برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع حسابداری

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
یه بخش که خیلی مهه
1:یه کتاب مالیات مستقیم داشته باشید(شده حتی ورق بزنید .خیلی سولاخ مالیاتی میتونید پیدا کنید با 3-4 بار خوندن)
2:همیشه یه کتاب سازمان ،حسابرسیشو و میانشو داشته باشید .به قولی قرآن کاره :دی
کلا این دوستمون قشنگ داره توضیح میده.یه نمه به ره جلوتر که بحث فروش شروع میشه یعد بحث تولید که خشنگتره
دوست دکترامون یه سوال:
آقا یه راه تو یه مزرعه .زمانی که ما اینو تعمیر میکنیم .ب.ت یا هزینه(طبق کدوم بند)؟
پ.ن:
برم خدمت بیام برم ارشد یا وسط خدمت برم ارشد؟

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
یه بخش که خیلی مهه
1:یه کتاب مالیات مستقیم داشته باشید(شده حتی ورق بزنید .خیلی سولاخ مالیاتی میتونید پیدا کنید با 3-4 بار خوندن)
2:همیشه یه کتاب سازمان ،حسابرسیشو و میانشو داشته باشید .به قولی قرآن کاره :دی
کلا این دوستمون قشنگ داره توضیح میده.یه نمه به ره جلوتر که بحث فروش شروع میشه یعد بحث تولید که خشنگتره
دوست دکترامون یه سوال:
آقا یه راه تو یه مزرعه .زمانی که ما اینو تعمیر میکنیم .ب.ت یا هزینه(طبق کدوم بند)؟
پ.ن:
برم خدمت بیام برم ارشد یا وسط خدمت برم ارشد؟

------------------------------سلام اگه تو مزرعه چیزی به فعالیتهایی تولیدی میپردازین و این هزیننه نسبت به سایر هزینه ها اهمیت دارد جز هزینه ای غیرعملیاتی ویا هزینه توسعه ولی اگر هزینه بااهمیت نباشد جز هزینه تعمیرات و نگهداری در سرفصل هزینه های عمومی

ولی اگر اسفالت و نیز درختا نروی زمین چون استعلاک ودارای همر مفید 20سال ویا.... میباشند باید جزبهای تمام شده باشند ولی چون راه بخش کوچک ی از مزرعه است اصل تحقق درامد وهزینه هزینه مربوطه را جز هزینهای عمومی باید زد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برین خدمت بیان بهترهواگه فکر تشکیل خانواده نیستین

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
------------------------------سلام اگه تو مزرعه چیزی به فعالیتهایی تولیدی میپردازین و این هزیننه نسبت به سایر هزینه ها اهمیت دارد جز هزینه ای غیرعملیاتی ویا هزینه توسعه ولی اگر هزینه بااهمیت نباشد جز هزینه تعمیرات و نگهداری در سرفصل هزینه های عمومی

ولی اگر اسفالت و نیز درختا نروی زمین چون استعلاک ودارای همر مفید 20سال ویا.... میباشند باید جزبهای تمام شده باشند ولی چون راه بخش کوچک ی از مزرعه است اصل تحقق درامد وهزینه هزینه مربوطه را جز هزینهای عمومی باید زد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برین خدمت بیان بهترهواگه فکر تشکیل خانواده نیستین
تا تشکیل خانواده 9 سال وقت دارم.
من احتمالا تابستون تموم کنم .پست میکنم بعدش
ارزش داره شاگرد ممتازی برم ازاد یا بخونم برا دولتی (تو طول خدمت)

nswir

Registered User
لایک‌ها
6
یه کم هم از خودتون تعریف کنید خواهشا

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
تا تشکیل خانواده 9 سال وقت دارم.
من احتمالا تابستون تموم کنم .پست میکنم بعدش
ارزش داره شاگرد ممتازی برم ازاد یا بخونم برا دولتی (تو طول خدمت)

---------------------------------
منم با12.80دیپلم حسابداری بعدش 15.70فوق دیپلم بعدش 16.70لیسانس .17.90صدم فوق گرفتم

مطمن باش اگه پست کنی نمیتونی تا6ماهه بعدش بخونی ولی برا این شش ماهه تا پست میکنی و جواب خدمتت بیاد چندتا دوره کاربردی برو حسابداری.

تاموقعی که من میدونم ایناتودانشگاه ازاد چیزه خوبی بودن. ازادمبارکه اصفهان خوراسگان اصفهان علوم وتحقیقات تهران ازاد زنجان ونیز ازاد شیراز ازاد اهوازم دکترای حسابداری داره.

برودانشگاه دولتی سعی وتلاشتو کن اگرنشد بعدبرو ازاد فعال داشته باشی یا رتبت جز 10تای تاپ ازاد باشه تا40درصدشهریه تخفیف میخوری.

