برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع حسابداری

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کلاس های پیام نور خودتون میدونید چیه دیگه شاید 8 جلسه مفید باشه اونم با استاد های بی تجربه
البته بنده از همون اوایل دبیرستان فردی هستم که باید خودم چیزی رو یاد بگیرم یعنی از معلم چیزی یاد نمیگیرم نمیدونم یه جور حس برتری جویی دارم و میگم از معلم برترم
در کل بهانه نیارم فردی نیستم که سر کلاس برم باید خودم بخونم
میتونم بگم از ثبت های حسابداری متنفرم

اگه از ثبت های حسابداری متنفری پس چرا اومدی این رشته:D
اتفاقا خعلی حال میده:دی
برای حسابداری میانه یک به نظرم کتاب دکتر خواجوی که به احتمال 99 درصد نیس تو بازار
یا کتاب ایرج نو روش هم خوبه میتونی بخونیشون و میانه رو راحت یاد بگیری

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
برای حسابداری میانه یک به نظرم کتاب دکتر خواجوی که به احتمال 99 درصد نیس تو بازار

متاسفانه بدون شناخت و کاتوره ای بوده انتخاب رشته ما ----- یعنی چاره ای جز این نداشتم
ممنون قصدم کلا پیشنهاد کتاب و این جور چیز هاست
البته کتابهای سه جلدی استاد تاری وردی و مروری جامع بر حسابداری نو روش را دارم که سطحشون برام بالاست باید کتاب ساده تری پیدا کنم
میشه در مورد کتاب دکتر خواجوی توضیح بدید ؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
متاسفانه بدون شناخت و کاتوره ای بوده انتخاب رشته ما ----- یعنی چاره ای جز این نداشتم
البته کتابهای سه جلدی استاد تاری وردی و مروری جامع بر حسابداری نو روش را دارم که سطحشون برام بالاست باید کتاب ساده تری پیدا کنم

تو کتاب های میانه شاید خواجوی و نو روش بهتر باشن
کتاب خواجوی هم خوبه توضیحات مناسبی داده میتونه کمکتون کنه.....

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
ممنون دوست عزیز
کار زیادی نکردم باهاش جز چندتا قرار داد ، اونم مالیات رو خودشون کسر کردن
فقط می خوام مالیات رو بدم و شرکت در ظاهر فعال بمونه
اگه میخوایی همینجوری باز باشه که فقط باز باشه.نامه عدم فعالیت ببری مالیات بیخالت میشه.ولی اگه فعالیت کنی یونتو پاره میکنن.اگه همینجوری ولش کنی به امان خدا بعد 3-4 سال ممنوع و خروج و جریمه سنگینی داره که میشه با اعتراض یه کاریش کرد.ببین کارت با اظهار نامه الکترونیکی حا میشه؟یه تخفیفهای تپلیم روش میدن.وقتشم نزدیک هست.ولی کلا ما یه رفیق مالیاتی داشتیم میگفت:مثلا امثال وصولیشون 2 میلیارده .مجبورشون کرده بودن تا 3 تا برسونن تا این حد.بعدش یه حالی به معدّی بدی اونم یه حالی بت میده.
سلام خواهشا این تایپیک رو ادامه بدین بنده هم بعد از امتحانات حتما دنبال خواهم کرد
بنده یه مشکلی دارم اگه راه حلی داشتید ممنون میشم ارائه بدید
من دانشجویه حسابداری هستم از رشته ریاضی وارد این رشته شدم اما چون پیام نوریم و اصلا کلاس نمیرم بشدت یعنی بسیار بشدت از دروس اصلی این رشته مانند حسابداری میانه و صنعتی 2 و ........... میترسم و اصلا علاقه ندارم یعنی نمیفهمم چی میگن من باید چه کار کنم تا اصول 3 با زحمت اومدم جلو اما اینجا گیر دارم
بنده تا قبل از دانشگاه جز شاگرد های بسیار زرنگ بودم یعنی معدلم از 19 پایین نیومد ولی حالا .....
خواهشمندم اگه راه حل یا نظری دارید دریغ نکنید
دهنت سرویسه.اگه از ثبت میترسی که غیر میانها باقی زیاد ثبت نداره.ولی اگه از صنعتی میترسی که یونت پارس.البته 2 اینطوری 3 که برا من اسونه.من الان الانه 3-4 انحرافی یاد نگرفتم :دی یا یادم رفته.
تاری وردی الان من دارم برا پیشرفته 2 میخونم بد نیست.نوروشم که کلا راسته ارشد دستشه.خواجوی نمیدونم.به نظرم یکی از کتابای اسکندری بگیر مثلا همین میانه 1 خیلی اسونه تو 2 ساعت میتونی تمومش کنی .کاربردیم هست
اینجا کی همکاران کار کرده.
سیستمش چطوریه ؟
درختی خودش داره یا باید وارد کنی ؟تا 5 سطح میاد؟چقدرش اتوماتیک (مثلا تیک بزنی خودش سند بزنه)؟نقاط قوتش چیه؟صنعتی و تولیدیش چطوره؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تاری وردی الان من دارم برا پیشرفته 2 میخونم بد نیست.نوروشم که کلا راسته ارشد دستشه.خواجوی نمیدونم.به نظرم یکی از کتابای اسکندری بگیر مثلا همین میانه 1 خیلی اسونه تو 2 ساعت میتونی تمومش کنی .کاربردیم هست
سیستمش چطوریه ؟
درختی خودش داره یا باید وارد کنی ؟تا 5 سطح میاد؟چقدرش اتوماتیک (مثلا تیک بزنی خودش سند بزنه)؟نقاط قوتش چیه؟صنعتی و تولیدیش چطوره؟

