• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این PNY محصول کجاست ؟ آخه روی خودش ننوشته ؟ توی سایتش رفتم اصلا مدل ماله خودمو پیدا نکردم همشون از 8 گیگ به بالا بودن پس چرا این 8 گیگ و 10 گیگ و 16 گیگ توی ایران نمیاد ؟ یه توشیبا 4 گیگ هم دیدم خیلی قشنگ بود یکی از فامیلامون هم می خواست بخره بهش بگم PNY بخره یا TOSHIBA؟

PNY ساخت چینه ولی از اون چینی هایی که فقط میره امریکا پس در خوب بودنش شک نکن!!!
کلا EVGA . PNY دو محصول هستند که خیلی عالین ایران نمیان و فقط مختص امریکا هست نه مثله ASUS که هر چی آشغال داره میفرسته ایران!

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
PNY ساخت چینه ولی از اون چینی هایی که فقط میره امریکا پس در خوب بودنش شک نکن!!!
کلا EVGA . PNY دو محصول هستند که خیلی عالین ایران نمیان و فقط مختص امریکا هست نه مثله ASUS که هر چی آشغال داره میفرسته ایران!

خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که دادید.

mohammad ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
TX FM خوبه ... نکته اش اینه که usb اش به صورت built in هستش .. یعنی کابل نمی خواد و یه ضرب وصل میشه به پورت .... بنابراین اگه حوصله کابل نداری و ضمنا دسترسی به پورت usb واسه ات راحته ، این بهتر از nano هستش ... اما اگه حوصله نداری بری پشت دستگاه ( مثل من ! ) ، nano plus بهتره ...

کلا تفاوت اصلی این دو مدل ( Nano و TX ) توی همین قضیه اس ...

Vidz درسته که ویدئو و عکس پخش می کنه ، ولی با اون صفحه کوچولو ، طبیعتا چیز خاصی معلوم نیست و یه قابلیت مهم محسوب نمیشه ... ضمنا عمر باتری اش هم خیلی جالب نیست ... 10 ساعت یعنی تقریبا نصف مدلهای دیگه ...
ممنون
من با این حرف در مورد Vids شما دلم زده شد ، تو سی نت هم یه ریویو هم خوندم که دیگه بیخیالش شدم!
حالا یه سوال دارم:
کدوم مدل بین ام پی تری پلیر ها از همه بهتر هست؟ قیمت حدود 75 تومن.
فقط یه گارانتی خوب داشته باشه.
دیگه.... از هر نظر عالی باشه. ( البته تو این رنج قیمت )

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا این Creativa nano plus عالیه تو همین قیمته 1 گیگش فقط باتری رو خودش نداره
از لحاظ کیفیت و باس عالیه

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
یه سوال دیگه هم داشتم . درسته که میگن این flash memory ها عمر مفید دارن . یعنی بعد از 600 بار استفاده خراب میشن ؟ این PNY هم همینطوره؟

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
برای خرید آی پاد نانوی ۸ گیگ بنظرتون کجا از همه بهتر هست؟

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه سوال دیگه هم داشتم . درسته که میگن این flash memory ها عمر مفید دارن . یعنی بعد از 600 بار استفاده خراب میشن ؟ این PNY هم همینطوره؟

بله عمرشون محدوده ولی نه 600 بار بلکه یه چیزی بین 10000 تا 300000 بار بسته به نوع و تکنولوژی حافظه. البته این اعداد روی کاغد به این بزرگی هستن شاید در عمل کمتر باشن ولی باز هم اون قدر بزرگ هستن که شما می تونین عمر فلش رو نامحدود فرض کنین!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

بچه هاا فوری فوری هست به دادم برسید

یک MP3 پلیر می خوام که خیلی خوب صدا رو ضبط کنه.

قابلیت مهم نیست

ارزان بودن و کوچک بودن و قوی بودن در ضبط عمر طولانی برای ضبط

قیمت زیر 100 باشه
این چیزیه که خیلی از دوستان دنبالشن ... ولی با این بودجه ، نمی تونی یه چیزی بگیری که " خیلی خوب " صدا رو ضبط کنه .. ولی می تونی یه چیزی بگیری که " خوب " صدا رو ضبط کنه ...

nano plus از creative چیز خوبیه ... کارای sandisk هم ظاهرا کیفیت ضبط خوبی دارن ولی کمیاب تر هستن و گاهی وقتها بدون گارانتی ...
مشكلي نيست. ما در خدمتيم. آدرس بده برات بفرستم:rolleyes:

مشكل حل شد. امروز سي دي اشو اورد با برنامه خودش فرمت كردم، رديف شد.

