• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
وای ، بچه ها این ZVM خیلی خش میفته روش ... ماله شما هم همینطوره ؟؟ (چه iPod ، چه ZVM) . البته خش هاش فقط تو نور دیده میشه !!

(چه جالب ، انگار من فقط دارم تو این تاپیک پست می زنم :p چقدر سوت و کور شده اینجا :f34r:)
خش ، جزو جدایی ناپذیر Mp3 player هاس .... مخصوصا مدل های معتبر که کیفیت بالاتری دارن ، خش هم بیشتر دارن...

jilani.mehrdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشین...راستش حدود 2 ماه پیشا بود با کمک فکری اطلاعاتی دوستای همین فروم یه V100 از Creative تهیه کردم...خیلی هم ازش راضی ام...متاسفانه دو روزه یه مشکل براش پیش اومده...بعد از اینکه دو بار برای دادن یه سری فایل به usb یه pc دیگه وارد کردمش بد ویروسی شدش..نمی دونم چه ویروسی هم هست..که البته ویروس کشم وقتی وصلش می کردم پیغام می داد...ولی اشکال کار اینجا بود که دیگه با وجود 450 موزیکی که روش بود هیچ موزیکی برا پخش نیست انگار و وقتی با سیستمم چک می کنم می بینم فولدر ها و فایل ها به کندی بالا می آند...خلاصه اینکه با ctrl+del همه رو پاک کردم و چون رو سیستمم همه آهنگا رو به همون شکل از قبل بکاپ داشتم دوباره ریختمشون.....سیستمم نشون میده که هارد 1.90GB پره...ولی اصلا هیچ چیزی رو نشون نمی ده....خود پلیر هم هیچی پیدا نمی کنه و no music نشون می ده....خلاصه چی کنمش؟با سیستمم فورمتش کنم؟البته نگاه کردم دیدم FAT هست...نمی دونم چیش کنم!خلاصه ممنون می شم مثل همیشه گیرمونو حل کنین:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام و خسته نباشین...راستش حدود 2 ماه پیشا بود با کمک فکری اطلاعاتی دوستای همین فروم یه V100 از Creative تهیه کردم...خیلی هم ازش راضی ام...متاسفانه دو روزه یه مشکل براش پیش اومده...بعد از اینکه دو بار برای دادن یه سری فایل به usb یه pc دیگه وارد کردمش بد ویروسی شدش..نمی دونم چه ویروسی هم هست..که البته ویروس کشم وقتی وصلش می کردم پیغام می داد...ولی اشکال کار اینجا بود که دیگه با وجود 450 موزیکی که روش بود هیچ موزیکی برا پخش نیست انگار و وقتی با سیستمم چک می کنم می بینم فولدر ها و فایل ها به کندی بالا می آند...خلاصه اینکه با ctrl+del همه رو پاک کردم و چون رو سیستمم همه آهنگا رو به همون شکل از قبل بکاپ داشتم دوباره ریختمشون.....سیستمم نشون میده که هارد 1.90GB پره...ولی اصلا هیچ چیزی رو نشون نمی ده....خود پلیر هم هیچی پیدا نمی کنه و no music نشون می ده....خلاصه چی کنمش؟با سیستمم فورمتش کنم؟البته نگاه کردم دیدم FAT هست...نمی دونم چیش کنم!خلاصه ممنون می شم مثل همیشه گیرمونو حل کنین:)
شما نرم افزارهای مخصوصش رو که توی CD همراهش بودن ، نصب کن و با همون فرمتش کن ببین درست میشه ... خبر بده ...

jilani.mehrdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما نرم افزارهای مخصوصش رو که توی CD همراهش بودن ، نصب کن و با همون فرمتش کن ببین درست میشه ... خبر بده ...

