برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در اروپا و امریکای شمالی

مطالب این تاپیک چقدر برایتان مفید بود ؟

• زیاد

Votes: 87 66.9%
  • متوسط

Votes: 23 17.7%
  • کم

Votes: 20 15.4%

• Total voters
    130

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
سلام ممنون عزیز

سوئد تا سال 2011 رایگان بود از 2012 هم تصمیم گرفتن یه مقدار پول بگیرین البته بگم هزینه زندگی و تحصیلت تو سوئد کمتر از استرالیا درمیاد
از اروپا اگه بخوای استارت بزنی من فنلاند آلمان و ایتال پیشنهاد میکنم چون با توجه به اینکه در ایتالیا یا المان یا فنلاند اگر رومیت پیدا کنید 2 3 تا بشید راحت با ماهی 400 خوراک و جا اوکی میشه میمونه خج دانشگاه که فنلاند بعضی دانشگاه هاش فعلن رایگانه و آلمان هم همچنین ایتالیا هم ترمی براتون 800 دلار تا 1300 دلار درمیاد دربرابر هزینه داشنگاه آزاد خودمون هیچه اونم مدرک اروپا!!!!

بدبختانه استرالیا خرج تحصیلیش مخصوصان تو دانشگا های سیدنی وملبورن بالاست با خوردو خوراک سالی 20000 دلار درمیاد در ضمن جدیدان هم قانون های ویزا و اقامتشونو تغعییر دادن یه زمان میشد با ویزای workingholiday هم رفت بعد موندگار شد و یا ادامه حصیل داد اما الان سختگیری میکنند مگه اینکه هون سالی 20000 دلار خرج کنی تحصیلی بری

من به شما پیشنهاد میکنم اولرو زبان کار کن بعد به اروپا و امریکا هم فکر کن به این راحتی کنار نذار این گزینه ها رو

سوالی بود در خدمتم
تو چه مدتی میشه مدرک ielts یا toefl گرفت ؟
من شنیدم مردم فنلاند زیاد باحال نیستن ! به خاطر همین اصلا به اونجا فکر نکردم .
منظور از باحال نبودن یعنی اینکه با دانشجوی خارجی و کلا خارجی ها مشکل دارن ، شب ها کمی درگیرن و ... :دی

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
تو چه مدتی میشه مدرک ielts یا toefl گرفت ؟
من شنیدم مردم فنلاند زیاد باحال نیستن ! به خاطر همین اصلا به اونجا فکر نکردم .
منظور از باحال نبودن یعنی اینکه با دانشجوی خارجی و کلا خارجی ها مشکل دارن ، شب ها کمی درگیرن و ... :دی

بستگی داره تو چه سطحی شما باشید

پیشنهاد میکنم اگه تهرانی به موسسه افرینش سربزنی و تعیین سطح بدی یا اگه میخوای خصوصی بگیری با دکتر افشار از دبیرهای افرینش هست کارش حرف نداره اما جلسه ای 55 60 میگیره

اگر در سطح متوسط باشی و بتونی سرکلاس های تافل یا ایلتس بشینی یعنی در اون حد باشی 4 الی 6 ماه جمع میشه یا اینکه خصوصی هم تو همین مدت میشه اوکی کرد

اما اگه سطح زبانت جالب نیست 1 الی 2 سال وقت میگیره به خاطر همینه میگم اول از الان به فکر زبان باشید

در مورد فنلاند بله مردمان خشکی دارند اما بجاش هزینه تحصیلی درکار نیست خیلی جلویی

دنبال کشورهای اروپایی شرقی هم نرو چون سرکار میری

Amin_TM

Registered User
لایک‌ها
122
سلام

عزیز شما مدرک تحصیلیتون چیه؟؟؟سنتون؟؟؟مشمول هستین؟؟؟؟؟

اگر بونید از کشور خارج بشید یا معافعیت بگیرید

شما 3 تا راه داری
اگر بتونید از پس سالی 15000 تا 20000 دلار بر بیاد تحصیلی برید
آشنا داشته باشید یه دعوت نامه بفرسته برید
سرمایه گذاری کنید

