• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
شما هم می تونی sansa e250 بخری ... و هم zen v plus ...

هر دو محصولات خوبی هستن ... sansa کمی بهتره ولی هرجایی نمی فروشه ... ولی مثلا پاساژ پایتخت حتما داره ... 2گیگش باید زیر 150 تومن باشه ...(قیمت دقیق کی داره ؟ ) ... یکی از دوستان به من گفت 140 تومن حتی ...

zen v plus هم که کار creative هستش و محصول خوبیه ... 2 گیگش باید زیر 130 تومن باشه ...
sansa بزرگ نیست؟فرقشون چیه؟ساپورتش بد نیست؟کارت حافظه میخوره؟
Iriver Clix چنده؟از اینا خیلی بهتره؟
neeon2 چی؟:p(میدونم میگی بدرد نمیخوره(ولی قیمتش خوبه ها..!))

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیدمش دوست من ... همونطور که حدس می زدم ، مارک متفرقه اس ... عمر باتری اش فقط 6 ساعته !! ، در حالیکه مارک های معتبر تا 30 ساعت هم میرن ... usb اش هم 1.1 هستش ؛ یعنی سرعت انتقال داده اش خیلی کنده ... ضمنا برای یه همچین دستگاهی حافظه 1-2 گیگ واقعا کمه ...

بهرحال خرید این دستگاه توصیه نمیشه ... یادت باشه که مارک های معتبر ، یه دستگاهی با همین امکانات رو میدن : 400 هزار تومن و بیشتر !!! ... بنابراین وقتی شما داری یک سوم یا یک چهارم اون پول رو خرج می کنی ، طبیعتا نباید انتظار کیفیت قابل قبولی داشته باشی ... یعنی اینا جنس ارزون میدن بهت ، طبیعتا با کیفیت پایین ....

امکاناتی مثل ضبط تصویر و اینایی که داره را با موبایل هم می تونی انجام بدی و بهتره که قیدشون رو بزنی ...

QUOTE]

ممنون دوست خوبم :) راستی ظاهرا تو علا.الدین نمایندگی داره! یعنی آلمانیم نیست؟ راستی من تا حالا اسم

اون مدلی رو که به اون دوستمون معرفی کردی رو نشنیدم (sansa) میشه توضیح بدی در موردش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نه ، همون کیف کمری (چرمی) منظورمه ... اون یارو کیفش رو نداشت .. فعلا که دارم با همین کیسه سر می کنم !
ولی خداوکیلی خیلی نامردن ، یه دونه کیف درست و حسابی نمی تونن بذارن تو BOX این وسایل :( آی پاد هم همینطوریه ...
خب همینه دیگه ... اینا نصف نونشون رو از قبال فروش جداگانه لوازم جانبی می خورن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
sansa بزرگ نیست؟فرقشون چیه؟ساپورتش بد نیست؟کارت حافظه میخوره؟
Iriver Clix چنده؟از اینا خیلی بهتره؟
neeon2 چی؟:p(میدونم میگی بدرد نمیخوره(ولی قیمتش خوبه ها..!))
ابعادش متناسبه ... کارت حافظه هم می خوره ... مهمترین مزیت رقابتی اش ، قیمت مناسبیه که نسبت به کیفیتش داره ... یعنی دقیقا همون چیزی که باعث شهرت creative هستش ...

همونطور که گفتم پیدا کردنش ، سخت تر از creative ه ... ولی توی پاساژ پایتخت می تونی با گارانتی پیداش کنی ...

کارت حافظه هم می خوره ...

ببین اگه واسه ات فیلم و عکس مهمه ، sansa باید قدری بهتر باشه ... چون وضوح صفحه اش بالاتره ... اما اگه کیفیت صدا مهمه ، creative به نظرم بهتره ...

