• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میدونی سیمور جان همون نمایندگیه ipod هم داشت و جالب بود که ازش بد میگفت در مقابل iaudio ..

به نظرت 160 تومن دادن به 1 گیگ iaudio u3 در مقابل نخریدن ipod که تو همین رنج قیمت هست میارزه؟

و دیگه اینکه تو این رنج قیمت e10 iriver رو هم داریم که دیروز 155 تومن بود و کلی امکانات داره ..

من جدن گیج شدم!!
فروشنده رو که اصلا به حرفش گوش نکن ... چندین بار همین جا بحثش شده که " حتی اگه فروشنده ، دوست و رفیقتون هم هست ، به هیچ وجه به حرفش اعتماد نکنید " ( دقیقا من خودم دوست و رفیق فروشنده دارم ، که دارم اینو میگم !)

البته منظورم این نیست که دروغ میگه .. ولی کلا کیفیت های هر دوی این مارک ها بالاس ... حتی شاید بشه گفت که iaudio ، کمی کیفیت صوتی بهتری نسبت به ipod داره ... اما در مقابل ، کارآیی وظرافت ipod بالاتره ...

iriver e10 که اصلا فرق می کنه سیستمش ، یعنی هارد داره ( برو توی اون یکی تاپیک بخون مشخصاتشو) ... ولی خب امکاناتش عالیه ... ولی به همون علت هارد دار بودن ، دیگه مراقبت بیشتری می خواد و اینا ...

iaudio u3 امکانات خوبی داره ... ضبطش هم خوبه ( wma ظاهرا ضبط می کنه) ...هرچند قابلیت ویدئوش ، با اون صفحه بند انگشتی اش ، به حساب نمیاد ...

ipod امکانات خیلی کمتری داره ... اما شیکه و با کیفیت ...

بنابراین : اگه ظرفیت بیشتر می خوای e10 / اگه ظرافت و کارایی می خوای ipod / اما شاید بد نباشه گه بجای u3 بری سراغ u2 که ویدئو نداره ، ولی شاید بتونی ظرفیت بالاترش رو بگیری ...

بنابراین باید بین خواسته هات یه تعادل ایجاد کنی ... چقدر حافظه برات کافیه ؟ ... ویدئو چقدر واس ات مهمه ؟

من خودم اگه بودم ... e10 رو می گرفتم ... ولی به این خاطر که تحرکم کمه و امکانات دلم می خواد ... اما اگه می خوای باهاش بیرون بری و اینا ، بهتره بری سراغ فلش ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من اصفهانم.چند وقت پیش دنبال ipod بودم که اینجا اصلا نیست یا حداقل من ندیدم:(.باتری هم اگه اینطوریه همون شارژی رو ترجیح میدم.البته مدت زمان نگه داشتن شارژ برام مهمه.
به چند دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پخش ویدئو برام مهم نباشه.یکی اینکه قصد من از خرید گوش دادنه.حالا اگه قرار باشه به خاطر این خصوصیت جانبی از ظاهرش صرف نظر کنم (به خاطر صفحع نمایش بزرگتر)و یا تفاوت هزینه فاحشی بپردازم.بیشتر ترجیح میدم این هزینه صرف کیفیت صدای بهتر و ظاهر زیباتر بشه و امکانات دیگه بشه .دیگه ویدئو هم نداشت اشکالی نداره.;)
Fm radio هم داشت چه بهتر.حالا نمی دونم همه اوانایی که هم ضبط صوت دارند و هم رادیو امکان ضبط برنامه های رادیو هم رو دارند.
دیگه اینکه برام مهمه که فر مت اغلب فایلهای صوتی رو ساپورت کنه.:rolleyes:
با این حساب که میگی همون ipod می تونست انتخاب مناسبی باشه ... که البته باید گرونتر از 160 تومن باشه ... و ضمنا یادت باشه که بجز پخش موسیقی ، امکانات خاص دیگه ای (= رادیو - ضبط) نداره ...

بهرحال : شما اگه می تونی یه پرس و جو بکن ، ببین مثلا مرکز mp3 player توی اصفهان چیه ... بهرحال یه شهر مهم حساب میشه و باید ipod و مارک های معتبر رو داشته باشه ...

Creative مارکی هستش که مطمئنا اونجا پیدا میشه ... اون رو هم چک بکن ... بخصوص zen neeon و zen v plus که اولی شیک هستش و نیاز به نرم افزار مخصوص واسه وصل شده به PC نداره و دومی هم امکانات متنوعی داره .. از جمله نمایش عکس و فیلم که توی اون صفحه کوچیکش البته ، یه امکان جانبی محسوب میشه ...

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فروشنده رو که اصلا به حرفش گوش نکن ... چندین بار همین جا بحثش شده که " حتی اگه فروشنده ، دوست و رفیقتون هم هست ، به هیچ وجه به حرفش اعتماد نکنید " ( دقیقا من خودم دوست و رفیق فروشنده دارم ، که دارم اینو میگم !)

