برگزیده های پرشین تولز

تقویم فارسی

Saransoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Hon_MA :
کسی هست که Viual studio 2003 را داشته باشد. می خواهم ببینم می شود کد بیسک 2005 را با آن compile کرد به گونه ای که win32 بشود و به dotNet Framework احتیاجی نداشته باشد.

منظور شما از VS 2003 همون .net هستش؟
اونهم نياز به فريم ورك داره مگر ايينكه كدش با vb6 نوشته بشه؟

بابت اطلاعاتتون ممنونم:happy:
من دانلود كردم:rolleyes:

منتظر كمك هاي بعدي شما هستم:lol:

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Hon_MA :
نسخه Setup برای ویندوزهای معمولی هم آماده شد. با setup فارسی. رایگان:)

http://www.BehinShahr.com/CE/Index.htm
با درود
واقعا برنامه خوبی روی دستگاه من که k-jam هستش بدون مشکل کار می کنه .
در ضمن نویسنده برنامه اگه می خواهد قدم دیگری برای برنامه بردارد به نظر من گذاشتن alarm بر روی برنامه می باشد.

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از tamoochin :
با درود
واقعا برنامه خوبی روی دستگاه من که k-jam هستش بدون مشکل کار می کنه .
در ضمن نویسنده برنامه اگه می خواهد قدم دیگری برای برنامه بردارد به نظر من گذاشتن alarm بر روی برنامه می باشد.
دقیقاً
فقط نمی دانم چجوری:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان ، بنده از وقتی این فایل کب شما رو نصب کردم، دستگاهم که اورکس ای 900 هست ، دیگه دوربین اش کار نکرد، یعنی برنامه کمرا بالا نمی اومد.هرچی هم زور زدم نشد، تا اینکه اتفاقی برنامه شما رو چون فونت فارسی براش ندارم ، آن اینستال کردم ، و ناگهان همه چیز عادی شد.
جایی از برنامه شما ممکنه باعث این تداخل بوده باشه؟

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از king_dani :
قربان ، بنده از وقتی این فایل کب شما رو نصب کردم، دستگاهم که اورکس ای 900 هست ، دیگه دوربین اش کار نکرد، یعنی برنامه کمرا بالا نمی اومد.هرچی هم زور زدم نشد، تا اینکه اتفاقی برنامه شما رو چون فونت فارسی براش ندارم ، آن اینستال کردم ، و ناگهان همه چیز عادی شد.
جایی از برنامه شما ممکنه باعث این تداخل بوده باشه؟

من چکاره بیدم:)
برنامه من همانطوری که میبینید هیچ کاری با registery یا منابع سیستمی ندارد. فقط یک فایل exe و یک shortcut درست می کند و با یک پوشه به نام memo که در آن فایلهای متنی اش را می ریزد کار میکند.

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
شاید این آخرین تغییرات سال 84 باشد. در این ورژن صفحه یادداشت بزرگتر شده و منو ها موثر تر شده اند.
نوروز خوبی داشته باشید. خاطراتتان را یادداشت کنید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Hon_MA :
من چکاره بیدم:)
برنامه من همانطوری که میبینید هیچ کاری با registery یا منابع سیستمی ندارد. فقط یک فایل exe و یک shortcut درست می کند و با یک پوشه به نام memo که در آن فایلهای متنی اش را می ریزد کار میکند.
قربان بنده قصد جسارت نداشتم ، گفتم شاید با گفتن اش به شما کمکی بشه.در هر صورت عذرمی خوام.
پس مشکلی نباید از اون باشه؟:(

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
این ورژن CAB هم روی دستگاه من جواب نداد.

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
در این ورژن مشکل پوشه يادداشت ها حل شده است. همچنین مشکل تنظیمات.

Saransoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه لطف كنيد قطعه كد مربوط به محاسبة اوقاط شرعي را برام بگذاريد
ممنون مي شوم:happy:

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اول اینکه کسانی که دنبال framework 1.1 برای Window XP می گردند می توانند آن را از یک cd نصب windows XP Media Center پیدا کنند. در یک پوشه ای به نام NetFX یا چیزی مشابه

دوم اینکه نسخه جدیدی از برنامه تا چند روز دیگر در دسترس خواهد بود.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Hon_MA :
اول اینکه کسانی که دنبال framework 1.1 برای Window XP می گردند می توانند آن را از یک cd نصب windows XP Media Center پیدا کنند. در یک پوشه ای به نام NetFX یا چیزی مشابه

دوم اینکه نسخه جدیدی از برنامه تا چند روز دیگر در دسترس خواهد بود.
ما منتظر سومیش هستیم!!!

