برگزیده های پرشین تولز

تبلت چینی:تجربه ها و نظرات

der de vil2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان شرمنده اينجا سوالمو مطرح ميكنم يه پست درباره wintouch Q71 زدم ومشكلم با فريم ويرش بود كه هرچي گشتم نبود دوستان لطف كنيد منو راهنمايي كنيد توي پست كمك فوري كاملا" توضيح دادم.
موفق باشيد.

dfsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یکی از دوستان در همین فروم وین تاچ میفروشه.توی بازارچه پیداش کنید.احتمالامیتونه کمک یا راهنماییتون کنه

ارسال شده از Novo7 Venus با استفاده از تپاتالک 2

danial.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم الان یه تیلت ساخت چین دارم به اسم پوینت آف ویو فارسیش میشه نقطه نظر مدلشم اونیکس ۵۰۷ و تو تبلتهای چینی ۷ اینچ از همه گرونتره حتی با این کاهش قیمت اجیر من جدا تو این دوماهی که خیلیم از کار کشیدم راضیم اگه به معایب خود اندروید کاری نداشته باشیم خود دستگاه خیلی عالیه تاچ فوق الهاده کیفیت تصویر زاچیه دید و البته پردازنده A9ی که داره جدا کارش درسته تاچش حداقل با ۲میل فاصله از صفحه نماشی که روش اسکین گاردم هست عمل میکنه تست کردم که میگما به نظرم اگه بگردی جنس خوب گیر بیاری بهتر از اینکه جنس ماردار گیر بیاری بستگی داره از چه دیدی به داستان نگاه کنی اگه فقط واسه کلاس باشه پسباید آیپد باشه اگه نه مارک بودنش ملاک بر کیفیتش نیست البته از قدیم گفتم هرچقدر پول بدی همون قدر آش نوش جون میکنی ;)

dfsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تبلت چینی درطولانی مدت ممکنه اذیتت کنه.یه چینی خریدم۲۵۰تومن.پارسال البته.یکسال برام بدون کمترین مشکل کارکرد.بعدش عمرباتریش تموم شدازکار افتاد.مساله اش اینجاس که گارانتی داشت امافقط برای ارسالش به چین وبرگشتش گفتن باید۱۱۰ بدی.صرفه نداشت.منم رفتم یکی دیگه خریدم.اما درمدت عمرشون خوب کارمیکنن برات

ارسال شده از Novo7 Venus با استفاده از تپاتالک 2

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
دوست عزیز معلومه 250 تومن بیشتر از این جواب نمیده. الان به عنوان مثالpipo m9 قیمتش به ریالی با راسال از چین میشه 1 تومن. که کلا 300 تومن باTF300 فرق میکنه. ولی من از هر جفتشون تو یوتوب ریوو شو دیدم. pipo خیلی سرتر بود.

alireza.r25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تبلتهای چینی بزرگترین مشکلشون باتریشونه
من از بین همه تبلتهای چینی ارزونتر و بهتر از تبلت vido n70 hd ندیدم واقعا به نسبت قیمتش مشخصات فوق العاده ای داره البته خودم از نزدیک ندیدم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
البته خودم یه وینتاچq75s دارم واقعا از نظر سرعت حرف نداره هیچ هنگی توش دیده نمیشه فقط باتری و صفحه نمایشش یه کم ضعیفه

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
最近では、フェイ·ウォンエースモデリングパートナーtitikwan無数の人々の転送に起因する露出したフェイ·ウォンのマイクロブログの写真を撮るための通り。フェイ·ウォンは、黒の毛皮の帽子と彼女の赤い髪をゆったりと見て巨大なブラックリベットパッケージを運んで、短くカットカバー,トリー バーチ バッグ。賞賛フェイウォンの優秀な気質でも、これを求めてするフェイは、ブランドから、最後にライブ巨大な袋を横に振ったことができますか,【最新入荷】コーチの【Coach】財布|コーチバッグ公式ファクトリー?今日秘密フェイウォンとヤオ·チェンや他の多くの星がバックアップしているのか、最後にこのバッグが大好きです,ルイヴィトン 財布。フェイMCMほっそりと背の高い限られた週末リベットバージョン、などの黒リベットパッケージ伴うフェイ·ウォンは、子供たちの非常に範囲です。また、限定​​版の大きな袋韓国の雨を持っています,ルイヴィトン バッグ。ドイツMCMブランドから黒い丸いエッジの毛皮の帽子を持つ巨大な黒い袋。それは12000、フィリピン姉妹帽子で評価このパッケージは82ドルの毛皮の帽子値のMCM現象シリーズであることが報告されている,エムシーエムバック。もっと写真を写真を開いて拡大しますサムネイル、お待ちください......関連文: 女性のセリーヌセリーヌ現代画像 靴、アパレル企業のデザイン·マーケティングは、設計 YSLハンドバッグ演繹古典的なスタイル

