برگزیده های پرشین تولز

آیا شما استرالیا را برای ادامه تحصیل می پسندید ؟

• Total voters
    12

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
ميخواهم مقداري از سرگذشت خود بنويسم تا ديگران كمي بهتر من را شناخته ودر فضايي صمصيمي نسبت به اطلاع رساني در مورد تحصيل در خارج و دانشگاههاي كشورهاي خارجي اقدام كنم.
من در حدود 2 سال پيش بود كه ديپلمم را در رشته تحربي گرفتم و ميخواستم هر طور شده پزشكي بخوانم ولي متاسفانه در دانشگاههاي ايران موفق به انجام اين كار نشدم تصميم گرفتم كه تحقيق كنم و ببينم كه كدام از كشورها و كدام دانشگاهها بهتر است و در اصل به قيف ما ميخورد.خدا وكيلي اگر كه تافل نداشتم هيچ گونه اطلاعاتي كه خوب و موثر باشد پيدا نميكردم.خب بعد رفتم براي تهيه ويزا و پاسپورپ آقا واقعا هر كاري كردم گفتند تا خدمت سربازي نروي نميشود.خب رفت خدمت سربازي و حالا فعلا 16 ماه از خدمت سربازيم گذشته ام در اين 16 ماه توانستم ا طلاعات زيادي به دست بياورم.اما كار ديگري كه كردم اين بود كه با دانشگاههاي زيادي مكاتبه كردم از تمام نقاط جهان وآينده نامه هاي انها را گرفتم در مورد كشورهاي خارجي تحقيق كلي كردم به وزارت علوم رفتم به كنسولگريها رفتم وسي دي هايي را تهيه كردم.
خب من فكر ميكنم كه اطلاعات كاملي را دارم و ميتوانم به ديگران كمك كنم تا ديگر دوستان به اشتباه به چاه نروند و بتوانند موقعيتها را پيشبيني كنند.به هر حال من آماده هر گونه كمكي به دوستان هستم فقط سوالات خود را در اين قسمت بنويسيد و اگر ميخواهي سربي بماند پي ام بدهيد.ضمنا در مورد زبانهايي كه گفتم ميتوانم ديگران را نسبت به كمك آموزشي بودن ياري رسانم

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
چرا من بن شدم.جواب؟؟؟؟؟

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من یه بار تو بخش قبلی سوال کردم ، اینجا هم سوالمو تکرار می کنم ، خواستم بدونم گرفتن ویزای روسیه چطوریه ؟ سخته یا راحته ؟ برای گرفتنش چی لازمه ؟ چقدر باید خرج کرد ؟ چقدر معطلی داره ؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید که بحث شمارو قطع کردم ، من می خوام رشته پزشکی بخونم ، اما فکر می کنم اگه تو کشوری مثل کانادا تحصیل کنم بهتر باشه چون اونجا می تونم کار کنم و خرج تحصیلمو در بیارم . اگه میشه در مورد دانشکد های پزشکی در کانادا توضیح بدین ، در مورد مخارج تحصیل و زندگی در اونجا و سختی هایی که برای گرفتن ویزا در پیش خواهم داشت .;)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
چرا من بن شدم.جواب؟؟؟؟؟

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
پذیرش از دانشگاه آکسفورد بگیرید عالیه

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
با سلام خدمت دوست عزيز

پيش نياز هاي بورسيه چه چيزهائي هستند؟

براي اينكه تا زماني كه دانشجو هستم مي خوام كامل كنم تا بتونم فوق را بورسيه بگيرم

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مي شه يه چندتا سايت براي بورسيه معرفي كني؟

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
با تشکر از شما بابت این تاپیک بسیار مفید.
اگه براتون امکان داشت، درباره تحصیل تو ایتالیا هم بنویسید و اگر منابعی هم در این زمینه سراغ دارید، معرفی کنید. من تو وبلاگم از ایتالیا مینویسم و اینم اگه مطلب جالبی بشه میخوام برای اطلاعات عمومی اونجا منتقل کنم.
مرسی!

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ممنون مي شم يكم درباره تحصيل در استراليا توضيح بدي؟

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
كسي نيست يكم اطلاعات به ما بده!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
دوستان بزاريد مرتب اطلاعات گفته بشه ...اينجوري فقط از هر طرف يه چيزي گفته ميشه كه بدرد بخور نميشه
---
محمد جان داشتي از ارمنستان ميگفتي ...وقتي تموم شد بحثش يكي ديگه رو شروع كن ...بحث ناقص ميمونه
درباره هزينه هاش چيزي نگفتي

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
با تشکر از مطالب مفیدی که در مورد تحصیل در ایتالیا نوشته بودید. این کتابی را که اشاره کردید از کجا باید تهیه کرد؟ آیا خود سفارت در این زمینه کمکی میکند؟
به طور کلی آیا سایتی را میشناسید که بتوان از آنجا مطالب کاملتری تهیه کنم؟
با تشکر از شما.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نگفتي در خارج ايران رشته هاي مهندسي چند سال طول ميكشه

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
آقا در هر كشوري مدت تحصيل فرق ميكن مثلا انگلستان كه معمولا نسيت به جاهاي ديگر يك سال كمتر ميباشد

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
ممنون از اطلاعات مفیدتان :)

arash_viva_664

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من چند تا سوال داشتم
اول شرایت خودم رو بگم :
من دانشجو ترم 2 کامپوتر(آزاد) با معد 17.34 هستم (تمامی دروس تخصصی من 20 هست)
در سال سوم راهنمایی تو استان فارس(به مرکزیت شیراز) در المپیاد کامپوتر اول شدم و مدال طلا گرفتم
وضعیت مالی: تا ترمی 2000 دلار مشکل ندارم (کمک هزینه از ایران منهای کاری که آنجا میتونم انجام بدم)
زبان انگلیسی: خواندن و نوشتن خوب ولی شنیدن در حد 20% فیلمها البته دارم روش کار میکنم
و کشورهای مورد علاقه :1 -آمریکا 2 -کانادا 3 -انگلیس و کلا کشورهای انگیلسی زبان بلوک غرب(در مرحله اول)
به نظر شما با این شرایط من کجا و چه دانشگاهی ادامه تحصیل بدم؟ آیا امکان گرفتن بورس تحصیلی برای ادامه تحصیل وجود داره؟ در صورت وجود چه کارهایی باید انجام بدم؟ :blush:

بالا