• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان..

نظرتون راجبه mcody m25 چیه؟

امروز پایتخت بودم 1 گیگش رو میداد 110 /

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان..

نظرتون راجبه mcody m25 چیه؟

امروز پایتخت بودم 1 گیگش رو میداد 110 /
فکر نمی کنم انتخاب جالبی باشه دوست من ... یعنی هیچ ویژگی خاصی نداره و ضمنا مارک معتبری هم محسوب نمیشه ... تا اونجا که یادمه usb اش هم 1.1 بود که یعنی سرعت انتقال داده خیلی پایین ...

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
نخیر ... با این بودجه شما ، تقریبا مارک معتبری نداریم که مموری بخوره ....

شما تهران هستی یا نه ؟ ... چون بعضی مارک ها کمیابن ...

نه تهران نیستم اما اینجا Crative نمایندگی داره طرف هم آشنا هست میگم بیاره دست شما درد نکنه خیلی ممنون از راهنماییها

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من متاسفم بخاطر بدشانسی های مکرر شما ... در مورد مشکوک بودنت هم حق داری ... اینا چون این وسط سودی به خودشون نمی رسه ، دل نمی سوزونن واسه مشتری ...

به نظرم اگه کارت گارانتی ات مستقیم مال خود نمایندگی هستش ، بده یه نفر بیاره تهران بره سراغ کارش .... نمایندگی اش فاره بود ، درسته ؟ ... والا اینو نمی دونم ... ولی مثلا یکی از دوستان که رایان بدر بود ... عین این اتفاق افتاد ، ازش 15 تومن گرفتن ، یه مدل بالاتر بهش دادن ...

فاره هست
دستگاه رو که روز شنبه فرستاده گارانتی (به گفته خود فروشنده)

مدل بالاتر یعنی چی .........مدل بالاتر v plus چی میتونه باشه........یعنی میتونه یه vision m باشه؟؟؟؟؟با 20 تومن اضافه

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فکر نمی کنم انتخاب جالبی باشه دوست من ... یعنی هیچ ویژگی خاصی نداره و ضمنا مارک معتبری هم محسوب نمیشه ... تا اونجا که یادمه usb اش هم 1.1 بود که یعنی سرعت انتقال داده خیلی پایین ...

مرسی دوست من از نظرت .. خب صفه تاچ اسکرین و اینکه خیلی سبک هست به نظرم میتونه یه ویژگی باشه .. نمیدونم چرا گفتی معتبر نیس اخه الان همین creative هم که مارک معتبریه ساخت چینه ..
راستش نمیدونم چرا اینقدر رو این مارک مانور شده تو فروم (من همیشه بحثا رو میخونم)
من رو مارک خاصی تعصب ندارم ولی دوستم vplus داره (که خیلی تعریف میشه ازش) .. دیروز تو مغازه طرف صدای
m25 رو گوش دادم و v plus رو هم همنیطور .. به نظرم شفافیت و تفکیک صدای خیلی بهتری نسبت به vplus داشت.
باز هم ممنون میشم اگر که بیشتر راهنماییم کنین. بودجه من در حدود 100 ایناس .. یکم بالا یکم پایین/

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فاره هست
دستگاه رو که روز شنبه فرستاده گارانتی (به گفته خود فروشنده)

مدل بالاتر یعنی چی .........مدل بالاتر v plus چی میتونه باشه........یعنی میتونه یه vision m باشه؟؟؟؟؟با 20 تومن اضافه
منم همین رو دارم میگم ... یعنی 36 تا انتخاب شما نداری و مدل بالاتر از این ، vision:m هستش که اونم اولا 230 تومن باید باشه و ثانیا اصلا تو یه range دیگه از دستگاه هاست ( ابعاد بزرگتر ، هارد داره ، واسه تحرک زیاد ساخته نشده ) ...

راستی ، از یه مارک دیگه چطور ؟ قبول می کنن ؟ ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی دوست من از نظرت .. خب صفه تاچ اسکرین و اینکه خیلی سبک هست به نظرم میتونه یه ویژگی باشه .. نمیدونم چرا گفتی معتبر نیس اخه الان همین creative هم که مارک معتبریه ساخت چینه ..
راستش نمیدونم چرا اینقدر رو این مارک مانور شده تو فروم (من همیشه بحثا رو میخونم)
من رو مارک خاصی تعصب ندارم ولی دوستم vplus داره (که خیلی تعریف میشه ازش) .. دیروز تو مغازه طرف صدای
m25 رو گوش دادم و v plus رو هم همنیطور .. به نظرم شفافیت و تفکیک صدای خیلی بهتری نسبت به vplus داشت.
باز هم ممنون میشم اگر که بیشتر راهنماییم کنین. بودجه من در حدود 100 ایناس .. یکم بالا یکم پایین/
والا ساخت چین بودن ، خیلی ملاک خوبی واسه تعیین اعتبار یا عدم اعتبار نیست ... الان که دیگه حتی معتبر ترین مارک ها هم بعضی چیزهاشون رو توی چین می سازن ....

