• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی
الان 4 تاشو هم تست کردم وقتی بیشتر از نصفش رو پر می کنم روی بعضی از آهنگ ها و البوم ها ریست میشه و وقتی میخوام پاکش کنم نمیشه و باید فرمت کنم کلشو

باید چیکار کنم ؟

اگه اینجوریه بیخیالش بشم و یه مدل 50 تا 70 تومنی به درد بخور بگیرم که اذیت نکنه ... فقط میخوام آهنگ گوش بدم و برام تصویر و آهنگ و این چیزا مهم نیست چون موبالیم برای این چیزا هست
چیز مناسبی تو این رنج قیمت چی هست ؟
البته فکر نکنم بیشتر از 512 مگ لازم داشته باشم .. (اگه قیمت بالا بود )
چون معمولا یه سری آهنگ خاص گوش میدم و همیشه گلچین میکنم بعد گوش میدم ..
منظورم اینه بالای 1 گیگ به کارم نمیاد زیاد

مدل و مارک جون دار و چیزی که دردسر نداشه باشه و کیفییت خوب باشه رو معرفی کنید
من کارم چون تو استدیو هست روی استاندارد و فلت پخش کردن صدا حساس هستم
ببین دقیقا همینه دیگه ... مارک متفرقه یعنی همین ... یعنی اینکه شما داری می خری 30 تومن ، در حالیکه بعضی از مارک های معتبر ، یه دستگاهی با امکانات مشابه رو به شما میدن 200 تومن !! ... یعنی 7 برابر قیمت بیشتر ، بخاطر کیفیت بالاتری که دارن ...

بهرحال شما اگه مطمئنی که 512 بیشتر نمی خوای می تونی یه zen nano plus بخری ... محصول creative ... حدود 50 تومن باید باشه ..

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
ببین دقیقا همینه دیگه ... مارک متفرقه یعنی همین ... یعنی اینکه شما داری می خری 30 تومن ، در حالیکه بعضی از مارک های معتبر ، یه دستگاهی با امکانات مشابه رو به شما میدن 200 تومن !! ... یعنی 7 برابر قیمت بیشتر ، بخاطر کیفیت بالاتری که دارن ...

بهرحال شما اگه مطمئنی که 512 بیشتر نمی خوای می تونی یه zen nano plus بخری ... محصول creative ... حدود 50 تومن باید باشه ..

ممنون
آقا من با دوستم که مغازه داره صحبت کردم گفت بهم قسطی میتونه بده
برای همنی بودجه رفت بالا تا حدود 150 تومن

حالا به این حساب شما چی پیشنهاد می کنید ؟
فاکتور مهم برای من کیفییت استاندارد و خوب هست
حالا با این پول اگه 1 گیگ یا 2 گیگ هم باشه خب بهتره ..

به نظرتون ipod بهتره یا vplus

الان نگاه کردم مثل این که توی این رنج ipod NANO هست که فرمت ویدئو پخش نمی کنه و 1 گیگ هست ولی vplus دو گیگ قیمتش مناسب تره و فرمت ویدئو هم داره
حالا چه فرمتی رو پخش می کنه نمیدونم ... از اونا هست که باید با برنامه خاصی تبدیل کنیم بعد بریزیم دیگه درسته ؟

از این دو مدل کدوم از نظر اذیت کردن بهتر هست .. مثلا هنگ کردن یا خراب شدن و ..

اگه حدود قیمت دارید بگید ممنون میشم و اگه پیشنهاد بهتری برای خرید دارید تا 150 تومن حالا 20 تومن بالا یا پایین موردی نداره بگید

ممنون و شرمنده اذیت می کنم

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو بیچاره کردی ما رو !! (شوخی ) ... ببین همونطور که گفتم ، اگه مشکل از PC باشه ، یه ذره سخته کار ... اما اگه مشکل از دستگاه باشه شاید بشه کاری اش کرد ... رفتی توی اون حالت recovery که تو پست های قبلی گفتم ؟ clean up و format رو میگم ...

