• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوست عزیز مرسی بخاطر قیمتها .. ولی من به شک افتادم!! میخواستم iriver بگیرم ولی sansa رو هم گفتی! حالا کدومش بهتره؟ ضمنن واسه من تصویری بودن اصلن مهم نیست .. میخوام کیفیت صدای بهتری داشته باشه
هر دو هم تو رنج 100 تومن مدلایی دارن که بشه انتخاب کرد .

راهنمایی نهایی رو انجام بدین لطفن /
از لحاظ کیفیت صدا ، Iriver بهتره ... ضمنا حتما عکس های این مدل ها رو هم خودت چک کن روی اینترنت ، چون بهرحال نما و ظاهر هم یه جورایی مهمه ...

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
اجباری در کار نیست ... ولی معلومه که گارانتی داشته باشه ، بهتره .... اگه مشکلی پیش اومد ، دستت به یه جا بنده ..

اینی که میگی دقیقا مدلش چی بود ؟ ... ضبط صدا از تلفن ، به نظرم میاد یه چیزی شبیه line in باشه ، چون اگه تلفن ، خروجی صدا (line out - audio out) نداشته باشه ، کاری نمیشه کرد ...
ممنون

مدل دقیقش رو خاطرم نیست اما تنها مدل voice recorder سامسونگ با گارانتی سام سرویس بود .

brayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

شاید شما هم دوست داشته باشین تا از mp3 player تون برای کسانی که توی ماشین نشستن آهنگ پخش کنین.
شاید دوست داشته باشین که آهنگی رو که روی موبایل یا cd player دارین برای بقیه پخش کنین.
اما چه جوری؟؟

من یه راه حل دارم:
با این وسیله می تونین خروجی دستگاه player رو روی رادیو fm پخش کنین و با استفاده از بلندگوهای ماشین اونو به گوش بقیه دوستاتون برسونین.
هم با usb هم با 2 تا باطری AAA و هم با شارژر فندکی کار می کنه.

اگه دوست داشتین بیشتر بدونین یا بخرین من در خدمتم.

اینم یه کم مشخصات فنیش:
Digital display + retro illumination
Frequency: 87 - 108 mhz
3 Radio pre-108 mhz
Clock, temperature display, memory keys, 3 power source
Range: 3 m, jack plug: 3.5 mm

تو جعبه:
Transmitter x 1
Car charger x 1
USB cord x 1

موفق باشین
برایان:f34r:

فایل های ضمیمه

• PX-CA-16.jpg
    PX-CA-16.jpg
    18.8 KB · نمایش ها: 171

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون

مدل دقیقش رو خاطرم نیست اما تنها مدل voice recorder سامسونگ با گارانتی سام سرویس بود .
در عوض من چک کردم ... احتمالا مدل YV-120 باشه ... چیز خوبی به نظر میومد ... ولی قیمتش چطوره ؟ ...

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از لحاظ کیفیت صدا ، Iriver بهتره ... ضمنا حتما عکس های این مدل ها رو هم خودت چک کن روی اینترنت ، چون بهرحال نما و ظاهر هم یه جورایی مهمه ...

مرسی سیمور عزیز .. دیگه با خیال راحت میرم برای iriver / اگه مغازه خاصی هم تو پایتخت میشناسی که قیمتش مناسبتر باشه معرفی کنی ممنون میشم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی سیمور عزیز .. دیگه با خیال راحت میرم برای iriver / اگه مغازه خاصی هم تو پایتخت میشناسی که قیمتش مناسبتر باشه معرفی کنی ممنون میشم
من می دونم که توی پاساژ ایران یه نمایندگی داره Iriver ... ولی یادمه که پایتخت هم اکثر مدلها رو داشت همون طبقه اول (= همکف) ... از لحاظ قیمت هم به همین قیمت هایی که دوستمون داد اقتدا کن (!) و اگه بیشتر گفت ، بهش بگو من قیمت دارم ها !! ...

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
در عوض من چک کردم ... احتمالا مدل YV-120 باشه ... چیز خوبی به نظر میومد ... ولی قیمتش چطوره ؟ ...
اره همین بود . چهار مدل ظرفیت داشت از 256 مگابایت تا 2 گیگ فکر کنم . برای 512 مگابایت حافظه 140 هزار تومان بود .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اره همین بود . چهار مدل ظرفیت داشت از 256 مگابایت تا 2 گیگ فکر کنم . برای 512 مگابایت حافظه 140 هزار تومان بود .
حواست باشه که 140 تومن برای 512 مگ حافظه ، رو میشه از دو زاویه بهش نگاه کرد : بعنوان یه Mp3 player ، گرون در میاد و خیلی بصرفه نیست ( مثلا می تونی یه iaudio بگیری که 2 گیگش میشه همین حدود) ... اما : بعنوان یه voice recorder بصرفه اس ... چون مثلا voice recorder های سونی ، شاید 256 مگشون نزدیک به 170 تومن باشه ! ...