منظور از اعتبار ، خوش نامی اون مارک ، نظر سایت های معتبر Review نسبت به اون مارک و تجارب قبلی هستش ... الان تو دنیایی هستیم که خیلی احتمالش کمه که یه مارک خوبی وجود داشته باشه و شهرتش تو اینترنت نپیچیده باشه ... من به اون مارک توهینی نکردم ، فقط گفتم ویژگی خاصی نداره ظاهرا ...

درباره اینکه چرا انقدر روی مارک Creative مانور دادیم ... دلیلش ساده اس ... دوستان اکثرا می خوان زیر 100 تومن خرج کنن ... و توی این بازه قیمت ، تنها مارک معبتری که اکثر جاهای ایران گیر میاد ، Creative ه .... مسلمه که مارک های بهتر از Creative هست و من خودم اگه دوستان بخوان بالای 150 تومن خرج کنن ، اول بشون مارک های دیگه رو توصیه می کنم ... ولی آخرش دوستان با PM از من می خوان که بهشون یه چیزی معرفی کنم که تو شهرشون گیر بیاد و اون وقت من باید برم سراغ Craetive .....

ولی نهایتا اینکه ، همه چیز برمی گرده به سلیقه آدم ... و من فقط می تونم نظرم رو به شما بگم ...

با توجه به اینکه شما پایتخت هم سر زدی ، من می تونم مدل های بسیار خوبی به شما معرفی کنم ، بهتر از creative ..... مثلا کارای Iriver ... شما به من بگو که چه ویژگی هایی توی دستگاه مد نظرته ... (بخصوص میزان حافظه و اینکه تصویری باشه یا نه)
نه تهران نیستم اما اینجا Crative نمایندگی داره طرف هم آشنا هست میگم بیاره دست شما درد نکنه خیلی ممنون از راهنماییها
خواهش ...

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا ساخت چین بودن ، خیلی ملاک خوبی واسه تعیین اعتبار یا عدم اعتبار نیست ... الان که دیگه حتی معتبر ترین مارک ها هم بعضی چیزهاشون رو توی چین می سازن ....

منظور از اعتبار ، خوش نامی اون مارک ، نظر سایت های معتبر Review نسبت به اون مارک و تجارب قبلی هستش ... الان تو دنیایی هستیم که خیلی احتمالش کمه که یه مارک خوبی وجود داشته باشه و شهرتش تو اینترنت نپیچیده باشه ... من به اون مارک توهینی نکردم ، فقط گفتم ویژگی خاصی نداره ظاهرا ...

درباره اینکه چرا انقدر روی مارک Creative مانور دادیم ... دلیلش ساده اس ... دوستان اکثرا می خوان زیر 100 تومن خرج کنن ... و توی این بازه قیمت ، تنها مارک معبتری که اکثر جاهای ایران گیر میاد ، Creative ه .... مسلمه که مارک های بهتر از Creative هست و من خودم اگه دوستان بخوان بالای 150 تومن خرج کنن ، اول بشون مارک های دیگه رو توصیه می کنم ... ولی آخرش دوستان با PM از من می خوان که بهشون یه چیزی معرفی کنم که تو شهرشون گیر بیاد و اون وقت من باید برم سراغ Craetive .....

ولی نهایتا اینکه ، همه چیز برمی گرده به سلیقه آدم ... و من فقط می تونم نظرم رو به شما بگم ...

با توجه به اینکه شما پایتخت هم سر زدی ، من می تونم مدل های بسیار خوبی به شما معرفی کنم ، بهتر از creative ..... مثلا کارای Iriver ... شما به من بگو که چه ویژگی هایی توی دستگاه مد نظرته ... (بخصوص میزان حافظه و اینکه تصویری باشه یا نه)

مرسی عزیزم از وقتی که میذاری و توضیحاتت .. خب منظور من هم همین بود .. میگم این مدل که میگید زیاد معتبر نیست رو در مقایسه با وی پلاس گوش دادم صداش خیلی شفافیت بهتری داشت .. اینکه حالا اسمش زیاد معروف نیس ایا دلیل میشه که کیفیتش هم خوب نباشه؟

اما در مورد خرید ..

