• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

hosein43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
لطفا در مورد خرید یک voice recorder با مشخصات زیر مرا راهنمایی کنید.
1- کیفیت صدای خوب بطوری که بتوان از فواصل نسبتا دور هم صداها را ضبط کرد.
2-عمر باطری طولانی بطوری که حدود 15 ساعت مداوم بتوان صدا ضبط کرد.

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی اینجا zen stone داره ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کسی اینجا zen stone داره ..
شک دارم ... تازه اومده تو بازار ... 2 گیگش باید 80 تومن باشه و 1 گیگش 65 تومن ... این سری قراره با ipod shuffle رقابت کنه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همه دوستان
لطفا در مورد خرید یک voice recorder با مشخصات زیر مرا راهنمایی کنید.
1- کیفیت صدای خوب بطوری که بتوان از فواصل نسبتا دور هم صداها را ضبط کرد.
2-عمر باطری طولانی بطوری که حدود 15 ساعت مداوم بتوان صدا ضبط کرد.
شما بودجه ات چقدره ؟ ... سونی یه سری ICD داره که voice recorder های حرفه ای هستن ... مدلهای 100 تومنی هم داره و میره بالا تا 200 تومن ...

می تونی بازار رضا گیر بیاری ... مثلا ICD-MX-20 چیز خوبیه ...

در مورد باتری ، هم عمرشون بین 10 تا 20 ساعت ، بستگی به مدلی که انتخاب می کنی متغیره ...

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شک دارم ... تازه اومده تو بازار ... 2 گیگش باید 80 تومن باشه و 1 گیگش 65 تومن ... این سری قراره با ipod shuffle رقابت کنه ...
شاب که اورده امروز 49 قیمت دادند. خیلی خوشم اومده ازش.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه
آقا به نظرتون با 300 تومان چه mp3 player خوبه ؟؟؟ :)
من خودم نظرم ZEN Vision:M 60GB از محصولات Creative هستش، از مارکهای Archos و Cowon خوبش رو حدالمکان با مشخصاتش معرفی میکنید.
راستی ضبط صدا و ضبط رادیو در ZEN Vision:M 60G با چه فرمتیه، mp3 یا wav ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
مدلی که ضبط ویدیو هم داشته باشه تو رنج قیمت 300 تومن چیه؟
البته از seymour جان یک بار پرسیدم و زحمت کشید جواب داد ولی قیمت ندارم، اونی که seymour معرفی کرد COWON A2 30GB بود :)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همه
آقا به نظرتون با 300 تومان چه mp3 player خوبه ؟؟؟ :)
من خودم نظرم ZEN Vision:M 60GB از محصولات Creative هستش، از مارکهای Archos و Cowon خوبش رو حدالمکان با مشخصاتش معرفی میکنید.
راستی ضبط صدا و ضبط رادیو در ZEN Vision:M 60G با چه فرمتیه، mp3 یا wav ؟
مدلی که ضبط ویدیو هم داشته باشه تو رنج قیمت 300 تومن چیه؟
البته از seymour جان یک بار پرسیدم و زحمت کشید جواب داد ولی قیمت ندارم، اونی که seymour معرفی کرد COWON A2 30GB بود :)
اگه می خوای تا 300 تومن خرج کنی و سایز هم زیاد واسه ات مساله ای نیست ، می تونی روی zen vision:W هم فکر کنی که از نظر ابعاد ، مثل Cowon A2 می مونه ... و امکانات بیشتری نسبت به M داره (کارت حافظه - صفحه نمایش بزرگتر - بلندگو)...

zen vision:M
بصورت wav ضبط می کنه ...

archos هم که اصلا شک دارم گیر بیاد ...

اما هنوزم cowon A2 بهتره و از همه نظر برتری داره... مساله اینه که بتونی پیداش کنی ... فکر کنم پاساژ پایتخت و بازار رضا بشه گیرش آورد ....

قیمت A2 باید نزدیک 350 تومن باشه ... شایدم کمتر ...

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
چند روز پیش رفتم Zenneeon بخرم نمایندگیش گفت از قبل از عید دیگه تولیدش قطع شده و گیرت نمیاد:wacko:.با لاخره ZenNeeon2 دو گیگ خریدم 108 تومن:rolleyes:.تاحالا که باهاش مشکلی نداشتم.در مورد gap بین ترکها, داره , اما خیلی کم هستش.
باز هم از راهنماییهای دوست عزیزمون seymour تشکر می کنم.:)

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام به همه دوستان

و ممنون از راهنمایی های بخصوص سیمور عزیز ..

