برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تجربه خرید اینترنتی از سایت های ایرانی [مثبت یا منفی]

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
بخاطر خریدار جایی نرید . البته در خونه یا محل کار هم معامله نکنید بهتره .
داداچ اگه ما نریم اونم نیاد که آنگوزمان میشیم که! :confused:

ما از فروشگاه زنبیل یه لباسشوئی خریدیم
بعضیا اصلا تو انتخاب اسم فروشگاه سلیقه ندارن! تازه قیمت ماشین لباسشویی های سامسونگشم دو برابره! :sneaky:

من یبار از مقداد گرافیک خریدم استفاده شده فرستاد ینی رو برد رفته بود زنگ زدم گفت تست کردیم برات! :LOL:
میگم حالا یه خاک بر سر کوچولو بدون بار حقوقی نمیشه بگیم؟ 🤦‍♂️

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
از ما شکایت کنن کی پاسخگو هستش؟

مازی رو میندازیم جلو @Mazi
s0234.gif

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
این دو تا کالا رو خریدم ، ایراد داشت ، مرجوع کردم. پولشو ریختن تو کیف پول دیجیتالی حسابم. واریز نکردن.شیوه جدید شارلاتانیسم
مشاهده پیوست 1263713

مشاهده پیوست 1263712

بله برای بنده هم اخیرا مبالغ پائین (فکر میکنم کمتر از 100 تومن) رو به کیف پول واریز میکنن. شاید قانون جدیدشون باشه. از نظر بنده مشکلی نداره ولی شاید برای بعضی ها گرفتن مبلغ اولویت داشته باشه. شما هم از امتیازتون مشخصه خرید زیاد میکنید از دیجی کالا پس فکر نمیکنم براتون دوشواری داشته باشه;)

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
بله برای بنده هم اخیرا مبالغ پائین (فکر میکنم کمتر از 100 تومن) رو به کیف پول واریز میکنن. شاید قانون جدیدشون باشه. از نظر بنده مشکلی نداره ولی شاید برای بعضی ها گرفتن مبلغ اولویت داشته باشه. شما هم از امتیازتون مشخصه خرید زیاد میکنید از دیجی کالا پس فکر نمیکنم براتون دوشواری داشته باشه;)
والا دوشواری که نداره ، ولی خب
رفتار ِ آزار دهنده ای میتونه باشه. چرا که ما خودمون با مشتری اینکارو نمیکنیم. درواقع اینطوری تربیت نشدیم. احتمالا مشکل از ماست که حرفه ای نیستیم :دی

Last edited:

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
خوب تو همون فروم دیگه ادامه بحثو ادامه بدید
بهتر نیست؟!!
البته منظورم این نبود که تو یه فروم دیگه حرف میزنیم! منظورم این بود که اینجا فروم هست دیگه یعنی محل اجتماع و حرف زدن دور همی یه چی میگیم دیگه! کلا منظور این بود که نمیدونستم میتونه قابل پیگیری باشه! :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
البته منظورم این نبود که تو یه فروم دیگه حرف میزنیم! منظورم این بود که اینجا فروم هست دیگه یعنی محل اجتماع و حرف زدن دور همی یه چی میگیم دیگه! کلا منظور این بود که نمیدونستم میتونه قابل پیگیری باشه! :D
والا چندین بار از ساماندهی گیر دادن به ما
نشر اکاذیت و..
اصلا فروم هیچ
شما برو وبلاگ بزن همین متن ها رو قرار بده متوجه بشن به یک روز نمی کشه وبلاگ حذف می کنند.

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
شما برو وبلاگ بزن همین متن ها رو قرار بده متوجه بشن به یک روز نمی کشه وبلاگ حذف می کنند.
اره داشتم مواردی که کلا دومین بخاطر یه ویدئو یا موضوعات دیگه خیلی سریع زیر یک هفته فیلتر شده!

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
خوب چند جای دیگه معرفی کنم

فروشگاه های بای یه مودم خریدم قیمت از خیلی جاها مناسب تر بود،با فروشگاه آشنا نبودم یکم با ترس خرید شد ولی بدون هیچ مشکلی تحویل شد

فروشگاه یدک یار مبلغ 720 تومن ازشون خرید داشتم قیمت مناسب در کنار بسته بندی بسیار عالی،در مورد خرید خودم که اصلات کالا مورد تایید بود،در مورد خرید های شما مسئولیتش با خودتون
crazy.gif
فقط یه بدی دارن با این مبلغ خرید بازم هزینه ارسال می گیرن

فروشگاه چرمینه اسپرت دو سه بار خرید داشتم از پیجشون البته،کیفیت قابل قبول بود هرچند از چرم چیزی سر در نمیارم ولی چند سال دارن کار می کنن کیفیت هم حفظ شده(راستی اگر جایی میشناسین کار چرم سفارشی قبول می کنن معرفی کنید،جایی که بشناسید ها کیفیت و قیمت مورد تایید باشه)

