برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد پی پال.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
کسی میدونه که چه طور میشه سوالا خودمونو تو paypal مطرح کرد؟ مثلا از طریق ایمیل.
تو خود سایت که هیچ ساپورتی در این زمینه پیدا نمیشه.

شما میتونید پاسخ خیلی از سوالاتتون رو در Help Center پیپال پیدا کنید.
جهت رجوع به Help Center در صفحه اصلی این سایت بر روی گزینه ی Help واقع در بالای صفحه کلیک کنید.
ولی اگه بازهم فکر میکنید پاسختون رو در Help Center پیدا نمیکنید میتونید از طریق لینک زیر سوال خودتون رو مطرح کرده و برای بخش پشتیبانی پیپال ارسال کنید.
https://www.paypal.com/us/cgi-bin/helpscr?cmd=_help&t=escalateTab

موفق باشید

H O J J A T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

میتونم خودم پی پال رو وریفای کنم و از دیگران دلار بخرم و اونام بریزن توی پی پال و باهاش پرداخت کنم؟

نحوه وریفای چطوریه؟

میشه با کریدیت کارت اعتباری وریفای کرد؟؟

اصلا وریفای نیاز به کردیت کارت داره؟ :D

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی , من یه اکانت پی پال دارم

برای وریفایش باید چیکار کنم؟
salam
man mitonam ham visa card fiziki va ham hesab banki dar ekhtiaret bezaram ke visa card 41000 toman ke 25 dolar mojodi dare va barat post mikonam va hesab banki ham chizi dar hodode 11000 toman ke baraye palm desret national bank hast va ye card fizizi star ham dare agar etelaat bistar mikhay be man email bede ya ba mobilam tamas begir

mobile:09358155328
email:[email protected]

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
اگر تمایل دارید که با اکانت پی پل خودتون از سایت های مختلف کالا خرید کنید و از طریق ما به ایران ارسال کنید میتونید با ما تماس بگیرید.

Djajx

Registered User
لایک‌ها
0
اشتباهی برای verify کردن رفتم
حالا 2 دلار کشیده و کد رو برای verify کردن فرستاده به صورت حساب بانک
من هم استفاده نکردم
اصلا verify نمی خوام بشم
راهی هست پول برگرده؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
صبحتون بخير : )
اينو تا حالا ديدين؟

Dear Mr. Kamali,

PayPal requests that you provide additional information regarding the
transaction(s) below:

....

Amount: $xxx

Transaction Date: 13 Nov 2008

Transaction ID: xxx

Subject: You've got a payment_ Site point

1) A full description of the item that was purchased, and the value of the
item.
If the payment was for a service, please describe the service purchased.
2) Please provide information regarding any relationship or business
affiliation that you have with the above party(ies).
3) We would like to obtain as much information as possible about the above
transaction(s), including any email correspondence between you and the
buyer, in order to expedite

They have limited our account and the issue must be resolved very soon.

I am awaiting for your reply .

Regards,
Shayeteh

پي پال واقعا از اين كارا مي كنه؟
معمولا بعد از چند روز بررسي مي شه؟
الان يه هفته شده ولي خبري نشده هنوز : (

simban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی می تونه بهم برای باز کردن حساب پی پال کمک کنه؟
اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم و چکار کنم , اینجا هم که همه دارن درباره وریفای کردن صحبت می کنن.
اگه می شه یکی از اول یه کم توضیح بده باید چکار کنیم , ضمنا من ساکن ایران هستم.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
شما خواستی PM بده تا واست توضیح بدم چون از حوصله جمع خارج هست !

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی می تونه بهم برای باز کردن حساب پی پال کمک کنه؟
اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم و چکار کنم , اینجا هم که همه دارن درباره وریفای کردن صحبت می کنن.
اگه می شه یکی از اول یه کم توضیح بده باید چکار کنیم , ضمنا من ساکن ایران هستم.

agar serfan mikhay ye paypal dashte bashi khodet mitoni beri to 1000 ta site ke gift card mifroshe ( agar gift2go bashe behtare) va ba 1 gift cart verify koni. agar mikhay ye hesab dashte bashi ke bahash pool ziad jabeja beshe behtare beri ye hesab banki america begiri va gift2go va ye ip dedicate va ... ke agar hesabet limith shod ya betoni bazesh koni ya dar badtarin sharayet hade aghal poolhayee ke to paypal limith shode be bank account enteghal bedi. ye sari be anres.ir ya abzarha.com bezan .dar in zamine komak bishtari khasti be dehlya2009 email bezan

