برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع حسابداری

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام وقت بخیر
دوستان من نیاز به یک نرم افزار حسابداری دارم
روند کاریم هم اینه
ورود کالا
ثبت قیمت خرید
ثبت قیمت فروش
قیمت نهایی فروش
محاسبه سود
ثبت تاریخ ورود و فروش کالا
ترجیحا نرم افزاری باشه که پشتیبانی خوبی داشته باشه و قسمت گزارش دهی مناسبی داشته باشه
محیط کاری راحتی داشته باشه و کلمات تخصصی نداشته باشه و ساده باشه

من محک رو پیشنهاد میدم
نسبت به هلو محیط کاربری بهتری داره و پشتیبانی قابل قبولی هم داره

• Like
Reactions: 2s2

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
من با پشت
چیزی که شما نیاز دارید بهش میگن تفصیلی شناور . باید به تعداد پروژه ها ، حساب تفصیلی تعریف کنید . بعد این حساب های تفصیلی رو با معین های مربوطه اعم از درآمد و هزینه و سپرده بیمه و حسن انجام کار و موجودی کالا و ... ارتباط میدید . این امکان در تقریبا تمامی نرم افزارها از جمله هلو وجود داره
من با پشتیبانی هلو تماس گرفتم
طبق گفته اپراتور پشتبانی و فروش امکان تفصیلی شناور در این نرم افزار وجود ندارد
راه حلی وجود ندارد ؟

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
وقت بخیر
دوستان عزیز خوشحال میشوم که نرم افزار حسابداری راسخ را که متعلق به شرکت ما می باشد را بررسی و نظرتان را بفرمایید.نسخه دمو ، هم به صورت نصبی و هم به صورت آنلاین هم دارد.این سیستم مبتنی بر وب می باشد البته بر روی کلیه ویندوزها هم براحتی قابل نصب می باشد.

به 5 نفر از دوستان هم نسخه طلایی اهدا میشود

برخی از قابلیت های نرم افزار حسابداری تحت وب راسخ :

خرید و فروش ، فروش نقد و اقساطی ، دریافت اقساط

امکان ثبت فاکتور خرید و فروش توسط نرم افزار اندروید

دریافت و پرداخت و امکان تعریف انواع روش های دریافت و پرداخت (دریافت و پرداخت اشخاص ، هزینه و ...)

امکان استفاده بصورت همزمان برای چندین کسب و کار

امکان تعریف نا محدود کاربر

پشتیبان گیری خودکار بر روی حافظه محلی و اف تی پی

ثبت اتوماتیک اسناد حسابداری برای انواع عملیات خرید و فروش ، دریافت و پرداخت و ...

مدیریت چک و حساب های بانکی

امکان تهیه فایل خروجی معاملات فصلی اداره مالیات

عملیات انبارداری و امکان تولید و چاپ بارکد برای کالاها

گزارشات متنوع از پیش طراحی شده با قابلیت ایجاد تغییرات و همچنین طراحی گزارشات جدید توسط کاربر

امکان ایجاد سطوح دسترسی مختلف و تخصیص نقش به کاربران نرم افزار

امکان صدور سند اختتامیه و تهیه ترازنامه و سایر گزارشات آخر دوره بصورت اتوماتیک

امکان تعریف سرفصلهای حسابداری بصورت دلخواه و انتصاب آنها به عملیات مختلف در نرم افزار

تحت وب بودن نرم افزار ، دسترسی به آن را از هر مکان و هر زمان برای کاربران نرم افزار میسر می سازد

دارای فایل نصب نرم افزار برای استفاده بر روی کامپیوتر شخصی و قابل استفاده بصورت کامپیوتر تکی و یا بر روی سرور(دسترسی از طریق آی پی و یا دامنه اینترنتی)

و ده ها امکان و ویژگیهای دیگر
دارای تاییدیه فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک کشور

دارای گواهی ثبت نرم افزار از وزارت ارشاد

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
ممنون از راهنمایی و پاسخگویی تون
چون در زمینه حسابداری اطلاعاتم کم حتما در این مورد سعی می کنم یکم مطالعه کنم و یاد بگیرم
اگر مشکلی بود باز مزاحم می شم و ازتون راهنمایی و کمک می گیرم
خواهش می کنم .