ایا پایتخت گرونتر از پاشاژ ایرانه؟ برای من حافظه 1 گیگ کفایت میکنه (حالا اگه با 2 اختلاف قیمتش کم باشه 2 میگیرم) و اینکه اصلن مهم نیس برام تصویری باشه ..

بازم مرسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی عزیزم از وقتی که میذاری و توضیحاتت .. خب منظور من هم همین بود .. میگم این مدل که میگید زیاد معتبر نیست رو در مقایسه با وی پلاس گوش دادم صداش خیلی شفافیت بهتری داشت .. اینکه حالا اسمش زیاد معروف نیس ایا دلیل میشه که کیفیتش هم خوب نباشه؟

اما در مورد خرید ..

ایا پایتخت گرونتر از پاشاژ ایرانه؟ برای من حافظه 1 گیگ کفایت میکنه (حالا اگه با 2 اختلاف قیمتش کم باشه 2 میگیرم) و اینکه اصلن مهم نیس برام تصویری باشه ..

بازم مرسی
دوست خوب .... من فقط دارم میگم معیار باید چندتا سایت معتبر باشه ... ولی شما معیارت این بوده که خودت گوش دادی .... در واقع معیاری که من پیشنهاد می کنم (=یه سایت معتبر با شهرت جهانی)، معتبرتر از معیاریه که شما پیشنهاد می کنی (=اینکه گوش شما بهت گفته که کیفیت صدای این مدل بهتره) ...

قصد جسارت ندارم ... ولی فرضا اگه یه نفر از اهالی برزیل بخواد یه دستگاه بگیره ، میره اون چیزی رو می گیره که یه سایت معتبر سخت افزاری بهش توصیه می کنه ؟ یا اون چیزی که یه کاربر معمولی ازش تعریف کرده ؟...

بازم میگم ... این حرفای من به این معنی نیست که اون دستگاه خوب نیست ... شاید واقعا خوبه ... قصد مخالفت الکی با شما رو ندارم ... ولی پیشنهادات توی این زمینه ، همینه دیگه ...یعنی مقداری Subjective ه و به سلیقه برمی گیرده .... یعنی آخرش حرف خودته که شرطه ...

پایتخت باید قدری گرونتر باشه ... شما کارای iriver رو اگه اونجا بتونی گیر بیاری عالیه ... اتفاقا پاساژ ایران هم یه مغار هستش (روبروی پله برقی) که iriver داره ... چند مدل زیر 100 تومن داره .. مثلا T10 یا T50 .... کیفیتش عالیه و از هر لحاظ تایید میشه ...

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم همین رو دارم میگم ... یعنی 36 تا انتخاب شما نداری و مدل بالاتر از این ، vision:m هستش که اونم اولا 230 تومن باید باشه و ثانیا اصلا تو یه range دیگه از دستگاه هاست ( ابعاد بزرگتر ، هارد داره ، واسه تحرک زیاد ساخته نشده ) ...

راستی ، از یه مارک دیگه چطور ؟ قبول می کنن ؟ ...

یه مارک دیگه رو که اصلا قبول نمیکنن ....... گفتم که ...میگن پک دستگاه باز شده

نگفتید مدلهای اطراف v plus چیا هستن ........ دوربینهای دیجیتال کریتیو چطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی فکر نمیکنم عوض کردن مدل ربطی به نمایندگی نداشته باشه ..... مگه نباید دستورش از شرکت گاراتنتی بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه من باید مسولان شرکت رو راضی کنم نه نمایندگی رو :(

آخه مساله اینه که این فروشگاه نمایندگی اصلی و اساسی زی سایبر هست ولی یکی از نمایندگی های متفرقه کریتیو هم هست و علت خرید من از اونا اینه که من اول یه zling studio pmp گرفتم و وقتی دیدم مفتش گرونه وتازه مشکل هم داشت و میخواستن همونجا تعویضش کنن با اسرار من با یه v plus عوضش کردن

الان هم هر وقت صحبت از عوض کردن پیش میاد میگن شما همون نیستی که یه بار.....