سلام

من درست متوجه نشدم كه اين صفحه چي گفته :wacko: :wacko: .......اگه ميشه خودتون توضيح :blush: بديد.......ممنون

تقريبا يقين دارم كه مشكل مال v plus هست:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
برای همنی بودجه رفت بالا تا حدود 150 تومن

فاکتور مهم برای من کیفییت استاندارد و خوب هست
حالا با این پول اگه 1 گیگ یا 2 گیگ هم باشه خب بهتره ..

به نظرتون ipod بهتره یا vplus

الان نگاه کردم مثل این که توی این رنج ipod NANO هست که فرمت ویدئو پخش نمی کنه و 1 گیگ هست ولی vplus دو گیگ قیمتش مناسب تره و فرمت ویدئو هم داره
حالا چه فرمتی رو پخش می کنه نمیدونم ... از اونا هست که باید با برنامه خاصی تبدیل کنیم بعد بریزیم دیگه درسته ؟
ببین ipod انتخاب خیلی خوبیه ( نانو ) .. ولی 1 گیگش دیگه تولید نمیشه ... یعنی نسل جدیدش از دو گیگ شروع می کنه و قیمتش هم حدود 180 باید باشه ... ویدئو پخش نمی کنه اما کیفیت اش بسیار عالیه ...

zen v plus
خیلی پرطرفداره ... 4 گیگش باید زیر 170 تومن باشه ... ویدئو هم پخش می کنه ... اما با فرمت خاص که نیاز به تبدیل داره و ضمنا خیلی کیفیت بالایی هم نداره و یه قابلیت درجه اول محسوب نمیشه ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

من درست متوجه نشدم كه اين صفحه چي گفته :wacko: :wacko: .......اگه ميشه خودتون توضيح :blush: بديد.......ممنون

تقريبا يقين دارم كه مشكل مال v plus هست:(
موقع روشن کردن دستگاه دکمه play رو نگه دار ( یعنی فشار بده و ول نکن ) ... وقتی لوگوی creativ اومد ، ولش کن .. حالا باید یه سری option بیاد ...

که دوتاش clea up و فرمت هستش .. حواست باشه که موقع فرمت همه چیز رو پاک می کنه ها ...

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موقع روشن کردن دستگاه دکمه play رو نگه دار ( یعنی فشار بده و ول نکن ) ... وقتی لوگوی creativ اومد ، ولش کن .. حالا باید یه سری option بیاد ...

که دوتاش clea up و فرمت هستش .. حواست باشه که موقع فرمت همه چیز رو پاک می کنه ها ...

سلام

clen up و format رو زدم وهمه چیز هم پاک شد ;) ;) .....ولی بازهم همون پیغام رو میده....:( :( :(

میگم نکنه usb وی پلاس سوخته باشه

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
ببین ipod انتخاب خیلی خوبیه ( نانو ) .. ولی 1 گیگش دیگه تولید نمیشه ... یعنی نسل جدیدش از دو گیگ شروع می کنه و قیمتش هم حدود 180 باید باشه ... ویدئو پخش نمی کنه اما کیفیت اش بسیار عالیه ...

zen v plus
خیلی پرطرفداره ... 4 گیگش باید زیر 170 تومن باشه ... ویدئو هم پخش می کنه ... اما با فرمت خاص که نیاز به تبدیل داره و ضمنا خیلی کیفیت بالایی هم نداره و یه قابلیت درجه اول محسوب نمیشه ..

ممنون
در مورد کریتیو که گفتین کیفییت بالایی نداره منظورتون تصویریش بود دیگه ؟
صوتیش در حد ipod هست ؟

الان v plus رو گفتم 2 گیگش رو بیاره .. حدود 115 تومنه.. گفتم اگه 4 گیگش 20 30 تومن فرق داشت اونو بیاره

این وی پلاس فولدر بندی هم میکنه یا باید همه رو یه جا بریزیم ؟(چند صفحه قبل رو چک کردم ندیدم کسی چیزی در این مورد گفته باشه)

شما خودتون فکر کنم گفته بودید هم کریتیو دارید هم ipod .. به نظرتون کدوم انتخاب مناسب تری هست ؟

رنگ بندی وی پلاس از روی 1 گیگ و 2 گیگ و .. بودن هست یا همه رنگ هم دارن ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون
در مورد کریتیو که گفتین کیفییت بالایی نداره منظورتون تصویریش بود دیگه ؟
صوتیش در حد ipod هست ؟