سلام سیمور عزیز....یادمه اون دفعه هم برا راهنمایی موقع خرید اطلاعات دادی که بابتش باز هم تشکر می کنم و برات آرزوی مووفقیت دارم..راستش جون کارم لنگ بود قبل اینکه شما جواب بدی همین کارو کردم...جز گزینه های برنامه اکپلورر وقتی Brows Data می زدی، تو بار قسمت بالا یه قسمت آخری بود بود که این کارو می کرد(فرمت) و اتفاقا fat32 هم بود...البته قابل ذکره این روش رو امتحان نکردم...چون تمام زورم رو زدم برا آخرین بار که نمی دونم چطو شد که تونستم کامل پاک کنم هاردش رو....گرچه با توجه به اینکه قابل فرمت بود قاعدتا مشکلی پیش نمی اومد...شاد باشید...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام سیمور عزیز....یادمه اون دفعه هم برا راهنمایی موقع خرید اطلاعات دادی که بابتش باز هم تشکر می کنم و برات آرزوی مووفقیت دارم..راستش جون کارم لنگ بود قبل اینکه شما جواب بدی همین کارو کردم...جز گزینه های برنامه اکپلورر وقتی Brows Data می زدی، تو بار قسمت بالا یه قسمت آخری بود بود که این کارو می کرد(فرمت) و اتفاقا fat32 هم بود...البته قابل ذکره این روش رو امتحان نکردم...چون تمام زورم رو زدم برا آخرین بار که نمی دونم چطو شد که تونستم کامل پاک کنم هاردش رو....گرچه با توجه به اینکه قابل فرمت بود قاعدتا مشکلی پیش نمی اومد...شاد باشید...
مهرداد جان ، مرسی از توضیحات
flowerysmile.gif
... الان قضیه حل شد ایشالا یا نه ؟ ...
169.gif

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان/

نظرتون راجبه Zoltrix-Zling Zess 2 GB رو میخواستم بدونم . با توجه به امکانات خوبی که داره قیمت 85 تومنیش مناسب میاد .

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

کسی در مورد مارک aptech که آلمانیه اطلاعاتی داره؟ هم mp3 داره هم 4 هم dvd . lcd....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام

کسی در مورد مارک aptech که آلمانیه اطلاعاتی داره؟ هم mp3 داره هم 4 هم dvd . lcd....
اسم این مارک mp3 player رو نشنیدم ... می تونی مدل دقیق یا لینک ازش بذاری اینجا ... بهرحال یه احتمال قوی اینه که مارک متفرقه باشه ... شما قیمت و مدل و گارانتی اش رو بگو تا بتونم کمکت کنم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان/

نظرتون راجبه Zoltrix-Zling Zess 2 GB رو میخواستم بدونم . با توجه به امکانات خوبی که داره قیمت 85 تومنیش مناسب میاد .
zoltrix مارک معتبری محسوب نمیشه دوست خوب ... شما نهایتا بودجه ات چقدره ؟ ... یادت باشه که مارک معتبرتر ، یعنی گارانتی بهتر ، صدای با کیفیت، استفاده راحت تر ، خرابی کمتر و ...

بهرحال انتخاب های مناسبی که داری ( توی بازه 90 تا 110 تومن ) ایناس :

creative zen neeon که شارژی هم هست ... 1 گیگ داره و 2 گیگ .. ببین می تونی 2 گیگ رو بگیری ...

creative V100 که 2 گیگه ... کابل نیاز نداره ( usb built in ( ... باتری قلمی می خوره ... چیز خوبیه ... جمع و جور ...

zen v plus که کمی گرونتره .... یعنی 1 گیگش باید حدود 105 تومن باشه ، بنابراین اگه حافظه واسه ات مهمه ، بهتره این گزینه رو بی خیال بشی ... شارژیه و امکانات بیشتری هم داره ( پخش تصویر و فیلم )

نهایتا اینکه سعی کن مارک معتبر بگیری تا با دستگاهت تفریح کنی ، نه اینکه اعصابت رو خورد کنه ...

jilani.mehrdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله سیمور جان...کامل حل شده...این چند روزه رو داشتم شدید ازش کار می کشیدم:rolleyes:

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسم این مارک mp3 player رو نشنیدم ... می تونی مدل دقیق یا لینک ازش بذاری اینجا ... بهرحال یه احتمال قوی اینه که مارک متفرقه باشه ... شما قیمت و مدل و گارانتی اش رو بگو تا بتونم کمکت کنم ...