اسکندری کتابای اصول حسابداری و صنعتی و حسابرسیش خیلی خوبن
ولی میگن کتابای میانش زیاد جالب نیس (ولی من تا حالا نخوندم نمیدونم)
کی جرات داره همکاران کار کنه؟:D مرفه بی درد

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان اینجا اگه کسی جزوه ای یا دست نوشته ی ارزشمندی دارن یا جزوه های استاد های با تجربه دانشگاه های سراسری یا از این قبیل خیلی خوب میشه زحمت بکشن برام کپی بدن پولش هم حساب می کنیم والله ثواب داره

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
دوستان اینجا اگه کسی جزوه ای یا دست نوشته ی ارزشمندی دارن یا جزوه های استاد های با تجربه دانشگاه های سراسری یا از این قبیل خیلی خوب میشه زحمت بکشن برام کپی بدن پولش هم حساب می کنیم والله ثواب داره
جه درسی؟بعدش اینجا نر کدس:دی شوما اونهمه دختر تو دانشگاه میایی از پسرایه اینجا جزوه میخوایی
اغلب جزوات نمیونه که یا اولایه ترم بعد یا اخرا میپیچه به بازی :دی(من این ترم 4-5 تا جزوه 3 رنگ دادم رفت .(مثلا من یه ترم مینویسم تو یه دفتر بعد همون دفتر میره دست ترم بعدی و نسل به نسل میچرخه :دی

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بچه ها من یه شرکت کاغذی داشتم با چند تا قرار داد
می خوام کسی برام دفتر رو پر کنه و ... !
هزینه ها به چه صورت هست ؟

سلام من اشنا تهران دارم اگر کمه نمیسرفه چون هزنیه براست وای اگه یک کاردانی یا دیپلمه میشناسی وارد بهش بگین من خودمم بلدم منتها وقت مدارم هم ترجمه هم دارم به دوسستانم که ارشدن کمک میکنم.
هزینه اگه بخوای مالیاتی کارکنه وکم باره برا هر یکمیلیون ی که کم میزاره برات 200تومن میگیره ولی اگه عادی باشه قراردادتم تا30میلیون تومن باشه میلیونی 10تا25هزارتومن است.برا همین میگم برو دیپلمه یاکاردانی بگیر که چیزی ندونه.با200 300تومن سروتهشوهم بیاری.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بسته به طرف:دی
دفتر نویسی لامصب از فوش بدتره :دی
حجم کارت چقدره ؟
باید بچهای دیپلمرو پیدا کنی که دنبال کار هستن.کاردانی و کارشناسی یه نمه قوپی میان و هزینت میره بالا
برا مالیات میخایی دیگه ؟
یه کد 10 هلو بگیر راحت بزن (هیچ چیش دستی نیست) بعد از روزنامش پرینت بگیر .با دفترت تحویل بده.مالیاتی قبول داره/
راستی دختر پیدا کردی خیلی خیلی بیتره:دی دیدم که دارم میگم .پسرا دفتر پر کردنی مثلا یه عدد اشتباه میشه سریع روش یه خط نازک میکشن درستش میکنن.ولی دخترا ثبت اصلاحی میزنن.جفتش درستاها ولی یکی ببینیه تو دفتر خط خوردگی باشه یه نمه یه طوری میشه.مخصوصا که یه حدی داره خط زدن