اینهارا براساس تجربیان ودیدن ها بهتون گفتم مطمن باشید.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
اگه کتاب میخواین درحد نبوغ کم یا مطالعه یا سطج عادی کتابهای کاربردی حسابداری مدیریت را بخوانید برید کتاب فروشی کتاب را یک 10صفحشو مطالعه کنین ببینید چطوریه
متوجه میشین کتاب را یا نه

اگه نه البته بم بگو میخوای حساداری یاد بگیری یا مطالب کاربردی اقتصادی هم توش باشه

حسابداری با مدیریت اغشته است شما بهتر میتونید حسابداری را با مدیریت بدانید تابا اقتصاد ولی درمورد کتاب باید بگم کتاب خاصی که بتونه کمکتون کنه اینها هستن.

حسابداری صنعتی جلد اول سازمان حسابرسی قیمت17000تومن خیلی خوبه.

بعدش. کتاب حساابداری بیمه ماله بیمه ایران در مورد بیمه

کتاب وجیه الله ذکوری برای مسایل مالیاتی

مبانی سازمان و مدیریت علی رضاییان، علی اصغر پورعزت (ويراستار) برای مدیریت واقتصاد

روش های قیمت گذاری علیرضا مجاهدی نسب برای قیمت گذاری کالاها

مدیریت مالی رضا تهرانی کتاب خوبیه مطمن باشید کتاب خوبیه

101 تکنیک ساده و سریع برای جذب و حفظ مشتری

اصول و فنون مذاکره راجر فیشر، ویلیام یوری، مسعود حیدری (مترجم)

اقتصاد همایون تفضلی

اقتصاد مدیریت اون داگلاس، سیدجواد پورمقیم (مترجم) کتاب فوق العاده است باترجمه توپ.

هم اقتصاد ی هم مدیریتی و هم حسابداری گفتم.

بچه ها خوندن هدف دار اینگونه است که شما متن رو میخونید و متوجه میشید اما کاربردی نمیبینین اما خوندن هدفمند اینه که شما متن را میخونید برداشت میکنید و برداشت خود رانیز دارید ونیز از ان استفاده ها میبرید.

دانشجو هم حالت یک را دارد درایران به فکروادار نمیشود برای همین وضع اشتغال اینگونه است مهارت کارایی در حد صفر است.

امام علی میگوید دانا هم میداند میفهمد وهم میپرسد ولی نادان نمی داند فهم خودشو داره و نمیپرسه .
امیدوارم به هر حرفه ای علاقه دارید در ان حرفه موفق باشید.

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
دوستان نرم افزار رایگان حساب داری کسی داره ؟ زورم میاد 50 تومن پول بدم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان نرم افزار رایگان حساب داری کسی داره ؟ زورم میاد 50 تومن پول بدم

رایگان هست محدودیت سند داره ولی یک خورده باید بصورفی 7تومن بازاریان

رایگان کرکی هم که پوره تو اینترنت

che2261

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منتظر جواب پیامام هستم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بچه ها چون وسعت تمام مطالب زیاده پیشنهاد میکنم برای اینکه همه مطالب را بفهمید اصول1 جلد یک ودو دکترعزیز نبوی رابگیرید هرجامشکلی بود بگین تامطلب رابراتون بازش کنم.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
بچه ها من یه شرکت کاغذی داشتم با چند تا قرار داد
می خوام کسی برام دفتر رو پر کنه و ... !
هزینه ها به چه صورت هست ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
بچه ها من یه شرکت کاغذی داشتم با چند تا قرار داد
می خوام کسی برام دفتر رو پر کنه و ... !
هزینه ها به چه صورت هست ؟
بسته به طرف:دی
دفتر نویسی لامصب از فوش بدتره :دی
حجم کارت چقدره ؟
باید بچهای دیپلمرو پیدا کنی که دنبال کار هستن.کاردانی و کارشناسی یه نمه قوپی میان و هزینت میره بالا
برا مالیات میخایی دیگه ؟
یه کد 10 هلو بگیر راحت بزن (هیچ چیش دستی نیست) بعد از روزنامش پرینت بگیر .با دفترت تحویل بده.مالیاتی قبول داره/
راستی دختر پیدا کردی خیلی خیلی بیتره:دی دیدم که دارم میگم .پسرا دفتر پر کردنی مثلا یه عدد اشتباه میشه سریع روش یه خط نازک میکشن درستش میکنن.ولی دخترا ثبت اصلاحی میزنن.جفتش درستاها ولی یکی ببینیه تو دفتر خط خوردگی باشه یه نمه یه طوری میشه.مخصوصا که یه حدی داره خط زدن

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
یکم از مالیات بر ارزش افزوده صحبت کنید از نحوه محاسبه و ثبت روزنامه آن ممنونم

