• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
مساله هنگ کردن در mp3 player ها چیز متداولیه ... حالا نه هر روز .. ولی شاید هفته ای یه بار ، دوهفته ای یه بار ... معمولا در اینجور مواقع یا از طریق سوراخ ریزی که روی بدنه دستگاه هستش و بعضی مدل های creative دارن ، با استفاده از یه سوزن ته گرد یا چیزی شبیه اون ، reset اش کنی ... یا از طریق دستور مخصوص reset که تو مدل های مختلف فرق داره ، این کار رو انجام میدی .. مثلا توی ipod دستور reset اش یه سری دکمه ترکیبیه ... در مورد creative هم به همین ترتیب ...

مرسی
دادم ببره عوض کنه
از دیشب تا حالا دو بار اینطوری شد و هیچ کاری نمیشد کرد
اون سوراخی که گفتین رو نمیدونم کجای وی پلاسه و ترسید اون میکروفونش باشه و بزنم خرابش بکنم
میشه دقیق بگید کدوم طرف وی پلاسه ؟

دکمه ترکیبی وی پلاس رو اگه کسی میدونه بگه برای ریست کردن ..

هر چند الان دادم ببره ببینم کی میاره :(

راستی هر دو باری که هنگ کرد من موزیک گوش می دادم و تو منو ها هم ور می رفتم ؟ این کار اشتباهه ؟
موقعی که دارم گوش می کنم نباید ور برم ؟

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی
دادم ببره عوض کنه
از دیشب تا حالا دو بار اینطوری شد و هیچ کاری نمیشد کرد
اون سوراخی که گفتین رو نمیدونم کجای وی پلاسه و ترسید اون میکروفونش باشه و بزنم خرابش بکنم
میشه دقیق بگید کدوم طرف وی پلاسه ؟

دکمه ترکیبی وی پلاس رو اگه کسی میدونه بگه برای ریست کردن ..

هر چند الان دادم ببره ببینم کی میاره :(

راستی هر دو باری که هنگ کرد من موزیک گوش می دادم و تو منو ها هم ور می رفتم ؟ این کار اشتباهه ؟
موقعی که دارم گوش می کنم نباید ور برم ؟

سوراخ ریست همان سمتی که کلید خاموش و روشن هست قرار گرفته البته 3-4 سانت پایین تر...
در ضمن من بار ها در حین گوش کردن به موسیقی با منو ها ور رفتم و قفل نکرده...فقط 3-4 بار وقتی بی موقع از رایانه جداش کردم هنگ گرده....

-----------------------------
دوستان کسی می تونه شماره تلفن شرکت شاب رو به من بده؟؟؟10 روز ه که دستگاهمو واسه شون سپردم اما خبری ازش ندارم..بی زحمت شناره تلفن شرکت شاب-خیابان خالد اسلامبولی- رو یکی به من برسونه!!!

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
سوراخ ریست همان سمتی که کلید خاموش و روشن هست قرار گرفته البته 3-4 سانت پایین تر...
در ضمن من بار ها در حین گوش کردن به موسیقی با منو ها ور رفتم و قفل نکرده...فقط 3-4 بار وقتی بی موقع از رایانه جداش کردم هنگ گرده....

-----------------------------
دوستان کسی می تونه شماره تلفن شرکت شاب رو به من بده؟؟؟10 روز ه که دستگاهمو واسه شون سپردم اما خبری ازش ندارم..بی زحمت شناره تلفن شرکت شاب-خیابان خالد اسلامبولی- رو یکی به من برسونه!!!