週末リベットバ真を開いて拡大しますサムネイル、お待ちくジ伴うフェイ·ウォンは、子供たちの非常に範囲です。また、限定​​版の大きな袋韓国の雨を持っています,ルイヴィトン バッグ。ドイツMCMブランドから黒い丸いエッジの毛皮の帽子を持つ巨大な黒い袋。それは12 :rolleyes:

alireza.r25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
週末リベットバ真を開いて拡大しますサムネイル、お待ちくジ伴うフェイ·ウォンは、子供たちの非常に範囲です。また、限定​​版の大きな袋韓国の雨を持っています,ルイヴィトン バッグ。ドイツMCMブランドから黒い丸いエッジの毛皮の帽子を持つ巨大な黒い袋。それは12 :rolleyes:

بله بله کاملا درسته:D

hossein50099

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه عزیزان میخاستم نظرتان را درباره وینتاچ q73 بپرسم از نظر کارایی و طول عمر چگونه است و اینکه آیا قیمت پایین آن گول زننده است یا براینکه برند نیست ؟
در ضمن کار من فقط مطالعه کتاب و وب گردی ایا برای اینکارا بدرد میخوره؟

Last edited:

arezo0o0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این اشتباهه که تبلت های چینی رو در یک سطح بدونیم
الان همه تبلت های موجود در بازار چینی هستن.ولی نکته مهم اینجاست که باید ببینیم کمپانیه وارد کننده چیست و چجور داره از محصول پشتیبانی میکنه و تداوم و حضور در بازار هم خیلی مهمه
اینه یه برندی بیاد و هیچ خدماتی واسش در نظر گرفته نشه این میشه تبلت چینی و اونی که نباید واسش پول داد

imdo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تو یه تاپیک دیگه این موضوع رو مطرح کردم.حالا که اینجا بحث در مورد تبلت چینی هست اینجا هم سوالم رو مطرح میکنم.سوالم در مورد تبلت چینی super touch هست:

لطفا کمک کنید.این یه تبلت چینی هست که به خاطر ارزون بودنش خریدم.همه قسمتاش خوب کار میکنه سرعتش هم نسبتا مناسبه.سیم کارت خور هست و دوربین جلو و عقب هم داره.هیچ مشکلی باهاش ندارم الا یه مشکل اونم اینه که وقتی میخوام با نرم افزار هایی مثل oovoo یا wechat یا skype یا yahoo ارتباط تصویری با کسی که آیپد داره برقرار کنم نمیشه.یعنی در oovoo ارتباط این شکلی هست که تصویر طرف مقابل برام میاد اما تصویر من براش نمیره و ضمن اینکه تصویری که من میگیرم کج هست یعنی وقتی تبلت رو میچرخونم تصویر هم باهاش میچرخه و همون جور کج میمونه.اما در یاهو وقتی درخواست ارتباط تصویری برای طرف میفرستم اصلا درخواست براش نمیره یا خودمم نمیتونم بگیرم.در wechat هم درخواست فرستاده میشه اما ارتباط تصویری از هیچ کدوم از دو طرف برقرار نمیشه.واقعا داره اذیت میکنه.چون من اینو خریدم فقط برای اینکه بتونم ارتباط تصویری برقرار کنم و کاربردر دیگه ای برام نداره اما همه قسمتاش خوب کار میکنه الا اینی که میخواستم.به نظر شما مشکل از چیه؟ بقیه بچه ها هیچ مشکلی در ایجاد ارتباط تصویری با بقیه از طرف تبلتتون ندارین؟ راحت ارتباط تصویری برقرار میشه؟ مشکل از ورژن اندروید نیست؟ نسخه 4.0.4 هستش.غیر از اینجا جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالم رو مطرح کنم.لطفا کمک کنید.یه راهنمایی یا حداقل بگین کسی اینمشکل رو داره با تبلت های دیگه یا نه؟ ربطی به فیلت.ر.ینگ داخل ایران داره ؟

