• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
آخرش منم دیروز یهv plus گرفتم الان وقت ندارم توضیح بدم داستانشو ولی ....کمکمکمکمک

.....نرم افزارشو نصب کردم ولی کانکت نمیشه هر کاریش کردم نشد ..... تو رو خدا هرچه سرعتر بگید چی شده ؟؟؟؟ ....برم پس بدم؟؟؟؟ یا حل میشه
نه دوست من ... عجله نکن ... مشکل connectivity ( اتصال به PC ) قابل حله ... من خودم هم درگیرش بودم مدت کوتاهی ...

به من بگو که وقتی وصل اش می کنی به PC دقیقا چی میشه ... چه پیامی میده ... روی صفحه mp3 player ات چی میاد ؟ ... آیا نرم افزارش رو نصب کردی ؟ ..

اینا رو بگو تا پیش بریم ...

mohammad ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال دیگه دارم:
من روی کامپیوترم برای استفاده از پلیرم باید درایور و ... اش رو نصب کنم ، اما روی کامپیوتر رفیقم اینطوری نیست و بدون درایوراش میشه استفاده کرد. چرا؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه سوال دیگه دارم:
من روی کامپیوترم برای استفاده از پلیرم باید درایور و ... اش رو نصب کنم ، اما روی کامپیوتر رفیقم اینطوری نیست و بدون درایوراش میشه استفاده کرد. چرا؟
اگه Media player 11 و اینا داشته باشه امکانش هست ... یعنی جوری تنظیم شده که با اون sync بشه ...

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست من ... عجله نکن ... مشکل connectivity ( اتصال به PC ) قابل حله ... من خودم هم درگیرش بودم مدت کوتاهی ...

به من بگو که وقتی وصل اش می کنی به PC دقیقا چی میشه ... چه پیامی میده ... روی صفحه mp3 player ات چی میاد ؟ ... آیا نرم افزارش رو نصب کردی ؟ ..

اینا رو بگو تا پیش بریم ...

سلام
بردمش نمایندگی گفتن مال ویندوزته ...من گفتم مال کابلش نیست ؟؟؟...امتحان کردن کا بلشو و گفتن که مشکل مال کابل هست و کابل روعوض کردند ومنم خوشحال به سمت خونه رفتم...........ولی بازم جواب نداد ........ویندوز رو عوض کردم و نرم افزارش رو هم نصب کردم اینبار جواب داد ومن به شدت خوشحال شدم مقداری موزیک و فیلم و عکس کذاشتم داخلش وجداش کردم چند دقیقه بعد که خواستم وصلش کنم دوباره جواب نداد.
البته چند ساعتی هم خود v plus نصب بود و هر وقت وصلش میکردم به usb یه اتوران میومد و داخلش چندتا گزینه بود از جمله organaizer و sync wite media player و open folder و روی خود v plus هم علامت اتصال به usb میومد ولی بازم جواب نمیداد یعنی کانکت نشده بود.......تا اینکه خواستم از Deavis Manenger دوباره نصبش کنم
ازتوی Deavis Manenger هم خواستم نصبش کنم اما Error میدهد و یه دایره زرد رنگ با یه خط سیاه وسط آن روی آیکن zen v plus داخل Deavis Manenger قرار داده است ......پیام خطا میگه یکی از سرویسهای درون فایل INF داخل CD را نمی شناسم......از طرفی "کاسپرسکی آنتی ویروس" هم فقط یه بار تشخیص داد که فایل setup داخل CD حامل یک تروجان است!!!!!!! ....البته الان دیگه با نصب ویندوز جدید ویروس کش نصب نکردم ولی همون مشکلات هست

البته به عنوان فلش دیسک به راحتی وصل میشه وشارژ هم میشه ولی کانکت نمیشه!!!!!!!!
....وقتی وصلش میکنم به جای اینکه صدای آشنای "دی دانگ" رو بدهد ...صدای "دودودونگ" میدهد و دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد حتی خود v plus هم اتصال به usb رو نشون نمیده و همه چیزش قابل دسترسی است .......نرم افزارش رو هم پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی فرقی نمیکنه
کیفیت ضبط صداش واقعا بده (wav 32 kbps ) از این بیشتر نمیشه؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه که اصلا به درد من نمیخوره
...گارانتی اون هم ...فاره....است ...آیا این شرکت گارانتی کریتیو هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

........تو رو خدا کمکم کنید.......