مرسی دستت درد نکنه

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
وی پلاس رو دادم از همون جا که خریده بودم و یکی دیگه گرفتم .. این یکی سالمه و خوب کار می کنه
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن

یه موردی دارم فقط
این تبدیل کننده فایل تصویریش سرویسم کرده .. خیلی از فایل ها رو نمیتونه تا اخر تبدیل کنه و از نصف میگه که نمیتونم و ...
برنامه کامل تری نیست برای تبدیلش؟ یا فایل avi معمولی بریزم نشون نمیده ؟

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
وی پلاس که اصلا کلاسش خیلی بالاتر از zling و ایناس ... سرچ داره و کلی تشکیلات .. اما براساس فولدر مرتب نمی کنه ، بلکه براساس tag مرتب می کنه ( یعنی آهنگ ها رو به چند طریق دسته بندی می کنه : سبک - خواننده - آلبوم - و ... )

..
zling studio هم بر اساس tag هست ولی id3tag v1 حالا هین v1 اخرشو نمیدونم چیه.

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:

* برو توی Device Manager و همه کنترلرهای usb رو remove کن و بذار دوباره خود ویندوز بسازدش ... ( با مسوولیت خودت این کار رو بکن .. اگه وارد نیستی بده یکی که وارده انجام بده )

* اگه دستگاهت رو توی Windows Portable Devices نشون میده ، برو روش و update رو بزن و بعد بهش آدرس C\WINDOWS\INF رو بده ...

سلام
من چون اين مورد رو بلد نبودم ....ويندوز رو عوض كردم ........ ولي باز هم همون پيغام رو ميده.......آخه روي سيستم خودم سالم بود ...ولي وقتي وصلش كردم به سيستم دوستم اينجوري شد......

Akon

Registered User
لایک‌ها
1
zling studio هم بر اساس tag هست ولی id3tag v1 حالا هین v1 اخرشو نمیدونم چیه.

تو وی پلاس میتونی پلی لیست رو هم با نرم افزار تحت ویندوز و هم از تو خود دستگاه بچینی و از اهنگ های گلچین شده استفاده کنی
خیلی خوش اومد از این داستنان
یعنی مثلا اگه از چیدن تگی خوشتون نمیاد میتونید همه البوم هاتون رو بصورت پلی لیست بکنید که هر البوم شاید 3 ثاتیه با کامپیوتر طول بکشه :cool:

من وی پلاس و گرفتم .. چیز ردیفیه خوشم اومد
هم کیفییت صدا و هم تصویر هم خوبه.. خودش هم قشنگه

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
سلام

من اومدم فرم ویر جدید نصب کنم زدم MP4Player نازنین رو سوزوندم. یعنی مدل دستگاه من صفحش 1.5 اینچی هست و ظاهرا من اشتباهی فرم ویر 1.8 اینچی روش نصب کردم. الان هم صفحش کاملا سفیده و وقتی به USB می زنم درایو جدید توی My Computer نمی سازه و عوضش هی اون صفحه Find New Hardware باز میشه و میگه نتونستم درایور برای دستگاه پیدا کنم در صورتی که قبلا نیازی به درایور ندشت. آیا وقعا دیگه کارش تمومه؟ دیگه راهی برای برگردوندنش نیست؟ فروم های خارجی رو خوندم ولی اونایی که این مشکلو داشتن مثل اینکه نتونستن مشکلو حل کنن. آیا این کار من باعث شده دستگاه از گارانتی خارج بشه؟:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بهترین i audio از نظر ضبط و پخش کدومه تا 200؟
اگه اشتباه نکنم U3 ، دو گیگش 190 تومن باید باشه ... بعد از اون میره سمت 230 تومن به بالا ... خوبی این سری اینه که یه ضرب mp3 ضبط می کنه ...
88700850
راستی هر دو باری که هنگ کرد من موزیک گوش می دادم و تو منو ها هم ور می رفتم ؟ این کار اشتباهه ؟ موقعی که دارم گوش می کنم نباید ور برم ؟
دقیقا همینه ... یعنی هنگ کردن وقتی پیش میاد که داری ور میری بهش ... ولی همونطور که گفتم ، به خیلی چیزا برمی گرده و نهایتا چیز مهمی نیست ( مگه اینکه خیلی تکرار بشه ) ...