استقلال-تهران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام:rolleyes:

من تصميم به خريد

iriver clix

گرفتم اما چند تا سوال برام پيش اومده:blink:

1.اين مدل از فرمت هاي تصويري wmv9 وmpeg 4 پشتيباني ميكنه آيا اين فرمت ها كم نيستند نسبت به مدل هاي تو اين رده؟

mpeg4 يا wmv9 حجمي كه اشغال ميكنند كدوم بشتر ؟

3. چگونه 1 فايل را به فرمت mpeg 4 تبديل كنم؟

4. چگونه 1 فايل را به فرمت wmv9 تبديل كنم؟

5. در امكانات اين مدل line in --tv out-- هست؟

6. line out چيست ؟و آيا اين مدل هم داره؟

7. اين كه ميگويند ميشه از itunes فايل گرفت منظور چيست ؟ فرمت اين فايل ها چيست؟

8. آيا باتري اين دستگاه هم بعد از چند سال خراب ميشه (مثل هارد درايو ها) و اگه ميشه قابل تعويض هست يا نه(هزينش چقدر ميشه)

9. arm band اين دستگاه قيمتش چند؟

10. شارژ اين دستگاه از چه طريقيه؟ چند ساعت موزيك و فيلم پخش ميكنه؟ چقدر طول ميكشه كامل شارژ بشه؟

11. براي اينكه توش آهنگ بريزيم نرم افزار خاصي لازم ؟

4 gig اون حافضش فلش؟ قيمتش چنده؟ گارنتيش چيه؟ كجا گير مياد(توي شهرستان ما كه هرچي گشتم نبود!!)

واقع" شرمنده سوالام زياد شد

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه مارک دیگه رو که اصلا قبول نمیکنن ....... گفتم که ...میگن پک دستگاه باز شده

نگفتید مدلهای اطراف v plus چیا هستن ........ دوربینهای دیجیتال کریتیو چطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی فکر نمیکنم عوض کردن مدل ربطی به نمایندگی نداشته باشه ..... مگه نباید دستورش از شرکت گاراتنتی بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه من باید مسولان شرکت رو راضی کنم نه نمایندگی رو :(

آخه مساله اینه که این فروشگاه نمایندگی اصلی و اساسی زی سایبر هست ولی یکی از نمایندگی های متفرقه کریتیو هم هست و علت خرید من از اونا اینه که من اول یه zling studio pmp گرفتم و وقتی دیدم مفتش گرونه وتازه مشکل هم داشت و میخواستن همونجا تعویضش کنن با اسرار من با یه v plus عوضش کردن

الان هم هر وقت صحبت از عوض کردن پیش میاد میگن شما همون نیستی که یه بار.....
اگه تصویری می خوای ، مدل نزدیکش همون zen vision:M هستش ... zen neeon2 هم هست که البته مثل همین zen v plus ه و حتی کمی ضعیف تر ...

راستی این zen v plus ی که داری ، چند گیگه ؟ ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با عرض سلام:rolleyes:

من تصميم به خريد

iriver clix

گرفتم اما چند تا سوال برام پيش اومده:blink:

1.اين مدل از فرمت هاي تصويري wmv9 وmpeg 4 پشتيباني ميكنه آيا اين فرمت ها كم نيستند نسبت به مدل هاي تو اين رده؟

mpeg4 يا wmv9 حجمي كه اشغال ميكنند كدوم بشتر ؟

3. چگونه 1 فايل را به فرمت mpeg 4 تبديل كنم؟

4. چگونه 1 فايل را به فرمت wmv9 تبديل كنم؟

5. در امكانات اين مدل line in --tv out-- هست؟

6. line out چيست ؟و آيا اين مدل هم داره؟

7. اين كه ميگويند ميشه از itunes فايل گرفت منظور چيست ؟ فرمت اين فايل ها چيست؟

8. آيا باتري اين دستگاه هم بعد از چند سال خراب ميشه (مثل هارد درايو ها) و اگه ميشه قابل تعويض هست يا نه(هزينش چقدر ميشه)

9. arm band اين دستگاه قيمتش چند؟

10. شارژ اين دستگاه از چه طريقيه؟ چند ساعت موزيك و فيلم پخش ميكنه؟ چقدر طول ميكشه كامل شارژ بشه؟

11. براي اينكه توش آهنگ بريزيم نرم افزار خاصي لازم ؟

4 gig اون حافضش فلش؟ قيمتش چنده؟ گارنتيش چيه؟ كجا گير مياد(توي شهرستان ما كه هرچي گشتم نبود!!)

واقع" شرمنده سوالام زياد شد
1. نه ... کم نیستن .. اکثر مدل های این رده ، فقط یه فرمت ساپورت می کنن و اون هم بیشتر Motion jpeg هستش که فرمت جالبی نیست ...