بازم میگم که تفاوت اینا با هم خیلی کمه ... ولی creative راحت تر گیر میاد ... احتمالا گارانتی بهتری داره و تا اونجا که من می دونم ( هرچند خودم تست نکردم ) ، کیفیت صوتی بهتری داره ...

iriver Cylix هم بسیار چیز خوبیه .. الان نسخه اصلاح شده اش هم اومده که البته هنوز به ایران نرسیده تا اونجا که می دونم ... ولی خب اونا دیگه توی range قیمت بالا هستن ... یعنی 1 گیگش فکر کنم 180 تومن بود ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دیدمش دوست من ... همونطور که حدس می زدم ، مارک متفرقه اس ... عمر باتری اش فقط 6 ساعته !! ، در حالیکه مارک های معتبر تا 30 ساعت هم میرن ... usb اش هم 1.1 هستش ؛ یعنی سرعت انتقال داده اش خیلی کنده ... ضمنا برای یه همچین دستگاهی حافظه 1-2 گیگ واقعا کمه ...

بهرحال خرید این دستگاه توصیه نمیشه ... یادت باشه که مارک های معتبر ، یه دستگاهی با همین امکانات رو میدن : 400 هزار تومن و بیشتر !!! ... بنابراین وقتی شما داری یک سوم یا یک چهارم اون پول رو خرج می کنی ، طبیعتا نباید انتظار کیفیت قابل قبولی داشته باشی ... یعنی اینا جنس ارزون میدن بهت ، طبیعتا با کیفیت پایین ....

امکاناتی مثل ضبط تصویر و اینایی که داره را با موبایل هم می تونی انجام بدی و بهتره که قیدشون رو بزنی ...
QUOTE]

ممنون دوست خوبم :) راستی ظاهرا تو علا.الدین نمایندگی داره! یعنی آلمانیم نیست؟ راستی من تا حالا اسم

اون مدلی رو که به اون دوستمون معرفی کردی رو نشنیدم (sansa) میشه توضیح بدی در موردش
به احتمالا 95% آلمانی نیست ... اینا رو فروشنده ها میگن برای رد کردن جنس شون ...

درباره sansa هم که توی پست بالا توضیح دادم ...

NdR

Registered User
لایک‌ها
0
iRiver Clix هم بسیار چیز خوبیه .. الان نسخه اصلاح شده اش هم اومده که البته هنوز به ایران نرسیده تا اونجا که می دونم ... ولی خب اونا دیگه توی range قیمت بالا هستن ... یعنی 1 گیگش فکر کنم 180 تومن بود ...
قیمت iRiver clix 2gig دوشنبه تو پاساژ پایتخت 170 تومن بود.​

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
ابعادش متناسبه ... کارت حافظه هم می خوره ... مهمترین مزیت رقابتی اش ، قیمت مناسبیه که نسبت به کیفیتش داره ... یعنی دقیقا همون چیزی که باعث شهرت creative هستش ...

همونطور که گفتم پیدا کردنش ، سخت تر از creative ه ... ولی توی پاساژ پایتخت می تونی با گارانتی پیداش کنی ...

کارت حافظه هم می خوره ...

ببین اگه واسه ات فیلم و عکس مهمه ، sansa باید قدری بهتر باشه ... چون وضوح صفحه اش بالاتره ... اما اگه کیفیت صدا مهمه ، creative به نظرم بهتره ...

بازم میگم که تفاوت اینا با هم خیلی کمه ... ولی creative راحت تر گیر میاد ... احتمالا گارانتی بهتری داره و تا اونجا که من می دونم ( هرچند خودم تست نکردم ) ، کیفیت صوتی بهتری داره ...