ممنون دوست عزیز که جواب دادی:rolleyes: لینک ازش میزارم که دو مدل رو معرفی کرده و البته مدل های دیگم

داره . قیمت p900 رو حدود 180 و ap922 حدود 125 تومن دارم ! گارانیشم ماله خود نمایندگی شرکت اپ.تک هست

و 1 سال گارانتی تعویض داره! اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

http://www.aptechco.net/ap900.html

http://www.aptechco.net/ap922.html

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان سلام، من يه Creative ZEN neeon 6GB در حد نو (يك هفته كاركرد) دارم مي‌خوام بفروشم. دوستان و اساتيد قيمت بدن لطفاً.:f34r:

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
به نظر من یکی از امکانات مهم هر پلیر که باید مد نظر باشه , امکان file brows و play list هست. به این مشخصه هم در خرید توجه داشته باشید تا زندگی لذت بخش تری داشته باشید ! بعضی مدلها تو این مسایل ضعیفند مثل مدل tx fm کریتیو. فکر میکنم سری zen قویتره تو این زمینه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون دوست عزیز که جواب دادی:rolleyes: لینک ازش میزارم که دو مدل رو معرفی کرده و البته مدل های دیگم

داره . قیمت p900 رو حدود 180 و ap922 حدود 125 تومن دارم ! گارانیشم ماله خود نمایندگی شرکت اپ.تک هست

و 1 سال گارانتی تعویض داره! اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

http://www.aptechco.net/ap900.html

http://www.aptechco.net/ap922.html
دیدمش دوست من ... همونطور که حدس می زدم ، مارک متفرقه اس ... عمر باتری اش فقط 6 ساعته !! ، در حالیکه مارک های معتبر تا 30 ساعت هم میرن ... usb اش هم 1.1 هستش ؛ یعنی سرعت انتقال داده اش خیلی کنده ... ضمنا برای یه همچین دستگاهی حافظه 1-2 گیگ واقعا کمه ...

بهرحال خرید این دستگاه توصیه نمیشه ... یادت باشه که مارک های معتبر ، یه دستگاهی با همین امکانات رو میدن : 400 هزار تومن و بیشتر !!! ... بنابراین وقتی شما داری یک سوم یا یک چهارم اون پول رو خرج می کنی ، طبیعتا نباید انتظار کیفیت قابل قبولی داشته باشی ... یعنی اینا جنس ارزون میدن بهت ، طبیعتا با کیفیت پایین ....

امکاناتی مثل ضبط تصویر و اینایی که داره را با موبایل هم می تونی انجام بدی و بهتره که قیدشون رو بزنی ...

توصیه من به شما اینه که حداکثر بودجه ات رو به من بگی و ضمنا بگی که چه امکاناتی می خوای تا من بهت مدلهای معتبر و خوب رو معرفی کنم ...
بله سیمور جان...کامل حل شده...این چند روزه رو داشتم شدید ازش کار می کشیدم:rolleyes:
خدا رو شکر ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان سلام، من يه Creative ZEN neeon 6GB در حد نو (يك هفته كاركرد) دارم مي‌خوام بفروشم. دوستان و اساتيد قيمت بدن لطفاً.:f34r:
گارانتی اش چیه ؟ ... شما برای فروش باید توی بخش بازارچه یه تاپیک بزنی ... قیمت هم معمولا منصفانه اش اینه که شما قیمت خریدت رو 20% یا همین حدودا کم کنی و اعلام کنی ... موفق باشی
سلام
به نظر من یکی از امکانات مهم هر پلیر که باید مد نظر باشه , امکان file brows و play list هست. به این مشخصه هم در خرید توجه داشته باشید تا زندگی لذت بخش تری داشته باشید ! بعضی مدلها تو این مسایل ضعیفند مثل مدل tx fm کریتیو. فکر میکنم سری zen قویتره تو این زمینه.
shamrock.gif

