زمین
اگر باز جواب نگرفتی برنامه Rom manager یا Novo tools رو نصب کن یه بخشی دارن برای ریستارت کردن که میتونی باهاش بری تو ریکاوری دیگه کلید ترکیبی هم نمیخواد بزنی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
چجوری میشه رفت تو مود ریکاوری تبلت 7558L ?
با روش هایی که دوستان گفتن نشد .
من موقعی که کلید منفی و پاور رو با هم نگه میدارم و همینجور نگه میدارم تا ارم پیرگاردین میاد ولش نمیکنم تا اینکه میره تو یک قسمتی که چینی نوشته و 20 تا قسمت داره توی یک قسمتش دوربین میاد توی یک قسمتش اهنگ پخش میشه فکر کنم این قسمت برای تست تبلت باشه

7558L کلا پلتفرمش RK2928 نیست که بخوای با روش اینا کار کنی! باید با LiveSuite و ریکاوری های مرسوم خودش کار کنی!@ یه بار با مثبت و پارو هم امتحان کن! در ضمن میتونی از کل رامت یه فایل .img بسازی و هعر وقت خواستی تو ویندوز فلشش کنی!این روش گرفتن بک اپ .IMG با ریکاوری استاک:
1. Install and download Uberizer.
2. Launch Uberizer, then connect your tablet. Make sure USB debugging is enabled.
3. After your tablet is detected, select i. A1x firmware menu.
4. Select 3. Dump A1x firmware to /rom_dumps.
5. Follow the instructions given to you by Uberizer.
6. Your firmware dump is located inside Uberizer's rom_dumps folder. Back it up and place it somewhere safe.

مثه اب خوردنه!

اگر ریکاوری هم نداشتی این روش برای همه a13 ها جواب میده:
Installing ClockWorkMod (CWM) Recovery
1. Download NovoTools and install it to your tablet. Download CWM as well.
2. Place the recovery.img to your tablet's internal memory. It should be under /mnt/sdcard.
3. Open NovoTools and touch "Flash recovery".
4. NovoTools should display a confirmation. To check, click "Enter recovery mode".

پس حواست باشه! اگر ریکاوری استاک داشتی وقتی ولوم آپ رو بگیری با پارو اونو میبینی! اگر cwm بریزی ممکنه دیگه ریکاوری استاک رو نداشته باشی! من ترجیح میدم ریکاوری استاک رو نگه دارم! اینم روش

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
آره داداش
اول لوگوی دستگاه میاد یخورده میگذره بعدش تصویر آدمک اندروید میاد که پخش شده روی زمین
اگر باز جواب نگرفتی برنامه Rom manager یا Novo tools رو نصب کن یه بخشی دارن برای ریستارت کردن که میتونی باهاش بری تو ریکاوری دیگه کلید ترکیبی هم نمیخواد بزنی

مطمئنی 7558L بوده ؟ من صد بار امتحان کردم نشد

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
7558L کلا پلتفرمش RK2928 نیست که بخوای با روش اینا کار کنی! باید با LiveSuite و ریکاوری های مرسوم خودش کار کنی!@ یه بار با مثبت و پارو هم امتحان کن! در ضمن میتونی از کل رامت یه فایل .img بسازی و هعر وقت خواستی تو ویندوز فلشش کنی!این روش گرفتن بک اپ .IMG با ریکاوری استاک:
1. Install and download Uberizer.
2. Launch Uberizer, then connect your tablet. Make sure USB debugging is enabled.
3. After your tablet is detected, select i. A1x firmware menu.
4. Select 3. Dump A1x firmware to /rom_dumps.
5. Follow the instructions given to you by Uberizer.
6. Your firmware dump is located inside Uberizer's rom_dumps folder. Back it up and place it somewhere safe.

مثه اب خوردنه!

اگر ریکاوری هم نداشتی این روش برای همه a13 ها جواب میده:
Installing ClockWorkMod (CWM) Recovery
1. Download NovoTools and install it to your tablet. Download CWM as well.
2. Place the recovery.img to your tablet's internal memory. It should be under /mnt/sdcard.
3. Open NovoTools and touch "Flash recovery".
4. NovoTools should display a confirmation. To check, click "Enter recovery mode".

پس حواست باشه! اگر ریکاوری استاک داشتی وقتی ولوم آپ رو بگیری با پارو اونو میبینی! اگر cwm بریزی ممکنه دیگه ریکاوری استاک رو نداشته باشی! من ترجیح میدم ریکاوری استاک رو نگه دارم! اینم روش

تبلت اصلا بالا نمیاد که بخوام گزینه usb debuging رو فعال کنم یا توش برنامه بریزم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
تبلت اصلا بالا نمیاد که بخوام گزینه usb debuging رو فعال کنم یا توش برنامه بریزم

برادر لازم نیستا بالا بیاد! فقط کافیه که بتونی بری تو استاک ریکاوری! دکمه بالا با پاور رو بگیر و برو تو ریکاوری! بعدش Livesuite رو دانلود کن (نسخه Q73 اوکیه) و بعدش یه فایل img روش فلش کن! همین!

little b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من تونستم بکاپ ناقص تبمو 7558 با بکاپ 7518 میکس کنمو تبم میاد بالا و سیمم میشناسه ولی یسری برنامه از روش پاک کردم که وقتی برازر تبلت یا گوگل سرچ و فون و باز میکنم این پیغامو میده و بسته میشه
unfortunately the process android.process.acore has stopped حتی شماره ام نمیشه با تبلت گرفت ولی بقیه قسمتا درست کار میکنن
کسی راه حلی نداره؟
تو بکاپمم اون برنامه ها پاک شدنو با ریستور مجددم درست نمیشن

