برگزیده های پرشین تولز

تبلت تا 800 تومان. پیشنهاد شما?

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
سلام دوست عزیز اگه میخوای فقط pdf بخونی اینو بگیر:
asus memo pad
اگه میخوای بازی تلفن واست باشه یکی از این دوتا بگیر دادا:
asus fonepad
samsung p3100
من تجربه خوبی از از تبلتهای چینی ندارم ولی اگه چینی خواستی بگیری اینو بگیر دادا:
تبلت Onda V811 مدل quad core | فروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوافروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوا
خواهشنم سراغ وینتاچ و پیرگاردین اصلا نرو..
موفق باشی دادا..

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
asus memo pad
asus fonepad
samsung p3100
من تجربه خوبی از از تبلتهای چینی ندارم ولی اگه چینی خواستی بگیری اینو بگیر دادا:
تبلت Onda V811 مدل quad core | فروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوافروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوا
موفق باشی دادا..
این سایت معتبره؟

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
من تبلت سامسونگ رو تجربه کردم واقعا از اپل ضعیف تره
الان دارم پولام رو ردیف میکنم برا آیپد 4
خدایی باهاش زندگی میکنی

chelsea67

Registered User
لایک‌ها
269
سلام
یه مدل msi 10.1 چند وقت پیشا دیدم توی بازار. روزای اول میگفت 1050 بعد اومد روی 950 یادمه تا 910 هم اومد پایین...
الان قیمت ندارم که چند هست. ولی خب هرچی که باشه برند هست و میارزه به برند های چینی موجود توی بازار که هر روز تعدادشون در حال افزایش هست...

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
asus memo pad
asus fonepad
samsung p3100
موفق باشی دادا..

تبلتی بگیر که ساپورت عالی داشته باشه

من تبلت سامسونگ رو تجربه کردم واقعا از اپل ضعیف تره
الان دارم پولام رو ردیف میکنم برا آیپد 4
خدایی باهاش زندگی میکنی
درود،

قشر مرفه و بی درد جامعه نیستیم. نداریم پول برای محصولات اپل. اگرم داشته باشیم ک حتما همه تواناییشو دارن، دلمون نمیاد واسه 4 تا پی دی اف یا بازی انگری بردز، خدا تومن خرج کنیم.
سلام
یه مدل msi 10.1 چند وقت پیشا دیدم توی بازار. روزای اول میگفت 1050 بعد اومد روی 950 یادمه تا 910 هم اومد پایین...
الان قیمت ندارم که چند هست. ولی خب هرچی که باشه برند هست و میارزه به برند های چینی موجود توی بازار که هر روز تعدادشون در حال افزایش هست...

درود،

سپاس از همه ی دوستان،

یکی از دوستام هم میگه ممو پد ایسوز بگیر. اما خب اون ک 600 تومنه. میخوام هشتصد تومن یا نهصد تومن یا یک تومن پول بدم و بهترینش رو توی این رنج بگیرم ک پشیمون نشم 4 روز دیگه ک چرا تبلت 600 دی خریدم و چرا کل هشتصد یا یک تومن رو هزینه نکردم. هشت یا هشت و خورده ای اینچ با رزولیشن خوب خیلی خوبه. نمیدونم با هفت هم میشه کتاب خوند یا نه. آخه 10.1 رو دستم گرفتم و بعد 3 دقیقه دستم داشت میشکست.

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
نکسوس 7 چرا نمیگیری?

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
نکسوس 7 چرا نمیگیری?
درود آقای یزدانی،

فکر کنم اون بیشتر پولِ مارکشو میخواد. یعنی من باید 200 تا 300 تومن و یا 400 تومن چون اسمش نکسز هست باید پول بدم بیشتر. البته فکر کنم مموری هم بهش نخوره. اصلا سرِ 100 راهی قرار گرفتم. شاید 200 نوع اسم تبلت مختلف چینی توی بازاره. کم آوردم. میخوام همین هشتصد یا نهصد یا یک تومن رو بدم ب یکی بره برام بخره و بیاره و خودش تائید کنه ک پشیمون نمیشم دو هفته بعدش ک چرا فلان مارک و فلان مدل رو نخریدم. متوجه هستین. نمیخوام بخرم ی چیزی ک فرداش بیام اینجا (مثلا) بگم اینو خریدم و بعدش بفهمم کاش فلان چیزو میگرفتم.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
درود آقای یزدانی،

