برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع جام جهانی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پس اسپانیاوالمان وفرانسه وایتالیا
مگه میشه یکی از این 4تیم توفینال نباشه

اسپانیایی که من میبینم اینقدربازیکن داره ورو دنیاتسلط کرده
والمانی که با جوان گرایی وتوتال فوتبالش ی سطح جلوتربازی میکنه

به هر حال جام جهانی در امریکای جنوبی هست و بدون شک اونجا وضعیت به نفع تیمهای اون منطقه هست.

برزیل که میزبانه. خدا رو شکر اون منزس گاگول رو هم انداختن بیرون و فیل بزرگ رو اوردن.

ارژانتین هم با داشتن بازیکنایی مسی مسی ، اخرو ، هیگوایین ، دی ماریا ، ماسکرانو تیم کوچیکی نیست. یه مربی خوب میخوان بالاسرشون باشه

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
به نظر من که ازبین آرژانتین و برزیل و اسپانیا یکیشون دوم میشه
ایتالیا هم که مسلما اول میشه:rolleyes:

h.zarei

Registered User
لایک‌ها
106
هر چی آغا بگه

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
چون جام تو امریکای جنوبی هست به طور سنتی میگن جام تو همین منطقه می مونه و قهرمان یا برزیل خواهد بود یا آرژانتین یا شاید حتی یه تیم یگه
برزیل به عنوان میزبان یکی از شانس های قهرمانی هست و اگر قهرمان بشن با 6 قهرمانی دست نیافتنی تر میشن
از طرفی اسپانیا هم به عنوان یکی دیگر از شانس های قهرمانی می تونن به رکورد 4 قهرمانی پیاپی جهان و اروپا دست پیدا کنه که امیدوارم اینطوری نشه دیگه خیلی زیادیشون میشه!
به نظرم تشنه ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست چون بارها به نیمه نهایی و فینال جام جهانی و اروپا رسیده در سال های اخیر ولی همیشه دستش از جام کوتاه مونده
در این دوره این تیم منسجم و جوان دیگه باید به پختگی و تجربه لازم رسیده باشه و جام قهرمانی رو ببره بالای سر
تیم آلمان بعد از افول نسل طلایی دهه نودش و بعد از چند سال نزول، نسل جدیدش هنوز نتونسته با یک قهرمانی کاملا از اون ذهنیت ضعیف بودن فوتبال آلمان کنده بشه و اعتماد به نفس لازم رو به دست بیاره که امیدوارم در 2014 بالاخره این اتفاق بیفته و استحقاقش رو هم داره.
ضمن اینکه اگر یک تیم اروپایی قهرمان بشه طلسم قهرمان نشدن اروپایی ها در خاک امریکای جنوبی و بالعکس هم شکسته میشه.

به نظرم فرق فوتبال آلمان و ایتالیا در سال های اخیر این بوده که آلمان همیشه خوب بوده ولی همیشه یک قدم تا کامل بودن فاصله داشته ولی ایتالیا یا صفر بوده یا صد
مثلا 2006 میاد قهرمان میشه ولی در 2010 حتی نیوزلند رو هم نمی تونه ببره ولی آلمان همیشه 90 بوده یا 80 و تا مراحل بالا میومده ولی تو نیمه نهایی یا فینال کم میاورده.

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
چون جام تو امریکای جنوبی هست به طور سنتی میگن جام تو همین منطقه می مونه و قهرمان یا برزیل خواهد بود یا آرژانتین یا شاید حتی یه تیم یگه
برزیل به عنوان میزبان یکی از شانس های قهرمانی هست و اگر قهرمان بشن با 6 قهرمانی دست نیافتنی تر میشن
از طرفی اسپانیا هم به عنوان یکی دیگر از شانس های قهرمانی می تونن به رکورد 4 قهرمانی پیاپی جهان و اروپا دست پیدا کنه که امیدوارم اینطوری نشه دیگه خیلی زیادیشون میشه!
به نظرم تشنه ترین تیم برای قهرمانی آلمان هست چون بارها به نیمه نهایی و فینال جام جهانی و اروپا رسیده در سال های اخیر ولی همیشه دستش از جام کوتاه مونده
در این دوره این تیم منسجم و جوان دیگه باید به پختگی و تجربه لازم رسیده باشه و جام قهرمانی رو ببره بالای سر
تیم آلمان بعد از افول نسل طلایی دهه نودش و بعد از چند سال نزول، نسل جدیدش هنوز نتونسته با یک قهرمانی کاملا از اون ذهنیت ضعیف بودن فوتبال آلمان کنده بشه و اعتماد به نفس لازم رو به دست بیاره که امیدوارم در 2014 بالاخره این اتفاق بیفته و استحقاقش رو هم داره.
ضمن اینکه اگر یک تیم اروپایی قهرمان بشه طلسم قهرمان نشدن اروپایی ها در خاک امریکای جنوبی و بالعکس هم شکسته میشه.

به نظرم فرق فوتبال آلمان و ایتالیا در سال های اخیر این بوده که آلمان همیشه خوب بوده ولی همیشه یک قدم تا کامل بودن فاصله داشته ولی ایتالیا یا صفر بوده یا صد
مثلا 2006 میاد قهرمان میشه ولی در 2010 حتی نیوزلند رو هم نمی تونه ببره ولی آلمان همیشه 90 بوده یا 80 و تا مراحل بالا میومده ولی تو نیمه نهایی یا فینال کم میاورده.

تا وقتی که همه ی بازیکنای تیم ملی المان سرود ملی کشورشون باهم نخونن هیچ افتخاری کسب نمیکنن

نمونه اش جان لوئیجی بوفون سنگربان تیم ملی ایتالیا که با چشمانی بسته با تعصب خودش سرودملی رو میخونه

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201

4rash

Registered User
لایک‌ها
229
برزیل
اسپانیا
کرواسی
روسیه
المان

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یا برزیل یا ارژانتین

ارسال شده توسط برنامه Tapatalk

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

Fearless

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
39
من همیشه تو بازیهای جام جهانی طرفدار برزیل بودم. جام جهانی قبلی، برزیل گند زد. با اینکه یه هوادار واقعی برزیل هستم و هنوزم دوستش دارم اما تو این جام جهانی از آلمان حمایت می کنم. همونطور که تو جام ملت های اروپا هم از آلمان حمایت کردم. به نظرم هم این سری آلمان قهرمان میشه. هرچند قلبا دوست دارم برزیل قهرمان بشه. :دی

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
انگلستان

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
عشق من: هلند
بعد از هلند : آلمان

بالا