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
بردمش نمایندگی گفتن مال ویندوزته ...من گفتم مال کابلش نیست ؟؟؟...امتحان کردن کا بلشو و گفتن که مشکل مال کابل هست و کابل روعوض کردند ومنم خوشحال به سمت خونه رفتم...........ولی بازم جواب نداد ........ویندوز رو عوض کردم و نرم افزارش رو هم نصب کردم اینبار جواب داد ومن به شدت خوشحال شدم مقداری موزیک و فیلم و عکس کذاشتم داخلش وجداش کردم چند دقیقه بعد که خواستم وصلش کنم دوباره جواب نداد.
البته چند ساعتی هم خود v plus نصب بود و هر وقت وصلش میکردم به usb یه اتوران میومد و داخلش چندتا گزینه بود از جمله organaizer و sync wite media player و open folder و روی خود v plus هم علامت اتصال به usb میومد ولی بازم جواب نمیداد یعنی کانکت نشده بود.......تا اینکه خواستم از Deavis Manenger دوباره نصبش کنم
ازتوی Deavis Manenger هم خواستم نصبش کنم اما Error میدهد و یه دایره زرد رنگ با یه خط سیاه وسط آن روی آیکن zen v plus داخل Deavis Manenger قرار داده است ......پیام خطا میگه یکی از سرویسهای درون فایل INF داخل CD را نمی شناسم......از طرفی "کاسپرسکی آنتی ویروس" هم فقط یه بار تشخیص داد که فایل setup داخل CD حامل یک تروجان است!!!!!!! ....البته الان دیگه با نصب ویندوز جدید ویروس کش نصب نکردم ولی همون مشکلات هست

البته به عنوان فلش دیسک به راحتی وصل میشه وشارژ هم میشه ولی کانکت نمیشه!!!!!!!!
....وقتی وصلش میکنم به جای اینکه صدای آشنای "دی دانگ" رو بدهد ...صدای "دودودونگ" میدهد و دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد حتی خود v plus هم اتصال به usb رو نشون نمیده و همه چیزش قابل دسترسی است .......نرم افزارش رو هم پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی فرقی نمیکنه
کیفیت ضبط صداش واقعا بده (wav 32 kbps ) از این بیشتر نمیشه؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه که اصلا به درد من نمیخوره
...گارانتی اون هم ...فاره....است ...آیا این شرکت گارانتی کریتیو هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

........تو رو خدا کمکم کنید.......
این صفحه خیلی کامله و تا حالا مشکل مشابه دو سه نفر از جمله خودم رو حل کرده ... ایشالا زبانت خوبه .. چک کن ..

مخصوصا تیکه آخرش : Changing the USB permission in the System Registry ... روش کلیک کن تا با عکس و توضیحات ظاهر بشه ...

گارانتی شاب و رایان بدر ، معتبر ترن ...ولی کلا این قضیه connectivity نه ربطی به دستگاه داره ، نه ربطی به گارانتی ، بلکه به ویندوز شما ربط داره ... یعنی به اونا هم ربط داره ، اما بیشتر به ویندوز ربط داره ...

درباره کیفیت ضبط هم همونطور که گفتم چندین بار ، توقع معجزه نداریم ، با توجه به قیمت ... اما بهرحال این بحث هیچوقت تموم نمیشه ، یعنی یه عده راضی ان ، یه عده نه ...

asalar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه mp3 player zen v plusدارم مشکلی که با هاش دارم اینه که هر بار که از طریق usb شار میکنم حدود 3 ساعت بیشتر جواب نمیده من تو سایت creative رفتم زده بود قابلیت شار با usb رو نداره میخواستم ببینم با خرید شارزرش( Universal Power Adapter) این مشکلم حل میشه یا نه چون تو سایت زده بود تا 15 ساعت بعد از هر شار باطریش جواب میده ممنون میشم جوابم رو بدید

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
فــــــــــــــــــــــــوری :

من می خوام یه mp4player بخرم در حدود 130 تومن هم بودجه دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید تا چه مدلی بخرم چون اطلاعا زیادی ندارم ممنون میشم.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
709
سلام.دوستان من تا حالا به این تاپیک نیومدم بار اول هستش چون می خواستم یه پلیر بخرم مزاحمتون شدم.اگه میشه راهنماییم کنید در مورد خریدن یه پلیر خوب در حدود 50 تومن و برام حافظه و امکاناتش رو هم توضیح بدید

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه mp3 player zen v plusدارم مشکلی که با هاش دارم اینه که هر بار که از طریق usb شار میکنم حدود 3 ساعت بیشتر جواب نمیده من تو سایت creative رفتم زده بود قابلیت شار با usb رو نداره میخواستم ببینم با خرید شارزرش( Universal Power Adapter) این مشکلم حل میشه یا نه چون تو سایت زده بود تا 15 ساعت بعد از هر شار باطریش جواب میده ممنون میشم جوابم رو بدید
شما چند ساعت شارژش می کنی با usb ؟ .. حواست باشه که شارژ با usb ، بخاطر اینکه ولتاژ کمتری داره دیرتر باتری رو پر می کنه ...