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
پس اینجوری که دوست عزیزمون گفتن تبلت شما باید چیپ A13 داشته باشه که طبق همون روش های بالا میشه عمل کرد
اگه برنامه livesuite رو دارین و تبلتتون هم بالا نمیاد اجباراً باید از طریق لایو سوئیت فیرمور روش بریزین
واسه استفاده از لایو سوئیت هم کلید ولوم پایین تبلت رو نگه دارین و کابل رو وصل کنید بعد لایو سوئیت رو اجرا کنین فایل فیرمور رو انتخاب کنین، حالا یکبار دیکه کابل رو در بیارین و در حالیکه ولوم پایین رو گرفتین کابل رو وصل کنید و تا زمانی که برنامه پیغام تایید نداده ولوم رو ول نکنید. بعد از ظاهر شدن پیغام کلید رو رها کنید. روی yes کلیک کنید و پیغام بعدی رو هم yes کنید و تا آخر عملیات صبر کنید.
انشالله درست میشه
اینم لینک تمام فیرمور های A13 باید ثبت نام کنی تا صفحه اش بیاد
Login

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ممنون که جواب دادین .در تبلت PC7558 میتونم مسیرشو پیدا کنم وقتی تغییر رو ایجاد میکنم و می خوام سیو کنم این ارور رو میده Operation failed.Message :/system/bin/sh:<stdin>[62]: can't create/system/etc/vold fstab: Read-only file system

Last edited:

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
اگه بک اپ نداشته باشم و فقط بخوام ریست فکتوری کنم با این نرم افزارهایی که گفتین میشه این کارو کرد ؟
حتما باید فریمور فلش کنم ؟

9LiFe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام و خسته نباشید . اگر راه دیگه ای وجود داره واسه نصب بازی یا برنامه در مموری خارجی
external_sd ) لطفا" راهنماییم کنید با تشکر .

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
تونستم بک اپ بگیرم
اما موقعی که با livesuit میخوام فلش کنم خطا میده
کدوم فایل img رو باید تو live suit انتخاب کنم ؟ 3 تا فایل داره boot.img bootloader.img recovery.img
Untitlsssed.jpg

درایور رو هم به این صورت شناخته
Untitlsssessd.jpg

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    80.3 KB · نمایش ها: 118
Last edited:

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
تونستم بک اپ بگیرم
کدوم فایل img رو باید تو live suit انتخاب کنم ؟ 3 تا فایل داره boot.img bootloader.img recovery.img

مشاهده پیوست 398771

مشاهده پیوست 398772

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
تونستم بک اپ بگیرم
مشاهده پیوست 398771

مشاهده پیوست 398772

لایو سوییت فقط میتونه یه فایل ایمیج یکپارچه رو بفرسته
یعنی شما باید اول یه جوری این سه تارو یکی کنی
برنامه ای برای یکپارچه کردن فایل بکاپ در نظر ندارم شاید دوستان داشته باشن راهنمایی میکنن

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام ممنون که جواب دادین .در تبلت PC7558 میتونم مسیرشو پیدا کنم وقتی تغییر رو ایجاد میکنم و می خوام سیو کنم این ارور رو میده Operation failed.Message :/system/bin/sh:<stdin>[62]: can't create/system/etc/vold fstab: Read-only file system

سلام
برای ویرایش اون فایل من خیلی از برنامه ها رو تست کردم مشکل در ذخیره سازی داشتن
تنها برنامه ای که خوب جواب میده root explorer هست اولین بار که اجراش میکنید یه سری ابزار هم دانلودو نصب میکنه
فایل موردنظرتون با BE text editor باز کنین و ویراش و ذخیرش کنید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
تونستم بک اپ بگیرم

برادر اولا دستگاهی که مشکل داره ازش ایمیج بگیری یا نگیری چه فرقی میکنه؟ شما یه ایمیج سالم احتیاج داری! در ضمن این 3تا ایمیج اصلا ربطی به ماجرا ندارن! هر 3تا ایمیج قسمت بوت لورد و ریکاوری هستن! حجم ایمیج اصلی باید حدود 1گیگ باشه و یه تک فایل!

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
برادر اولا دستگاهی که مشکل داره ازش ایمیج بگیری یا نگیری چه فرقی میکنه؟ شما یه ایمیج سالم احتیاج داری! در ضمن این 3تا ایمیج اصلا ربطی به ماجرا ندارن! هر 3تا ایمیج قسمت بوت لورد و ریکاوری هستن! حجم ایمیج اصلی باید حدود 1گیگ باشه و یه تک فایل!
من با یک تبلت دیگه 7558L سالم با نرم افزار uberizer طبق روشی که نوشتی بک اپ گرفتم
حجمش هم شده 330 مگابایت

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من با یک تبلت دیگه 7558L سالم با نرم افزار uberizer طبق روشی که نوشتی بک اپ گرفتم
حجمش هم شده 330 مگابایت

خوب شاید حجمش اینقدر زیاد نیست که من فکر میکنم ولی تک فایل نبودنش عجیبه!

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
لینک livesuit ای که خودت استفاده کردی رو میتونی بدی ؟

بالا