پ.ن: الان باز میهن تاپیک رو میبینه یه خراب کاری می کنه
153xw0n.gif

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
راستی اگر جایی میشناسین کار چرم سفارشی قبول می کنن معرفی کنید،جایی که بشناسید ها کیفیت و قیمت مورد تایید باشه
این سایت دسته خودمه هر چی میخوای بگو. قیمت ها رو مقایسه کن
سفارش خاصی داشتی پخ بده

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
در مورد دیجی کالا مشکل اینه که دیگه یک فروشنده نیست، شده مثل پاساژ که باید آدم بدونه همه مغازه هاش یکی نیستن، توی همه جا فروشنده ناجور پیدا میشه که رضایت خریدار واسش ارزشی نداره.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بادز آف خورده بود برداشتم امروز شانس خوب من D:
بادز لایو که قیمتش حدود همون 2 تومنه، البته این که شما دیروز خریدی ضمانت دیجی سرویس داره و 7 روز هم مرجوعی
ولی نمیدونم این دیجی چرا اینطوریه؟ هنوز که هنوزه داره از همون ترفند قدیمی که اول قیمتو زیاد میکنن بعد تخفیف میدن استفاده میکنه
نموداره قیمتش رو نگا کن، هر موقع دیجی میخواسته تخفیف بده اول قیمتشو کرده 2359 بعدش تخفیف داده و شده حدود 2000 2100
البته مشتری هم باید حواسش جمع باشه و بتونه از فرصت هایی که دیجی ایجاد میکنه بهترین استفاده رو بکنه
مثلا اون هفته این آداپتور رو زده بود 385 و با تخفیف میداد 309 که منم خریدمش
ولی نکته ش اینه که کلا قیمتش همین حدوده (البته بماند که تو بازار دارن 420 430 تومن فروش میکنن به ملت) و این آفر هم ماله مدل سفید رنگش بود، چون اکثرا مشکی میخرن و سفیدش با اینکه خوشگل تره ولی مونده بود رو دستشون

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دیجی کالا قبلا بهتر و منظم تر کار میکردن ولی الان از دو تا سفارش یکیش مشکل دار شده! یا فروشنده کنسل میکنه یا تایم تحویل جا به جا میشه ولی بااینحال هنوز هم در موارد زیادی بهتر از سایتهای دیگه هست مثل پس دادن سریع مبلغ در صورت کنسلی یا مرجوعی.
آپدیت: دوستان در خرید از دیجی کالا جنبه احتیاط رو رعایت کنید. بنظر میرسه مشکلات این سایت هر روز داره بیشتر میشه. یه سفارش رو لغو کردم بعد از سه روز و نیم هنوز پولش رو پس ندادن!

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
بادز لایو که قیمتش حدود همون 2 تومنه، البته این که شما دیروز خریدی ضمانت دیجی سرویس داره و 7 روز هم مرجوعی
ولی نمیدونم این دیجی چرا اینطوریه؟ هنوز که هنوزه داره از همون ترفند قدیمی که اول قیمتو زیاد میکنن بعد تخفیف میدن استفاده میکنه
نموداره قیمتش رو نگا کن، هر موقع دیجی میخواسته تخفیف بده اول قیمتشو کرده 2359 بعدش تخفیف داده و شده حدود 2000 2100
البته مشتری هم باید حواسش جمع باشه و بتونه از فرصت هایی که دیجی ایجاد میکنه بهترین استفاده رو بکنه
مثلا اون هفته این آداپتور رو زده بود 385 و با تخفیف میداد 309 که منم خریدمش
ولی نکته ش اینه که کلا قیمتش همین حدوده (البته بماند که تو بازار دارن 420 430 تومن فروش میکنن به ملت) و این آفر هم ماله مدل سفید رنگش بود، چون اکثرا مشکی میخرن و سفیدش با اینکه خوشگل تره ولی مونده بود رو دستشون
آره دقیقا رفتارش اینطوریه ولی من 1900 و خورده ای خریدم که خب مشکلی نیست و خداروشکر سالم و فیک نبود D;

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,233
من از تکنو سان و مموری بازار خرید کردم خیلی راضی بودم..
چند روز پیش دوباره از تکنو سان یه سفارش ثبت کردم..
یه سری خرت و پرت و یه هدفون‌ نیا خریدم..
وقتی برام اومد دیدم فیکه..
بهشون توی واتساپ گفتم این فیکه..

گفتن نیا اصلا فیک نداره..

گفتم من قبلا از خودتون نیا اصلی گرفتم..
اینی که فرستادید با اونی که قبلا ازتون‌گرفتم زمین تا آسمون فرق میکنه.. یه لینک مقایسه و تشخیص هدفون نیا اصل و فیک هم براشون فرستادم..