ضمنا 3 ساعت باهاش موسیقی گوش می کنی جواب نمیده یا ویدئو ؟ ...

بهرحال اگه مطمئنی که باتری اش پره و بعد از 3-4 ساعت پخش موسیقی ، باتری اش تموم میشه ، برو گارانتی ...

شارژرش هم زیر 20 تومنه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فــــــــــــــــــــــــوری :

من می خوام یه mp4player بخرم در حدود 130 تومن هم بودجه دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید تا چه مدلی بخرم چون اطلاعا زیادی ندارم ممنون میشم.
شما آیا قابلیت خاصی برات مهمه ؟ حافظه چقدر می خوای ؟

بهرحال iaudio u2 کیفیت خوبی داره و البته پیدا کردنش قدری سخت تره ... کارای creative هم که توی این range پرطرفدار هستن .. مثلا zen v plus ..
سلام.دوستان من تا حالا به این تاپیک نیومدم بار اول هستش چون می خواستم یه پلیر بخرم مزاحمتون شدم.اگه میشه راهنماییم کنید در مورد خریدن یه پلیر خوب در حدود 50 تومن و برام حافظه و امکاناتش رو هم توضیح بدید
50 تومن ، range بودجه پایینی محسوب میشه .. شما احتمالا بتونی sansa بگیری که یکی دو مدل با این قیمت داره ... غیر از sansa ( sandisk ) یا باید بری سراغ مارک های متفرقه ...یا باید بری سراغ حجم های کمتر creative ... مثلا nano plus که 512 مگش باید 50 تومن باشه ...

بنابراین یا باید افزایش بودجه بدی ( تا مثلا 75 تومن ) یا sansa ( که البته کمی پیدا کردنش سخته )

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سنسا سری M الان کم شده ولی قیمتش عالی شد باز.. 245 که 1 گیگ باشه حدود 45-50..

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
709

ایول به مرامتون یکی نبود جواب منو بده؟:blink: :hmm:

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این صفحه خیلی کامله و تا حالا مشکل مشابه دو سه نفر از جمله خودم رو حل کرده ... ایشالا زبانت خوبه .. چک کن ..

مخصوصا تیکه آخرش : Changing the USB permission in the System Registry ... روش کلیک کن تا با عکس و توضیحات ظاهر بشه ...

گارانتی شاب و رایان بدر ، معتبر ترن ...ولی کلا این قضیه connectivity نه ربطی به دستگاه داره ، نه ربطی به گارانتی ، بلکه به ویندوز شما ربط داره ... یعنی به اونا هم ربط داره ، اما بیشتر به ویندوز ربط داره ...

درباره کیفیت ضبط هم همونطور که گفتم چندین بار ، توقع معجزه نداریم ، با توجه به قیمت ... اما بهرحال این بحث هیچوقت تموم نمیشه ، یعنی یه عده راضی ان ، یه عده نه ...

سلام
....قبل از هر چیز میخوام از جناب سیمور به خاطر زحماتشون تشکر کنم.....:) :) :D :D :lol: :lol: .

درست شد ....درست شد... البته اولش نه .......ولی بعد رفتم تو فکر که که چرا اون اول که تازه ویندوز رو نصب کرده بودم وصل شد ولی بعدش نه :wacko: ......برای همین با system Restor ویندوز رو به همون اول بردم واین کارها رو انجام دادم ..... البته فقط همون تیک رو توی رجیستری زدم و وصل شد ........بعد به خاطر یه سزی مسایل دیگه مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم توی ویندوز جدید هم با همین روش ..... بدون نصب نرم افزار مخصوص .....وصل شد

..... نمیدونم چرا تبدیل کننده فیلمش به جای اینکه حجم فیلم رو پایین بیاره تازه بالاتر می بره.....هیچ تنظیماتی هم نداره:( :(

.....ضبط صدا شم با وجود این مشخصات(wav 32 kbps , 8000 hz) قبول کنید که کیفیت مناسبی نداره:( :(

.....تو پست بعدیم میخوام در مورد Zling studio pmp براتون بگم چون قبل از v plus اونو گرفتم وپس دادم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ایول به مرامتون یکی نبود جواب منو بده؟:blink: :hmm:
جواب دادم دوست من ... پست 2251 ( اول همین صفحه ) رو ببین ، قسمت دومش ...
درست شد ....درست شد...