اینم بگم گه با ویزای تحصیلی برید
به ازای 4 سال تحصیل(1 سال تحصیل 6ماه) به اندازه 2 سال حساب میشه تو خاک کانادا بودید میمونه 1 سال که اون یک سال هم میتونید با ادامه تحصیل یا عوض کردن ویزا به کاری پر کنید و برای اقامت اقدام کنید

سوال دیگه ای بود در خدمتم

ممنون
من 22 سالمه دیپلم تجربی دارم البته الان کارشناسی میخونم ولی میخوام انصراف بدم
بله مشمولم
اولی که غیر ممکنه مگه اینکه خودم کار کنم
دومی فکر کنم داشته باشم ولی خیلی خیلی دوره
سومی هم مثله اولیه

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
ممنون
من 22 سالمه دیپلم تجربی دارم البته الان کارشناسی میخونم ولی میخوام انصراف بدم
بله مشمولم
اولی که غیر ممکنه مگه اینکه خودم کار کنم
دومی فکر کنم داشته باشم ولی خیلی خیلی دوره
سومی هم مثله اولیه

پس با این تفاسیر پیشنهاد میکنم اگه پول سرمایه ندارید هرگز تحصیلتون کنار نذارید چون با لیسانس حداقلش میتونید برای ویزای کاری اقدام کنید درسته ممکنه 3 4 سالی طول بکشه پروسه پروندت اما بجاش یه راه بازه براتون در اون مدت سربازی هم میرید تموم میشه تا تاریخ پروندتون هم میاد فقط فقط قبل تشکیل پروند برید ببنید رشتتون تو لیست مشاغل مورد نیاز فدرال یا کبک هست و بعد دنبال گرفتن زبان انگلیسی اگر رای فدرال و زبان فرانسه برای کبک باشید و جمع کردن امتیاز

اگر مدارک مورد نیاز و فرم تشکیل پروندرو هم خواستین میتونید ا خود سفارت کانادا در ایران یا من بگیرید

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوستان در مورد شهریه داشگاههای امریکا سوال شده بود در پیغام خصوصی لازم دونستم اینو برای همه توضیح بدم

در آمریکا دانشگاه به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم میشه

با توجه به رنک دانشگاه و خصوصی و دولت بودنش هزینه تحصیل متغییره

اما حال چه دانشگاه های به صرفه هست برای ادامه تحصیل این سوال شما عزیزان هست

اگه دنبال رنک بالا نیستید و خواهید ازلیسانس شروع کنید این کار میتونید انجام بدین برای 2 سال اول از کالج که وابسته به دانشگاهی هست پذیرش گرفته 2 سالو کالج که خرجش نسبت به دانشگاه نصف هست میخونید و بعد 2 سال بعدی تو دانشگاه میخونید البته 2 سال بعدی میتونید به هر دانشگاه دیگه ای هم انتقال بدین خوب به مراتب خرجش از کالج بالاتره

اگر برای مستر اقدام میکنید هم دنبال رنک نیستیدبا سالی 15000 تا 20000 تا هم کل هزینه ها پوشش داده میشه (تحصیل خوراک سکونت)

بله دانشگاه رنک باا هم هست که فقط تحصیلش سالی 40000 هست مثل MIT
دنبال این دانشگاه ها نباشید مگه بورس یا پول زیاد داشته باشید

هزینه زندگی به خودتون بستگی داره که بخواهید تو خوابگاه یا خونه یا حتی رومیت داشته باشید که نصف میشه کلن به ایالت و شهری هم که برای زندگی میکند بستگی داره

شرایط تو امریکا متفاوت و جالبه اگر سوالی بود د خدمتم در این مورد

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام ، ممنون که به سوالات پاسخ میدید . رشته ی مهندسی برق-قدرت وضعیت کار و ادامه تحصیلش چطوریه ؟ توی کدوم کشورها شرایطش مهیاتره ؟ چون یه بار سرچ کردم گویا توی امریکا زیاد بهش بها داده نمیشه .

ممنون

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام ، ممنون که به سوالات پاسخ میدید . رشته ی مهندسی برق-قدرت وضعیت کار و ادامه تحصیلش چطوریه ؟ توی کدوم کشورها شرایطش مهیاتره ؟ چون یه بار سرچ کردم گویا توی امریکا زیاد بهش بها داده نمیشه .

