برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد پی پال.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آکانت پی پال واسه امارات ارزشی نداره که.. امکان دریافت پول وجود نداره!

bin ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متشكر!
يعني منظور شما اين است كه از paypal نمي توان به حساب بانكي در امارات پول ترانسفر كرد؟
آيا اگر نشاني صورتحساب كارت اعتباري مربوط به امارات باشد اما حساب بانكي (كه كارت اعتباري را صادر كرده است) مربوط يك كشور اروپايي را به paypal افزوده باشيم امكان پذير نيست؟
هدف از امارات كم كردن ريسك ليميت و رفع ليميت آن در آينده است.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

یه سوال:

من بواسطه یه شماره حساب آلمانی در پی پال ثبت نام کردم ( کشور رو آلمان انتخاب کردم) حالا این شماره تراکنش رو چطوری باید بگیرم؟(یعنی به صاحب حساب چی باید بگم ؟ )
چقدر زمان دارم که این شماره رو از صاحب حساب بگیرم و توی کنترل پنل پی پال جهت ویرفرای شدن وارد کنم
من شنیدم پی پال برای ویرفرای کردن به اکانت هایی که توسط حساب بانکی باز میشن پول واریز میکنه یعنی مثل کارت های اعتباری پول ازشون بر نمیداره !! میخواستم ببینم درسته این ؟

مخلصیم

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
متشكر!
يعني منظور شما اين است كه از paypal نمي توان به حساب بانكي در امارات پول ترانسفر كرد؟
آيا اگر نشاني صورتحساب كارت اعتباري مربوط به امارات باشد اما حساب بانكي (كه كارت اعتباري را صادر كرده است) مربوط يك كشور اروپايي را به paypal افزوده باشيم امكان پذير نيست؟
هدف از امارات كم كردن ريسك ليميت و رفع ليميت آن در آينده است.
- بله دقیقا به همین صورت هستش / امکان دریافت پی پال به اکانت امارات و واریز به حساب بانکی وجود نداره /.
- خیر (!) چند بار هم گفته شده ! حساب بانکی باید از کشوری باشه که پی پال رو ثبت نام کردین / مثال حساب شما از آلمان هستش / اکانت پی پال شما هم باید از آلمان باشه /.
سلام

یه سوال:

من بواسطه یه شماره حساب آلمانی در پی پال ثبت نام کردم ( کشور رو آلمان انتخاب کردم) حالا این شماره تراکنش رو چطوری باید بگیرم؟(یعنی به صاحب حساب چی باید بگم ؟ )
چقدر زمان دارم که این شماره رو از صاحب حساب بگیرم و توی کنترل پنل پی پال جهت ویرفرای شدن وارد کنم
من شنیدم پی پال برای ویرفرای کردن به اکانت هایی که توسط حساب بانکی باز میشن پول واریز میکنه یعنی مثل کارت های اعتباری پول ازشون بر نمیداره !! میخواستم ببینم درسته این ؟

مخلصیم

- بله درسته / پی پال در 2 نوبت مبلغی رو به حساب شما دپوزیت میکنه / که شما باید این 2 مبلغ رو به ترتیب برای وریفای کردن وارد کنید /

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
چقدر فرصت دارم برای این کار
یعنی فاصله بین ثبت شدن اولین تراکنش در حساب بانکی تا وقتی که اون رو توی پنل پی پال وارد کنیم

-- یه سوال دیگه : زبان پنل پی پال آلمانیه !! این چطوریاس ؟!! یعنی نمیشه برگردوند به انگلیسی؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
چقدر فرصت دارم برای این کار
یعنی فاصله بین ثبت شدن اولین تراکنش در حساب بانکی تا وقتی که اون رو توی پنل پی پال وارد کنیم

-- یه سوال دیگه : زبان پنل پی پال آلمانیه !! این چطوریاس ؟!! یعنی نمیشه برگردوند به انگلیسی؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم زمانی براش در نظر گرفته نشده (!) فکر نمیکنم زمان اسپایر داشته باشه /

- زبان رو از داخل Profile --> Language میشه عوض کرد به انگلیسی /.

