برگزیده های پرشین تولز

تبلت چینی:تجربه ها و نظرات

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام خدمته دوستان
چینی = همیشه به دیده منفی بهش نگاه میکنیم چون بی کیفیترینهاش تو بازاره ایران پیدا میشه
خودم گوشیه چینیو تجربه کردم چند بار فقط میتونم بگم مدلهای ارزون قیمت اونم چون 2 سیم هستن و بالای 40 ارزشه پول دادن ندارن و تا حده امکان ساده باشن چون هرچی بیشتر امکانات داشته باشن زودتر از بین میرن
ولی به نظرم تبلتاش دنباله رو گوشیاش نیستن و روز به روز دارن با کیفیت تر و کامل تر میشن
خودم یه ondavx610w داشتم که خوب بود فقط 2تا باگ اونم به خاطره اندروید4 بودش که واسش به صورته کاستوم موجود بود
الان دیگه نمیشه دنباله چیزی بود یک عمر کار کنه اخه بعده 2 سال قدیمیه و فکره تعویض باید باشی
اگه کسی با مارکه خاصی کار کرده تجربشو بگه
کلا تجربتونو از تبلته چینی بگید

در مورده امضامم بگم به خاطره اینکه این گوشیو که به اسمه ایرانی میفروشن از چینی بدتره و به من بدجوری بر خورد

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
سلام بر اساتید
از نظر حقیر باید اول مشخص نمود اصطلاحی که امروزه به یکسری از تبلتهای کمتر شناخته شده موجود در بازار اطلاق میگردد چندان درست نیست همانگونه که شما بزرگان میدانید اکثر دستگاههای همراه صاحب برند نیز در کارخانجات واقع در کشور چین وتوسط نیروهای کار ارزان قیمت آن کشور ساخته میشوند و هیچیک از شرکتهای مهم سازنده این دستگاهها از این قائده مستثنی نیستند مانند سامسونگ یا اپل پس آنها نیز به نوعی تبلت یا دستگاه چینی به حساب میایند اما چیزی که در این میان باعث این نامگذاری گردیده در اصل بینام یا گمنام بودن یکسری از این دستگاههاست که توسط اهل سود به بازار وارد گشته اند قبول دارید اغلب تجار کوچک دانش فنی کاملی از دستگاههای وارداتی اشان ندارند و در هنگام واردات بیشتر به فکر سود وزیانند تا خدمات پس از فروش از طرفی کیفیت ساخت و قطعات بکار رفته در بعضی از دستگاههای مذکور نیز باعث میگردد شرکتهای بزرگ وارد کننده اقلام الکترونیک که مجبور به ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش میباشند چندتان رغبت به سرمایه گذاری بر روی اینگون دستگاهها را پیدا نکنند همین امر خود باعث واکنش سرد و منفی مصرف کنندگان بدین گونه دستگاهها گشته است
باز خواهیم گشت
یاحق

LastChance2

Registered User
لایک‌ها
4
خوب نیست .

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
تبلت نداشتم ولی یک ایبوک ریدر چینی خریدم برای هفت پشتم بس بود . دیگه هیچوقت جنس ناشناس چینی نمی خرم
ترجیح میدم پول بیشتری بدم و از جنسم رضایت داشته باشم تا اینکه پولمو دور بریزم
یک ضرب المثل هست که میگه هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس چینی بخرم . من واقعن به این جمله ایمان پیدا کردم !

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان منظوره منم تبلته چینی با مارک شناخته شده بود مثله اوندا و اسمارت کیو هست
وگرنه که اونا از جنسه طقلبیشون هم طقلبی درست میکنن(دیدم)

ali6232

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یه تبلت hyundai s900 واقعا فوقالعادس.بزنم به تخته مثل ساعت کار میکنه.مشکلیم نداشته.البته هیوندای اصلش کره ای هست و مثل همه برند ها تو چین تولید میشه ولی قیمت مناسبی داشت.جدیدا هم واسه یکی از دوستام یدونه 7 اینچی خریدیم.اسم مدلش a7hd بود.اونم کیفیتش خوب بود.فکر کنم hyundai تنها تبلت چینی هست که تو ایران گارانتی داره.اینم سایتشه
آنلاین تب