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون عزیز ، اره در حد voice recorder خوب قیمت مناسبی داره و با شرایطی که مد نظرم هست مناسب ه . خریداری که شد یه گزارش ازش اینجا میگزارم .

h_sh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام سیمورجان
می خواستم بپرسم با 150-160 تومن میشه یه مدل از iriver البته 4 گیگی خرید؟ ترجیحا هارد نباشه اگه نه چی پیشنهاد میکنی ؟ sansa e260 یا creative v plus کدوم کیفیت صدای بهتری دارن؟
پیشاپیش ممنون

پی نوشت: چرا سایت iriver برای محصولاتش spec sheet نداره؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام سیمورجان
می خواستم بپرسم با 150-160 تومن میشه یه مدل از iriver البته 4 گیگی خرید؟ ترجیحا هارد نباشه اگه نه چی پیشنهاد میکنی ؟ sansa e260 یا creative v plus کدوم کیفیت صدای بهتری دارن؟
پیشاپیش ممنون

پی نوشت: چرا سایت iriver برای محصولاتش spec sheet نداره؟
برای خریدن 4 گیگ در اکثر مدلها ، باید بری سمت 200 تومن ... فقط zen v plus هستش که 4 گیگش حدود 150 تومنه ...

در مورد کیفیت صدا ، به احتمال بسیار زیاد ، zen v plus ، کیفیت صدای بهتری نسبت به سانسا داره ...

//
شما اگه واسه ات ویدئو اهمیتی نداره ، می تونی بری ipod بگیری ... کیفیت عالی و ضمنا شیک و ظریف ... 2 گیگش باید 160 تومن یا کمی بیشتر باشه ...

//
بنابراین ، به من بگو که قابلیت های مد نظرت چیه و چی واسه ات مهمتره ؟ اندازه ؟ حافظه ؟ ویدئو ؟ ظرافت و شیکی ؟

//
از مدل های هارد دار هم e10 از iriver چیز خیلی خوبیه ... 6 گیگش زیر 160 تومنه ... فلش و تکست هم ساپورت می کنه ...

در مورد سایت iriver هم شاید بخاطر این باشه که سایت های مناطق مختلفش با هم فرق دارن ... مثلا این سایتش خوبه ....

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی میدونه قیمت Zen vision W تو بازار چند هست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر می کردم گرونتر باشه
تو انگیلیس حدود 500 تومن هستش
چه خوب!!!!! می ارزه:D

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
قصد خرید mp3 پلیر دارم.
خصوصیاتی که برام مهمه به ترتیب اهمیتوش اینه
قیمت کمتر از 150 تومن
حداقل 2 گیگ حافظه
قابلیت شارژ طولانی مدت و همچنین استفاده از باطری.
دسترسی سریع و آسان به قطعه موسیقی دلخواه.(mp3 player فعلی ام اینطوری که برای گوش دادن به قطعه سی ام باید 29 تا آهنگو یکی یکی رد کنی)
کیفیت صدا خوب
کوچک و جم وجور و البته زیبا
ضبط صوت
پخش فیلم
صفحه نمایش بزرگ
ممنون میشم در این مورد کسی اطلاعی داره کمکم کنه

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دیروز رفتم پایتخت . نمایندگی iaudio مدلهای t2 و u3 جالب بودن به نظرم .. صداشون رو هم گوش دادم خوب بودن قیمتهاشون البته بالا بود . 1 گیگ مدل t2 رو میداد 130 تومن ( تصویری هم نیس) و u3 که تصویری هم هست رو میداد 160 / نظرتون راجبه این برند چیه؟

ضمنن یه چیزی که در مورد t60 iriver تو ذوقم زد و باعث شد از خریدنش منصرف بشم باتری AAA بود ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
قصد خرید mp3 پلیر دارم.
خصوصیاتی که برام مهمه به ترتیب اهمیتوش اینه
قیمت کمتر از 150 تومن
حداقل 2 گیگ حافظه
قابلیت شارژ طولانی مدت و همچنین استفاده از باطری.
دسترسی سریع و آسان به قطعه موسیقی دلخواه.(mp3 player فعلی ام اینطوری که برای گوش دادن به قطعه سی ام باید 29 تا آهنگو یکی یکی رد کنی)
کیفیت صدا خوب
کوچک و جم وجور و البته زیبا
ضبط صوت
پخش فیلم
صفحه نمایش بزرگ
ممنون میشم در این مورد کسی اطلاعی داره کمکم کنه
بعضی از ویژگی هایی که مورد نظرته ، با بعضی دیگه جور در نمیاد ... مثلا صفحه نمایش بزرگ ، دیگه با کوچیک و جمع و جور بودن ، همراه نمیشه ! ...