:wacko:

Last edited:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوستان!
من همه این پستا که اینجا بود رو خوندم ولی متاسفانه تو بعضی موارد نظر دوستان فرق می کنه! به این خاطر چند تا سوال داشتم که ممنون می شم جواب بدین!
1- من یه فامیل دور تو ترکیه دارم که ازش خواستم آدرسشو بهم بده بدم به paypal ، پس باید تو payapl کشور ترکیه رو انتخاب کنم. اما بعد از لیمیت شدن می تونم از طریق این آدرس که دادم هویت خودم را ثابت کنم و بازش کنم؟
2- آیا موقع باز کردن اکانت این اکانت باید به نام اون طرف تو ترکیه باشه یا فقط آدرس کفایت می کنه؟
3- با اینکه این اکانت برای ترکیه باز شده آیا می شه با ویزا کارت متعلق به جای دیگه هم این اکانت رو ورفای کرد؟
4- این ویزا کارت ها که برای ورفای به کار می رن مثل اینکه نباید gift یا همون کارت هدیه باشن و اگر نه در آینده احتمال لیمیت شدن اکانت زیاده، این گفته درسه؟ اگه درسه شما جایی رو می شناسین که قابل اطمینان باشن و بشه ازشون ویزا کارت برای ورفای گرفت؟
5- یه مساله دیگه هم هست که اینجا هر کس رو دیدم یه نظری داره! آیا حتما باید از یه ip اختصاصی ترکیه برای ورود به اکانت استفاده کنم یا ip اختصاصی آمریکا هم می شه استفاده کرد؟

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
در مورد اسم و آدرس بهتره که همون اسم و آدرس رو بدی ، چون کارت راحت تره ...
کردیت کارت هم باید به نام همون شخص باشه واسه همین بیشتر بچه ها از همین VCC ها استفاده می کنن که بدون نام هست و میشه به نام خودت وارد کنی
بقیه رو هم نمی دونم!

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام دوستان!
من همه این پستا که اینجا بود رو خوندم ولی متاسفانه تو بعضی موارد نظر دوستان فرق می کنه! به این خاطر چند تا سوال داشتم که ممنون می شم جواب بدین!
1- من یه فامیل دور تو ترکیه دارم که ازش خواستم آدرسشو بهم بده بدم به paypal ، پس باید تو payapl کشور ترکیه رو انتخاب کنم. اما بعد از لیمیت شدن می تونم از طریق این آدرس که دادم هویت خودم را ثابت کنم و بازش کنم؟
2- آیا موقع باز کردن اکانت این اکانت باید به نام اون طرف تو ترکیه باشه یا فقط آدرس کفایت می کنه؟
3- با اینکه این اکانت برای ترکیه باز شده آیا می شه با ویزا کارت متعلق به جای دیگه هم این اکانت رو ورفای کرد؟
4- این ویزا کارت ها که برای ورفای به کار می رن مثل اینکه نباید gift یا همون کارت هدیه باشن و اگر نه در آینده احتمال لیمیت شدن اکانت زیاده، این گفته درسه؟ اگه درسه شما جایی رو می شناسین که قابل اطمینان باشن و بشه ازشون ویزا کارت برای ورفای گرفت؟
5- یه مساله دیگه هم هست که اینجا هر کس رو دیدم یه نظری داره! آیا حتما باید از یه ip اختصاصی ترکیه برای ورود به اکانت استفاده کنم یا ip اختصاصی آمریکا هم می شه استفاده کرد؟
1. بله باید از لیست کشور ترکیه انتخاب بشده و بعد از لیمیت شدن هم ازشون بخواین که براتون مدارک رو ارسال کنند /.
2.اکانت به اسم ایشون باید باز بشه / اصلا مدرک رو میگیرن که ببینن همچین شخصی در اون آدرس زندگی میکنه یا نه /.
3.از هر نوع کارت اعتباری ویزا و یا مستر که از هر کشوری که به اسم ایشون صادر شده باشه میتونید استفاده کنید /.
4.دیدم بعضی مواردی رو که دلیل لیمیت شدن رو کارت لینک شده ذکر کرده اما زیاد مهم نیست و خیلی موارد نادری هست که ممکنه کلا اون بانک صادر کننده از طرق پی پال بلوک شده باشه /.
5. بهترن حالت استفاده از IP محلیه /استفاده از IP Dedicated و تمیز از آمریکا ! این تمیزی که میگم چون 90 درصد از IP هایی که فروحته میشه به عنوان اختصاصی قبلا به 100 نفر فروخته شده یا به هر دلیلی رفته داخل بلک لیست /
زیاد که همه فکر میکنند روی IP حساس نیست ..شما میتونید امروز با IP آمریکا وارد بشید و 2 روز بعد از ترکیه !