شماهم واردینها؟؟؟؟؟ایول یه کمکی پیداشد اقا همه مشارکت کنن ببخشید این و میگما ولی دانا میدونه میفهمه میپرسه ولی نادان نمیدونه فهم خودشوداره نمیپرسه.

پس ماهی که میدونیم میفهمیم بایدبه دیگران بگیم اشکالاتمونم از دیگران بپرسیم نعوذو بالله منی که دکترا اپلای کردم باقرالعلوم نیستم که همه علمی رابدونم.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
یکم از مالیات بر ارزش افزوده صحبت کنید از نحوه محاسبه و ثبت روزنامه آن ممنونم

حتما بزرگوار فقط موقعی که وقت کنم حتما یکخورده بریم جلوتر حتما توبحث خریدوفروش حتما

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
ممنون دوست عزیز
کار زیادی نکردم باهاش جز چندتا قرار داد ، اونم مالیات رو خودشون کسر کردن
فقط می خوام مالیات رو بدم و شرکت در ظاهر فعال بمونه

پس کارتونو یک دیپلمه میتونه راه بیاندازه.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام خواهشا این تایپیک رو ادامه بدین بنده هم بعد از امتحانات حتما دنبال خواهم کرد
بنده یه مشکلی دارم اگه راه حلی داشتید ممنون میشم ارائه بدید
من دانشجویه حسابداری هستم از رشته ریاضی وارد این رشته شدم اما چون پیام نوریم و اصلا کلاس نمیرم بشدت یعنی بسیار بشدت از دروس اصلی این رشته مانند حسابداری میانه و صنعتی 2 و ........... میترسم و اصلا علاقه ندارم یعنی نمیفهمم چی میگن من باید چه کار کنم تا اصول 3 با زحمت اومدم جلو اما اینجا گیر دارم
بنده تا قبل از دانشگاه جز شاگرد های بسیار زرنگ بودم یعنی معدلم از 19 پایین نیومد ولی حالا .....
خواهشمندم اگه راه حل یا نظری دارید دریغ نکنید

سلام اگر درحد دانشگاه میخوای بذونی وایندت ربطی به این رشته نداره واز پس خودت بر میای باید بگم که کتاب اصول خسابدرای جمشید اسکندری را بگیر وبخون ولی میانش رانگیر میانه اگر خواجوی که فکرنکنم تو ازرا پیدا بشه بگیر کتاب نورورش را اگر برامسایل پایه ولی قبلیها را خوب پاس کردی بخون کتاب نوروش سنگینه اکثرا برا ارشد میخوننش ولی این بابا بخاطر اینکه دیگران این کتابو براش تهیه کردت هیچی حالیش نیست پارسال رفتم سر کلاسش گفتم شما اینو تو کتابتون گفتین گفت اون کتاب گرداوری شدست من ننوشتمش. گفتم بهش هیچ کس نمینویسه

هرچند حالا تو این مملکت کتابهای اصول و میانه وپیرشفته جمشید اسکندی کپی پیست جزوات دانشگاهیه دکتر عثمانی توی دانشگاه خلیج فارس بوشهر است اتیون مطمن باش ولی کتابای اسکندری وخواجوی توصیه میشه فقط میانه خواجوی.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
حالا بخوایم از صنعتی بگذریم درس میانه 1 جزء پرکاربرد ترین درس های حسابداریه که حتما توی کار خیلی باهاش مواجه میشین
درسای دیگه ای مثه میانه 2 یا حسابداری پیشرفته زیاد تو کار استفاده نمیشه ولی میانه یک خیلی پرکاربرده .....
میانه یک همون درسای اصول حسابداری 1 و 2 و 3 به طور خلاصه هست البته با یکم مطالب بیشتر
منظور شما اینه که اصلا برای این دروس کلاس ندارین؟ یا سر کلاس میرین چیزی نمیفهمین؟

ممنون از راهنماییتون خبلی خوب گفتین.