دوستمون هم که توضیحات بیشتری داد در همین مورد ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این تبدیل کننده فایل تصویریش سرویسم کرده .. خیلی از فایل ها رو نمیتونه تا اخر تبدیل کنه و از نصف میگه که نمیتونم و ...
برنامه کامل تری نیست برای تبدیلش؟ یا فایل avi معمولی بریزم نشون نمیده ؟
شما باید ببینی که دقیقا انکدی که می کنه چه مشخصاتی داره .. من الان وقت ندارم که بگردم ... ولی اگه بعدا ( فردا - پس فردا مثلا ) یادآوری کنی بهم ، می گردم ببینم چیزی واسه ات پیدا می کنم یا نه ... پس یادم بنداز ..
سلام
من چون اين مورد رو بلد نبودم ....ويندوز رو عوض كردم ........ ولي باز هم همون پيغام رو ميده.......آخه روي سيستم خودم سالم بود ...ولي وقتي وصلش كردم به سيستم دوستم اينجوري شد......
ای بابا ، ویندوز عوض کردی؟! ... اگه دوستی داشته باشی که وارد باشه ، خیلی خوب میشه ، اون تغییر رجیستری رو هم انجام بده واسه ات ...

راستی ، شما برو روی یه دستگاه سوم هم امتحان کن ، ببین نتیجه اش چیه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

من اومدم فرم ویر جدید نصب کنم زدم MP4Player نازنین رو سوزوندم. یعنی مدل دستگاه من صفحش 1.5 اینچی هست و ظاهرا من اشتباهی فرم ویر 1.8 اینچی روش نصب کردم. الان هم صفحش کاملا سفیده و وقتی به USB می زنم درایو جدید توی My Computer نمی سازه و عوضش هی اون صفحه Find New Hardware باز میشه و میگه نتونستم درایور برای دستگاه پیدا کنم در صورتی که قبلا نیازی به درایور ندشت. آیا وقعا دیگه کارش تمومه؟ دیگه راهی برای برگردوندنش نیست؟ فروم های خارجی رو خوندم ولی اونایی که این مشکلو داشتن مثل اینکه نتونستن مشکلو حل کنن. آیا این کار من باعث شده دستگاه از گارانتی خارج بشه؟:(
شما مدل دستگاهت چیه ؟ ( شاید گفتی و من یادم رفته ) ... اینو بگو تا ببینیم چه میشه کرد ...

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
شما مدل دستگاهت چیه ؟ ( شاید گفتی و من یادم رفته ) ... اینو بگو تا ببینیم چه میشه کرد ...

مدل دستگاه اینه: Silicon 4ME / Sili-V31 که 1 گیگ هم حافظشه.
این هم عکسشه:
v31.jpg

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
قصد خرید mp3 player دارم. چند سوال داشتم.
سوال اولم اینه که در کل , مدلهایی که باطری AAA می خورند برای کار راحتترند یا مدلهایی که باطری لیتیمی دارند ؟
دوم اینکه قیمت شارژر باطری AAA حدودا چنده ؟
سوم اینکه از بین مدلهای زیر کدام بنظر شما کیفیت بهتری داره ؟ همچنین کدامیک کیفیت ضبط صدای بهتری داره ؟
1- creative zen nano plus
2- creative muvo tx fm
3- creative movo slim

مدل tx fm مستقیم به پورت usb بدون احتیاج به کابل وصل میشه. آیا 2 مدل دیگه همینطور هستند ؟

با تشکر

mr_mashmash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هفته گذشته بعد از کلی جستجو بالاخره یه creative muvo slim 1 gig گرفتم به قیمت 75 تومن. متاسفانه بسیار نایابه و فروشنده ها علتش رو از رده تولید خارج شدن این مدل می گن. متاسفانه creative تو این رنج قیمت بجز این مدل دیگه مدلی نداره که باطری شارژی داشته باشه . به این ترتیب باید با این مدل خداحافظی کرد!:baaasmile

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مدل دستگاه اینه: Silicon 4ME / Sili-V31 که 1 گیگ هم حافظشه.
این هم عکسشه:
v31.jpg
خب پس کار سخت شد ... چون وقتی مدل دستگاهت زیاد معروف نباشه ، طبعیتا ساپورتش هم ضعیفه و پیدا کردن فایل های مربوط بهش سخت !! ...