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Seymour جون ، برا Vision M ام ، کیف چرمی کمری از کجا بگیرم ؟؟
من داشتم ابعادش رو با موبایل ها مقایسه می کردم :p دیدم ابعادش با I-Mate JAM فقط 1-2 میلی متر تفاوت داره (هر سه بعد) .. میشه یه کیف I-Mate JAM براش خرید ؟؟ (فکر کنم خیلی ارزون تر هم در بیاد)

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.
من یک mp3/mp4 player میخواستم که:
1-کیفیت پخش موزیک-عالی
2-ظاهر خوبی داشته باشه و شیک باشه
3-ظرفیتش 2-4 گیگ باشه(ترجیحا" 4 گیگ)
4-رنگی باشه و اگر ویدیو پخش میکنه از متوسط زیاد پایین تر نباشه(ویدیو پخش کنه بهتره)
5-قیمتش در حدود 130-120 باشه(یا کمتر)

با تشکر:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Seymour جون ، برا Vision M ام ، کیف چرمی کمری از کجا بگیرم ؟؟
من داشتم ابعادش رو با موبایل ها مقایسه می کردم :p دیدم ابعادش با I-Mate JAM فقط 1-2 میلی متر تفاوت داره (هر سه بعد) .. میشه یه کیف I-Mate JAM براش خرید ؟؟ (فکر کنم خیلی ارزون تر هم در بیاد)
همون بازار ایران - روبروی پله برقی - تجهیزات جانبی از جمله کیفش رو هم داره ... ولی یادمه ارزون نگفت .... 40 تومن ... این حدودا ...

در مورد اینکه از کیف یه وسیله دیگه استفاده کنی ، خوب بشرطی خوبه که فقط بخوای بذاری اش توش ... اما طبیعتا کیف اصلی اش ، طراحی اش طوریه که به پورت ها و صفحه و ایناش دسترسی راحت تری داشته باشی ...

راستی کیف و کیسه با هم فرق می کنه ها ... نکنه منظور اون یکیه ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام.
من یک mp3/mp4 player میخواستم که:
1-کیفیت پخش موزیک-عالی
2-ظاهر خوبی داشته باشه و شیک باشه
3-ظرفیتش 2-4 گیگ باشه(ترجیحا" 4 گیگ)
4-رنگی باشه و اگر ویدیو پخش میکنه از متوسط زیاد پایین تر نباشه(ویدیو پخش کنه بهتره)
5-قیمتش در حدود 130-120 باشه(یا کمتر)

با تشکر:)
شما هم می تونی sansa e250 بخری ... و هم zen v plus ...

هر دو محصولات خوبی هستن ... sansa کمی بهتره ولی هرجایی نمی فروشه ... ولی مثلا پاساژ پایتخت حتما داره ... 2گیگش باید زیر 150 تومن باشه ...(قیمت دقیق کی داره ؟ ) ... یکی از دوستان به من گفت 140 تومن حتی ...

zen v plus هم که کار creative هستش و محصول خوبیه ... 2 گیگش باید زیر 130 تومن باشه ...

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون بازار ایران - روبروی پله برقی - تجهیزات جانبی از جمله کیفش رو هم داره ... ولی یادمه ارزون نگفت .... 40 تومن ... این حدودا ...

در مورد اینکه از کیف یه وسیله دیگه استفاده کنی ، خوب بشرطی خوبه که فقط بخوای بذاری اش توش ... اما طبیعتا کیف اصلی اش ، طراحی اش طوریه که به پورت ها و صفحه و ایناش دسترسی راحت تری داشته باشی ...

راستی کیف و کیسه با هم فرق می کنه ها ... نکنه منظور اون یکیه ..

نه ، همون کیف کمری (چرمی) منظورمه ... اون یارو کیفش رو نداشت .. فعلا که دارم با همین کیسه سر می کنم !
ولی خداوکیلی خیلی نامردن ، یه دونه کیف درست و حسابی نمی تونن بذارن تو BOX این وسایل :( آی پاد هم همینطوریه ...

بالا