برگزیده های پرشین تولز

تبلت تا 800 تومان. پیشنهاد شما?

ehsanpulse

Registered User
لایک‌ها
27

من هر جفتش رو داشتم ، انصافا با اینکه فون پد تک هسته ای هستش ولی خیلی از 4 هسته ای نکسوز سرتره ! واسه امتحانش هم رو هر 2تاش 500 تا برنامه بریز بعد صفحات رو ورق بزن ! تفاوت تک هسته ای اینتل رو با 4 هسته ای کورتکس مقایسه کن !

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

این مدل Huawei 10 FHD new چهار هسته ای یک و نیم. 16 گیگ حافظه و دوربین 8

یکی داره میفروشه اینجا (همسایه) سه ماه کارکرده و گارانتی مایکروتل داره.

چند بخرم خوبه؟

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
درود،

این مدل Huawei 10 FHD new چهار هسته ای یک و نیم. 16 گیگ حافظه و دوربین 8

یکی داره میفروشه اینجا (همسایه) سه ماه کارکرده و گارانتی مایکروتل داره.

چند بخرم خوبه؟

با توجه به قیمت نوش. اگه از لحاظ سالم بودن مطمئنی.1200 خوبه.
در ضمن به نظر من اگر تبلت چینی نمیخواید بگیرید برید یه نکسوس بگیرید که قدرتش از این بیشتره. ولی همه چیز این مدل خوبه از صفحش گرفته تا دوربینش ولی مشخصات سخت افزاریش و مخصوصا گرافیکش مزخرفه. بنچمارک این تبلت شده 8 هزار. در صورتی که گوشی تک هسته ای من میده 5500. برای بازی کردن هم اصلا مناسب نیست چون برای گرافیکش دیتای اختصاصی نیست.
اینم برسی نارنجی
بررسی نارنجی: میدیا پد ۱۰ هووایی، تجربه بصری شگفت آور - نارنجی

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

امروز گلکسی تب ده اینچی 16 گیگی p5100 آکبند رو قیمت گرفتم، 1150 بود. چطوره? بخرم? PIPO یا VIDO یا AINOL بهتر نیست باصفحه IPS و رتینا?

چون این سامسونگه ips نیست.

Last edited:

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
درود،

امروز گلکسی تب ده اینچی 16 گیگی p5100 آکبند رو قیمت گرفتم، 1150 بود. چطوره? بخرم? PIPO یا VIDO یا AINOL بهتر نیست باصفحه IPS و رتینا?

چون این سامسونگه ips نیست.
2حالت داره:
1-یا برند معروف میخری: که بهترین نکسوز7 هست بهتر از تب5100.تب5100واقعا ضعیفه.
2-یا برندهای چینی:که بهترین به نظرم 3188 cube هست
یا اینکه افزایش بودجه بده.

Last edited:

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام اخووی
تبلت خوبی انتخاب کردی ولی دادا اگه داری سراغ تبلت چینی میری سعی کن بیشتر از یکی دوسال نگهش نداری.اینم خدمت شما:
تبلت 10.1 اینچی Pipo M9 Quad Core | فروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوافروشگاه تبلت ، گوشی و لوازم حانبی بارثاوا
خوبیشم اینه که توی مشهد به درب منزلتون تحویل میده بعدش پولشو بهش پرداخت میکنی دادا..
حالا بازم میگردم ببینم جایی میتونم ارزونتر واست گیر بیارم دادا..

دوست عزیزم آدرس ننوشته..شماره دفترشو نوشته که اینه:
۰۵۱۱۵۲۳۲۵۳۲
و شماره همراهش نوشته که اینه دادا:
09190156787
09190293686

درود،

سایت کاملا مشقی هست. تلفن ها رو از صبح دارم زنگ میزنم، کسی بر نمیداره. اس ام اس هم فرستادم، دریغ از یک جواب.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
درود،

سایت کاملا مشقی هست. تلفن ها رو از صبح دارم زنگ میزنم، کسی بر نمیداره. اس ام اس هم فرستادم، دریغ از یک جواب.

دادا شما یه زحمت بکش..توی سایتش فرم خرید پستی داره..فرمشو با شماره موبایلت پر کن ببین فردا باهات تماس میگیرین اخووی..

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
لینک اشتباهه.پستو نقل قول کنید.

درود مجدد،

چیز خاصی نبود. یکی از نوشته های این تایپک رو گذاشته بودم ک دوباره بخونین.

روز اولی ک خواستم تبلت بگیرم، گفتم یدونه 250 تومنی بگیرم. هفته ی بعدش شد پونصد و بعدش بالاتر و الان هم شده یک و صد.

من برام مساله ای نیست ک حتی 5 تومن پول تبلت بدم. اما مخالف سرسخت پول خرج کردنم. بهترین گوشی رو دارم با لپتاپ و پی سی.

فقط برای خوندن پی دی اف و کتاب موقع خواب مثلا، میخوام با خودم ببرمش توی تخت و بخونم. یا توی کتابخونه یا همینجور جاها.

برای همین نه سرعت برام مهمه و نه رم و نه قابلیت تماس و نه هیچ چیز دیگه ای. من فقط میخوام ی چیز بگیرم ک صفحه نمایشش چشمم رو اذیت نکنه. حالا میخواد 250 تومنی باشه یا 1 تومنی. هفت یا هشت یا ... یا ده اینچی.