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
آقا من یه تبلت hyundai s900 واقعا فوقالعادس.بزنم به تخته مثل ساعت کار میکنه.مشکلیم نداشته.البته هیوندای اصلش کره ای هست و مثل همه برند ها تو چین تولید میشه ولی قیمت مناسبی داشت.جدیدا هم واسه یکی از دوستام یدونه 7 اینچی خریدیم.اسم مدلش a7hd بود.اونم کیفیتش خوب بود.فکر کنم hyundai تنها تبلت چینی هست که تو ایران گارانتی داره.اینم سایتشه
آنلاین تب

ممنون دوست عزیز
شما خودتون این تبلتو داشتین؟؟

jim-kx2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده هم دارم . و عالیست
البته قبل از خرید تحقیق کردم و میدونستم چی میخوام و چی دارم میخرم !!
تبلت بنده مارک وین تاچ هست wintuch ... مارک ناشناخته ای هست اما پیشرفت خوبی داشته
بصورت فابریک آندروید 4.3 نصب هست و کاملا فارسی (برای فروش هم موجوده ;) )

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
بنده هم دارم . و عالیست
البته قبل از خرید تحقیق کردم و میدونستم چی میخوام و چی دارم میخرم !!
تبلت بنده مارک وین تاچ هست wintuch ... مارک ناشناخته ای هست اما پیشرفت خوبی داشته
بصورت فابریک آندروید 4.3 نصب هست و کاملا فارسی (برای فروش هم موجوده ;) )
دوست عزیز خوب در مورد سخت افزاری و اجرا نرم افزار و بازی توضیحاتی بدید تا دوستان بیشتر بدونن و درست انتخاب کنن و شایدم پیش خودتون خریدن:happy:

jim-kx2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سی پی یو کورتکس A8 و 1.2 گیگا هرتزه و صفحه نمایش 8 اینچی داره
رمش 512 DDR3 هست ... حافظه داخلی 8 گیگ داره

وای فای ... اچ دی ام ای و دو دوربین دو مگا و 0.3 مگا پیکسلی داره ... شتاب سنج و باتری با دوامی داره (بیش از 5 ساعت )

ظعفش رو شاید بشه عدم پشتیبانی شبکه و نداشتن جی پی اس برشمرد

jim-kx2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سی پی یو کورتکس A8 و 1.2 گیگا هرتزه و صفحه نمایش 8 اینچی داره
رمش 512 DDR3 هست ... حافظه داخلی 8 گیگ داره

وای فای ... اچ دی ام ای و دو دوربین دو مگا و 0.3 مگا پیکسلی داره ... شتاب سنج و باتری با دوامی داره (بیش از 5 ساعت )

ظعفش رو شاید بشه عدم پشتیبانی شبکه و نداشتن جی پی اس برشمرد

onlinetab.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
در رابطه با تبلت چینی اولین مورد برای انتخاب درست شناخت برندها هست.در بازار تبلت چین حدودا 70% تبلت ها no brand هستن و 30% برند دارند.از اون 30% هم فقط 10% قابلیت های خوبی دارند.پس خرید تبلت چینی بدون شناخت اشتباهه.همون طوری که توصیه میکنم محصول برند رو بدون گارانتی بخرید حتما اگر شناخت دقیقی از بازار ندارید تبلت های چینی رو حتما با گارانتی بخرید

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
در رابطه با تبلت چینی اولین مورد برای انتخاب درست شناخت برندها هست.در بازار تبلت چین حدودا 70% تبلت ها no brand هستن و 30% برند دارند.از اون 30% هم فقط 10% قابلیت های خوبی دارند.پس خرید تبلت چینی بدون شناخت اشتباهه.همون طوری که توصیه میکنم محصول برند رو بدون گارانتی بخرید حتما اگر شناخت دقیقی از بازار ندارید تبلت های چینی رو حتما با گارانتی بخرید

دوستان این عزیزمون سایت خوبی برای دارند که منتخب تبلت های چینی توش هست.سوالاتتون رو از ایشون بپرسید و اگرم قصد خرید داشتید از ایشون بخرید چون هم قیمتشون خوبه هم کارانتی داره و مهم تر از همه اینکه پشتیبانی وجود داره

alirezza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان
من چون وارد کننده این تبلتا هستم،حرفم شاید خیلی به مذاقتون خوش نیاد. (از کاسب جماعت چیزی باور نکنید)

ولی واقعاً میگم ، تبلتایی که تو یک ساله اخیر وارد شده،نسبت به مدلای قبلی خیلی پیشرفت داشته
مدلای قدیمی با تاچ مقاومتی و کیفیت پایین و پروسسور ضعیفی بودن و با اندرویید 2.3 بودن.
ولی مدلایی که جدیداً تو بازار رایج شده ، دارای پردازنده 1 گیگاهرتزی به بالا ، 512 مگابایت رم ، صفحه مولتی تاچ خازنی و اندرویید 4.0.3 هستن که قیمت خوبی هم دارن.