فکر کنم اون بیشتر پولِ مارکشو میخواد. یعنی من باید 200 تا 300 تومن و یا 400 تومن چون اسمش نکسز هست باید پول بدم بیشتر. البته فکر کنم مموری هم بهش نخوره. اصلا سرِ 100 راهی قرار گرفتم. شاید 200 نوع اسم تبلت مختلف چینی توی بازاره. کم آوردم. میخوام همین هشتصد یا نهصد یا یک تومن رو بدم ب یکی بره برام بخره و بیاره و خودش تائید کنه ک پشیمون نمیشم دو هفته بعدش ک چرا فلان مارک و فلان مدل رو نخریدم. متوجه هستین. نمیخوام بخرم ی چیزی ک فرداش بیام اینجا (مثلا) بگم اینو خریدم و بعدش بفهمم کاش فلان چیزو میگرفتم.

نه داداش عزیزم نکسوس 7 اگه داری تا یک میلیون خرج میکنی بهترین اتنخابه..اصلا شک نکن...

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
درود آقای یزدانی،

حق دارید که گیج بشید با این همه مارک و برند توی بازار
اصلا اینطور نیست که نکسوس مثلا پول مارکشو بگیره, شما دقت کنی میبینی که در قبال پولی که پرداخت میکنی جنس مرغوب میگیری
جنس و کیفیت صفحه نکسوس اصلا با تبلت های چینی قابل مقایسه نیست
کافیه فقط تو دست دوتا تبلت رو مقایسه کنید
برتری بعدی نکسوس داشتن اندروید خالص و دریافت جدیدترین آپدیت هاست که خودش فاکتور مهمیه
از قدیم میگن هر چی پول بدی همونقدر آش میخوری که برای همبن شرایطه
به نظرم اگه تونستید نکسوس۷ 32گیگ بگیرید, اگه نشد 16گیگ, ولی سمت آشغال های چینی نرید

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
نه داداش عزیزم نکسوس 7 اگه داری تا یک میلیون خرج میکنی بهترین اتنخابه..اصلا شک نکن...
درود،

والا من اطلاعات زیاد دارم. حتما باید کارت حافظه بخوره. اگرم نخواد کارت حافظه داشته باشه، حتما باید 64 گیگ حافظه داشته باشه ک کمِ کم باید 2 تومن خرج کنم ک دلم نمیاد. و این ک قیافش خیلی خیلی از تبلت های چینی بد تره. البته نظر شخصیمه. دورِ ال سی دیش مخصوصا بالا و پایینش خیلی خیلی قاب داره. مثلا گلکسی نوت یک و دو (گوشی) و یا اس 4 سامسونگ رو میبینین ک اصلا قاب نداره. یا مثلا سونی بعضی از مدلاش.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
حق دارید که گیج بشید با این همه مارک و برند توی بازار
اصلا اینطور نیست که نکسوس مثلا پول مارکشو بگیره, شما دقت کنی میبینی که در قبال پولی که پرداخت میکنی جنس مرغوب میگیری
جنس و کیفیت صفحه نکسوس اصلا با تبلت های چینی قابل مقایسه نیست
کافیه فقط تو دست دوتا تبلت رو مقایسه کنید
برتری بعدی نکسوس داشتن اندروید خالص و دریافت جدیدترین آپدیت هاست که خودش فاکتور مهمیه
از قدیم میگن هر چی پول بدی همونقدر آش میخوری که برای همبن شرایطه
به نظرم اگه تونستید نکسوس۷ 32گیگ بگیرید, اگه نشد 16گیگ, ولی سمت آشغال های چینی نرید

اتفاقا یدونه همینجا مشهد یکی داره. دو ماه کارکرده. خط و خش هم نداره. میگه 950 تومن. 32 گیگ هست. خوبه یعنی? البته میتونم یکروز برای تست ازش بگیرم.

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
اتفاقا یدونه همینجا مشهد یکی داره. دو ماه کارکرده. خط و خش هم نداره. میگه 950 تومن. 32 گیگ هست. خوبه یعنی? البته میتونم یکروز برای تست ازش بگیرم.

اگه واسه مصرف شخصی میخواید و قرار نیست که بفروشید و روش سود کنید, به نظرم مناسبه
تو مدت تست هم بیشتر باهاش آشنا میشید :دی

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

payamb

Registered User
لایک‌ها
434

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

هر کسی ی مدلی میگه. پست 31 خودم رو دوباره بخونین لطفا. البته با گوشیمم و دقیق نمیدونم شاید پست شماره 31 هست یا 33. همونی ک در جواب آقای یزدانی نوشتم.

بالا