ممنون

سلام دوست عزیز سوال جالبی کردین خوب باید بگم که
کشور کانادا استرالیا آمریکا شرایطش مهیا تره یرای رشته های برق البته اینم بگم که شما اگه قصد مهاجرت کردن داشته باشین بدون داشتن سرمایه به کانادا یا استرالیا باید فکر کنید البته برای امریکا شرایط سختره باید یه کارفرما پیدا بشه که پروسشم طولانی تره
برای ادامه تحصیل بنده به شما پیشنهاد میدم اگر که بورس نمیخوای شک نکنی امریکا انتخاب کنی فکر میکنید یه مهندس که مسترشو از یکی از دانشگا های امریکا میگیره چقدر سالانه حقوق دریافت میکنه؟؟البته کانادا هم همینطوره اما وقتی میتونید تو یه کشوری که از نظر آبو هوایی و بقیه موارد بهتر از کانادا هست زندگی و کار کنید چرا باید انتخابش نکنید.شما مدرک ایران دارید هرجایی دنیا برید اول معادل سازیمکنند مدرکتونو مگه اینکه مدرک همون کشور بگیرید که در اون صورت همه مشکلات حله مهندسی برق گرایش قدرت جز رشته های خوبه البته مدرکم خودم تو گرایش الکترونیک هست

راه دوم اینه که یه کشور دوم مثل ایتالیا یا اروپا یا مالزی انتخاب کنی مستر اونجا بخونید برای دکترا به کانادا یا امریکا برید در هر صورت تصمیم با شماست شرایطتون باید نگاه کنید سنتون پولتون و......

اگر سوالی بود در خدمتم

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سوالی درمورد معرفی وکیل شده بود من تو تاپیک ها پاسخ میدم

دوستانی که برای ادامه تحصیل میخواهند اقدام کنند نیازی به وکیل حقوقی ندارند خودشون هم میتونند انجام بدن فقط فقط مشکل پرداخت هزینه بررسی پرونده وپیدا کردن دانشگاه دارند اونم من سعی میکنم راهنمایی کنم حدود ۳۰۰ کالج ودانشگاه امریکا خوب وجودداره که شاید چنتایشو معرفی کنم

برای اون دسته از دوستانی که قصد ویزاهای سرمایه گذاری دارند حتمن یا خودشون باید اقدام کنند یا با یه وکیل حقوقی مشورت داشته باشند 

aaraa

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز من تحصیلی نمیخوام اقدام کنم شاید اونجا که رفتم شریاط رو طوری دیدم که ادامه تحصیل بدم ولی در حال حاضر نظرم کاری هست
بیشتر نظرم اروپاست بعد امریکا یا استرالیا . دیپلم دارم 25 سالم هست زبانم بد نیست خوبم نیست دستو پا شکسته ولی از نظر فنی در حد بالا . در حال حاضر کارهای MDF بصورت حرفه ای انجام میدم . برق ساختمان و صنعتی آشنایی دارم قبلا هم حدود 6 7 سال پیش کارم کامپیوتر بود ممنون میشم اطلاعاتی رو بهم بدی

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
سلام عزیز میخواستم ببینم برای موسیقی و سینما شما اطلاعات خاصی دارید ؟
مخصوصن در مورد اتریش اوکراین روسیه ؟ و به عنوان پله اخر دانشگاه ucla امریکا ؟؟
من الان 23 سالمه ایلس دارم و 1 سال خدمتم مونده و میخوام مقطع بچلر .یعنی دیپلم دارم
اما سوال اصلیه من اینه که مثلن یکی 20 هزارتا ببره با خودش بعدش میتونه کار کنه و خرجشو خودش در بیاره ؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من مالزی بودم از بهمن تا شهریور اما چون خیلی داغون بود محیط دیدم نمونم بهتره
یه ترم IT
خوندم معدلم هم خیلی خوب شد
مدرک اون یه ترم هم دادن بهم!
الان برگشتم میخوام برم جایه دیگه که زیاد روندش طول نکشه!
زبان ایلتس ندارم اما تقریبا مشکلی ندارم اونجام درس خوندم امتحان خود دانشگاه دادم!
چون میخوام پروسش طولانی نباشه امریکا استرالیا ،و حتی کانادا فک کنم کنسل هست
اآلمان هم چون لیسانس زبان آلمانی هست نمی خوام
ایتالیا هم همنیطور!
حالا شما با توجه به این مسایل کجا پیشنهاد میکنین؟
که زبان انگلیسی باشه دانشگاه و پروسش کم باشه هزینشم خوب باشه!
من دوستام یه سری قبرس شمالی رو پیشنهاد میدم
نظری دارین؟
یا کشورهای مثل لهستان اوکراین و امثال اینها!؟