به نظر من ، شرکتای بزرگی هم که امروز معروف شدن،یه روزی گمنام بودن ، ولی این باز دلیل نمیشه که هر مارک گمنامی رو اعتماد کرد.

فروش تبلت Xtouch

این آدرس فروشگاه منه ، اگه کسی سوال خاصی در مورد این مدلا داره ، بپرسه ، سعی میکنم زودی جواب بدم.

soosan22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. بنده قصد خرید یه تبلت چینی دارم. از بین این سه تبلت که لینکشو گذاشتم، اگر از دوستان تجربه کار با اونها رو دارند لطف کنند بیان کنند تا بقیه دوستان هم از تجربه آنها استفاده کنند. در کل هر سه تبلت از لحاظ مشخصات سخت افزاری بیان شده فوق العاده قوی هستن. مثل سی پی یوی 4 هسته ای و گرافیک 8 هسته ای و صفحه نمایش رتینا و دوگیگ رم DDR3 و توان اجرای فایلهای ویدئویی 4k . به هر حال اگر این تبلتها مشخصاتی که گفته شده ( توی سایت فروشنده و سازنده ) را واقعا در عمل هم دارا باشند با توجه قیمتشون، گزینه فوق العاده ای برای انتخاب خواهند بود. لینکها:
Onda V972 Quad Core 9.7 Inch Retina Screen RAM 2GB Daul Camera Android Tablet PC 16GB

Ainol Novo9 FireWire Quad Core 9.7 Inch Retina Screen RAM 2GB Android Tablet PC 16GB

Ramos W30HD Quad Core 10.1 Inch 1920*1200 Resolution IPS Screen Android Tablet PC

لطفا نطرات و تحربیاتتون رو در مورد این سه تبلت بیان کنید.

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
من خودم تبلت Window (Vido) N90 II داشتم قبلاً و الان هم Window (Vido) N101 II دارم. از هر دو هم به شدت راضیم. خیلی خیلی عالی هستن. از هیچ لحاظی مشکلی باهاشون نداشتم. با 3 تا تبلت Ainol Novo10 Hero هم در حد خیلی زیاد (60-50 ساعت) کار کردم و توی هیچ کدوم از اونا هم کوچکترین مشکلی ندیدم، عالی بودن.

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
سلام. بنده قصد خرید یه تبلت چینی دارم. از بین این سه تبلت که لینکشو گذاشتم، اگر از دوستان تجربه کار با اونها رو دارند لطف کنند بیان کنند تا بقیه دوستان هم از تجربه آنها استفاده کنند. در کل هر سه تبلت از لحاظ مشخصات سخت افزاری بیان شده فوق العاده قوی هستن. مثل سی پی یوی 4 هسته ای و گرافیک 8 هسته ای و صفحه نمایش رتینا و دوگیگ رم DDR3 و توان اجرای فایلهای ویدئویی 4k . به هر حال اگر این تبلتها مشخصاتی که گفته شده ( توی سایت فروشنده و سازنده ) را واقعا در عمل هم دارا باشند با توجه قیمتشون، گزینه فوق العاده ای برای انتخاب خواهند بود. لینکها:
Onda V972 Quad Core 9.7 Inch Retina Screen RAM 2GB Daul Camera Android Tablet PC 16GB

Ainol Novo9 FireWire Quad Core 9.7 Inch Retina Screen RAM 2GB Android Tablet PC 16GB

Ramos W30HD Quad Core 10.1 Inch 1920*1200 Resolution IPS Screen Android Tablet PC

لطفا نطرات و تحربیاتتون رو در مورد این سه تبلت بیان کنید.
تبلت های Onda V972 و Ainol Novo9 FireWire از لحاظ برند معتبر تر هستند از Ramos (البته Ramos هم برند معتبری هست در چین)؛ ولی برای بازی GPUـی W30HD یعنی Mali-400 بهتر هست.

بالا