iriver Cylix هم بسیار چیز خوبیه .. الان نسخه اصلاح شده اش هم اومده که البته هنوز به ایران نرسیده تا اونجا که می دونم ... ولی خب اونا دیگه توی range قیمت بالا هستن ... یعنی 1 گیگش فکر کنم 180 تومن بود ...
صدای clix چطوره؟(در حد creative هست؟)کارت حافظه میخوره؟ویدیوشم که خوبه نه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
صدای clix چطوره؟(در حد creative هست؟)کارت حافظه میخوره؟ویدیوشم که خوبه نه؟
کارت حافظه نمی خوره ... صفحه نمایش بسیار خوبی داره ... کلا تایید میشه ... فقط مساله بودجه اس که شک دارم زیر 150 تومن باشه ... این دوست بالایی میگه 2 گیگش 1870 تومنه ، که اگه اینطور باشه ، 1 گیگش باید حدود 150 تومنه ... باید بپرسی ...
به نقل از NdR :
قیمت iRiver clix 2gig دوشنبه تو پاساژ پایتخت 170 تومن بود.
جدی ؟ خب پس یه جورایی به صرفه اس خریدنش ... چون iaudio هم در همین حده ... و ضمنا از ipod ارزونتر در میاد ...

مرسی از اطلاع رسانی ات ... کلا ما یکی رو می خوایم که قیمت های روز رو اینجا اعلام کنه ...

NdR

Registered User
لایک‌ها
0
سری clix حافظه 1gig نداره.​

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سری clix حافظه 1gig نداره.​
راس میگی ها ... گند بزنن به اطلاعاتی که آدم مستقیم نگیره ...

ببین ، قیمت e260 sansa رو هم می تونی بگی ؟ .. ( با گارانتی ها ) ...

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
قيمت :

199000 : Sansa® e260 MP3 Player 4GB

155000 : Sansa® e250 MP3 Player 2GB

سايت خود نمايندگيش هم به همراه قيمتشاش ادرس زير هست

http://www.sandiskcenter.com/

:p:p:p

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه
من توی صفحات 150 به بعد چندتا پست داده بودم ...مربوط به v plus که تازه خریده بودم و اینکه به کامپیوترم وصل نمیشد البته اولش وصل شد ولی بعدش به هیچ عنوان وصل نشد ......
فرستادمش گارانتی و خلاسه دستگاه تعویض شد( با گارانتی فاره یک ماه طول کشید ودر نهایت دستگاه تعویض شده بود)

....... اما....اما.....با دستگاه جدیدهم دقیقا همون مشکل رو پیدا کردم .......البته اینبار مطمعنم که usb مادربوردم مشکل پیدا کرده

......من کریتیو گرفتم که باهاش مشکل پیدا نکنم اما بر عکس تا حالا بدون مشکل ندیدمش!!!!!!!!!!!!!

....به نظرتون الان تکلیف من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام به seymour عزيز

در حال حاظر از6g zen neeon استفاده مي كنم ؟ ايا ارزش دارد ان را عوض كنم و mp4 بگيرم ؟ يا بهتر است يك گوشي مثل p990 سوني اريكسون بگيرم ؟

ايا با 220000 مي توان zen vision m 30g پيدا كرد ؟ ماركهاي ديگر چطور ؟

zen vision m چه فرمتهايي را پشتيباني مي كند ؟ ايا از ان مي توان به عنوان حافظه فلش استفاده كرد ؟ ايا موسيقي و موارد ديگر را بابرنامه خاصي روي ان مي ريزند يا drag and drup مي باشد ؟

:blush::blush:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با سلام به seymour عزيز

در حال حاظر از6g zen neeon استفاده مي كنم ؟ ايا ارزش دارد ان را عوض كنم و mp4 بگيرم ؟ يا بهتر است يك گوشي مثل p990 سوني اريكسون بگيرم ؟

zen vision m چه فرمتهايي را پشتيباني مي كند ؟ ايا از ان مي توان به عنوان حافظه فلش استفاده كرد ؟ ايا موسيقي و موارد ديگر را بابرنامه خاصي روي ان مي ريزند يا drag and drup مي باشد ؟