گفتن ما توی صفحه فروش نگفتیم که اصله :|

گفتم وقتی غیر اصل باشه باید اشاره بشه در غیر این صورت وقتی عنوان خالی نوشته میشه پیش فرض بر اصل بودنشه..

گفتن باید از بخش مشاوره فروش می پرسیدید :|

گفتم وقتی عنوان مشخصه الزامی نیست من بپرسم..
این درست نیست که شما از کم اطلاعی مشتری سو استفاده بکنید..کما اینکه بالاتر هم‌گفتید نیا اصلا فیک نداره..

بعد از چند دقیقه پیغام داد مورد شما بررسی شد و پیک‌میفرستیم مرجوع بشه..

خواستم بگم حواستون باشه بعضی ها مثل دیجی کالا یکم که اعتماد مشتری رو جلب کردن میزنن تو کار شیطنت..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
چند روز پیش دوباره از تکنو سان یه سفارش ثبت کردم..
یه سری خرت و پرت و یه هدفون‌ نیا خریدم..
وقتی برام اومد دیدم فیکه..
بهشون توی واتساپ گفتم این فیکه..

گفتن نیا اصلا فیک نداره..

گفتم من قبلا از خودتون نیا اصلی گرفتم..
اینی که فرستادید با اونی که قبلا ازتون‌گرفتم زمین تا آسمون فرق میکنه.. یه لینک مقایسه و تشخیص هدفون نیا اصل و فیک هم براشون فرستادم..

گفتن ما توی صفحه فروش نگفتیم که اصله :|

گفتم وقتی غیر اصل باشه باید اشاره بشه در غیر این صورت وقتی عنوان خالی نوشته میشه پیش فرض بر اصل بودنشه..

گفتن باید از بخش مشاوره فروش می پرسیدید :|

گفتم وقتی عنوان مشخصه الزامی نیست من بپرسم..
این درست نیست که شما از کم اطلاعی مشتری سو استفاده بکنید..کما اینکه بالاتر هم‌گفتید نیا اصلا فیک نداره..

بعد از چند دقیقه پیغام داد مورد شما بررسی شد و پیک‌میفرستیم مرجوع بشه..

خواستم بگم حواستون باشه بعضی ها مثل دیجی کالا یکم که اعتماد مشتری رو جلب کردن میزنن تو کار شیطنت..

ارزان ترین هدفون نیا در چین 39 یوان هست

Untitled.jpg

یوان امروز 4.410 تومان بوده، یعنی 172 هزار تومان تمام شده کالا در چین هست
با ارزان ترین روش حمل هم که بیاد حداقل 25 هزار تومان هزینه میبره میشه 192 هزار تومان
حالا کالایی که 192 تمام شدش هست رو چه جوری میدن 160 تومن !

99.9 درصد نیا های بازار ما فیک هست
1212067475.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,233
ارزان ترین هدفون نیا در چین 39 یوان هست

مشاهده پیوست 1266816

یوان امروز 4.410 تومان بوده، یعنی 172 هزار تومان تمام شده کالا در چین هست
با ارزان ترین روش حمل هم که بیاد حداقل 25 هزار تومان هزینه میبره میشه 192 هزار تومان
حالا کالایی که 192 تمام شدش هست رو چه جوری میدن 160 تومن !

99.9 درصد نیا های بازار ما فیک هست
1212067475.gif
بالام جان..
اکثر کالا ها قیمتشون نسبت بازار داخل همینطوریه..
نکته ش اینه که تاجر تعداد بالا میاره توی کشور و به قیمت زیر همکار میخره.. و مقایسه کردن قیمت تک فروشی داخل و خارج کلا اشتباهه.. (تعجب میکنم خودت تاجری.. :-؟ این حرف آماتوری ازت بعید بود )

پ ن : خطاب به خودت و افتک و دیگر سرمایه دوستان ،
درسته شهرستانی هستیم..ولی نه تا این حد p:

پ ن ۲ : اینم لینک فروش اصلیش

Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
بالام جان..
اکثر کالا ها قیمتشون نسبت بازار داخل همینطوریه..
نکته ش اینه که تاجر تعداد بالا میاره توی کشور و به قیمت زیر همکار میخره.. و مقایسه کردن قیمت تک فروشی داخل و خارج کلا اشتباهه..

پ ن : خطاب به خودت و افتک و دیگر سرمایه دوستان ،
درسته شهرستانی هستیم..ولی نه تا این حد :p

باقر العلوم جان شما میری قیمت رو تو امازون نگاه میکنی میگی اینطوری هست
قیمتی که دادم کف قیمت کارخونه نیا توی چین هست برای خرید های عمده

Untitled.jpg

بالا