اگه گارانتی داره باید ببری گارانتی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
قصد خرید mp3 player دارم. چند سوال داشتم.
سوال اولم اینه که در کل , مدلهایی که باطری AAA می خورند برای کار راحتترند یا مدلهایی که باطری لیتیمی دارند ؟
دوم اینکه قیمت شارژر باطری AAA حدودا چنده ؟
سوم اینکه از بین مدلهای زیر کدام بنظر شما کیفیت بهتری داره ؟ همچنین کدامیک کیفیت ضبط صدای بهتری داره ؟
1- creative zen nano plus
2- creative muvo tx fm
3- creative movo slim

مدل tx fm مستقیم به پورت usb بدون احتیاج به کابل وصل میشه. آیا 2 مدل دیگه همینطور هستند ؟

با تشکر
باتری خور بودن یا شارژی بودن دستگاه ، به کاربرد و سلیقه فرد برمی گرده .. اگه بیشتر در حال جابجایی هستی و احتمال داره که Pc دم دستت نباشه ، قلمی بهتره .. اگه می دونی که PC همیشه دم دستته ، شارژی بهتره ... ضمن اینکه شارژی ها معمولا مدت زمان بیشتری کار می کنن و ضمنا مدل های لمی خور ، محدود تر هستن ...

من خودم شارژی رو ترجیح میدم ..
//
شارژرش باید زیر 10 تومن باید باشه ...

//
هر سه مدل خوبن ... slim کمی تکنولوژی اش قدیمی تره ( اما شیکه ).... نانو پلاس ، پرطرفدارتره ... TX FM هم که کابل نمی خوره همونطور که خودت گفتی ... ولی دوتای دیگه ، کابل می خورن ...

شما بودجه ات چقدره ؟

بهرحال neeon هم هست که مدل خوبیه ... جدیدتره ... شیکه ... و اون هم توصیه میشه ... یا نانو پلاس ، یا neeon ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
هفته گذشته بعد از کلی جستجو بالاخره یه creative muvo slim 1 gig گرفتم به قیمت 75 تومن. متاسفانه بسیار نایابه و فروشنده ها علتش رو از رده تولید خارج شدن این مدل می گن. متاسفانه creative تو این رنج قیمت بجز این مدل دیگه مدلی نداره که باطری شارژی داشته باشه . به این ترتیب باید با این مدل خداحافظی کرد!:baaasmile
بله کمیابه .. من واسه خواهرم یدونه 512 مگش رو گرفتم 2 سال پیش .. همون موقع هم رنگهای مختلفش کمیاب بود .. ( البته الان که Ipod داره و این slim رو گذاشتیم واسه کارای متفرقه ) ...

ضمنا مدل Neeon توی همین range قیمت هستش ( 1 گیگ : 76 تومن ) و شارژیه و ضمن مثلا slim هم شیک ...

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
باتری خور بودن یا شارژی بودن دستگاه ، به کاربرد و سلیقه فرد برمی گرده .. اگه بیشتر در حال جابجایی هستی و احتمال داره که Pc دم دستت نباشه ، قلمی بهتره .. اگه می دونی که PC همیشه دم دستته ، شارژی بهتره ... ضمن اینکه شارژی ها معمولا مدت زمان بیشتری کار می کنن و ضمنا مدل های لمی خور ، محدود تر هستن ...