duke amir

Registered User
لایک‌ها
2
سلام.مرسی از تاپیک خوبتون دوسته عزیز.
چندتا سوال داشتم ولی اول یه کم خودمو معرفی کنم تا بهتر راهنمایی کنین.من 20 سالمه.2 سال کارشناسی الکترونیک خوندم اما به خاطر نداشتن علاقه اومدم عمران.دانشگاه ازاد هستم.زبانم خوبه.راحت تو 3 4 ماه میتونم تافل بگیرم.الان عموم 20 ساله آمریکاس.عمه م هم 2 3 ساله لاتاری برده.من برا مهاجرت به هیچ جا جز آمریکا فکر نمیکنم به 100000000 دلیل.پس لطفا هر راهنمایی هست در مورد آمریکا باشه.
من هرچی فکرشو میکنم به نظرم اگه روزی بشه برم اونجا باید از لیسانس شروع کنم.نظر شماچیه؟وایسم لیسانس بگیرم بعد واسه فوق پذیرش بگیرم؟یا ....
کلا به نظر شما از چه راهی اقدام کنم که هم هزینه پایینتر باشه هم مطمنتر باشه؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوست عزیز من تحصیلی نمیخوام اقدام کنم شاید اونجا که رفتم شریاط رو طوری دیدم که ادامه تحصیل بدم ولی در حال حاضر نظرم کاری هست
بیشتر نظرم اروپاست بعد امریکا یا استرالیا . دیپلم دارم 25 سالم هست زبانم بد نیست خوبم نیست دستو پا شکسته ولی از نظر فنی در حد بالا . در حال حاضر کارهای MDF بصورت حرفه ای انجام میدم . برق ساختمان و صنعتی آشنایی دارم قبلا هم حدود 6 7 سال پیش کارم کامپیوتر بود ممنون میشم اطلاعاتی رو بهم بدی

سلام عزیز

ببینید شرایط شما به عنوان نیروی فنی رفتن یه مقدار مشکل هست مگر اینکه شما برای ادامه تحصیل برد و بعد موندگار بشید البته نمیگم نمیشه یا نتونید برای کاری قدام کنید شما اگر بخواهید با همین وضعیت میتونید برای کشورهای اسکاندیناوی میتونید اقدام کنید

اما اگر بخواهید برای امریکا و کانادا اقدام کنید یا باید از طریق سرمایه گذای اقدام کنید یا ادامه تحصیل برید.

فقط مشخص کند بودجه شما چقدره میتونید سرمایه گذاری انجام بدین؟؟
شما مشخص نکردین که کدوم کشور مد نظرتونه

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام عزیز میخواستم ببینم برای موسیقی و سینما شما اطلاعات خاصی دارید ؟
مخصوصن در مورد اتریش اوکراین روسیه ؟ و به عنوان پله اخر دانشگاه ucla امریکا ؟؟
من الان 23 سالمه ایلس دارم و 1 سال خدمتم مونده و میخوام مقطع بچلر .یعنی دیپلم دارم
اما سوال اصلیه من اینه که مثلن یکی 20 هزارتا ببره با خودش بعدش میتونه کار کنه و خرجشو خودش در بیاره ؟

شرایط دانشگاه های اترییش یکم با سوئد و فنلاند ودیگر دانشگاه ها فرق داره اوکراین و روسیه هم پیشنهاد نمیدم

برای امریکا شما با 20000 دلار اونم تو دانشگاه کالیفرنا اونم شعبه لس انجلس خرج و مخرج تو شهرلس انجلس بالاست مگه شما اونجا تحصیل کنی و تو یکی از شهرهای نزدیک لس انجلس مثل ایرواین زندگی کنی این مبلغ شما حدودان تا 1 سال نگه میداره مگه یه رومیت پیدا کنید اگر با اون ادامه بدید حدود 1.5 خرج اوکی هست