ديشب يه سري پشت شهرداري زدم. MP4 Player سوني با دوربين 2M و رم داخلي 512، كارت خور و شارژي رو از 65 تومن ميدادن تا 90 تومن :eek: همه اشون هم يه شكل بودن. فقط رو يكيش نوشته سوني، رو دومي نوشته سوني Mp3 Mp4 Player رو آخريهم نوشته سوني ساخت ژاپن :lol: .

به نظرتون خوبه بگيرمش؟ خروجي تلوزيون و ورودي براي كپچر هم داره:cool:
مرسی کاوه جون ... خدا رو شکر حل شد...

درباره اینی که گفتی ... اصلا سونی mp4 نداره ( تازه یه مدل زده که هنوز نیومده بازار ) ... بنابراین همه اونا مارک متفرقه هستن و توصیه نمیشن ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون
من با این حرف در مورد Vids شما دلم زده شد ، تو سی نت هم یه ریویو هم خوندم که دیگه بیخیالش شدم!
حالا یه سوال دارم:
کدوم مدل بین ام پی تری پلیر ها از همه بهتر هست؟ قیمت حدود 75 تومن.
فقط یه گارانتی خوب داشته باشه.
دیگه.... از هر نظر عالی باشه. ( البته تو این رنج قیمت )
کارای creative توی این range قیمت ، بهتر هستن ... کیفیت بسیار خوب ، نسبت به قیمت ... اگه باتری قلمی خور می خوای nano plus و اگه شارژی می خوای Neeon ...
برای خرید آی پاد نانوی ۸ گیگ بنظرتون کجا از همه بهتر هست؟
پاساژ پایتخت .... همون طبقه همکف ... سمت راست ...

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
پاساژ پایتخت .... همون طبقه همکف ... سمت راست ...

استاد کریستال کامپیوتر رو میگی؟ اون اتفاقا مشتریشم و برم بهم تخفیف هم میده ولی میگفتن آی پادهاش گارانتی نداره و به نظرت ۲۸۰ برای نانوی ۸ گیگ زیاد نیست؟ من دارم آی پاد ویدئو رو میفروشم که از اینا بگیرم یک کمی زور داره بالای نانو سر هم بدم:f34r: قیمتش همینه؟ ارزونتر گیر نمیاد؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
بله عمرشون محدوده ولی نه 600 بار بلکه یه چیزی بین 10000 تا 300000 بار بسته به نوع و تکنولوژی حافظه. البته این اعداد روی کاغد به این بزرگی هستن شاید در عمل کمتر باشن ولی باز هم اون قدر بزرگ هستن که شما می تونین عمر فلش رو نامحدود فرض کنین!

ممنون !:rolleyes:

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
...دوستان کمکم کنید..حدود 4 ماه پیش یک کریتیو v zen plus خوشکل خریدم که خیلی هم ازش راضی بودم امروز که اومدم سراغش و روشنش کردم دیدم روشنایی - وضوح و کنتراست صفحه اش به شدت کم شده...به زحمت چیزی دیده میشه..یعنی تو روشنایی که تقریبا هیچ چیزی نمیشه دید تو تاریکی هم به زحمت چیزی دید اولش فکر کردم کنتراستش کم شده رفتم تو تنظیماتش و کنتراستش رو کردم 100% اما فقط خیلی جزیی تفاوت کرد..تو 2 روز گذشته دستگام پیش خونواده بوده و خبر ندارم چی کارش کردن..به نظر میاد display پلیرم به کل خراب شده!!!:( :(
آیا راه حلی داره؟؟؟قابل تعمیر هست یا باید بالکل بیخیالش بشم؟؟؟؟ درضمن من گارانتی شاب دارم...کمک لطفا!:wacko: ]

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
خریدم MUVO 512 به قیمت 46 تومن با گارانتی شاپ

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
...

مرسی کاوه جون ... خدا رو شکر حل شد...

درباره اینی که گفتی ... اصلا سونی mp4 نداره ( تازه یه مدل زده که هنوز نیومده بازار ) ... بنابراین همه اونا مارک متفرقه هستن و توصیه نمیشن ..

