برگزیده های پرشین تولز

تبلت تا 800 تومان. پیشنهاد شما?

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
شک نکن نکسوز7ارزششو داره.واقعا برند به این معتبری با این امکانات و قیمت پیدا نمیشه.البته نکسوز7 دو هم داره معرفی میشه تا12مرداد که 100برابر بهتره و 32گیگش فقط269دلاره.فقط برا درک قدرتش بگم از چیپی استفاده میکنه که اچ تی سی وان و i9505 ازش بهره میبرن یعنی اسنپدراگون600که سوپر قویه

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
شک نکن نکسوز7ارزششو داره.واقعا برند به این معتبری با این امکانات و قیمت پیدا نمیشه.البته نکسوز7 دو هم داره معرفی میشه تا12مرداد که 100برابر بهتره و 32گیگش فقط269دلاره.فقط برا درک قدرتش بگم از چیپی استفاده میکنه که اچ تی سی وان و i9505 ازش بهره میبرن یعنی اسنپدراگون600که سوپر قویه
فقط به نظر من شما باید تبلت 10اینچی بگیریدبا توجه به نیازتون.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سپاس بابت پیگیری و راهنمایی،

الان نکسوز سون خوبه یا 10 اینچی? من خودم از شکل و قیافه ی اسمارت تاچ 1115 خوشم میاد. اما سنگین بود برام وزنش فکر کنم.

البته شاید عادت کنم ب وزنش.

البته اسمارت تاچ 1115 روی درگاه های ورودی و خروجیش در داره ک من خوشم نمید و احساس میکنم اون در بعد شش ماه کنده شه. از طرفی میگن اصلا اسمارت تاچ نخر.

البته لپتاپم کور آی ... نیست. بهتر نیست همین یک تومن رو لپتاپ کور آی. .. بخرم?

گیج شدم.

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
2مرداد معرفی میشه اشتباه کردم

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
سپاس بابت پیگیری و راهنمایی،

الان نکسوز سون خوبه یا 10 اینچی? من خودم از شکل و قیافه ی اسمارت تاچ 1115 خوشم میاد. اما سنگین بود برام وزنش فکر کنم.

البته شاید عادت کنم ب وزنش.

البته اسمارت تاچ 1115 روی درگاه های ورودی و خروجیش در داره ک من خوشم نمید و احساس میکنم اون در بعد شش ماه کنده شه. از طرفی میگن اصلا اسمارت تاچ نخر.

البته لپتاپم کور آی ... نیست. بهتر نیست همین یک تومن رو لپتاپ کور آی. .. بخرم?

گیج شدم.
10اینچی خیلی بهتره ولی حدودا2برابره قیمتش.
این همه برند چینی خوب چرا اسمارت تاچ؟
پیشنهاد:1-cube
2-onda
اونا دیگه باید خودتون ببینید ببینید لپتاپ بیشتر به کار میاد یا تبلت

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
10اینچی خیلی بهتره ولی حدودا2برابره قیمتش.
این همه برند چینی خوب چرا اسمارت تاچ؟
پیشنهاد:1-cube
2-onda
اونا دیگه باید خودتون ببینید ببینید لپتاپ بیشتر به کار میاد یا تبلت

لپتاپی ک دارم سونی هست و کور دو. مناسبه برام.

میتونین ی سایت فروشگاه ایرانی ک این دو مدل اودا و کیوب رو داشته باشه بهم معرفی کنین. ترجیها میخوام مشخصات انواع مدلاش داخلش باشه و اینکه توی ایران یافت میشه یا نه. یعنی حتما لازم نیست اون فروشگاه اینترنتی تبلت رو نقدا داشته باشه.

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
هر چند خودم از تبلت بيزارم و دليل خريدش رو بجز براي بچه ها كه بازي كنند نمي دونم. ;) (پولت رو بنظرم پاي لپ تاپ بدي بهتره.)
ولي اين مودلم نگاه كن عزيزم به بودجه شما مي خوره
تبلت آینول Ainol Novo 10 Hero Wi-Fi 16GB
سپاس

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
هر چند خودم از تبلت بيزارم و دليل خريدش رو بجز براي بچه ها كه بازي كنند نمي دونم. ;) (پولت رو بنظرم پاي لپ تاپ بدي بهتره.)
ولي اين مودلم نگاه كن عزيزم به بودجه شما مي خوره
تبلت آینول Ainol Novo 10 Hero Wi-Fi 16GB
سپاس

درود،

لپتاپ دارم. اما ازین جدیدا نیست. خوبه و راضی ام ازش نسبتا. 24 ساعته هم روشنه.

نمیدونم پستهای قبل این تایپک رو خوندین یا نه.

من فقط میخوام پشیمون نشم بعد از خرید تبلت ک بخودم بگم چرا 10 خریدم و چرا 7 نخریدم و بلعکس.

ممنون بابت معرفی تبلت. خیلی ها پیشنها همین مارک رو کردن. بعضی ها هم ایسوز ممو پد و یا نکسز 7. بد جور گیر کردم.