من بالاخره دیروز از پایتخت نمایندگی کریتیو (دیجیتال) یه vplus 2 gig گرفتم 105 تومن .

موردی که من رو از خرید neeon 2 منصرف کرد کیفیت تصویر خیلی بهتر vplus بود.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چند روز پیش رفتم Zenneeon بخرم... با لاخره ZenNeeon2 دو گیگ خریدم 108 تومن:rolleyes:.تاحالا که باهاش مشکلی نداشتم.در مورد gap بین ترکها, داره , اما خیلی کم هستش.
باز هم از راهنماییهای دوست عزیزمون seymour تشکر می کنم.:)
با سلام به همه دوستان

و ممنون از راهنمایی های بخصوص سیمور عزیز ..

من بالاخره دیروز از پایتخت نمایندگی کریتیو (دیجیتال) یه vplus 2 gig گرفتم 105 تومن .

موردی که من رو از خرید neeon 2 منصرف کرد کیفیت تصویر خیلی بهتر vplus بود.
مبارکه ... وقتی دوستان جنس خوب می خرن خوشحال میشم .. و وقتی که PM می زنن و میگن که دستگاه متفرقه و بدون گارانتی ای که فروشنده بهشون انداخته (!) خراب شده و باید چی کار کنن ، ناراحت میشم ...

متاسفانه این دومی بیشتر پیش میاد
164.gif
...

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو سایت creative یه فایل فلش داره که Zen vision W رو میشه دید(بصورت 360 درجه)
اونو نگاه کردم یه سوال برام پیش اومد
چرا این با این هیکل یه بلند گو نداره:eek:
http://www.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=15752
بعد این چیه و چکار میکنه(فقط انواع رم ها رو ساپورت میکنه یا کار دیگه ای داره)
Compact Flash Adapter
:wacko:مثل اینکه خیلی حرف زدم
با تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
تو سایت creative یه فایل فلش داره که Zen vision W رو میشه دید(بصورت 360 درجه)
اونو نگاه کردم یه سوال برام پیش اومد
چرا این با این هیکل یه بلند گو نداره:eek:
http://www.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=15752
بعد این چیه و چکار میکنه(فقط انواع رم ها رو ساپورت میکنه یا کار دیگه ای داره)
Compact Flash Adapter
:wacko:مثل اینکه خیلی حرف زدم
با تشکر
بلندگو داره دوست من ... زیر دکمه ها (سمت راست پایین صفحه نمایش)... توی همون صفحه هم نوشته :
With the built-in high-fidelity audio speaker, ZEN Vision W is the perfect pocket cinema

compact flash adapter یه وسیله جانبیه ، واسه اینکه بقیه کارت هایی که این دستگاه نمی خونه رو بهش وصل کنی و بعدش این دستگاه می تونه بخوندشون ... این دستگاه می تونه Type II CompactFlash یا CF رو بخونه ...

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مبارکه ... وقتی دوستان جنس خوب می خرن خوشحال میشم .. و وقتی که PM می زنن و میگن که دستگاه متفرقه و بدون گارانتی ای که فروشنده بهشون انداخته (!) خراب شده و باید چی کار کنن ، ناراحت میشم ...

164.gif
...

با وجود دوست عزیز و دلسوزی مثل تو سیمور جان با این اطلاعات و راهنمایی هایی که انجام میدی خداییش جنس بد خریدن هنر میخواد :blush:

بازم مرسی /

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
بازم ممنون از راهنماییت seymour جان ولی با اندازه این ZEN vision W و Cowon A2 نمیشه کنار اومد ولی همه این مزیتهایی که این دو نسبت به ZEN VISION M دارن رو بزاریم کنار که البته آنچنان مزیتی فکر نکنم نسبت به M داشته باشن بهرحال و در کل ZEN VISION M خوب هست در رده خودش و همچنین اندازش؟

این ضبط صداشم که WAV هستش واقعا عذاب میشه، فریم ویری کرایتیو نداده که بشه ضبط صدا و رادیو رو به صورت MP3 انجام بده :)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

164.gif
...