کلا لیمیت شدن در پی پال بستگی به کارکردتوتن داره ! شما اکانت رو باز کنید همون روز 100 دلار واریزی داشته باشید و بخوایید خارجش کنید حتما لیمیت میشید/ اولین دریافتی ها از اکانت بیزینیس و سایت های معتبر باشه بهتره و اعتبار اکانت شما رو میبره بالا / مادامی که شما در وضعیت New هستید مبلغ بالایی رو جابجا نکنید / از اکانت این حساسیت ها هم خیلی مواقع روی اکانت های کشورهای مختلف فرق داره /

موفق باشید /.
bye.gif

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
1. بله باید از لیست کشور ترکیه انتخاب بشده و بعد از لیمیت شدن هم ازشون بخواین که براتون مدارک رو ارسال کنند /.
2.اکانت به اسم ایشون باید باز بشه / اصلا مدرک رو میگیرن که ببینن همچین شخصی در اون آدرس زندگی میکنه یا نه /.
3.از هر نوع کارت اعتباری ویزا و یا مستر که از هر کشوری که به اسم ایشون صادر شده باشه میتونید استفاده کنید /.
4.دیدم بعضی مواردی رو که دلیل لیمیت شدن رو کارت لینک شده ذکر کرده اما زیاد مهم نیست و خیلی موارد نادری هست که ممکنه کلا اون بانک صادر کننده از طرق پی پال بلوک شده باشه /.
5. بهترن حالت استفاده از IP محلیه /استفاده از IP Dedicated و تمیز از آمریکا ! این تمیزی که میگم چون 90 درصد از IP هایی که فروحته میشه به عنوان اختصاصی قبلا به 100 نفر فروخته شده یا به هر دلیلی رفته داخل بلک لیست /
زیاد که همه فکر میکنند روی IP حساس نیست ..شما میتونید امروز با IP آمریکا وارد بشید و 2 روز بعد از ترکیه !

کلا لیمیت شدن در پی پال بستگی به کارکردتوتن داره ! شما اکانت رو باز کنید همون روز 100 دلار واریزی داشته باشید و بخوایید خارجش کنید حتما لیمیت میشید/ اولین دریافتی ها از اکانت بیزینیس و سایت های معتبر باشه بهتره و اعتبار اکانت شما رو میبره بالا / مادامی که شما در وضعیت New هستید مبلغ بالایی رو جابجا نکنید / از اکانت این حساسیت ها هم خیلی مواقع روی اکانت های کشورهای مختلف فرق داره /

موفق باشید /.
bye.gif

واقعا ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
بیشتر مشکلات من با جواب شما حل شد. :)

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان گرامی به یک مشکلی برخوردم. پیشنهاد میدید کدوم راه رو انتخاب کنم.

قضیه اینه که از name.com چندین تا دامین ثبت کردم . بعد فقط حالا به دلیل سرعت نت و مشکلش با مشکل مواجه شد و فقط 2 تا از دامین ها رو پرداخت کرد !

بعد مابقی پول رو الان توی حساب پی پالم زده in progress ولی از حسابم کم شده ! حالا نه name.com کارش رو انجام داده یعنی دامین ها رو ثبت نکرده ! از این طرفم پول به حسابم بر نمیگرده !!!!

و حالا جالب اینکه خواستم فعلا دامین ها رو ثبت کنم. دوباره یه مبلغی رو زدم ! خدا لعنت کنه این IR چیز پی ان ! رو ! سرور های آلمانشون که پکیده ! سرور های آمریکاشون هم اینجوری میکنه (تازه برای اینکه برای حساب من ریسک بود)

به هر صورت بازم حالا مبلغ رو حساب نکرده ! اما از حساب من کم کرده حالا زده pending !! الان 24 ساعت هم گذشته!