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آلارمش هم داره درست می شه

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
:) نسخه جدید برنامه در تاريخ 28 خرداد upload شد.
این نسخه علاوه بر امکانات نسخه قبلی، دو امکان اصلی و چندين امکانات جزئی اضافه تر دارد.

اولین امکان مهم آن آلارم روزانه است. این آلارم ها هم می توانند تابع ساعت باشند و هم تابع وقت خورشیدی.
یعنی مثلاً هر روز ساعت 8 صبح یا هر روز 20 دقیقه مانده به طلوع آفتاب زنگ بزنند.
این امکان هم برای آن پیش بینی شده که یک روز آن را خاموش کرده و از فردا دوباره زنگ بزند.

دو نوع زنگ برای آلارم ها پیش بینی شده، یکی تک زنگ یا زنگ یادآوری، و دیگری زنگ بیدار شدن که در زنگ بیدار شدن، دوبار با فاصله 2 دقیقه، دستگاه روشن شده و به صورت رندوم یک زنگ را تکرار می کند. با فشار دادن دگمه وسط می توان آن را خاموش کرد. در ضمن قبل از هرکدام از زنگها، 20 ثانیه شمارش معکوس انجام می دهد که اگر شما بیدار هستید بقیه را الکی بیدار نکند.:eek:

امکان جدید اصلی دوم یادداشت های ضمیمه آن است در آنها می توانید شماره های مهم مثل گواهینامه، حسابهای بانکی، برنامه هفتگی ، نمودار، و مانند آنها را در آن يادداشت کنید.

سایر امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شده که عمده آنها جستجو کلمه، مشاهده خلاصه چند یادداشت قبل یا بعد، و انواع تنظیمات است.

آخرین امکان جدید آن تجمیع یادداشت های گذشته است که به این وسیله شما می توانید یادداشت های روزهای گذشته خود را در یک فایل جمع آوری کنید. و آن را آرشیو یا پرینت کنید و یا آنها را پاک نمائيد.

منتظر اظهار نظر شما هستم.
MA

نسخه جديد برنامه

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
کد محاسبه اوقات شرعی را هم در پائين صفحه می توانید download کنید.

BehinShahr.com/CE

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
لطفاً نظر بدهید، اگر مشکلی پیشنهادی، چیزی هست بگید. نکنه این thread فراموش شده!:wacko:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Hon_MA :
لطفاً نظر بدهید، اگر مشکلی پیشنهادی، چیزی هست بگید. نکنه این thread فراموش شده!:wacko:
خیر قربان اصلاً فراموش نشده ، ولی باید بگم که شاید بهتر باشه که مثلاً نسخه های سازگار با دیگر انواع فارسی ساز مثل اکتاکو که روی همه دستگاه ها کار می کنه رو هم در نظر داشته باشید.
در ضمن ، برنامه شما اگر مثل نسخه های اولیه اش ، کمی ازادی بیشتری به کاربر می داد بهتر بود ، الان که من نسخه قبلی رو نصب کردم ، با اینکه مسیر بهش دادم ، خودش سر خود یک جا کپی شد :blink:

ممنون از تلاش ها تون

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از king_dani :
خیر قربان اصلاً فراموش نشده ، ولی باید بگم که شاید بهتر باشه که مثلاً نسخه های سازگار با دیگر انواع فارسی ساز مثل اکتاکو که روی همه دستگاه ها کار می کنه رو هم در نظر داشته باشید.
در ضمن ، برنامه شما اگر مثل نسخه های اولیه اش ، کمی ازادی بیشتری به کاربر می داد بهتر بود ، الان که من نسخه قبلی رو نصب کردم ، با اینکه مسیر بهش دادم ، خودش سر خود یک جا کپی شد :blink:

ممنون از تلاش ها تون
البته این برنامه با هیچ برنامه ای نباید نا سازگار باشد. سازگار نبودن به این معنی است که اگر یکی باشد دیگری درست کار نمی کند. اما اگر ممکن است اولاً بگوئيد اکتاکو می تواند در تمام محیط ها مثلاً excel یا word امکان فارسی نوشتن را ایجاد کند یا نه؟ و اگر می تواند لطفاً بگوئید در این برنامه چه چیزی درست کار نمی کند؟ نمایش صفحه اصلی یا یادداشت نوشتن ها یا راست به چپ نوشتن متن های مخلوط فارسی و انگلیسی؟

thanks

Hon_MA

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
یک مشکل سرعت داشت که درست شد. حالا با استفاده از کلیدهای دستگاه به سرعت روزها عوض می شود.

بالا