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
من تو یه تاپیک دیگه این موضوع رو مطرح کردم.حالا که اینجا بحث در مورد تبلت چینی هست اینجا هم سوالم رو مطرح میکنم.سوالم در مورد تبلت چینی super touch هست:

لطفا کمک کنید.این یه تبلت چینی هست که به خاطر ارزون بودنش خریدم.همه قسمتاش خوب کار میکنه سرعتش هم نسبتا مناسبه.سیم کارت خور هست و دوربین جلو و عقب هم داره.هیچ مشکلی باهاش ندارم الا یه مشکل اونم اینه که وقتی میخوام با نرم افزار هایی مثل oovoo یا wechat یا skype یا yahoo ارتباط تصویری با کسی که آیپد داره برقرار کنم نمیشه.یعنی در oovoo ارتباط این شکلی هست که تصویر طرف مقابل برام میاد اما تصویر من براش نمیره و ضمن اینکه تصویری که من میگیرم کج هست یعنی وقتی تبلت رو میچرخونم تصویر هم باهاش میچرخه و همون جور کج میمونه.اما در یاهو وقتی درخواست ارتباط تصویری برای طرف میفرستم اصلا درخواست براش نمیره یا خودمم نمیتونم بگیرم.در wechat هم درخواست فرستاده میشه اما ارتباط تصویری از هیچ کدوم از دو طرف برقرار نمیشه.واقعا داره اذیت میکنه.چون من اینو خریدم فقط برای اینکه بتونم ارتباط تصویری برقرار کنم و کاربردر دیگه ای برام نداره اما همه قسمتاش خوب کار میکنه الا اینی که میخواستم.به نظر شما مشکل از چیه؟ بقیه بچه ها هیچ مشکلی در ایجاد ارتباط تصویری با بقیه از طرف تبلتتون ندارین؟ راحت ارتباط تصویری برقرار میشه؟ مشکل از ورژن اندروید نیست؟ نسخه 4.0.4 هستش.غیر از اینجا جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالم رو مطرح کنم.لطفا کمک کنید.یه راهنمایی یا حداقل بگین کسی اینمشکل رو داره با تبلت های دیگه یا نه؟ ربطی به فیلت.ر.ینگ داخل ایران داره ؟

با سلام تبلت من Q73 وینتتاچ هست منم چند وقت پیشا خواستم با دوستم ارتباط تصویری داشته باشم با OOVOO دقیقا مشکل شما رو دارم نسخه آندروید منم 4.4 هست یک مشکل جدید که جدیدا بر خوردم نشناخت رمهای بالای 2 گیگ هست . میشناستشون ولی برای بار اول که وارد دستگاه میشه . یکبار وارد و خارج میکنم دیگه رم رو ناقص میشناسه . و وقتی ریست کارخانه ای میکنم دوباره درست میشه . آیا این مشکلم شما دارید ؟ همه چیزش خوبه بجز این مواردی که توضیح دادم و ازش راضیم

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
اگر برای رفع نیاز باشه تبلت های چینی بسیار فراتر از انتظارتون بهتون کمک می کنه ، ولی اگه می خواید مثل انسان های ضعیف با تبلتتان پز بدین مسلما تبلت های چینی به شما کمک نمی کند.

imdo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام تبلت من Q73 وینتتاچ هست منم چند وقت پیشا خواستم با دوستم ارتباط تصویری داشته باشم با OOVOO دقیقا مشکل شما رو دارم نسخه آندروید منم 4.4 هست یک مشکل جدید که جدیدا بر خوردم نشناخت رمهای بالای 2 گیگ هست . میشناستشون ولی برای بار اول که وارد دستگاه میشه . یکبار وارد و خارج میکنم دیگه رم رو ناقص میشناسه . و وقتی ریست کارخانه ای میکنم دوباره درست میشه . آیا این مشکلم شما دارید ؟ همه چیزش خوبه بجز این مواردی که توضیح دادم و ازش راضیم