..... نمیدونم چرا تبدیل کننده فیلمش به جای اینکه حجم فیلم رو پایین بیاره تازه بالاتر می بره.....هیچ تنظیماتی هم نداره:( :(

.....ضبط صدا شم با وجود این مشخصات(wav 32 kbps , 8000 hz) قبول کنید که کیفیت مناسبی نداره:( :(

.....تو پست بعدیم میخوام در مورد Zling studio pmp براتون بگم چون قبل از v plus اونو گرفتم وپس دادم
خوب شد که درست شد
shamrock.gif
... درباره اینکه حجم فایل نهایی بیشتر میشه من فکر کنم یه بار توضیح دادم ... کاری اش نمیشه کرد ...

درباره PMP هم خیلی خوبه که توضیح بدی ... منتظریم ...
سنسا سری M الان کم شده ولی قیمتش عالی شد باز.. 245 که 1 گیگ باشه حدود 45-50..
مرسی از اطلاع رسانی استاد ...
fire.gif

asalar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چند ساعت شارژش می کنی با usb ؟ .. حواست باشه که شارژ با usb ، بخاطر اینکه ولتاژ کمتری داره دیرتر باتری رو پر می کنه ...

ضمنا 3 ساعت باهاش موسیقی گوش می کنی جواب نمیده یا ویدئو ؟ ...

بهرحال اگه مطمئنی که باتری اش پره و بعد از 3-4 ساعت پخش موسیقی ، باتری اش تموم میشه ، برو گارانتی ...

شارژرش هم زیر 20 تومنه ...

مرسی سیمور جان مشکلم بر طرف شد علتش این بود که وقتی شار میکردم کامپیوتر بعد از 20 دقیقه به حالت stand byمیرفت وکامل شار نمیشد:blush:

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یکی از دوست هام از چین 4 5 تا mp3/mp4 اورده که بهم گفت یکیشو وردار
دیدم امکانات بد نیست .. گفتم از بچه های اینجا بپرسم ببینم بخرم یا نه .. در کل فقط برام کیفییت صدا مهمه

مدلش که روش نوشته سونی ولی من که شک دارم سونی اصل باشه
اینم عکسش
میگه حدود 40 50 تومن میخواد بفروشه .. احتمالا از من کمتر میگیره .. حدود 20 30 میدم بهش

عکسش رو که دیدم رفتم تو گوگل سرچ کردم پیداش کردم :

21_1_b.JPG

12_1_b.JPG

BRAND NEW SONY MP3/MP4 1G (Red/Black/Silver)
Features:

- Audio Player

- Photo Viewer

- Rechargable Li-IonBattery

- Quality Made in China

- Display 1.8” screen

- Plays Popular WMA Music

- Plays Videos & Movies

- Use As USB Flash Drive (Plug-N-Play)

- Built-In FM Radio

- Record Direct From FM Radio

- Voice Recorder / Player

- Phone Book

- E-Book Viewer

- Play Games

Product Overview:

- Build in Picture viewer Inter-changeable animated startup screens

- MP3, WMA, WAV, ASF, ACT WMV, MPG, MPEGI ,MEG II, and AVI Convert To AMV

- Built-in rechargeable battery

- Built-in FM Radio

- Convert JPEG, GIF, SWF Picture Files or else to PIC Files to be viewed by AMV

- Play in Video / MP3 / and WMA formats

- Built-in 1GB Samsung High Speed Flash Memory

- 6 Playing Modes: Normal, Repeat one, Repeat folder, Repeat all, Random, Intro

- Act as a portable bootable USB 2.0 Jump Drive

- 7 Preset Equalizers (Soft, POP, Classic, Jazz, Rock, Natural, DBB)

- Display ID3 Song Title

- USB 2.0 Data Transfer Rate

- Fast Forward , Reverse, Skip and Back Track

- Ultra-Low Power Consumption using Latest Generation Micro-Controller Chip

- Hold up to 180 songs

- Phone Book & E-BOOK function support

- Over 200 Hours max. Total Voice Recording Time in ACT format (32 in WAV) with Built-in Microphone