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
دوستان عزيز
من هم همين مشگل رو كه دوست عزيزمون آقاي persian-good دارند رو دارم . از عزيزان متخصص تقاضا دارم كه به كمك هم بياييم. وبراثر اشتباهاتي كه در هنگام ثبت اكانت توسط خودمون به وجود اومده رو حل كنيم.
مشگلي رو كه براي من به وجود اومده رو از اول بيان ميكنم تا دوستان در جريان باشند:
وقتي ايميلي از paypal براي من به عنوان تائيد كردن اكانت رسيد . پس از اوگ اين شدن . در قسمت add credit card
بايد شماره ويزا كارت رو وارد ميكردم. اما متاسفانه بر اثر نا آشنايي شماره ويزا كارت رو با خط تيره در ميان اعداد ثبت كردم ( در واقع شماره ويزا كارت در ايميل رو كپي پيست كردم) كه در ادامه paypal از من expanded user name رودر خواست كرد . اما من نميدونستم چيكار بايد بكنم . آشنايي با اين كد رو نداشتم و نميدونستم كه اين كد رو از كجا بايد بيارم. در هر صورت اين عمل ناقص ماند و paypal اين كار را ناقص شده به صورت پيغامي در صفحه اصلي اكانت نشان ميداد. با شركت ارائه دهنده ويزا و پي پل تماس كرفتم و او نها گفتند كه سعي كن دوباره ويزارو اد كني. از اونجا كه ديگه ويزا اد نميشد تصميم گرفتم كه ويزا كارت رو remove كنم و دروباره ادد كنم اما پس از remove فورا paypal حساب رو ليميت كرد. دوباره با شركت كه تماس گرفتم . گفتند كه ديگه اين حساب به درد نميخوره و بايد يه حساب ديگه باز كني و ويزاكارت رو ادد كني . من يك حساب جديد باز كردم . اما وقتي كه ميخوام ويزا كارت رو ادد كنم( البته اين دفعه بدون خط تيره و پشت سر هم) اين `پيغام رو ميده:
this card has been disabled for entry into the paypal system.please add a different card . you may also contactus using this form
كه وقتي روي گزينه this form كليك ميكنم . ميره تو صفحه بعدي براي درخواست expanded username
البته نا گفته نماند كه در حساب قبلي كه ليميت شده هنوز گزينه add credit card وجود داره و كارت ادد نشده
حالا به شدت نگران هستم . و حتي خواب وخوراكمو از من گرفته . تصميم دارم به خود paypal ايميل بزنم و ماجرا رو بگم تا شايد بشه كاري كرد . سئال من اينه كه :
1 : اگه ايميل بزنم paypal از من چه اطلاعاتي رو ميخواد كه من از قبل اونها رو آماده كنم؟؟؟؟
2 : آيا اصلا اين امكان هست كه اين مشگل حل بشه و ويزا كارت من ادد بشه ؟
لطفا اين مشگل رو كساني كه تجربه كرده اند و راه حل رو ميدونند كمك كنند
از آقا يون : vbigdeli : Elvis-56 : sarsabz : mohsenshahbazi تقاضاي راهنمايي و كمك دارم تا اين مشگل رو حل كنيم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
با سلام
دوستان عزيز
من هم همين مشگل رو كه دوست عزيزمون آقاي persian-good دارند رو دارم . از عزيزان متخصص تقاضا دارم كه به كمك هم بياييم. وبراثر اشتباهاتي كه در هنگام ثبت اكانت توسط خودمون به وجود اومده رو حل كنيم.
مشگلي رو كه براي من به وجود اومده رو از اول بيان ميكنم تا دوستان در جريان باشند:
وقتي ايميلي از paypal براي من به عنوان تائيد كردن اكانت رسيد . پس از اوگ اين شدن . در قسمت add credit card
بايد شماره ويزا كارت رو وارد ميكردم. اما متاسفانه بر اثر نا آشنايي شماره ويزا كارت رو با خط تيره در ميان اعداد ثبت كردم ( در واقع شماره ويزا كارت در ايميل رو كپي پيست كردم) كه در ادامه paypal از من expanded user name رودر خواست كرد . اما من نميدونستم چيكار بايد بكنم . آشنايي با اين كد رو نداشتم و نميدونستم كه اين كد رو از كجا بايد بيارم. در هر صورت اين عمل ناقص ماند و paypal اين كار را ناقص شده به صورت پيغامي در صفحه اصلي اكانت نشان ميداد. با شركت ارائه دهنده ويزا و پي پل تماس كرفتم و او نها گفتند كه سعي كن دوباره ويزارو اد كني. از اونجا كه ديگه ويزا اد نميشد تصميم گرفتم كه ويزا كارت رو remove كنم و دروباره ادد كنم اما پس از remove فورا paypal حساب رو ليميت كرد. دوباره با شركت كه تماس گرفتم . گفتند كه ديگه اين حساب به درد نميخوره و بايد يه حساب ديگه باز كني و ويزاكارت رو ادد كني . من يك حساب جديد باز كردم . اما وقتي كه ميخوام ويزا كارت رو ادد كنم( البته اين دفعه بدون خط تيره و پشت سر هم) اين `پيغام رو ميده:
this card has been disabled for entry into the paypal system.please add a different card . you may also contactus using this form
كه وقتي روي گزينه this form كليك ميكنم . ميره تو صفحه بعدي براي درخواست expanded username
البته نا گفته نماند كه در حساب قبلي كه ليميت شده هنوز گزينه add credit card وجود داره و كارت ادد نشده
حالا به شدت نگران هستم . و حتي خواب وخوراكمو از من گرفته . تصميم دارم به خود paypal ايميل بزنم و ماجرا رو بگم تا شايد بشه كاري كرد . سئال من اينه كه :
1 : اگه ايميل بزنم paypal از من چه اطلاعاتي رو ميخواد كه من از قبل اونها رو آماده كنم؟؟؟؟
2 : آيا اصلا اين امكان هست كه اين مشگل حل بشه و ويزا كارت من ادد بشه ؟
لطفا اين مشگل رو كساني كه تجربه كرده اند و راه حل رو ميدونند كمك كنند
از آقا يون : vbigdeli : Elvis-56 : sarsabz : mohsenshahbazi تقاضاي راهنمايي و كمك دارم تا اين مشگل رو حل كنيم