در مورد کار باید بگم شما با ویزای تحصیلی نمیتونید کار کنید مگر داخل دانشگاه و یا غیرمجاز (ریسکش بالاست اگه بفهند ممکنه ویزا باطل بشه)

شما باید از همون ترم 2 درخواست کمک یا بورس کنی از دانشگاه و یا اینکه به دولت امریکا نشون بدی نمیتونی ازسال دوم به بعد خرج دانشگاه بدی تا اجازه کار بدن بهتون

البته ممکنه تو این 2 سال هم اتفاق های دیگه هم بیوفته مثلن بتونی کارفرما پیدا کنی ویزارو چنج کنی یا ازدواج کنید خودکار گرین کارتتون اوکی بشه

یا اینکه ایلات ها و دانشگاه هی دیگرو اتخاب کنی که هزینه تحصیلش کمتر در بیاد

اگر سوال دیگه ای هم بپرسین

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
من مالزی بودم از بهمن تا شهریور اما چون خیلی داغون بود محیط دیدم نمونم بهتره
یه ترم IT
خوندم معدلم هم خیلی خوب شد
مدرک اون یه ترم هم دادن بهم!
الان برگشتم میخوام برم جایه دیگه که زیاد روندش طول نکشه!
زبان ایلتس ندارم اما تقریبا مشکلی ندارم اونجام درس خوندم امتحان خود دانشگاه دادم!
چون میخوام پروسش طولانی نباشه امریکا استرالیا ،و حتی کانادا فک کنم کنسل هست
اآلمان هم چون لیسانس زبان آلمانی هست نمی خوام
ایتالیا هم همنیطور!
حالا شما با توجه به این مسایل کجا پیشنهاد میکنین؟
که زبان انگلیسی باشه دانشگاه و پروسش کم باشه هزینشم خوب باشه!
من دوستام یه سری قبرس شمالی رو پیشنهاد میدم
نظری دارین؟
یا کشورهای مثل لهستان اوکراین و امثال اینها!؟

سلام دوست عزیز

به کشورهای اوروپای شرقی بهت فکر نکنی چون هر کسی وارد دانشگاه هاش شده به سختی خارج شده

پیشنهاد میدم رو گزینه فنلاند یا سوئد بیشتر تمرکز کنید سوئد البته دیگه رایگان نیست و فنلاند هم بعضی از دانشگا هاش ایگان هست.

حتمن ایلتس بگیرید دون اون تقریبا کارتون خیلی سخت میشه بری ایتالیا باید توضیح بدم که اتفاقا یکی از دانشگاه هاش که احت داره پذیرش میده و هم به زبان ایتالیا و هم زبان انگیلیسی تدریس میشه
خرج مخرجش واقعا کمته من خودم به شخصه نتونستم این گزینرو در نظر بگیریم برای مستر

اگر سوالی بود در خدمتم

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام.مرسی از تاپیک خوبتون دوسته عزیز.
چندتا سوال داشتم ولی اول یه کم خودمو معرفی کنم تا بهتر راهنمایی کنین.من 20 سالمه.2 سال کارشناسی الکترونیک خوندم اما به خاطر نداشتن علاقه اومدم عمران.دانشگاه ازاد هستم.زبانم خوبه.راحت تو 3 4 ماه میتونم تافل بگیرم.الان عموم 20 ساله آمریکاس.عمه م هم 2 3 ساله لاتاری برده.من برا مهاجرت به هیچ جا جز آمریکا فکر نمیکنم به 100000000 دلیل.پس لطفا هر راهنمایی هست در مورد آمریکا باشه.
من هرچی فکرشو میکنم به نظرم اگه روزی بشه برم اونجا باید از لیسانس شروع کنم.نظر شماچیه؟وایسم لیسانس بگیرم بعد واسه فوق پذیرش بگیرم؟یا ....
کلا به نظر شما از چه راهی اقدام کنم که هم هزینه پایینتر باشه هم مطمنتر باشه؟

سلام عزیز

قبل اینکه بخوام جواب شمارو بدم به دوستانی که پ خ میزنند و سوال میکنند باید بگم لطفا سوالاتونو تو تاپیک مطرح کنید