الان v plus رو گفتم 2 گیگش رو بیاره .. حدود 115 تومنه.. گفتم اگه 4 گیگش 20 30 تومن فرق داشت اونو بیاره

این وی پلاس فولدر بندی هم میکنه یا باید همه رو یه جا بریزیم ؟(چند صفحه قبل رو چک کردم ندیدم کسی چیزی در این مورد گفته باشه)

شما خودتون فکر کنم گفته بودید هم کریتیو دارید هم ipod .. به نظرتون کدوم انتخاب مناسب تری هست ؟

رنگ بندی وی پلاس از روی 1 گیگ و 2 گیگ و .. بودن هست یا همه رنگ هم دارن ؟
بله تصویرش منظورم بود ... تازه همین تصویر هم بین رقبای هم رده ، خیلی خوب محسوب میشه ... منظورم اینه که خیلی نباید انتظار بالایی ازش داشته باشی ...

کیفیت صوتی اش در حد ipod ه ... یعنی دقیقا رقیب هستن ...

درباره قیمت ها ، مال قبل از عید رو دارم ... اگه اومده پایین چه بهتر ...

والا اگه فقط می خوای آهنگ گوش کنی ولا غیر ، ipod ... اگه می خوای ضبط کنی و یه چیزی هم ببینی zen v plus ... ضمن اینکه creative گارنتی بهتری داره ... هر دو هم نیاز به نرم افزار دارن برای وصل شدن به PC ... هر دو هم می تونن عکس نشون بدن ...

بنابراین اگه امکانات و پشتیبانی می خوای : zen v plus و اگه ظرافت و شیکی می خوای : ipod ...

رنگش هم فکر کنم فقط سیاه و سفید باشه ... ( اون لاستیک دور جویستیک انگار چند رنگ داره البته )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

clen up و format رو زدم وهمه چیز هم پاک شد ;) ;) .....ولی بازهم همون پیغام رو میده....:( :( :(

میگم نکنه usb وی پلاس سوخته باشه
دوست من همنطور که گفتم به احتمال 90% مشکل از PC هستش ... نه اینکه PC خراب باشه و creative معصوم ... منظورم اینه که PC نمیتونه اینو بشناسه ...

اینجا یه راهنمای قدم به قدم هست ... دنبالش کن ...

ببین یه نفر دقیقا این مشکل رو داشته ( یعنی همین پیغام رو میداده ) ولی با کمک support سایت creative حلش کرده :

خلاصه اش اینه که :

* از یه پورت usb دیگه استفاده کن
* بقیه دستگاه های متصل به پورت های دیگه رو جدا کن و دوباره امتحان کن
* کابل رو عوض کن ( برو بخر - ارزونه )

و اینجاش مهم میشه :

* برو توی Device Manager و همه کنترلرهای usb رو remove کن و بذار دوباره خود ویندوز بسازدش ... ( با مسوولیت خودت این کار رو بکن .. اگه وارد نیستی بده یکی که وارده انجام بده )

* اگه دستگاهت رو توی Windows Portable Devices نشون میده ، برو روش و update رو بزن و بعد بهش آدرس C\WINDOWS\INF رو بده ...
Try connect your player to the rear usb port of your PC, reason is that
usb port of nearest to your mainboard, which provide more power than
your front usb port. (Make sure you not using sharing hub)
- Try a different USB cable, or switch to a cable that is known to
function properly.
- Try a different USB port, or switch to port that is known to function
properly.
- Temporarily disconnect other USB devices such as cameras, scanners, or
printers, etc.

To check if your player is properly connected to your PC

You can check if the player is detected in Device Manager.
- Click on Start => Run. Type: devmgmt.msc and click on OK to launch the
Device Manager
Do let me know if you can see any Yellow '!' or '?' marks under USB
Serial Bus Controllers Category Windows Portable Device Category, or
Unknown device Category. If you see that, please completely remove the
USB controller and letting XP rebuild the USB controller and clean up
the registry. Thus go into the Device Manager, under the Universal
Serial Bus Controller, delete all USB controller items in the Device
manager, then let the operating system re-install the entire USB driver
system.
If you can see the device under the Windows Portable Devices, try
right-clicking on the player and select Update Driver. Using the Have
Disk option, point the location to C\WINDOWS\INF on your system
directory by default.