سلام
اتفاقا کار درست همون ایمیل به پشتیبانی خود پی پل هست. ولی خب من آشنایی ندارم شما ایمیل بزن بگو این اکانت به علت اشتباه من در وارد کردن مشخصات کارتم لیمیت شده اگه ممکنه اکانت رو از لیمیت خارج کنید و اجازه بدید دوباره کارتم رو اد کنم.
فکر نکنم چیز پیچیده ای باشه. بعد اگر چیزی خواستن به تو میگن یا مشکلت رو حل میکنن.

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
اتفاقا کار درست همون ایمیل به پشتیبانی خود پی پل هست. ولی خب من آشنایی ندارم شما ایمیل بزن بگو این اکانت به علت اشتباه من در وارد کردن مشخصات کارتم لیمیت شده اگه ممکنه اکانت رو از لیمیت خارج کنید و اجازه بدید دوباره کارتم رو اد کنم.
فکر نکنم چیز پیچیده ای باشه. بعد اگر چیزی خواستن به تو میگن یا مشکلت رو حل میکنن.

ممنونم اما حقيقتش من چون ايران هستم . ميترسم سئوالي بكنه . نتونم جواب بدم. در ضمن اكانت دومم هنوزليميت نشده اكانت اولي ليميت شده من ميخوام كه اكانت دومي رو بهش كارت رو ادد كنم . از دوستان چه كسي هست كه تجربه كافي در اين مورد داشته باشه؟ شما ميتونيد معرفي كنيد؟
و اينكه اين كد expanded username رو از كجا بايد پيدا كنم؟؟؟؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
ممنونم اما حقيقتش من چون ايران هستم . ميترسم سئوالي بكنه . نتونم جواب بدم. در ضمن اكانت دومم هنوزليميت نشده اكانت اولي ليميت شده من ميخوام كه اكانت دومي رو بهش كارت رو ادد كنم . از دوستان چه كسي هست كه تجربه كافي در اين مورد داشته باشه؟ شما ميتونيد معرفي كنيد؟
- از كسي كه ازش كرديت كارت رو تهيه كرديد /.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
فعلا جواب ايميلهامون رو نميده و اصلا نميشه باهاشون تماس گرفت:(
- بايد از خود ايشون بگيريد /.

- يا كرديت كارت جديد اد كنيد /. (‌جناب Shahroodnet داخل همين فروم ) :دي

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
- بايد از خود ايشون بگيريد /.

- يا كرديت كارت جديد اد كنيد /. (‌جناب Shahroodnet داخل همين فروم ) :دي

مرسی محسن جان:happy:
-

PM شما رو در اسرع وقت میخونم و جواب میدم!!