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
بسته به طرف:دی
دفتر نویسی لامصب از فوش بدتره :دی
حجم کارت چقدره ؟
باید بچهای دیپلمرو پیدا کنی که دنبال کار هستن.کاردانی و کارشناسی یه نمه قوپی میان و هزینت میره بالا
برا مالیات میخایی دیگه ؟
یه کد 10 هلو بگیر راحت بزن (هیچ چیش دستی نیست) بعد از روزنامش پرینت بگیر .با دفترت تحویل بده.مالیاتی قبول داره/
راستی دختر پیدا کردی خیلی خیلی بیتره:دی دیدم که دارم میگم .پسرا دفتر پر کردنی مثلا یه عدد اشتباه میشه سریع روش یه خط نازک میکشن درستش میکنن.ولی دخترا ثبت اصلاحی میزنن.جفتش درستاها ولی یکی ببینیه تو دفتر خط خوردگی باشه یه نمه یه طوری میشه.مخصوصا که یه حدی داره خط زدن

ممنون دوست عزیز
کار زیادی نکردم باهاش جز چندتا قرار داد ، اونم مالیات رو خودشون کسر کردن
فقط می خوام مالیات رو بدم و شرکت در ظاهر فعال بمونه

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
سلام خواهشا این تایپیک رو ادامه بدین بنده هم بعد از امتحانات حتما دنبال خواهم کرد
بنده یه مشکلی دارم اگه راه حلی داشتید ممنون میشم ارائه بدید
من دانشجویه حسابداری هستم از رشته ریاضی وارد این رشته شدم اما چون پیام نوریم و اصلا کلاس نمیرم بشدت یعنی بسیار بشدت از دروس اصلی این رشته مانند حسابداری میانه و صنعتی 2 و ........... میترسم و اصلا علاقه ندارم یعنی نمیفهمم چی میگن من باید چه کار کنم تا اصول 3 با زحمت اومدم جلو اما اینجا گیر دارم
بنده تا قبل از دانشگاه جز شاگرد های بسیار زرنگ بودم یعنی معدلم از 19 پایین نیومد ولی حالا .....
خواهشمندم اگه راه حل یا نظری دارید دریغ نکنید

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام خواهشا این تایپیک رو ادامه بدین بنده هم بعد از امتحانات حتما دنبال خواهم کرد
بنده یه مشکلی دارم اگه راه حلی داشتید ممنون میشم ارائه بدید
من دانشجویه حسابداری هستم از رشته ریاضی وارد این رشته شدم اما چون پیام نوریم و اصلا کلاس نمیرم بشدت یعنی بسیار بشدت از دروس اصلی این رشته مانند حسابداری میانه و صنعتی 2 و ........... میترسم و اصلا علاقه ندارم یعنی نمیفهمم چی میگن من باید چه کار کنم تا اصول 3 با زحمت اومدم جلو اما اینجا گیر دارم
بنده تا قبل از دانشگاه جز شاگرد های بسیار زرنگ بودم یعنی معدلم از 19 پایین نیومد ولی حالا .....
خواهشمندم اگه راه حل یا نظری دارید دریغ نکنید

حالا بخوایم از صنعتی بگذریم درس میانه 1 جزء پرکاربرد ترین درس های حسابداریه که حتما توی کار خیلی باهاش مواجه میشین
درسای دیگه ای مثه میانه 2 یا حسابداری پیشرفته زیاد تو کار استفاده نمیشه ولی میانه یک خیلی پرکاربرده .....
میانه یک همون درسای اصول حسابداری 1 و 2 و 3 به طور خلاصه هست البته با یکم مطالب بیشتر
منظور شما اینه که اصلا برای این دروس کلاس ندارین؟ یا سر کلاس میرین چیزی نمیفهمین؟

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
حالا بخوایم از صنعتی بگذریم درس میانه 1 جزء پرکاربرد ترین درس های حسابداریه که حتما توی کار خیلی باهاش مواجه میشین
درسای دیگه ای مثه میانه 2 یا حسابداری پیشرفته زیاد تو کار استفاده نمیشه ولی میانه یک خیلی پرکاربرده .....
میانه یک همون درسای اصول حسابداری 1 و 2 و 3 به طور خلاصه هست البته با یکم مطالب بیشتر
منظور شما اینه که اصلا برای این دروس کلاس ندارین؟ یا سر کلاس میرین چیزی نمیفهمین؟
کلاس های پیام نور خودتون میدونید چیه دیگه شاید 8 جلسه مفید باشه اونم با استاد های بی تجربه
البته بنده از همون اوایل دبیرستان فردی هستم که باید خودم چیزی رو یاد بگیرم یعنی از معلم چیزی یاد نمیگیرم نمیدونم یه جور حس برتری جویی دارم و میگم از معلم برترم
در کل بهانه نیارم فردی نیستم که سر کلاس برم باید خودم بخونم
میتونم بگم از ثبت های حسابداری متنفرم

بالا