Take a look at more troubleshooting steps at http://uk.europe.creative.com/support/kb/article.asp?l=3&sid=14275

If the problem still persists, you can try to do the troubleshooting
procedure again on another pc.

Please retain all the previous correspondence when replying to this

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
کمک
وی پلاس رو اوردم حونه !!
یکم کار کردم ..
الان هنگ کرده چراغش روشن مونده هر کاری می کنم خاموش نمیشه .. میزنم به یو اس بی هم نمیشناسه دیگه

هیچ چیزی نمیتونم بکنم ..
یکی کمک کنه
10 دقیقه باهاش بیشتر کار نکردم ..
کمککککککککک

---------- Edit
یکم گذشت باتری خالی شد و خاموش شد و وقتی زدم شارژ شه درست شد ..
حالا مشکل داره ای ؟ یا اخر باتریش بود اینجوری شد یهو؟

یکم هم گرم میشه موقع شارژ .. مشکلی نداره ؟
با برنامه خودش باید فایل بریزم توش یا همینجوری کپی پست کنم توش مشکلی بوجود نمیاد ؟

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
سلام
قرار بود در مورد zling studio pmp صحبت کنم.

مدتی بود که میخواستم یه mp4 بگیرم وپس از تحقیقات بسیار بین دو مدل studio pmp و zen v plus به شدت به شک افتاده بودم ...تا اینکه امکانات zling من رو به سمت خودش کشوند ومن رفتم و یکیش رو گرفتم ....اما متاسفانه اون چیزی که من فکر میکردم نبود

همه موزیکها باید در داخل یک پوشه گزاشته بشه تا دستگاه بتونه بخونه!!!!! ............... همه عکسها باید به ریزولیشن خاصی تبدیل بشن و فقط داخل یه پوشه گذاشته بشن !!!

فقط فرمت ویدیویی ASF رو میخونه و بقیه فرمتهایی که داخل خصوصیات این pmp نوشته شده ...فرمتهایی هستند که نرم افزار این دستگاه میتونه به ASF تبدیل کنه !!!!!

کیفیت صفحه نمایش 3.6 خوبه ولی عالی نیست .............از Bass صدا که اصلا خبری نیست وهدفون اون هم واقعا مسخره است ...........کیفیت ضبط فیلم از

تلویزیون هم زیاد خوب نیست ........ کیفیت ضبط صداش خوبه (Wav 128 kbps ).........

وجالب تر از همه این که زمانی که من این دستگاه رو تحویل گرفتم خراب بود ( صدای هدفونش ضعیف بود ) منم بردمش خونه وخوب تستش کردم و بعد بردمش نمایندگی برای تعویض
وهنگام تعویض گفتم من دیگه این مدل رو نمیخوام ....گفتن نمیشه ......ولی با اسرار زیاد قبول کردن....... من هم یک Zen v plus 2GB برداشتم قیمتش شد 128 هزار تومان .....البته یکم زیاده ولی دیگه چاره ای نبود

من چند ماه پیش هم یک zling slot fx گرفته بودم اما اونم هم خراب بود و بردم عوضش کردم........خریدن دو دستگاه خراب از یک مارک وتوسط یک نفر بسیار جای بحث داره.....:(
سلام. میخواستم بگم که آیا میشه یه کم دیگه از این zling studio بگی و اینکه ایا وی پلاس هم طریقه انتخاب اهنگ و راحت بودن در گشتن مثله zling studio هست؟ و برام هم طریقه گذاشتن عکس مهم نیست.