dusky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش من یه حساب پیپال باز کردم البته رایگان
بعد یه ویزا کارت هم گرفتم و برای پشتیبانی پی پالم در قسمت add credit card
ادش کردم
میخواستم بپرسم که کاری نباید دیگه انجام بدم؟
کارم کامل بوده؟
اگه کاری دیگه باید انجام بدم لطف کنید بگید ممنون

dusky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا ما اخر نفهمیدیم برای خروج از پیپال باید حساب ارز داشته باشیم؟
چه بانکی؟
اگه باز کردیم باید توی پیپال ادش کنیم؟
راستی من توی یه تجاری کار میکنم
الان من 100 دلار برای پیپالم فرستادم یعنی در قسمت requst payout به حسابم فرستادم ولی حنوز نیومده
میخواستم بدونم که چقدر طول میکشه که به حسابم بیاد ؟
ممنون میشم جوابمو بدین
:)

dusky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما وقتی حساب پیپالتون رو باز کردید باید به پشتی بانه حسابتون یه مبلغی واریز کنید
ولی در صورتی که نمیتونید به پیپال مبلغی واریز کنید پس تنها راهی که میمونه اد کردن کردیت کارت هست
شما یک کارت ویزا یا مستر به مبلغ بالای 20 دلار تهیه میکنید بعد در قسمت اد کردیت کارت اد میکنید و حساب شما اوکی میشه
اگه بازم در مورد ادکردنش مشکلی داری حتما بگو داداشی خجالت نکش من در خدمتتم :cool:

sinazn

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
دوستان من يك كارت خريدم تا پي پالم رو اكتيو كنم.بعد كه شماره كارت رو زدم ديدم اكانتم limit شده و ميگه بايستي
Expanded Use Number رو وارد كنيد
بعد كه گشتم ديدم ميگه بايد شماره اي رو كه پي پال به حساب همون كارت ميريزه رو با يد پيدا كنيم و به عنوان Expanded Use Number وارد كنيم تا اكانت از محدوديت در بياد حالا چند سوال:

1- credit card statement يا گزارش آنلاين ويزاكارت رو چطور بايد پيدا كنم آيا سايت خاصي براي اينكار هست؟

2-اگه من بخام اصلا بي خيال كارت بشم و شماره اي رو كه وارد كردم پاك كنم يعني هيچ شماره ويزا كارتي در حسابم نباشه بايد چكار كنم؟
چون اين كارت رو از مترجمي خريدم نميدونم آيا ايراد از اين كارته چون قاعدتا نبايد اين شماره Expanded Use Number رو از من ميخواست .از خود فروشنده يعني مترجمي هر چي كمك خواستم اصلا جوابمم نداد حالا اگه كسي ميتونه كمك كنه تا حساب من از limit دربياد ممنون ميشم

اگه بخام از اين كارت براي يك حساب ديگر پي پال استفاده كنم بايد چكار كنم

arsalan_rad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان مطلع و درجه یک اینجا که تا الان خیلی چیز ازتون یاد گرفتم.
دوستان من حسابم یعنی همون حساب paypal کذائیم limit شده:rolleyes:
حالا میخوام یه کاریش بکنم دوباره active بشه
1:این صفحه ....master که باید برم توش و ببینم چی میخواد کجاست؟
2این ایمیل از اون موقع که حساب لیمیت شد برا من اومده با این عنوان please restore your acount
3حساب من add card هم شده .
4آدرس حسابم هم از آمریکا هستش.
5آقا من اینترنت ماهواره ای دارم که دیگه هیچ مشکلی برا شناختن ip هم نداره چون اصلا نمیشه فهمید مال ایران هستم.
6همیشه هم با همین ip وارد حساب میشدم و تغییری نکرده.
7آیا در حساب limit شده پول ریخته میشه یا پول نمیشه ریخت یا میشه ریخت نمیشه برداشت...؟
امیدم به کمک شما هاست به خدا هر چیزی به کارم میاد برام بگید.
ممنون از همه

As part of our security measures, we regularly screen activity in the
PayPal system. We recently contacted you after noticing an issue on your
account.We requested information from you for the following reason:

A recent review of your account determined that we require some
additional information from you in order to provide you with secure service.

Case ID Number: PP-000-000-000

This is a reminder to log in to PayPal as soon as possible.

Be sure to log in securely by opening a new browser window and typing
the PayPal URL. Once you log in, you will be provided with steps to
restore your account access. We appreciate your understanding as we work to
ensure account safety.

In accordance with PayPal's User Agreement, your account access will
remain limited until the issue has been resolved. Unfortunately, if
access to your account remains limited for an extended period of time, it
may result in further limitations or eventual account closure. We
encourage you to log in to your PayPal account as soon as possible to help
avoid this.

To review your account and some or all of the information that PayPal
used to make its decision to limit your account access, please visit the
Resolution Center. If, after reviewing your account information, you
seek further clarification regarding your account access, please contact
PayPal by visiting the Help Center and clicking "Contact Us".

We thank you for your prompt attention to this matter. Please
understand that this is a security measure intended to help protect you and your
account. We apologize for any inconvenience.

Sincerely,
PayPal Account Review Departmentد

بالا