به به ... از اینورا ؟ ...
shamrock.gif

ببین پوپک جان ، شما باید ببینی که استفاده ات چیه ؟ و بعدش تصمیم بگیری واسه خرید ... یه موبایل مثل P990 ، بهرحال واسه تماس و ارتباطه ( و اگه اشتباه نکنم ، چون سیستم عامل داره ، میشه روش برنامه ریخت)

vision:m قیمت اش حدود 230 تومن باید باشه ... تقریبا همه فرمت های ویدئویی رو پشتیبانی می کنه ... البته این احتمالم وجود داره که با بعضی فیلم ها به مشکل بخوری ... اما حداقل از همه رقبا در این زمینه ، بهتر عمل می کنه ... ولی متاسفانه drag & drop نیست ... اصلا کلا اینطوریه که مدل های سطح بالا ، دیگه نیاز به نرم افزار مخصوص دارن و اون قضیه که راحت فایل ها رو بریزی توش ، مال مدل های جمع و جورتره ... البته می تونی تا 15 گیگش رو بذاری کنار بعنوان حافظه فلش ، ولی دیگه نمی تونی چیزایی که این قسمت حافظه هستن رو با دستگاهت گوش بدی یا ببینی ...

بنابراین : اگه واسه ات تماشای فیلم و عکس مهمه و یه هارد متحرک کوچولو می خوای ... zen vision:m ...

اما اگه نمی خوای دوتا دستگاه بذاری تو جیبت ... و کیفیت پایین تر صوت و تصویر هم زیاد اذیتت نمی کنه ، موبایل بخر ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه
من توی صفحات 150 به بعد چندتا پست داده بودم ...مربوط به v plus که تازه خریده بودم و اینکه به کامپیوترم وصل نمیشد البته اولش وصل شد ولی بعدش به هیچ عنوان وصل نشد ......
فرستادمش گارانتی و خلاسه دستگاه تعویض شد( با گارانتی فاره یک ماه طول کشید ودر نهایت دستگاه تعویض شده بود)

....... اما....اما.....با دستگاه جدیدهم دقیقا همون مشکل رو پیدا کردم .......البته اینبار مطمعنم که usb مادربوردم مشکل پیدا کرده

......من کریتیو گرفتم که باهاش مشکل پیدا نکنم اما بر عکس تا حالا بدون مشکل ندیدمش!!!!!!!!!!!!!

....به نظرتون الان تکلیف من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین اگه اشتباه نکنم همون موقع هم اینو گفتم ... وقتی مشکل از PC باشه ، نمیشه Mp3 player رو بخاطرش سرزنش کرد ... این بدشانسی ات بوده که این اتفاق افتاده ...

اما در مورد اینکه چی کار کنی ؟ ... اگه مطمئنی که مشکل از usb هستش ، خب سعی کن حلش کنی ... کم هزینه تر هم هست ... مثلا یه کارت usb بگیر ... (البته اگه مطمئنی که از usb ه مشکلت)

وگرنه اگه منظورت اینه که مثلا یه دستگاه دیگه بگیری ... شما اول باید مطمئن بشی که با دستگاه های دیگه همین بازی رو در نمیاره ...

بنابراین : توصیه من اینه که شما دوباره این دستگاه رو ببری خونه دوستی ، فامیلی و ببینی که همین مشکل رو اونجا داره یا نه ... دوما یه دستگاه plug and play (یعنی دستگاهی که نیاز به نصب نرم افزار نداره ... مثل nano plus ) بیاری و روی این Pc مشکوکت (!) تست کنی تا ممطئن بشی که حداقل با اینا مشکلی نداره ...

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام به seymour عزيز

seymour ‌عزيز 3سوال ديگر هم داشتم البته ببخشيد ديگه:blush:

1) ايا در بسته ادابتور و كابل tv هست؟

2)ايا مي توان برنامه هاي tv را كپچر كرد ؟

3)ايا كار با نرم افزار ارسال موزيك و فيلم ان راحت مي باشد ؟

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین اگه اشتباه نکنم همون موقع هم اینو گفتم ... وقتی مشکل از PC باشه ، نمیشه Mp3 player رو بخاطرش سرزنش کرد ... این بدشانسی ات بوده که این اتفاق افتاده ...