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
سلام وقت بخیر
دوستان من نیاز به یک نرم افزار حسابداری دارم
روند کاریم هم اینه
ورود کالا
ثبت قیمت خرید
ثبت قیمت فروش
قیمت نهایی فروش
محاسبه سود
ثبت تاریخ ورود و فروش کالا
ترجیحا نرم افزاری باشه که پشتیبانی خوبی داشته باشه و قسمت گزارش دهی مناسبی داشته باشه
محیط کاری راحتی داشته باشه و کلمات تخصصی نداشته باشه و ساده باشه
همون اکسل کار شما رو راه میندازه . نرم افزار رایگان هم تو بازار زیاده

• Like
Reactions: 2s2

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
من با پشت

من با پشتیبانی هلو تماس گرفتم
طبق گفته اپراتور پشتبانی و فروش امکان تفصیلی شناور در این نرم افزار وجود ندارد
راه حلی وجود ندارد ؟
حتما دارند . شاید در یک نسخه دیگه باشه و باید نرم افزارتون رو ارتقا بدید

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
دوستان موضوعی ذهن من را به خود مشغول کرده، در رابطه با حسابدای و امور مالی، می خواهم بدانم مدیران شرکتها بر چه اساسی تصمیم می گیرند که چند حسابدار برای شرکتشان لازم دارند، برای مثال آیا امور مالی شرکت هایپراستار که 4500 کارمند دارد به چه تعداد نیروی انسانی در امور مالی نیاز دارد؟

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام وقت بخیر نیازمند یک نفر حسابدار خانم برای شرکت هستیم نرم افزار هلو

باتشکر

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
دوستان موضوعی ذهن من را به خود مشغول کرده، در رابطه با حسابدای و امور مالی، می خواهم بدانم مدیران شرکتها بر چه اساسی تصمیم می گیرند که چند حسابدار برای شرکتشان لازم دارند، برای مثال آیا امور مالی شرکت هایپراستار که 4500 کارمند دارد به چه تعداد نیروی انسانی در امور مالی نیاز دارد؟
تعداد نفرات کسب و کارهای مشابه
اینکه سیستم نرم افزاری چه میزان از کارهای تکراری و روتین را ساده و اتوماتیک کرده است
میزان کنترل های داخلی مورد نیاز
سطح علمی و عملیاتی نیروها . مثلا گاهی یک نیروی حرفه ای کار 3 نفر نیروی عادی رو انجام میده .

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
ممنون، آیا حسابرسی داخلی، شامل مواردی مانند از زیر کار در رفتن مدیران میانی هم می شود، من در بعضی از شرکتها دیده ام تعدادی از کارکنان و مدیران باندبازی می کنند و پروژه های شرکت را کش می دهند، زیرا حوصله کار کردن ندارند، و زیان مالی سنگینی به شرکت وارد می کنند. آیا بررسی این موارد هم از وظایف حسابرسان محسوب می شود؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
ممنون، آیا حسابرسی داخلی، شامل مواردی مانند از زیر کار در رفتن مدیران میانی هم می شود، من در بعضی از شرکتها دیده ام تعدادی از کارکنان و مدیران باندبازی می کنند و پروژه های شرکت را کش می دهند، زیرا حوصله کار کردن ندارند، و زیان مالی سنگینی به شرکت وارد می کنند. آیا بررسی این موارد هم از وظایف حسابرسان محسوب می شود؟
متاسفانه اکثر نیروهای بدنه حرفه حسابرسی داخلی نیروهای ضعیفی از نظر کیفی هستند و از پس وظایف ساده شغل خودشون هم برنمیان . حتی اگه نیروهای مسلط و حرفه ای هم باشند ، کلا مقابله با باند بازی چیزی نیست که در حیطه اختیاراتشون باشه یا قدرت اجرایی جهت مقابله باهاش داشته باشند . باند بازی وقتی اجرایی میشه که گروهی با اهداف تقریبا مشابه که به کانون قدرت در شرکت متصل هست ، شکل بگیره . چیزی که منظور نظر شماست وقتی شدنی است که برای هر پروژه توسط مدیر پروژه یا شخص مدیر عامل مفهومی به نام نفر ساعت تعریف بشه . مثلا زمان لازم برای اتمام پروژه 30 نفر ساعت هست یعنی اگر دو نفر باشند باید ظرف 15 ساعت و اگر سه نفر باشند باید ظرف 10 ساعت کار را به اتمام برسانند.