از راهنماییت ممنون. در مورد فیلم هم تعارف الکی نزدم. اگه خواستی در خدمتم.:happy:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
استاد کریستال کامپیوتر رو میگی؟ اون اتفاقا مشتریشم و برم بهم تخفیف هم میده ولی میگفتن آی پادهاش گارانتی نداره و به نظرت ۲۸۰ برای نانوی ۸ گیگ زیاد نیست؟ من دارم آی پاد ویدئو رو میفروشم که از اینا بگیرم یک کمی زور داره بالای نانو سر هم بدم:f34r: قیمتش همینه؟ ارزونتر گیر نمیاد؟
قیمتش که تقریبا همینه ... گارانتی های دیگه اش هم همینه ... آریاسیستم و همراه پردازان ... من 4 گیگ گرفتم برای خواهرم 220 تومن ... کاری اش نمیشه کرد ...
خریدم MUVO 512 به قیمت 46 تومن با گارانتی شاپ
مبارکه ... راضی هستی ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
...دوستان کمکم کنید..حدود 4 ماه پیش یک کریتیو v zen plus خوشکل خریدم که خیلی هم ازش راضی بودم امروز که اومدم سراغش و روشنش کردم دیدم روشنایی - وضوح و کنتراست صفحه اش به شدت کم شده...به زحمت چیزی دیده میشه..یعنی تو روشنایی که تقریبا هیچ چیزی نمیشه دید تو تاریکی هم به زحمت چیزی دید اولش فکر کردم کنتراستش کم شده رفتم تو تنظیماتش و کنتراستش رو کردم 100% اما فقط خیلی جزیی تفاوت کرد..تو 2 روز گذشته دستگام پیش خونواده بوده و خبر ندارم چی کارش کردن..به نظر میاد display پلیرم به کل خراب شده!!!:( :(
آیا راه حلی داره؟؟؟قابل تعمیر هست یا باید بالکل بیخیالش بشم؟؟؟؟ درضمن من گارانتی شاب دارم...کمک لطفا!:wacko: ]
خب گارانتی واسه همین روزهاس دیگه ... اول تلفنی ازشون بپرس ...
از راهنماییت ممنون. در مورد فیلم هم تعارف الکی نزدم. اگه خواستی در خدمتم.:happy:
Pm زدم ..

mohammad ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند روزه یه zen v plus خریدم.
میشه گفت تو این قیمت از همه نظر عالیه.
صداش هم با آی پاد 400 تومنی مو نمیزنه!
در کل ، تنها مشکلش به نظر من همون صفحه نمایشش هست و فرمت ویدئویی که ساپورت میکنه. که میشه گفت هیچ کس عاقلی با این صفحه نمایش فیلم نمیبینه که بخواد فرمت درست و حسابی ای داشته باشه!
صفحه نمایشش فقط برای گشتن توی منو ها بدرد میخوره.

کیفیت تصویرش خوبه ، صدا عالیه ، کوچکیش عالیه ، زیبا هم هست! ضد خش هست. در کل میشه گفت یه شاهزاده هست!

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آخرش منم دیروز یهv plus گرفتم الان وقت ندارم توضیح بدم داستانشو ولی ....کمکمکمکمک

.....نرم افزارشو نصب کردم ولی کانکت نمیشه هر کاریش کردم نشد ..... تو رو خدا هرچه سرعتر بگید چی شده ؟؟؟؟ ....برم پس بدم؟؟؟؟ یا حل میشه

masoud1990

Registered User
لایک‌ها
0
ُسلام من یه مو تی ایکس اف ام خریدم بعد داخل دفترچه اش اومده که باید اونا با ویدوز فرمت کرد(در صورت خواستن) اما همه جا خوندم نباید این کار رو کرد
بعد ان فریم ویرش رو میشه اپدیت کرد؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ُسلام من یه مو تی ایکس اف ام خریدم بعد داخل دفترچه اش اومده که باید اونا با ویدوز فرمت کرد(در صورت خواستن) اما همه جا خوندم نباید این کار رو کرد
بعد ان فریم ویرش رو میشه اپدیت کرد؟
یه CD همراهشه که توش یه نرم افزاره ... بعد از نصب اون ، گزینه ای برای فرمت هم توش وجود داره ، از همون استفاده کن ... حتی المقدور با ویندوز فرمت نکن ...
icon4.gif

ادیت : فرم ویرش رو هم میشه از سایت creative گرفت ... ولی توصیه میشه که فقط وقتی واقعا نیاز داری ، firmware رو آپدیت کنی ...

بالا