من خودم شارژی رو ترجیح میدم ..
//
شارژرش باید زیر 10 تومن باید باشه ...

//
هر سه مدل خوبن ... slim کمی تکنولوژی اش قدیمی تره ( اما شیکه ).... نانو پلاس ، پرطرفدارتره ... TX FM هم که کابل نمی خوره همونطور که خودت گفتی ... ولی دوتای دیگه ، کابل می خورن ...

شما بودجه ات چقدره ؟

بهرحال neeon هم هست که مدل خوبیه ... جدیدتره ... شیکه ... و اون هم توصیه میشه ... یا نانو پلاس ، یا neeon ..

سلام
آقا ممنون از اینکه جواب دادی. ولی متاسفانه پست شما را بعد از خرید mp3 player دیدم.
من مدل TX FM را خریدم و چیز خوبیه به نظرم. قیمتش از نمایندگیش 67 هزار تومان.
شارژر و 2 باطری نیم قلمی قابل شارژ هم 6 هزار تومان. اما ظاهرا میشه کمی ارزونتر هم پیدا کرد .

اما دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :
باطری قلمی که همراه پلیر هست قابل شارژه یا نه ؟ روش که چیزی درباره قابل شارژ بودن ننوشته.
من یک جفت باطری قابل شارژ سونی خریدم که روش نوشته 1.2 ولت. اما داخل محفظه باطری پلیر نوشته 1.5 ولت. آیا استفاده از این باطری 1.2 ولتی , مشکلی برای پلیر ایجاد نمی کند و یا اینکه برم پس بدم باطریها را ؟

با تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
آقا ممنون از اینکه جواب دادی. ولی متاسفانه پست شما را بعد از خرید mp3 player دیدم.
من مدل TX FM را خریدم و چیز خوبیه به نظرم. قیمتش از نمایندگیش 67 هزار تومان.
شارژر و 2 باطری نیم قلمی قابل شارژ هم 6 هزار تومان. اما ظاهرا میشه کمی ارزونتر هم پیدا کرد .

اما دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :
باطری قلمی که همراه پلیر هست قابل شارژه یا نه ؟ روش که چیزی درباره قابل شارژ بودن ننوشته.
من یک جفت باطری قابل شارژ سونی خریدم که روش نوشته 1.2 ولت. اما داخل محفظه باطری پلیر نوشته 1.5 ولت. آیا استفاده از این باطری 1.2 ولتی , مشکلی برای پلیر ایجاد نمی کند و یا اینکه برم پس بدم باطریها را ؟

با تشکر
اشکال نداره .. اصلا اگه از اینایی باشی که حوصله کابل ندارن و یا هی یادشون میره که کابل با خودشون جابجا کنن ، خیلی هم خوب و مفیده ...

ضمنا مبارکه ...

//
باتری های که قابل شارِژ هستن ، روشون نوشته rechargable ...

//
ولتاژ کمتر ، مشکلی ایجاد نمی کنه .. اما طبیعتا ساعات کمتری واسه ات کار می کنه ...

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
سیمور جان قیمت zen micro photo چرا تو ایران ارزون تر از خارج هست؟! تو سایت رایان صبا زده 130 تومن ولی تو سایتهای خارجی 160~170 دلار هست قیمتش! میخواستم یکی بگیرم گفتم نکنه اینایی که تو بازار ایران هستن فرق داره با خارجی هاش یا یه مشکلی چیزی دارن؟!
بعد اینکه کسی رو سراغ نداری این مدل رو گرفته باشه؟ در مورد خراب شدن و بدسکتور گرفتن این مدلای هارددار اطلاعاتی نداری؟ بازم تو این مورد شک دارم که هارددار بگیرم یا نه اگر مشکلات حادی داشته باشن میرم سراغ sansa 8 gig (من تا حالا جایی ندیدم شما جایی سراغ نداری بفروشن؟)

بالا