برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تجربه خرید اینترنتی از سایت های ایرانی [مثبت یا منفی]

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
چند روز پیش دوباره از تکنو سان یه سفارش ثبت کردم..
یه سری خرت و پرت و یه هدفون‌ نیا خریدم..
وقتی برام اومد دیدم فیکه..
بهشون توی واتساپ گفتم این فیکه..

گفتن نیا اصلا فیک نداره..

گفتم من قبلا از خودتون نیا اصلی گرفتم..
اینی که فرستادید با اونی که قبلا ازتون‌گرفتم زمین تا آسمون فرق میکنه.. یه لینک مقایسه و تشخیص هدفون نیا اصل و فیک هم براشون فرستادم..

گفتن ما توی صفحه فروش نگفتیم که اصله :|

گفتم وقتی غیر اصل باشه باید اشاره بشه در غیر این صورت وقتی عنوان خالی نوشته میشه پیش فرض بر اصل بودنشه..

گفتن باید از بخش مشاوره فروش می پرسیدید :|

گفتم وقتی عنوان مشخصه الزامی نیست من بپرسم..
این درست نیست که شما از کم اطلاعی مشتری سو استفاده بکنید..کما اینکه بالاتر هم‌گفتید نیا اصلا فیک نداره..

بعد از چند دقیقه پیغام داد مورد شما بررسی شد و پیک‌میفرستیم مرجوع بشه..

خواستم بگم حواستون باشه بعضی ها مثل دیجی کالا یکم که اعتماد مشتری رو جلب کردن میزنن تو کار شیطنت..
خوب شد گفتی،این سایت رفته بود تو لیست اعتماد الان خاکستری شد
331.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
فرجاد بنظم پست اول رو دائم ال آپدیت بکن.. :دی
لیست فروشگاه هایی که اعضای تاپیک بهشون اشاره کردن رو بذار + لینک پست های مربوط به هر فروشگاه ..

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
مالتینا مشکوک نی؟ تا حالا دفتر اینجور سایت هارو دیدید؟مالتینا رو دیدم به خود گرخیدم

دفتر ش در واقع یک خونه ویلایی هست که توش پره از مرغ وخروس و کفتر . آدمایی که میرن میان سیس شون اصلا به خرید از آمازون نمیخوره والا:دی

از این حرکتا هم زیاد میزنه گویا

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
کسی تا حالا از این سایت خرید داشته؟ به نطرتون قیمتاشون نسبت بازار خیلی پایین تر نیست؟
283f.gif

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
کسی تا حالا از این سایت خرید داشته؟ به نطرتون قیمتاشون نسبت بازار خیلی پایین تر نیست؟
283f.gif

yapyapyapf.gif

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
283f.gif

تجربه خرید نداشتم ولی اسمش رو زیاد شنیدم،احتمالا سایت معتبری باشه خرید کن بیا تجربت رو بگو
45.gif

پ.ن:داشتم نگاه می کردم این رو دیدم،فک نکنم دوشواری داشته باشه خرید ازشون

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
تجربه خرید نداشتم ولی اسمش رو زیاد شنیدم،احتمالا سایت معتبری باشه خرید کن بیا تجربت رو بگو
45.gif

پ.ن:داشتم نگاه می کردم این رو دیدم،فک نکنم دوشواری داشته باشه خرید ازشون

از نظر اعتبار به نظرمیاد مشکلی نداره.قیمتهاشون به نظرت خیلی خوب نیست؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

چقدر دست دست میکنی بخر دیگه نهایت ضرر کردی میایی اینجا نحوه شکایت از سایت های اینترنتی رو بهت میگیم
284.gif

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
283f.gif

قیمت اش خوبه سهمیه ای هست لاستیک زیر ماشین هم ور میدارن برای تعویض باید برید سمت بزرگراه فتح

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
توی خیلی از موارد برای من قیمت فروشگاه های اینترنتی خیلی خوب بود،دیگه چی از این بهتر می خوای
283.gif

باید میهن جنس فیک با قیمت دوبرابری بهت فروش کنه تا رضایت بدی
284.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
شاهین پیگیر کارت شدم
282.gif
:
مشاهده پیوست 1268573

پ ن : خودمم میخوام لاستیک بگیرم
399.gif

ugly-man-laugh-smiley-emoticon.gif

فکر کردی من بدون اطمینان از جایی خرید میکنم؟
opasnie201.gif
من خودم دارم رو مخ پسر عموم کار میکنم از این سایته خرید کنه ببینم نتیجه چی میشه
meme_trollface.png
که اگر مشکلی بود اول اون قربانی بشه
meme_fsjal.png