پیشنهاد میکنید به name.com میل بزنم و این موضوع رو بگم یا به paypal ؟ خوب به پی پال که یه کم ریسکش بالاست!

حالا چیکار میشه کرد؟

blues-kambiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا
من یک visa card واقعی به نام خودم و یک حساب بانکی در فرانسه دارم و البته در ایران زندگی میکنم
ممنون میشم بگین چه جوری اکانت پی پال ایجاد کنم . موارد استفاده هم تجارت یا بیزینس نیست سفارش وخرید است به آدرسی در اروپا که برایم تحویل بگیرند و بفرستند و یا عضویت در سایتها آیا با داشتن کارت و حساب واقعی باز هم امکان لیمیت شدن هست و خلاصه راهنمایی لطفا

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
امکانش هست اما شما هیچ مشکلی از بابت لیمیت نداری :)

blues-kambiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از شما
بیشتر توضیح بدید اگر امکانش هست !
شرمنده تازه کارم و حتی نتونستم حساب پی پال باز کنم

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امکان صدور ویزا کارت به همراه حساب جاری در امریکا برای ایرانیها فراهم شد. برای اطلاعات بیشتر به http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 برید و همه مشخصات قرار داده شده.

برای اینکه 100 تا پست دوستان بعد از من نزنن که نمیشه ، دروغه ، کلاهبرداریه ، تو امریکا نمیشه برای شخص ثالث حساب باز کرد و ... توضیحاتی می دم که امید وارم همه استفاده کنن.
1- این حساب هیچ ربطی به VMI نداره و جزو هیچ یک از بانک های الکترونیکی حساب نمیشه.
2- این حساب از بانک Palm Desert National Bank هست که در پشت ATM و Visa Card به عنوان بانک صادر کننده ذکر شده ولی توسط یک موسسه مالی در اختیار شرکت ها قرار میگیره و استفاده اصلی اون به هیچ وجه برای این منظور نیست ولی خب حالا که داره استفاده میشه .
3- با کپی پاسپورت ایرانی ما این کارت رو رجیستر میکنیم ولی معنیش این نیست که هر کسی سر خود بره کپی پاسپورتش رو مستقیم به اون ها بده .
4- کلیه پشتیبانی ها رو میتونیم انجام بدیم .ولی بهتره (گفتم بهتره نه اینکه حتما) کسی که استفاده میکنه بتونه انگلیسی صحبت کنه چون به 1000 دلیل ممکنه لازم بشه با بانک و ... تماس بگیرید و همیشه این کار رو ما انجام نمیدیم.
5- این حساب قابل ADD شدن در پیپال رو داره و پیپال هر کشوری رو Full Verify میکنه ولی معنیش این نیست که پیپال Limith نمیشه. به 1000 دلیل پیپال ممکنه لیمیت شه که ربطی به حساب نداره.
6- به هر حساب پیپال و برای هر کشوری ADD میشه و قابلیت واریز و برداشت توسط اون پیپال رو داره.
7- واریز به حساب از طریق پیپال به صورت مستقیم امکان داره ولی صرافی ها باید با استفاده از حساب واسطه پول وارد این حساب کنن.
8- کلیه صرافی های ایران می تونن پول وارد حساب کنن . چه صرافی هایی که پول حواله میکنن و چه صرافی هایی که پول رو به حساب می خوابونن.( چند حساب واسطه هست که بهترینش Bank of America هست که هیچ صرافی نمیگه نه. مبلغ کمی اگر میخواهید بریزید و صرافی میگه انجام نمیده ربطی به خوب بودن یا بد بودن حساب نداره)
9- ویزا کارتش رو هم همه دنیا قبول میکنن ( سایتها ، هتل ها ، فروشگاهها ، و کلیه دستگاههای ATM ) و ...
10- محدودیت بالانس هم 10000 دلار هست ولی تعداد دفعات استفاده و پول ریختن به حساب اصلا مطرح نیست.

اگر سوال دیگه بود برید تو http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 مطرح کنید جواب میدم.

بالا