این پیام نور سیستمش دبیرستانیه امتحاناشون م سوالاتشون از تهران میاد مثل اینکه سوالات راهنمایی دبیرستان سراسریه ها ایناهم اینجوریه

ولی خوبیش اینه که کتابو خوب باید تااخربخونن بدیش اینه که استاداش درپیتن.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
کلاس های پیام نور خودتون میدونید چیه دیگه شاید 8 جلسه مفید باشه اونم با استاد های بی تجربه
البته بنده از همون اوایل دبیرستان فردی هستم که باید خودم چیزی رو یاد بگیرم یعنی از معلم چیزی یاد نمیگیرم نمیدونم یه جور حس برتری جویی دارم و میگم از معلم برترم
در کل بهانه نیارم فردی نیستم که سر کلاس برم باید خودم بخونم
میتونم بگم از ثبت های حسابداری متنفرم

خوبه ولی سعی کن معدلت پایین 15نشه تاکارشناسیتو بگیری

ثبت حسابدرای عشقه.

زاستی شما با این معدل دبیرستان چرا پیام نور ؟؟؟؟؟/

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

شرمنده داداش هیج وقت دیگران را مورد خنده قرارنده
ثبت حسابداری عشقه علاقه میخواد
دقیقا نیست توبازار
ایرج نوروش نگارش شده براارشد خوبه چون سنگین نوشته شده پیشنهاد نمیکنم برا کسی خوبه که سررشته تو این کار داشته باشه وحداقل تسلط 60درصد روی مططالب داشته باشه.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

اشکال نداره ماهی را هر وقت از اب بگیری تازست.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

من همه جای ایران را رفتم دانشگاه های حسابداریشونم دیدم ولی هیج جا مثل دکترنمازی توشیراز خوب نبود خیلی خوب بود.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
اگه میخوایی همینجوری باز باشه که فقط باز باشه.نامه عدم فعالیت ببری مالیات بیخالت میشه.ولی اگه فعالیت کنی یونتو پاره میکنن.اگه همینجوری ولش کنی به امان خدا بعد 3-4 سال ممنوع و خروج و جریمه سنگینی داره که میشه با اعتراض یه کاریش کرد.ببین کارت با اظهار نامه الکترونیکی حا میشه؟یه تخفیفهای تپلیم روش میدن.وقتشم نزدیک هست.ولی کلا ما یه رفیق مالیاتی داشتیم میگفت:مثلا امثال وصولیشون 2 میلیارده .مجبورشون کرده بودن تا 3 تا برسونن تا این حد.بعدش یه حالی به معدّی بدی اونم یه حالی بت میده.

دهنت سرویسه.اگه از ثبت میترسی که غیر میانها باقی زیاد ثبت نداره.ولی اگه از صنعتی میترسی که یونت پارس.البته 2 اینطوری 3 که برا من اسونه.من الان الانه 3-4 انحرافی یاد نگرفتم :دی یا یادم رفته.

سیستمش چطوریه ؟

فدات شم یک خورده بااصطلاحات حورواجور صحبت نکنید فکرکنم بهتر باشه درمورد سوالاتتونم میگم که همکاران صنعتیش باانبارداریش باشه تا5سطح میاد باقیش اگه بخوان باخودشرکت هماهنگ کنید
کدینگ درختی پیش فرض داره ولی براتونم بدین طراحی میکنه تاحدودو2/5میلیون هم قیمت داره کدینگاشونم.

صنعتیش خوبه اگه اونجورمن دیدم ولی باید متناسب با حجم فعالیت وتولیدی که دارین انتخابش کنید راستی اسا سیستم هم هست.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

صحبتتاتون به طور صددرصد جز مورد همکاران تایید میشه من خودم همکاران کارکردم.

بالا