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
283f.gif

اره من لاستیک دولتی خریدم ازش.
هیچ ارزونی بی علت نیست عزیزان، حداقل لاستیک دولتی اش رو من دوبار خریدم.
دو مدل تحویل داره، یکی اینکه ماشین رو ببرید محل اونها توی اتوبان فتح و لاستیک قدیمی رو در میارن و لاستیک جدید رو میندازن و لاستیک قدیمی رو بعنوان داغی بر میدارن. یا اینکه بصورت سیار میان دم در خونه شما و لاستیک رو عوض میکنن و لاستیک قدیمی رو بازم بر میدارن!!! اگه تیوب داشته باشه پس میدن.
در هر دو حالت فقط لاستیک دولتی رو زیر ماشین تحویل میدن!!! میتونی از این لاستیک فروشها دو تا لاستیک خراب غیر قابل استفاده با تیوب بگیرید بندازید زیر ماشین برید اونجا براتون عوضش کنن و نو تحویل بدن، چون ممکنه لاستیکتون هنوز تموم نشده باشه. خلاصه اینکه شرایطشون اینه که تحویل لاستیک دولتی فقط زیر ماشین و پس از گرفتن لاستیک داغی!!!

arsab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از فروشگاه پدارول خرید کردم ، کارشون لوازم جانبی موبایل و گیمینگ هست. قیمتاشون مناسب بود ، چون لوازم جینگیلی برای موبایل دوست دارم اینجا پیدا کردم خریدم ، جای دیگه ندیدم.

mehrane.toosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
بهتره کم کم دیدگاه هامونو نسبت به خرید های اینترنتی مثبت کنیم چندتا مرجوع خوب که میتونیم اعتماد کنیم انقضا اینماد، درگاه امن پرداخت ، امکان خرید حضوری ، پرداخت در محل و اینکه رضایت مشتریانشونو بفرستن و اگر سایت هستن مجوزاشونو بذارن

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
برج 11 (بهمن) سال گذشته یک عدد موتور برقی به صورت اینترنتی از سایت فروشگاه ایران اسکوتر خرید کردم
قبل از پرداخت مبلغ موتور پشتیبانی این فروشگاه در واتساپ خیلی شیک و با احترام جواب من میدادن ولی تا پول به حساب فروشگاه واریز کردم یه دفعه رفتار پشتیبانی از این رو به اون رو شد!!!
هنگ کردم!! اصلآ باورم نمیشد چطور این اتفاق افتاد
قبل واریز پشتیبانی انقدر سریع جواب میداد بعضی شب ها تا ساعت 12:30 پاسخ سوال هارو میداد, ولی بعد واریز هر چی سوال ازش می پرسیدم من می پیچوند یا بعضی سوال هارو جواب نمیداد!
داخل سایت ایران اسکوتر درج شده ۱ الی ۲ روز موتور بسته بندی و تحویل پست(باربری) میشه
و ۲ الی ۳ روز طول می کشه موتور بدست خریدار برسه
۱۲ روز طول کشید موتور بدستم رسید!!!
در طول این چند روزی که گذشت انقدر پشتیبانی به من دروغ گفت که اگر یه روانشناس هم جای من بود از دستشون شاکی میشد
تماس می گرفتم قسمت پیگیری خرید فروشگاه بهم می گفتن موتور ارسال کردیم من بهشون گفتم اگه ارسال کردید عکس رسید رهگیری باربری برایم داخل اپلیکیشن واتساپ بفرستید می گفت آنلاین باشید الان عکس رسید می فرستیم
ولی عکس رسید ارسال نمی کردند!!
متاسفانه چند روز من سرکار گذاشتند
به پشتیبانی واتساپ پیام میدادم پیام من می خونه ولی پاسخ نمی داد این مورد پیام دادن ۳ روز طول کشید پیام های من می خوند ولی پاسخ نمیداد
بعد از چند روز تماس گرفتم دفتر مرکزی فروشگاه موضوع اطلاع دادم یه فیلم از بسته بندی موتور برایم ارسال کردند که موتور هنوز داخل انبار بود!!! به طرز مشکوکی موتور ارسال نکرده بودند
(اینم اضافه کنم روزی که موتور تو سایت شون خرید کردم درج شد اتمام موجودی یعنی فقط یک موتور موجود داشتند)
یعنی بعد چند روز سرکار گذاشتن که موتور ارسال کردیم و... تازه موتور هنوز تو انبار بوده و متاسفانه حتی عذرخواهی هم نکردند!
سوالم من اینجاست چندین روز من سرکار گذاشتن ۱۲ روز طول کشید موتور تا بدستم رسید
چه دلیلی داره انقدر طول بکشه!
احتمال زیاد موتور خراب بوده و این اشخاص با سرکار گذاشتن بنده وقت می خریدن تا موتور تعمیر بشه و بعد ارسال کنند!!!
فیلمی که از بسته بندی موتور برایم ارسال کردند متوجه شدم موتور کامل بسته بندی نشده و بعضی قسمت فلاپ موتور مشخص
بهشون اطلاع دادم ولی متاسفانه عمل نکردند و موتور تا بدستم رسید متوجه شدم خط و خش به طول ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر روی فلاپ موتور خورده!!