- Support Idle Auto-Off and Sleep Timer

- Ultra-High Quality Stereo Sound

- 65000 true Color Display

Specification Included Accessories

- Dimension (L x W x H): 88mm x 39mm x 7mm 1.8" LCD 65K Color display

- Audio connector: 2.5mm stereo headphone jack

- Weight: Approx. 33 grams

- Built-in FM Radio (Tuner 87MHz - 108MHz) , can store the selected radio frequency into memory

- Data transfer rate: USB 2.0 480Mb/s max. (theoretical)

- Supported bit rate: 32Kbps - 320Kbps

- Signal to noise ratio: >90db

- Total harmonic distortion (@1kHz): <0.1%

- Frequency response: 20Hz to 20KHz

- Rechargeable Battery life: ~6 hours max when fully charged

- Earphone output power: 8mWx2@32Ohm

- Minimum PC system requirement: Microsoft Windows XP/2000/ME/98SE, USB 1.1 or 2.0 port, CD-ROM

- FCC and CE approved for home and office use

میشه درست حسابی فیلم و این چیزا دید دیگه ؟
رش اسپیکر هم داره اینطور که تو عکس معلومه
نظرتون چیه ؟

Hadi karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزیز من میخوام یک MP3 leono بخرم چند تا سوال دارم:
1-این MP3 ساخت کدام کشور است؟
2- ایا این MP3 می تواند برایم بماند یا یک بار مصرف است؟
3- گارانتی شش ماهه اش شامل چه چیز هایی می شود یا اصلا گارانتی اش دروغ است؟

اگه کسی از دوستان خریده است و از آن ارضی است همراه با جواب سوالات لطفا آدرس آن جایی را که خریده است را بدهد.
:( :(
با تشکر فراوان

فایل های ضمیمه

• G-250.jpg
    G-250.jpg
    6.3 KB · نمایش ها: 81

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی سیمور جان مشکلم بر طرف شد علتش این بود که وقتی شار میکردم کامپیوتر بعد از 20 دقیقه به حالت stand byمیرفت وکامل شار نمیشد:blush:
آها ... پس نکته انحرافی داشت ...
veiledsmile.gif
.. حله ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
یکی از دوست هام از چین 4 5 تا mp3/mp4 اورده که بهم گفت یکیشو وردار
دیدم امکانات بد نیست .. گفتم از بچه های اینجا بپرسم ببینم بخرم یا نه .. در کل فقط برام کیفییت صدا مهمه

مدلش که روش نوشته سونی ولی من که شک دارم سونی اصل باشه
اینم عکسش
میگه حدود 40 50 تومن میخواد بفروشه .. احتمالا از من کمتر میگیره .. حدود 20 30 میدم بهش

عکسش رو که دیدم رفتم تو گوگل سرچ کردم پیداش کردم :

میشه درست حسابی فیلم و این چیزا دید دیگه ؟
رش اسپیکر هم داره اینطور که تو عکس معلومه
نظرتون چیه ؟
اینا مشخصه که مدل های متفرقه ان ... اما اگه قرار 20-30 تومن خرج کنی ، خیلی جای نگرانی نیست !... منظورم اینه که حتی اگه جنس متفرقه و بنجل هم باشن ( که به احتمال زیاد همینطوره ) ، خیلی ضرر نکردی ..

اما اگه می خوای 50-60 تومن خرج کنی ، یه ذره بذار روش و یه مارک معتبر مثل creative یا sansa بگیر ...

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
اینا مشخصه که مدل های متفرقه ان ... اما اگه قرار 20-30 تومن خرج کنی ، خیلی جای نگرانی نیست !... منظورم اینه که حتی اگه جنس متفرقه و بنجل هم باشن ( که به احتمال زیاد همینطوره ) ، خیلی ضرر نکردی ..

اما اگه می خوای 50-60 تومن خرج کنی ، یه ذره بذار روش و یه مارک معتبر مثل creative یا sansa بگیر ...

مرسی
راستش برام اونقدر مهم نیست
چون طرف گفت ارزونه و اورده گفتم یکی داشته باشم و تو راه دانشگاه گوش بدم
دیگه نمیخوام 50 60 خرج کنم ..
اینو اینجا قیمت کردم گفتن 75 تومنه
حالا 20 30 تومن و یه گیگ حافظه و هر طوری حساب می کنم ارزش داره
به نظرتون کیفییتش مناسب میشه ؟ نگیرم یه کیفییت غیر استاندارد باشه .

یه سوال هم دارم
اینی که نوشته mp4 هست یعنی تصویری هم نشون میده دیگه ؟ شک کردم گفتم نکنه تصویری رو فقط صداشو پخش می کنه
اینو یه شفاف سازی کنید ممنون میشم

بالا