Alex.veal

Registered User
لایک‌ها
387
سلام دوست عزیز پیشنهاد من اینه

Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 - مشخصات تبلت سامسونگ گالاکسی تب 7.7 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

البته 7.7 اینچه و الان این با کیفیت ترین صفحه نمایش تبلت ها رو تو بازار داره نوع صفحه نمایشش Super AMOLED plus هست همون تکنولوژِی ک صفحه نمایش اس 2 داشت.
ب اندروید 4.1 اپدیت میشه فک کنم تا اندروید 4.3 هم ب صورت فابریک براش بیاد.
ولی یه خورده گرون تره حدودا 1100تا1200 هست. اگر بتونید این رو بخرید پشیمون نمیشید از نوع صفحه نمایشش.(البته دست دوم در حد نو)
پردازش دهندش هم 1.4 دو هسته ایه و جی پی یو هم مالی 400 هست و ب راحتی میتونی برنامه و بازی رو روش اجراع کنید. زیر نور افتاب هم کم نمیاره.;)
جون میده واسه فیلم نگاه کردن.:D

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
اینجوری ک بچه ها میگن، باد برم سراغ 10 اینچ دوباره. با اینکه سنگینه.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود بر همه ی شب بیداران،

نمیدونم گفتم یا نه. با یکی از دوستام رفتیم 1 ماه پیش تبلت خریدیم براش. سامسونگ تب 2 هشت گیگ p3100. با بیمه و گارانتی هماهنگ. بقیمت 1.195.000 تومن.

الان میخواد بفروشه چون پول لازمه. خیلی خیلی هم رفیق 6 هستیم. یکدونه خط و خشم نداره. ی مموری 32 گیگ هم گذاشته روش البته کلاس 10. جدا خریده و نمیدونم چند تومن.

حالا بنظرِ شما این مدل مدل خوبی هست؟ چند بخرم خوبه ازش؟ اون واسه استفاده خرید و منم برای استفاده ی شخصی میخوام بخرم.

کارم هم ک گفتم. فقط و فقط وبگردی و خوندن پی دی اف میخوام.

آیا با این همه مدلی ک توی بازار هست، گزینه ی خوبی هست ک پولم رو روش حروم کنم؟ آخه من بیشتر مد نظرم تبلت چینی هست و 10.1

نظرِ شما برام مهمه. با دیلی و منطق لطفا.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
درود بر همه ی شب بیداران،

نمیدونم گفتم یا نه. با یکی از دوستام رفتیم 1 ماه پیش تبلت خریدیم براش. سامسونگ تب 2 هشت گیگ p3100. با بیمه و گارانتی هماهنگ. بقیمت 1.195.000 تومن.

الان میخواد بفروشه چون پول لازمه. خیلی خیلی هم رفیق 6 هستیم. یکدونه خط و خشم نداره. ی مموری 32 گیگ هم گذاشته روش البته کلاس 10. جدا خریده و نمیدونم چند تومن.

حالا بنظرِ شما این مدل مدل خوبی هست؟ چند بخرم خوبه ازش؟ اون واسه استفاده خرید و منم برای استفاده ی شخصی میخوام بخرم.

کارم هم ک گفتم. فقط و فقط وبگردی و خوندن پی دی اف میخوام.

آیا با این همه مدلی ک توی بازار هست، گزینه ی خوبی هست ک پولم رو روش حروم کنم؟ آخه من بیشتر مد نظرم تبلت چینی هست و 10.1

نظرِ شما برام مهمه. با دیلی و منطق لطفا.

دوست عزیزم بنده دارم تبلت p3200 که نسل جدیدتر و قویتر از 3100 هست به شما معرفی میکنم که با قیمت 800 تومن نوشو تهیه نمایید...
اینم لینکش دوباره میزارم دادا:
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 - 8GB - تبلت سامسونگ گلکسی تب 3 7.0 اس ام-تی 210 - 8 گیگابایت
تفاوت p3100 با p3200 در این است که cpu قویتر شده و قیمتش 300 تومن کمتر شده..
من خودم تبلتهای چینی زیاد داشتم و مشکل اصلی در بهترین تبلتهای چینی که مثل آینولی که داشتم این بوده که باطریش بعد از استفاده یکساله از تبلت مثلا روی 40% خاموش میکرده..تازه برند آینول جز برندهای عالی چین محسوب میشه دادا..
اگه میخوای یه عمر تبلت داشته باشی (یعنی چند سالی واست کارکنه)یا برند ASUS بگیر یا SAMSUNG

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
بعضی ها تاکید دارن ک الان نخرم و پولامو جمع کنم! و مثلا یکماه دیگه تب ده اینچی سامسونگ بگیرم.

خب مشکل من مالی نیست. الانشم میتونم تا 10 یا 20 تومنم هزینه کنم برای تبلت!! اما مسله اینجاست ک برای کارم ک خوندن 4 تا پی دی اف و وبگردی، دلم نمیاد هواران تومن خرج کنم. تا یک تومن میتونم خودم رو راضی کنم. در ضمن بنظرم برای کارم تبلت بیشتر از پونصد تومن اشتباست. گفتم بسته ب کارم و نظرم!

حالا هشتضد تا یک تومنم مسله ای نیست.

قرار هم نیست فردا یا دو سال دیگه بفروشمش.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
شما بهتر نیست برای پی دی اف یک ایبوک ریدر بگیرید که جوهر الکترونیکی داره و چشم رو اذیت نمیکنه؟

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
شما بهتر نیست برای پی دی اف یک ایبوک ریدر بگیرید که جوهر الکترونیکی داره و چشم رو اذیت نمیکنه؟
درود آرش جان،

والا با اونا نمیشه وبگردی کرد. ی تبلت چینی میخوام بخرم. موندم 10 بگیرم یا 9 یا 8 یا 7. و کدوم اسم و مارک و مدل.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ولی بنظرم کلا با این صفحه های عادی چشمتون اذیت میشه.حالا شاید یه مدل با صفحه ips بگیرید بهتر باشه ولی اونی که گفتم نمیشه.بنظر من یه 8 اینچ سبک انتخاب خوبی میتونه باشه چون 10 ها تا جایی که دیدم واقعا سنگین تر از 7 هستن

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
از بین این 3 تا کدوم بهتره مارکش؟ FreeLander - PIPO - CUBE

بالا