قبل از خرید پشتیبانی ایران اسکوتر تو واتساپ به من گفت (موتور سال ساختش ۱۴۰۰)
موتور از باربری با وانت به منزل اوردم کارتن شارژر و آینه و پاکت فاکتور فروش زیر بسته بندی بود
داخل(فاکتور) قرداد فروش دیدم شوکه شدم (سال ساخت موتور ۱۳۹۹ ثبت شده!!! )
اصلآ باورم نمیشد فروشگاه ایران اسکوتر انقدر راحت مشتری فریب بده
موتوری که سال ساختش 1399 به مشتری که شهرستانیه و نمی تونه حضوری بیاد از فروشگاه خرید کنه به عنوان موتور سال 1400 می فروشه
با این ترفند موتوری که اصلا مد نظر بنده نبود بهم فروختند!!
از مغازه دار پرسیدم موتور با این رنج قیمت سالی ۳ الی ۳۵۰۰۰۰۰ تومان از قیمت موتور کسر میشه
تماس گرفتم که بیایید موتور ببرید و پول موتور + خسارت هایی که به بنده زدید پرداخت کنید یا ۳ میلیون تومان بابت خسارت ۱ سالی که از ساخت موتور می گذره پرداخت کنید موتور بر می دارم
که متاسفانه حتی به عذر خواهی هم نکردند بابت این اتفاق با پاسخ های بی ربط می خواستند من قانع کنند که این موتور از 1399 به بعد تولید نشده
بهش میگم پس چرا به من گفتی 1400 من اگه می دونستم مدل 1399 نمی خریدم (یک ماه مونده بود به سال 1401 یعنی 2 سال از سال ساخت موتور می گذره)
با کمال پرویی میگه اشتباه شد!! بهش گفتم اشتباه نشده چون می دونی طرفت شهرستانی و دسترسی به فروشگاه تون نداره این کار باهاش کردی اگر مشتری حضوری بود جرات همچنین کاری نداشتی
مورد بعدی
1-کلید راهنما روی فرمان موتور خراب و قطعی داشت
2-لاستیک جلو موتور برعکس روی موتور بستند!!
3-شارژر موتور خراب بود و زمان فول شارژ شدن موتور نشان نمیداد
موتور انقدر مشکل داره که این موارد میشه ربط داد به 12 روز طول کشیدن ارسال موتور!!!
یعنی میشه گفت این موتور که آخرین موجودی شون بوده از اول تعمیری بوده و پشتیبانی این فروشگاه با وقت خریدن می خواست موتور تعمیر کنه بعد برام ارسال کنه!
چند بار تلاش کردم تماس بگیرم با مدیر اصلی ایران اسکوتر موضوع مطرح کنم ولی برای تماس با مدیر اصلی باید اول با پشتیبانی صحبت کرد تا اونا شما رو به مدیر اصلی وصل کنه ولی چون من می شناختن هر بار با جواب های بی ربط من سر کار میزارن
(مدیر نیستش فلان ساعت تماس بگیر- مدیر هنوز نیومده- مدیر احتمالا تو ترافیک گیر کرده و...)
چند بار تماس گرفتم این موضوع به مدیر فروش بگم بازم با جواب های سر کاری که نیستش و بعدا تماس بگیر مواجه شدم فقط نکته عجیب اینجاست یک بار شخصی که تو پشتیبانی واتساپ ویس بهم میداد خودش جای مدیر فروش معرفی کرد! انقدر بی عقل بود زحمت به خودش نداد حداقل صداش تغییر بده نشناسمش!
تماس گرفتم به اتحادیه صنف دوچرخه و موتور فروش های آن منطقه گفتند رسیدگی می کنیم ولی بعد حدود چند ماه هیچ پیگیری(شکایت) از طرف اتحادیه به ایران اسکوتر انجام نشد!! متاسفانه به نظر میاد تو اتحادیه آشنا دارند!
تو اتاق اصناف شکایت کردم
وزارت صنعت و معدن تجارت شکایت کردم
و تعزیرات حکومتی شکایت کردم ولی هیچ ارگانی شکایت پیگیری نکردند
بعد گذشت 9 ماه هنوز موتور سند نداره!!
موندم چطوری به اینا نماد اعتماد میدن(از اسفند سال گذشته که نماد اعتماد سایت منقضی شده هنوز نماد اعتماد تمدید نکردند)

این بود تجربه خرید بد از فروشگاه ایران اسکوتر

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
تاپیک جای دیگه ای بود منتقل شد به اینجا
از ما شکایت کنن کی پاسخگو هستش؟

نه اینکه خیلی هم پاسخگو هستید!!!

من که داخل این تاپیک پستی نذاشتم معلوم نیست کدوم مدیر پست ها رو منتقل کرده توی این تاپیک .

بالا