ضمنا بعضی مدلهای خوب ، یه مقدار کمتر پیدا میشن و بیشتر توی تهران در دسترسن ؟ شما کجا هستی ؟

استفاده از باتری ... منظورت باتری شارژیه دیگه ایشالا ؟ ... چون اصلا مدلهای سطح بالا ، دیگه همه شون میرن سمت باتری شارژی ... باتری قلمی ، مال مدلهای پایین تره و ضمنا عمر باتری کمتری رو هم در اختیارت میذاره ...

بنابراین ، شما جواب اینایی که من گفتم رو بده تا بریم سراغ مرحله بعد ... مدل های خوب هم sansa و creative هستن که بیشتر پیدا میشن و iaudio و iriver که پیدا کردنشون یه ذره سخت تره ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دیروز رفتم پایتخت . نمایندگی iaudio مدلهای t2 و u3 جالب بودن به نظرم .. صداشون رو هم گوش دادم خوب بودن قیمتهاشون البته بالا بود . 1 گیگ مدل t2 رو میداد 130 تومن ( تصویری هم نیس) و u3 که تصویری هم هست رو میداد 160 / نظرتون راجبه این برند چیه؟

ضمنن یه چیزی که در مورد t60 iriver تو ذوقم زد و باعث شد از خریدنش منصرف بشم باتری AAA بود ..
iaudio مارک بسیار معتبریه ... رقیب iriver محسوب میشه ... قیمتش هم طبیعتا از قاعده " هرچی پول بدی آش می خوری " پیروی می کنه ...

البته T2 خیلی ریزه اس .. ولی u3 انتخاب خوبیه ...

در مورد باتری قلمی خور بودن t60 هم ، خب بهرحال مدل های کوچیک تر توی این سطح ، خیلی هاشون باتری خور هستن ... من خودم هم شارژی رو ترجیح میدم ...

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
بعضی از ویژگی هایی که مورد نظرته ، با بعضی دیگه جور در نمیاد ... مثلا صفحه نمایش بزرگ ، دیگه با کوچیک و جمع و جور بودن ، همراه نمیشه ! ...

ضمنا بعضی مدلهای خوب ، یه مقدار کمتر پیدا میشن و بیشتر توی تهران در دسترسن ؟ شما کجا هستی ؟

استفاده از باتری ... منظورت باتری شارژیه دیگه ایشالا ؟ ... چون اصلا مدلهای سطح بالا ، دیگه همه شون میرن سمت باتری شارژی ... باتری قلمی ، مال مدلهای پایین تره و ضمنا عمر باتری کمتری رو هم در اختیارت میذاره ...

بنابراین ، شما جواب اینایی که من گفتم رو بده تا بریم سراغ مرحله بعد ... مدل های خوب هم sansa و creative هستن که بیشتر پیدا میشن و iaudio و iriver که پیدا کردنشون یه ذره سخت تره ..

من اصفهانم.چند وقت پیش دنبال ipod بودم که اینجا اصلا نیست یا حداقل من ندیدم:(.باتری هم اگه اینطوریه همون شارژی رو ترجیح میدم.البته مدت زمان نگه داشتن شارژ برام مهمه.
به چند دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پخش ویدئو برام مهم نباشه.یکی اینکه قصد من از خرید گوش دادنه.حالا اگه قرار باشه به خاطر این خصوصیت جانبی از ظاهرش صرف نظر کنم (به خاطر صفحع نمایش بزرگتر)و یا تفاوت هزینه فاحشی بپردازم.بیشتر ترجیح میدم این هزینه صرف کیفیت صدای بهتر و ظاهر زیباتر بشه و امکانات دیگه بشه .دیگه ویدئو هم نداشت اشکالی نداره.;)
Fm radio هم داشت چه بهتر.حالا نمی دونم همه اوانایی که هم ضبط صوت دارند و هم رادیو امکان ضبط برنامه های رادیو هم رو دارند.
دیگه اینکه برام مهمه که فر مت اغلب فایلهای صوتی رو ساپورت کنه.:rolleyes:

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
iaudio مارک بسیار معتبریه ... رقیب iriver محسوب میشه ... قیمتش هم طبیعتا از قاعده " هرچی پول بدی آش می خوری " پیروی می کنه ...

البته T2 خیلی ریزه اس .. ولی u3 انتخاب خوبیه ...

در مورد باتری قلمی خور بودن t60 هم ، خب بهرحال مدل های کوچیک تر توی این سطح ، خیلی هاشون باتری خور هستن ... من خودم هم شارژی رو ترجیح میدم ...

میدونی سیمور جان همون نمایندگیه ipod هم داشت و جالب بود که ازش بد میگفت در مقابل iaudio ..

به نظرت 160 تومن دادن به 1 گیگ iaudio u3 در مقابل نخریدن ipod که تو همین رنج قیمت هست میارزه؟

و دیگه اینکه تو این رنج قیمت e10 iriver رو هم داریم که دیروز 155 تومن بود و کلی امکانات داره ..

من جدن گیج شدم!!

بالا