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
من هم یک zen nano plus یک گیگ خریدم
ازش راضیم کیفیت خوبی داره
نکته جالب این بود بیشتر جا هایی که رفتم می گفتن دیگه تولید نمیشه !اخر سرهم در پاساژ کامپیوتر ایران تونستم گیر بیارم
از جناب سیمور بسیار سپاسگزارم بخاطر راهنماییشون

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
یک mp3 player می خوام که دو مورد زیر درش باشه
1- کیفیت ضبط صدای بسیار عالی
2- کیفیت پخش بسیار عالی
چه مدلی رو پیشنهاد می کنین؟

mr_mashmash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میخوام یه creative muvo slim 512 بگیرم. از کجا بگیرم ؟ ادرسی دارین لطف کنین. اخرین قیمتی که دارم 60 تومنه . الان چند شده؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کمک
وی پلاس رو اوردم حونه !! یکم کار کردم ... الان هنگ کرده چراغش روشن مونده هر کاری می کنم خاموش نمیشه .. میزنم به یو اس بی هم نمیشناسه دیگه

هیچ چیزی نمیتونم بکنم .. یکی کمک کنه ..10 دقیقه باهاش بیشتر کار نکردم ..
کمککککککککک

---------- Edit
یکم گذشت باتری خالی شد و خاموش شد و وقتی زدم شارژ شه درست شد ..
حالا مشکل داره ای ؟ یا اخر باتریش بود اینجوری شد یهو؟

یکم هم گرم میشه موقع شارژ .. مشکلی نداره ؟
با برنامه خودش باید فایل بریزم توش یا همینجوری کپی پست کنم توش مشکلی بوجود نمیاد ؟
مساله هنگ کردن در mp3 player ها چیز متداولیه ... حالا نه هر روز .. ولی شاید هفته ای یه بار ، دوهفته ای یه بار ... معمولا در اینجور مواقع یا از طریق سوراخ ریزی که روی بدنه دستگاه هستش و بعضی مدل های creative دارن ، با استفاده از یه سوزن ته گرد یا چیزی شبیه اون ، reset اش کنی ... یا از طریق دستور مخصوص reset که تو مدل های مختلف فرق داره ، این کار رو انجام میدی .. مثلا توی ipod دستور reset اش یه سری دکمه ترکیبیه ... در مورد creative هم به همین ترتیب ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام. میخواستم بگم که آیا میشه یه کم دیگه از این zling studio بگی و اینکه ایا وی پلاس هم طریقه انتخاب اهنگ و راحت بودن در گشتن مثله zling studio هست؟ و برام هم طریقه گذاشتن عکس مهم نیست.
وی پلاس که اصلا کلاسش خیلی بالاتر از zling و ایناس ... سرچ داره و کلی تشکیلات .. اما براساس فولدر مرتب نمی کنه ، بلکه براساس tag مرتب می کنه ( یعنی آهنگ ها رو به چند طریق دسته بندی می کنه : سبک - خواننده - آلبوم - و ... )
من هم یک zen nano plus یک گیگ خریدم
ازش راضیم کیفیت خوبی داره
نکته جالب این بود بیشتر جا هایی که رفتم می گفتن دیگه تولید نمیشه !اخر سرهم در پاساژ کامپیوتر ایران تونستم گیر بیارم
از جناب سیمور بسیار سپاسگزارم بخاطر راهنماییشون
خواهش.. انتخاب خوبیه ... فروشنده ها هم که متاسفانه فقط به فکر سود خودشونن و به آخرین چیزی که اهمیت میدن رضایت مشتریه !! ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میخوام یه creative muvo slim 512 بگیرم. از کجا بگیرم ؟ ادرسی دارین لطف کنین. اخرین قیمتی که دارم 60 تومنه . الان چند شده؟
پاساژ ایران - طبقه اول ( بالای همکف ) - روبروی پله برقی ... گارانتی هم شار یا بدر ...

قیمتش بایدهمین باشه ... سعی کن اگه می تونی یه گیگ بخر ... 10 تومن تفاوت قیمت دارن .. ارزشش رو داره ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یک mp3 player می خوام که دو مورد زیر درش باشه
1- کیفیت ضبط صدای بسیار عالی
2- کیفیت پخش بسیار عالی
چه مدلی رو پیشنهاد می کنین؟
شما بودجه ات چقدره ؟ ... با زیر 100 تومن کیفیت متوسط ( در حد قابل قبول ) کارای creative و ساندیسک... با 120 تومن به بالا ، کیفیت خوب کارای iaudio ...

پس بودجه ات رو مشخص کن ... و اینکه چقدر حافظه می خوای ..

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
بهترین i audio از نظر ضبط و پخش کدومه تا 200؟

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
بهترین iriver از نظر ضبط و پخش کدوه تا 200؟

بالا