فقط برای پی دی اف و 4 تا ویدیوی کیفیت پایین آموزشی مثلا.

اصلا نمیخوام جنس آس بگیرم. یکسال برام کار کنه کافیه.

فقط موندم چی بگیرم و چند اینچ بگیرم. دود از سرم داره میزنه بیرون.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
درود مجدد،

چیز خاصی نبود. یکی از نوشته های این تایپک رو گذاشته بودم ک دوباره بخونین.

روز اولی ک خواستم تبلت بگیرم، گفتم یدونه 250 تومنی بگیرم. هفته ی بعدش شد پونصد و بعدش بالاتر و الان هم شده یک و صد.

من برام مساله ای نیست ک حتی 5 تومن پول تبلت بدم. اما مخالف سرسخت پول خرج کردنم. بهترین گوشی رو دارم با لپتاپ و پی سی.

فقط برای خوندن پی دی اف و کتاب موقع خواب مثلا، میخوام با خودم ببرمش توی تخت و بخونم. یا توی کتابخونه یا همینجور جاها.

برای همین نه سرعت برام مهمه و نه رم و نه قابلیت تماس و نه هیچ چیز دیگه ای. من فقط میخوام ی چیز بگیرم ک صفحه نمایشش چشمم رو اذیت نکنه. حالا میخواد 250 تومنی باشه یا 1 تومنی. هفت یا هشت یا ... یا ده اینچی.

فقط برای پی دی اف و 4 تا ویدیوی کیفیت پایین آموزشی مثلا.

اصلا نمیخوام جنس آس بگیرم. یکسال برام کار کنه کافیه.

فقط موندم چی بگیرم و چند اینچ بگیرم. دود از سرم داره میزنه بیرون.

سلام دادا
شرمنده هی مزاحمت میشم در نظر دارم اگه کاری از دست من حقیر برات بر میاد کوتاهی نکنم..نظر من روی ایناست:
1)اگه صفحه بزگ و کیفیت عالی میخوای قیمت 700 تومن
Innovel I801B - تبلت ایناول آی 801 بی
2)صفحه 7 اینچ با کیفیت متوسط و جنس مرغوب قیمت 550تومن
Asus Memo Pad ME172V - 8GB - تبلت ایسوس ممو پد ام ای 172 وی - 8 گیگابایت
3)صفحه 7 اینچ با کیفیت عالی و جنس به نسبت مرغوب و قیمت مناسب 470تومن
Hyundai hold x-پردازنده دو هسته ای و گرافیک 4 هسته ای -صفحه نمایش 7 اینج IPS-آندروید 4.1-8گیگ داخلی-یک گیگ رم DDR3-باتری 3700MAh
دیگه داداش گلم از این کمتر بخوای هزینه کنی هر تبلت دیگیه ای که بگیری کیفیت صفحه پایینش برای خوندن pdf چشمات اذیت میشه...

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
بله cpu rk3188 بهتره اگه تو ایران پیدا کنن با قیمت خوب

عوضش گرافیک قوی تری داره power vr sgx 544 همونی که تو اس4 استفاده شده

pipo هم جزو تبلت های عالیه چینه

اگه از چین سفارش بدی pipo m6 عالیه

یه سری تبلت جدید هم داره میاد هنوز پیش فروشه که از سی پی یو exynos 5250 دوهسته cortex a15 استفاده میکنه و گرافیک Mali t604
سخت افزار استفاده شده در nexus 10

Last edited:

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سپاس از همه و مخصوصا از دوست خوبم Payamb،

الان نسبتا متقاعد شدم ک کدوم مدلها رو میخوام بخرم. دیشب حدود 50 صفحه مطلب راج ب خرید تبلت 7 و یا 10 اینچی رو بزبان بیگانه (انگلیسی) خوندم. یکی میگفت هفت گرفتم رفتم پس دادم و 10 گرفتم و یکی برعکسش. یعنی با خوندن سایتهای انگلیسی زبان هم نتونستم متقاعد بشم ک تبلت 7 خوبه یا 10. کل مطلب این هست ک 7 رو نسبتا همه جا میتونی ببری و سبک هست و توی ی دست جا میشه و خسته نمیکنه دستات رو، ولی تبلت 10 فیلم و بازی و پی دی اف و وبگردیش عالی و محشر هست و برای نوشتن مطلب و آپدیت سایت و .. خوب هست اما توی جیب جا نمیشه! و دست رو خسته میکنه و نمیشه موقعی ک دراز کشیدیم و میخوام بخوابین (من خودم 1 تا 1.5 ساعت پروسه ی خوابیدنم طول میکشه ک بخواب برم) از تبلت 10 استفاده کنیم. مگر اینکه قرص خواب آور مصرف کنیم. (این ها چکیده ای بود ک دیشب از توی سایتهای استکبار جهانی خوندم)

البته این پست زیر توی یکی از تایپکهام من رو متقاعد کرده ک 7 بگیرم و حالا شاد 8 البته.

این پست : (کلیک کنید) http://forum.persiantools.com/t423751.html#post7697515

بالا