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
شما اشاره کردید به ضعف کیفی اکثر نیروهای حسابرس داخلی، آیا مدیران مالی در ایران هم از لحاظ کیفی ضعیف هستند؟
در مورد باندبازی، هم واقعا به شرکت ضرر مالی می زند و من متاسفانه نتوانستم در اینترنت در مورد این پدیده که می تواند حتی شرکتی را ورشکست کند مقاله ای پیدا کنم. با مفهموم واقعی باندبازی هم زمانیکه در هایپراستار کار می کردم آشنا شدم.

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
شما اشاره کردید به ضعف کیفی اکثر نیروهای حسابرس داخلی، آیا مدیران مالی در ایران هم از لحاظ کیفی ضعیف هستند؟
در مورد باندبازی، هم واقعا به شرکت ضرر مالی می زند و من متاسفانه نتوانستم در اینترنت در مورد این پدیده که می تواند حتی شرکتی را ورشکست کند مقاله ای پیدا کنم. با مفهموم واقعی باندبازی هم زمانیکه در هایپراستار کار می کردم آشنا شدم.
مدیرمالی پوزیشن شغلی هست با طیف وسیعی از افراد . از کارپرداز تا کارچاق کن توشون هست تا متخصصین حوزه مالی .
ولی در حالت عادی بخصوص در شرکتهای بزرگ ، کار سخت و پرمسئولیتیه

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
فرضا یک شرکتی قصد صادرات پاستیل به عمان را دارد، یک کارشناس حسابداری چگونه می تواند برآورد هزینه صادرات را تعیین کند؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
فرضا یک شرکتی قصد صادرات پاستیل به عمان را دارد، یک کارشناس حسابداری چگونه می تواند برآورد هزینه صادرات را تعیین کند؟

کار کارشناس حسابداری به هیچ وجه ، برآورد هزینه صادرات نیست . کار کارشناس حسابداری کنترل صحت مدارک مالی ، ثبت هزینه ها و گزارش دهی هستش .
مشکل کسب و کارهای ما اینه که از حسابدار همزمان انتظار وظایف منشی ، کارپرداز ، آبدارچی ، مترجم ، فتوشاپ کار و ... رو دارند .
چیزی که شما میخواهید وظیفه واحد بازرگانی شرکت ( در شرکتهای بزرگ واحد های بازاریابی ، بازارسازی ،توسعه صادرات و روابط بین الملل هم وجود دارند ) ، مشاور حقوقی و مشاور گمرکی و واحد تحقیق و توسعه ست . خروجیش میشه بیزینس پلن صادرات محصول

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
آخرش نفهمیدم حسابدار جماعت از کجا میاد؟
فقط چند تا شرایط هست
حسابدار زن باشه
سابقه کار داشته باشه
پارتی داشته باشه
دو ساله سربازی رو تموم کردم مدرک چسابداری رو گذاشتم رو سنگ مستراح که سابقه کار بشه

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
آخرش نفهمیدم حسابدار جماعت از کجا میاد؟
فقط چند تا شرایط هست
حسابدار زن باشه
سابقه کار داشته باشه
پارتی داشته باشه
دو ساله سربازی رو تموم کردم مدرک چسابداری رو گذاشتم رو سنگ مستراح که سابقه کار بشه
کدوم شهری ؟

بالا