برگزیده های پرشین تولز

تجربه کار با راست چین

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
به نظر من لایسنس گذاری خوبه ولی نه روی این نوع پروژه ها و محصولات . حداقل روی یک پروژه ای لایسنس بذاری که عمری بخوای براش وقت بذاری و پشتیبانی درست حسابی بدی. نه اینکه محصولی بذاری با لایسنس و چندتابفروشی بعد بری سراغ محصول دیگه

golten

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
88
البته استارتر منظورش تجربه کار به عنوان توسعه دهنده هست که خیلی ها به عنوان مشتری نظر رو اعلام کردن
به هر حال اینطوری که من شنیدم خیلی ها درآمد چند صد میلیون تومانی از همین راستچین دارن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
دوستانی که به عنوان فروشنده تو راست چین و ژاکت کار کردند، میتونند تجربه هاشون رو بگن؟ میزان فروششون خوب بوده یا خیر؟
مثلاً تعداد فروش بعضی محصولات تو سایت بالای 2,000 یا بعضی هاش بالای 10,000 زده! آیا چنین فروشی برای فروشنده معمولی وجود داره؟ آیا این اعداد فروش که زده، درسته؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
دوستانی که به عنوان فروشنده تو راست چین و ژاکت کار کردند، میتونند تجربه هاشون رو بگن؟ میزان فروششون خوب بوده یا خیر؟
مثلاً تعداد فروش بعضی محصولات تو سایت بالای 2,000 یا بعضی هاش بالای 10,000 زده! آیا چنین فروشی برای فروشنده معمولی وجود داره؟ آیا این اعداد فروش که زده، درسته؟
من 5 6 سال پیش تو راستچین با یه نفر کار میکردم (قالب اختصاصی سایت های موسیقی، فیلم و خبری)
فرانت رو من کار میکردم و بک رو فرد دیگه
7 8 تا محصول گذاشتیم و نزدیک 100 تایی فروش داشتیم از همشون (شمارنده فروش واقعی بود)
اما چون لایسنس نداشت قالب هامون، معمولا میخریدن و ارزون تر توی سایت ها و وبلاگ ها برا فروش میذاشتن و از تهدیدهامون هم نمیترسیدن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
من 5 6 سال پیش تو راستچین با یه نفر کار میکردم (قالب اختصاصی سایت های موسیقی، فیلم و خبری)
فرانت رو من کار میکردم و بک رو فرد دیگه
7 8 تا محصول گذاشتیم و نزدیک 100 تایی فروش داشتیم از همشون (شمارنده فروش واقعی بود)
اگه این شمارنده درست باشه که بعضی از محصولات، فروشش خیلی خوبه!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اگه این شمارنده درست باشه که بعضی از محصولات، فروشش خیلی خوبه!
نمیدونم، اما فکر میکنم محصولاتی که فروشش خوبه (اختصاصی نه) خودشون میذارن و شاید هم شمارنده رو برای خودشون تغییر میدن
مثلا حدس میزنم قالب وودمارت رو فرد عادی نذاشته و ژاکت و راستچین خودشون گذاشته باشن تا سودش تو جیب خودشون بره

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
نمیدونم، اما فکر میکنم محصولاتی که فروشش خوبه (اختصاصی نه) خودشون میذارن و شاید هم شمارنده رو برای خودشون تغییر میدن
مثلا حدس میزنم قالب وودمارت رو فرد عادی نذاشته و ژاکت و راستچین خودشون گذاشته باشن تا سودش تو جیب خودشون بره
منم همین حدس رو میزنم که محصولات پرفروش برای خودشون باشه و با تبلیغات درون سایت؛ بازم میزان فروش رو بالاتر می برن.

modelsite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من یکسالی هست به عنوان طراح در راستچین دارم کار میکنم دوتا قالب هم خودم زدم ( ایرانی ) ، امار که درسته و بر اساس فروش واقعی هست ، خودم یک قالبم 100 تا فروش رو رد کرده و یکی اش 30 فروش رو در عرض کمتر از یکسال حدودا / محصولات خیلی پرفروش اکثرا افزونه ها و قالب های خارجی هستند که صرفا فارسی سازی شدند اینکه واقعا فروشنده شون کیه نمی دونم ولی درامد شما با اون قیمت محصول کاملا متفاوته به چند دلیل : 1- قیمت ها تغییر پیدا می کنند همین جدیدا نرخ افزایش داشتند و شما داری با نرخ جدید حساب کتاب میکنی در حالی که فروشنده به نرخ قدیم فروخته / 2-کارمزد راستچین و .. رو باید کسر کنی از قیمت / 3- در جشنواره ها و ... کلی تخفیف میخوره و قیمت حتی نصف هم میشه و جدای از این برخی افراد از کدهای تخفیف جورباجور استفاده می کنند و محصولت رو می خرند !
در کل فعلا برای من در حد همون طراحی سایت با توجه به زمانی که می گذاری درامد داشته چون شما محصول می گذاری باید وقت برای اپدیتش هم بگذاری حداقل دو سه ماهی یک اپدیت بدی / تیکت ها رو هم که باید جواب بدی /

بالا