منتخب بازارچه

:: تاپیک جامع درخواست نرم افزارهای ریکاوری ::

talakaran

Registered User
بنده هم یک سری عکس دارم که پاک شدن نیاز به ریکاوری داره . نکته خاصی در مورد card recovery هست که لازم باش بدونم؟

Moein TN

Registered User
سلام دوستان خوبین؟
مرسی از تاپیک بسیار مفیدتون
یه سوال داشتم
من یه هارد اکسترنال 2ترا داشتم که اطلاعاتش پریده وچند جا بردم برای ریکاوری نتونستن واسش کاری کنن.
تو یه وب سایت یه پکیجی رو دیدم که ادعا میکنه نرم افزارهای ریکاوری داخل اون پکیجش هر نوع فایلی از هر نوع حافظه ای رو بازیابی میکنه وتوضیحات تخصصیش رو هم داده.
خواستم ازتون کمک بگیرم که ایا میشه شما هم برین وتوضیحات وپکیجش رو ببینین و نظرتون رو بگین و کمکم کنین.
لطفا چک کنین ونظرتون رو بگین که اگر خوب باشه پکیجش رو بخرم وبتونم هاردم رو بازیابی کنم چون اطلاعات داخلش خیلی مهم وحیاتی بوده
ممنون از همگی
لینک وب سایتش

houman_2h

Registered User
شما می توانید آخرین ورژن نرم افزار ها را از خود اینترنت دانلود و استفاده کنید و احتیاجی به این پکیج های تاریخ گذشته ندارید .
برای بازیابی اطلاعات سخت افزاری نیز می توانید به مرکز نوین هارد مراجعه کنید جراحی هارد

khollar124

کاربر تازه وارد
سلام

همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست، کلیه درخواست های نرم افزاری ریکاوری رو در این تاپیک ارسال کنید...

ممنون...
نرم افزارهای ریکاوری زیاد هستند. کافیه یه سرچ تو p30download و یا soft98 بکنی. کلی پیدا می کنی.

نرم افزار جامع حسابداری فروشگاهی پیشگام

.LORD.

Registered User
سلام

سه ماه پیش یک سری چیزا از سیستمم پاک کردم
بهترین نرم افزاری که بشه این اطلاعات رو ریکاوری کنم چی هست معرفی کنید.
ویندوز 10 هست

xpc

Registered User
سلام دوست گرامی
مدت زمان پاک شدن اطلاعات اهمیتی نداره یعنی تاثیری در بازیابی نداره مهم اینه که در قستمی که اطلاعات وجود داشته داده جدیدی وارد نشده باشه
نوع داده ها چی بوده؟؟ در درایو ویندوز بوده یا نه ؟ در اون قسمتی اطلاعت جدیدی وارد کردین ؟ اینا رو پاسخ بدین بیشتر راهنمایی می کنم

n-95

Registered User
سلام دوست گرامی
مدت زمان پاک شدن اطلاعات اهمیتی نداره یعنی تاثیری در بازیابی نداره مهم اینه که در قستمی که اطلاعات وجود داشته داده جدیدی وارد نشده باشه
نوع داده ها چی بوده؟؟ در درایو ویندوز بوده یا نه ؟ در اون قسمتی اطلاعت جدیدی وارد کردین ؟ اینا رو پاسخ بدین بیشتر راهنمایی می کنم
سلام دوست گرامی

سلام

2 ترا wd element دارم

هفته قبل نمیدونم چی شد همه چی ب فنا رفت

از 5 سال پیش عکس و فیلم توش داشتم

چی پیشنهاد میکنی برای ریکاوری؟

بالا