من دیگه رم براش نگرفتم.با همون حافظه اصلی خودش باهاش کار میکنم.اما مشکلی دیگه ای که داشتم این بود که وقتی سیم کارت رو توش مینداختم برای اولین بار نمیشناخت.بعد دوباره خاموش و روشن میکردم بعد میشناخت.کلا در شناسایی انگار مشکل دارن این جور تبلت ها:دی . احتمالا میفروشمش چون اصلی ترین نیاز من به تبلت همین ارتباط تصویری در چت روم ها بود که اونم اینجوریه.
کسی میدونه قیمت پایه چقدر ممکنه باشه؟
من حدود 4 ماه قبل 650 تومن اینو خریدم.الان که دسته دوم هست چه قیمتی میشه فروختش؟

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
من دیگه رم براش نگرفتم.با همون حافظه اصلی خودش باهاش کار میکنم.اما مشکلی دیگه ای که داشتم این بود که وقتی سیم کارت رو توش مینداختم برای اولین بار نمیشناخت.بعد دوباره خاموش و روشن میکردم بعد میشناخت.کلا در شناسایی انگار مشکل دارن این جور تبلت ها:دی . احتمالا میفروشمش چون اصلی ترین نیاز من به تبلت همین ارتباط تصویری در چت روم ها بود که اونم اینجوریه.
کسی میدونه قیمت پایه چقدر ممکنه باشه؟
من حدود 4 ماه قبل 650 تومن اینو خریدم.الان که دسته دوم هست چه قیمتی میشه فروختش؟

تبلت های چینی چون حدودا صاحب اول آخرش خودتی منصفانه بخوای بدیش بره بنظرم نصف قیمت خریدت هست

aveni

Registered User
لایک‌ها
18
من آکستروم داشتم. یک میلیون خریدم. اما بعد پشیمون شدم و چون تبلت هم خوشبختانه مشکل داشت با هزار بدبختی بردم به مغازه دار به خاطر مشکلش پس دادم. واقعا افتضاح ترین تبلت های دنیا این چینی ها هستند.
خوب آخه این که دیگه چیزه واضحیه، الکی که نیست که یک سری مارک ها مثل اپل و سامسونگ اسم در آوردند! از سر راه که این اعتبار رو نیاوردن.
الان آیپد مینی گرفتم، هر روز بیشتر عاشقش میشم. آدم باید یه جاش ایراد داشته بشه که بره تبلت یا گوشی چینی برداره!

quantum56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هفته پیش یه تبلت wolf pad چینی خریدم 250 هزار تومان. وقتی میخوان بفروشن کلی تبلیغات و به به چه چه میکنن و وقتی مشکل پیش اومد اصلا نمیشناسنت چه برسه کاری برات انجام بدن. آشغال ترین چیزی که تو عمرم اغفال شدم و خریدم تبلت ولف پد بود و با این که گزینه های بهتری تو همین رنج قیمتی و گارانتی تو دیجی کالا بود اومدم این پدیده علم و فناوری رو خریدم و 3 روز بیشتر کار نکرد و الانم انداختمش کنار، دیگه روشن نمیشه.
این جاست که انگلیسیا میگن پول نداریم جنس ارزون و بی کیفیت بخریم رو باید قاب طلا بگیری.

Last edited:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
ایرانی بخرید خخخخخ
.
.
.
از حامد تبلت المانی گرانیدیگ بگیرید

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4

new24-4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ام آی دی 10اینچ داشتم
تاچ داغون (مقاومتی) و در نهایت باطریش گند خورد بهش
با اینکه میدونستم کجا میتونم باطریشو گیر بیارم(ام پی 3 مادرم هم باطریش داغون بود،یه مغازه بود راحت باطریشو داد:دی)ولی گذاشتمش همینجا واسه فروش!!
آخرش 150 رفت
در حالیکه 400 خودم خریده بودمش:(

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
آقا یه سوال این تبلتای چینی gprsش فعال میشه ؟ اصلا داره ؟

بالا