دوست عزیزشرایط شما عالیه نبایدم به جایی دیگه ای فکر کنید
ببنید اگر شما مدرک لیسانس دانشگاه ازاد اینجارو دارید میگیرید هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل در مقطع مستر ندارید بیشتردانشگاه های امریکا قبول دارند من خودم وقتی برای اپلای سرمیزدم حتی میدیم اینا برای دانشگاه های کل دنیا کد گذاشته بودن کل مجموعه دانشگاه ازاد یه کد داشت اما اینم بگم دانشگاه های معروف تهران هرکدوم کد مخصوص داشتند شما نگران اونش نباشید نهایت بد شانسی اینه که یه سری واحد ها یکی نباشه پیش بخورید یه ترم یا نمرشو قبول نکنند

دوست عزیز شما یه مشکل بزرگ دارید اینکه چون فامیل نزدیکتون اونجاست افسر که برای مصاحبه میری فکر میکنه شما میخوای بری دیگه برنگردی وبهت ویزا نده شما باید یه چیزی داشته باشی که نشون بده برمیگردی حالا سعی میکنم تو پست های بعدی بیشتر توضیح بدم.

درمورد خرج مخارج باید بگم بستگی به ایالت و دانشگاه داره
شما اابته ۲تاراه.دیگه کم خرج برای رفتنداری

۱ فامیلتون کیس اردواج پیدا کنه
۲ عموت یه جاب افر برات بفرسته و اسپانسر بشه

سعی میکنم این دو مورد تا شب بیشتر برات توضیح بدم متاسفانه. چون ما این هفته گنگره چشم ایران هستیم من بگم کمتر می تونم وقت بذارم

aaraa

Registered User
لایک‌ها
14
سلام عزیز

ببینید شرایط شما به عنوان نیروی فنی رفتن یه مقدار مشکل هست مگر اینکه شما برای ادامه تحصیل برد و بعد موندگار بشید البته نمیگم نمیشه یا نتونید برای کاری قدام کنید شما اگر بخواهید با همین وضعیت میتونید برای کشورهای اسکاندیناوی میتونید اقدام کنید

اما اگر بخواهید برای امریکا و کانادا اقدام کنید یا باید از طریق سرمایه گذای اقدام کنید یا ادامه تحصیل برید.

فقط مشخص کند بودجه شما چقدره میتونید سرمایه گذاری انجام بدین؟؟
شما مشخص نکردین که کدوم کشور مد نظرتونه

lمرسی از راهنماییت
والا خودم نظرم بیشتر رو سوئد یا نروژ هست دو تا از پسر عمه هام نروژ هستن شاید چیزی حدود 20 میلیون تومان اگه لازم شد میشه تا حدی هم بیشترش کرد

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
در مورد امریکا باید بگم اگر از طریق ازدواج بخواهید برید

دوستان عزیز بهترین راه رسیدن به گرین کارت همین ازدواج سریع به گرین کارت میرسید اما شرایطش به این راحتی ها نیست باید با اون طرف که میخواهید ازدواج کنید در یک کشور ثالث دیدار داته باشید یا در ایران فرقی نمیکنه عکس داشته باشید یه مدتی باشه که همدیگرو شناخته باشید
تماس تلفنی داشته باشید همه اینا مدارک میش که سفارت میبری قبول کنند

در مود پیشنهاد کاری یا کاری هم پروسش یکم طولانیه چون کارفرما باید اگهی بده تو روزنامه ها و ...

اما اگر فامیل داشته باشین و واقع پیگیر کاراتون بخواد باشه کار راحت میشه ایشون تو شرکت خودش یا هر کاری که داره راحت میتونه شمارو وارد کنه

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
lمرسی از راهنماییت
والا خودم نظرم بیشتر رو سوئد یا نروژ هست دو تا از پسر عمه هام نروژ هستن شاید چیزی حدود 20 میلیون تومان اگه لازم شد میشه تا حدی هم بیشترش کرد

خواهش میکنم

شما به نروژ فکر کن چون انجا اقوام نزدیک هم داری حتمن براتون بهتر هست کمک میکنند به شرایط جدید زودتر عادت کنید در مورد رفتنش میتونید از طریق همین اقوام یه دعوت نامه بگیرید و برید خودتونو اونجا ب هوای درس یا کار موندگار کنید البته راه سومی هم هست اما زیاد جالب نیست چون به عنوان شهروند درجه 2 بهتون نگاه میکنند من توضیح نمیدم چون پیشنهاد نمیدم اینکارو

بالا