اما در مورد اینکه چی کار کنی ؟ ... اگه مطمئنی که مشکل از usb هستش ، خب سعی کن حلش کنی ... کم هزینه تر هم هست ... مثلا یه کارت usb بگیر ... (البته اگه مطمئنی که از usb ه مشکلت)

وگرنه اگه منظورت اینه که مثلا یه دستگاه دیگه بگیری ... شما اول باید مطمئن بشی که با دستگاه های دیگه همین بازی رو در نمیاره ...

بنابراین : توصیه من اینه که شما دوباره این دستگاه رو ببری خونه دوستی ، فامیلی و ببینی که همین مشکل رو اونجا داره یا نه ... دوما یه دستگاه plug and play (یعنی دستگاهی که نیاز به نصب نرم افزار نداره ... مثل nano plus ) بیاری و روی این Pc مشکوکت (!) تست کنی تا ممطئن بشی که حداقل با اینا مشکلی نداره ...

سلام
امتحان کردم ....درسته مشکل از رایانه من هست اینبار دستگاه سالمه خدارو شکر......... چقدر خرجش میشه درست بشه؟؟؟

اما یه سوالی برام پیش اومده ........ دستگاه وقتی از گارانتی میاد با همون رنگ وبه صورت آک بند وبسته بندی میاد یا ممکنه با یه رنگ دیگه وباز شده بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

....چون مال من هم رنگش عوض شده (مشکی بود سفید شده) وهم همینجوری دستگاه رو گزاشتن کف دستم و گفتن نو هستش و عوض شده......یه جورایی خیلی مشکوک شدم:wacko::blink::hmm::f34r:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
seymour ‌عزيز 3سوال ديگر هم داشتم البته ببخشيد ديگه:blush:

1) ايا در بسته ادابتور و كابل tv هست؟

2)ايا مي توان برنامه هاي tv را كپچر كرد ؟

3)ايا كار با نرم افزار ارسال موزيك و فيلم ان راحت مي باشد ؟
1) آداپتور هستش ... که خیلی خوبه ... چون خیلی از مدلها ، شارژر برقی همراهشون ندارن که مصیبته ...

اما کابل TV رو باید جداگانه بخری ... که البته مشکلی نیست ... یه کابل RCA معمولیه که شاید 1500 تومن بیشتر نباشه و همه مغازه های الکترونیکی دارن ...

2) نه ... چنین امکانی رو بعضی از مدل های متفرقه (زولتریکس) و بعضی از مدل های گروه قیمت درجه یک ( با قیمت های نزدیک به 400 تومن دارن)

3) مشکلی نداره و خوبه ... چون نرم افزارش رو با محیط ویندوز ادغام کردن .. در نتیجه کار کردن باهاش راحته ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
امتحان کردم ....درسته مشکل از رایانه من هست اینبار دستگاه سالمه خدارو شکر......... چقدر خرجش میشه درست بشه؟؟؟

اما یه سوالی برام پیش اومده ........ دستگاه وقتی از گارانتی میاد با همون رنگ وبه صورت آک بند وبسته بندی میاد یا ممکنه با یه رنگ دیگه وباز شده بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

....چون مال من هم رنگش عوض شده (مشکی بود سفید شده) وهم همینجوری دستگاه رو گزاشتن کف دستم و گفتن نو هستش و عوض شده......یه جورایی خیلی مشکوک شدم:wacko::blink::hmm::f34r:
نمی دونم والا ... مثلا اگه مشکل از usb باشه (پس اول باید مطمئن بشی) ، شاید با یه کارت usb که قیمتش زیر 10 تومنه ، مشکلت حل بشه ...

درباره دستگاهی که از گارانتی برگشته ... یکی دوتا از دوستان من که البته گارانتی های دیگه رو داشتن هم ، همینطوری بود شرایطشون ... و البته مشکلی براشون پیش نیومد ... گارانتی های مختلف با هم فرق داره سیاستشون و من درباره فاره اطلاع زیادی ندارم ... ایشالا که مشکلی نیست ...

بالا