واقعا ازت ممنونیم که راهنمایی میکنی و انقدر در انتخاب بچه ها دلسوزی میکنی، بعضی ها هم میرن این مارکهای آشغالی رو میخرن میگن بابا ارزونتر از مثلا فلان برنده ولی یکی نیست این ضرب المثل معروفی که فکر کنم انگلیسیها میگن رو بهشون یادآوری کنه :
انقدر پولدار نیستم که برم جنس ارزون بخرم
از قدیم گفتن هیچ گرونی بی دلیل نیست البته همه جا صدق نمیکنه :D
حالا قبلا من با یکی از بچه های دانشگاه کرج داشتم مشورت میکردم در مورد MP3 Player میگفت بهترین مارک فقط شاتل هستش منم گفتم که تو اگه بهترین مارکو شاتل میدونی به مارکهای Apple و Creative و Cowon چی میگی، واقعا آدم میمونه تو طرز فکر بعضی ها :blink:
واقعا از شاتل چی دیده خدا میدونه ... :D:lol:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بازم ممنون از راهنماییت seymour جان ولی با اندازه این ZEN vision W و Cowon A2 نمیشه کنار اومد ولی همه این مزیتهایی که این دو نسبت به ZEN VISION M دارن رو بزاریم کنار که البته آنچنان مزیتی فکر نکنم نسبت به M داشته باشن بهرحال و در کل ZEN VISION M خوب هست در رده خودش و همچنین اندازش؟

این ضبط صداشم که WAV هستش واقعا عذاب میشه، فریم ویری کرایتیو نداده که بشه ضبط صدا و رادیو رو به صورت MP3 انجام بده :)
100% اندازه هاشون بزرگه و اذیت می کنه ... من خودم بخاطر همین از zen vision (اون موقع هنوز W نیومده بود - ولی این zen vision از نظر اندازه در حد W بود) گذشتم ...

مهمترین مزیتشون همون صفحه بزرگتره ... ولی صفحه ZVM هم خوبه و از نظر اندازه ، در رده " متوسط " محسوب میشه که قابل قبوله ..

ZVM ، از نظر قیمت و امکانات بی رقیبه ... از نظر ظرافت و شیکی ، پایین تر از ipod قرار می گیره و از نظر کیفیت هم در سطح اوله (همراه با رقبایی مثل ipod - iriver و ... )

دقیقا مشکلت چیه با wav ؟.... بهرحال ضبط wav رو نمیشه کاری کرد .. هر چند 30 گیگ حافظه انقدر زیاد هست که به مشکل نخوری ... یعنی هر چقدر هم که wav ضبط کنه ، تموم نمیشه !! ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
100% اندازه هاشون بزرگه و اذیت می کنه ... من خودم بخاطر همین از zen vision (اون موقع هنوز W نیومده بود - ولی این zen vision از نظر اندازه در حد W بود) گذشتم ...

جدا اندازهاش غیر قابل تحمل به خاطر همینم اصلا نمیشه سمتش رفت :)

ولی صفحه ZVM هم خوبه و از نظر اندازه ، در رده " متوسط " محسوب میشه که قابل قبوله ..

رده متوسط از لحاظ کارایی و پلت فرم منوها و راحتی هستش یا خصوصیات دیگه، یعنی خوب نیستش !

ZVM ، از نظر قیمت و امکانات بی رقیبه ... از نظر ظرافت و شیکی ، پایین تر از ipod قرار می گیره و از نظر کیفیت هم در سطح اوله (همراه با رقبایی مثل ipod - iriver و ... )

بیشتر ملاک کیفیت رو توضیح میدی، کیفیت فیزیکی دستگاه یا از لحاظ نرم افزاری .

دقیقا مشکلت چیه با wav ؟.... بهرحال ضبط wav رو نمیشه کاری کرد .. هر چند 30 گیگ حافظه انقدر زیاد هست که به مشکل نخوری ... یعنی هر چقدر هم که wav ضبط کنه ، تموم نمیشه !! ...

من مشکلی با wav ندارم فقط میخوام ببینم مثلا برای 4 تا 6 ساعت مداوم جواب میده، در ضمن اگر بشه میخوام 60 گیگ رو بگیرم، رفتم نمایندگی بازار رضا قیمت کردم 305 تومان بود، مهمترین خصوصیت 60 نسبت به 30 گیگ USB host بودنش هست که واقعا خصیصه خیلی جالب و کارایی هستش.

positron x2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كساني كه mp3 player دارند در خريد يكmp3 player خوب با تمام امكانات با قيمت مناسب به من كمك كنند
لطفا مشخصات و قيمت بدهيد
با تشكر

من از بین مارک های معروف تو بازار ایران از سونی خیی خوشم اومد. سری 3minute charge 3 hours playback walkman با 50 ساعت پلی بک با 2 ساعت شارژ . تا 6 گیگابایت حافظه پر سرعت فلش - با اینکه قیمتش بالاست اما ارزش خریدنش رو داره . مطمئن باش هیچ عیب و ایرادی نداره

sony-walkman-thumb.jpg

بالا