2. اصولا حجم اشغالی برمی گرده به کیفیتی که شما می خوای داشته باشی (کیفیت پایین تر / حجم کمتر)... ولی فکر کنم wmv حجم کمتری بگیره ..

3 , 4 . خودش نرم افزار مخصوص داره واسه تبدیل ...

5. قابلیت Tv out نداره ... اما line in داره ...

6. قابلیت line out یعنی می تونی وصلش کنی به آمپلی فایر و آهنگهای روی دستگاهت رو با صدای بلند گوش کنی ...

7. من چنین چیزی نشنیدم .. شاید بخاطر اینکه از MPEG4 حمایت می کنه (یعنی فرمت مورد علاقه itunes ) این فکر رو کردن ... در صورتی که نباید اینطوری باشه و فکر هم نکنم اینطوری باشه ..

8. باتری همه دستگاه ها خراب میشه .. اما شما نگران نباش ... اینم مثل موبایه ... یعنی به احتمال زیاد ، قبل از اینکه باتری اش عمرش تموم بشه ، شما اینو با یه چیز دیگه عوضش کردی (= 3-4 سال دیگه )

9. نمی دونم ...

10. 5 ساعت واسه تصویر / 25 ساعت واسه موسیقی ... خوبه باتری اش ...

11. همه مدلهاش ، حافظه فلش دارن ... 4 گیگش باید 200 تومن باشه ... گارانتی دیجیتال ظاهرا ... حتی توی تهران هم راحت گیر نمیاد و کانال ها خاصی داره .. با این شماره تماس بگیری و بپرس : 88892426

aki132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه تصویری می خوای ، مدل نزدیکش همون zen vision:M هستش ... zen neeon2 هم هست که البته مثل همین zen v plus ه و حتی کمی ضعیف تر ...

راستی این zen v plus ی که داری ، چند گیگه ؟ ...

من رفتم تو فکر دوربین های دیجیتال کریتیو ...... فکر کنم 428 خوب باشه ...... نظرتون در مورد شون چیه؟؟؟؟

...v plus من 2 گیگه.....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من رفتم تو فکر دوربین های دیجیتال کریتیو ...... فکر کنم 428 خوب باشه ...... نظرتون در مورد شون چیه؟؟؟؟

...v plus من 2 گیگه.....
چی هست این 428 ؟ لینک بده ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا سيمور كيفيت mp4 فراسو fmp-n چطوره؟

2gig =94000
نه دوست من ... فراسو دیگه چیه ... شما یه دفعه از یه محصول درجه یک مثل Clix چرا رفتی سراغ یه همچین مارکی ....

بودجه ات چقدره دوست من ؟ دسترسی به پاساژهای تهران داری ؟

استقلال-تهران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
100000 toman (چند تئمن اينور اون ور)
mp3 ya mp4 فرقي نميكنه
فقط 1 يا اگه 2 gig باشه بهتره

كيفيت صداي خيلي خوب
و براي ريختن آهنگ توش نرم افزار خاصي لازم نباشه
اگه راديو و ضبط صدا داشت بهتره
كوچيك باشه
آداپتور شارژ داشته باشه (اگه نداشت اشكال نداره)

sony e oo5 چنده ؟

samsung keifiate sedash chetore?

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
100000 toman (چند تئمن اينور اون ور)
mp3 ya mp4 فرقي نميكنه
فقط 1 يا اگه 2 gig باشه بهتره

كيفيت صداي خيلي خوب
و براي ريختن آهنگ توش نرم افزار خاصي لازم نباشه
اگه راديو و ضبط صدا داشت بهتره
كوچيك باشه
آداپتور شارژ داشته باشه (اگه نداشت اشكال نداره)

sony e oo5 چنده ؟

samsung keifiate sedash chetore?
سونی نیاز به نرم افزار مخصوص داره و این نرم افزار هم زیاد جالب نیست... البته صداش عالیه ...

می تونی بری سراغ v100 از creative که 2 گیگش باید زیر 100 تومن باشه و امکاناتش هم کامله ...

اداپتور شارژ رو هم تقریبا هیچکدوم از مدلهایی که تو این رده قیمت هستن ، ندارن ...

شما کجا هستی ؟ چون کارای iriver رو هم شاید بشه جور کرد ...

سامسونگ هم کیفیتش خوبه ... قیمتهاش رو هم اخیرا آورده پایین ... واسه همین قیمت دقیق ندارم ...

بالا