البته منظورم این نیست که دروغ میگه .. ولی کلا کیفیت های هر دوی این مارک ها بالاس ... حتی شاید بشه گفت که iaudio ، کمی کیفیت صوتی بهتری نسبت به ipod داره ... اما در مقابل ، کارآیی وظرافت ipod بالاتره ...

iriver e10 که اصلا فرق می کنه سیستمش ، یعنی هارد داره ( برو توی اون یکی تاپیک بخون مشخصاتشو) ... ولی خب امکاناتش عالیه ... ولی به همون علت هارد دار بودن ، دیگه مراقبت بیشتری می خواد و اینا ...

iaudio u3 امکانات خوبی داره ... ضبطش هم خوبه ( wma ظاهرا ضبط می کنه) ...هرچند قابلیت ویدئوش ، با اون صفحه بند انگشتی اش ، به حساب نمیاد ...

ipod امکانات خیلی کمتری داره ... اما شیکه و با کیفیت ...

بنابراین : اگه ظرفیت بیشتر می خوای e10 / اگه ظرافت و کارایی می خوای ipod / اما شاید بد نباشه گه بجای u3 بری سراغ u2 که ویدئو نداره ، ولی شاید بتونی ظرفیت بالاترش رو بگیری ...

بنابراین باید بین خواسته هات یه تعادل ایجاد کنی ... چقدر حافظه برات کافیه ؟ ... ویدئو چقدر واس ات مهمه ؟

من خودم اگه بودم ... e10 رو می گرفتم ... ولی به این خاطر که تحرکم کمه و امکانات دلم می خواد ... اما اگه می خوای باهاش بیرون بری و اینا ، بهتره بری سراغ فلش ...

مرسی عزیزم بخاطر راهنمایی های خوبت و وقتی که میذاری ..

حافظه 1 گیگ برام کافیه کافیه ولی اگه اختلاف قیمت 1 با 2 گیگ در حد 10 -15 بیشتر نباشه خب 2 میگیرم/

ویدیو هم اصلن مهم نیس .. یعنی حتی میخوام که نداشته باشه! بیشتر برام کیفیت صدا مهمه و اینکه دکمه هاش جای خوبی باشن .. چون من تو ماشین بیشتر گوش میکنم (یعنی به ضبط ماشین وصل میکنم) و عملرد و دسترسی راحت به کلیدا برام مهمه و اینکه خروجی صدای خوبی بگیرم از دستگاهم.

u2 که نداشت .. از t2 بدم نیومد .. با مزه بود!

ولی اخرش فک کنم برم یه vplus یا neeon بگیرم!!!! لامصب انقد ارزونه ادمو وسوسه میکنه!!( یعنی واقعن تفاوت کیفیت صدای t2 به اندازه 50 تومن اضافه نسبت به vplus هست؟!)

قیمت جدید این دو مدل 88 تومن بود که در مقایسه با امکاناتشون واقعن عالیه!

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
با این حساب که میگی همون ipod می تونست انتخاب مناسبی باشه ... که البته باید گرونتر از 160 تومن باشه ... و ضمنا یادت باشه که بجز پخش موسیقی ، امکانات خاص دیگه ای (= رادیو - ضبط) نداره ...

بهرحال : شما اگه می تونی یه پرس و جو بکن ، ببین مثلا مرکز mp3 player توی اصفهان چیه ... بهرحال یه شهر مهم حساب میشه و باید ipod و مارک های معتبر رو داشته باشه ...

Creative مارکی هستش که مطمئنا اونجا پیدا میشه ... اون رو هم چک بکن ... بخصوص zen neeon و zen v plus که اولی شیک هستش و نیاز به نرم افزار مخصوص واسه وصل شده به PC نداره و دومی هم امکانات متنوعی داره .. از جمله نمایش عکس و فیلم که توی اون صفحه کوچیکش البته ، یه امکان جانبی محسوب میشه ...

خیلی ممنون از راهنمائیتون.تصمیم گرفتم همون zen neeon رو بخرم.مدلهای مختلفش چند هست؟در ضمن شنیدم فقط از درگاه USB شارژ میشند:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنون از راهنمائیتون.تصمیم گرفتم همون zen neeon رو بخرم.مدلهای مختلفش چند هست؟در ضمن شنیدم فقط از درگاه USB شارژ میشند:(
خواهش میشه ... مزیت سری Creative اینه که با قیمت کمتر ، کیفیت مناسبی رو در اختیارت میذاره ...

zen neeon دو نسل داره که اولی فقط موسیقی پخش می کنه و دومی فیلم و عکس هم پخش می کنه ... نسل اول صفحه کوچیکتری هم داره ولی جنسش بهتره ...

حواست باشه که سری 5 و 6 گیگی neeon ، هارد داره ، بنابراین بهتره ازشون صفر نظر کنی و نهایتا می تونی 2 گیگی بگیری ... اما اگه میری سمت neeon 2 ، مدل 4 گیگی هم داره که اونم فلشه ...

بنابراین با توجه به بودجه ات و سلیقه ات انتخاب کن ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی عزیزم بخاطر راهنمایی های خوبت و وقتی که میذاری ..

حافظه 1 گیگ برام کافیه کافیه ولی اگه اختلاف قیمت 1 با 2 گیگ در حد 10 -15 بیشتر نباشه خب 2 میگیرم/

ویدیو هم اصلن مهم نیس .. یعنی حتی میخوام که نداشته باشه! بیشتر برام کیفیت صدا مهمه و اینکه دکمه هاش جای خوبی باشن .. چون من تو ماشین بیشتر گوش میکنم (یعنی به ضبط ماشین وصل میکنم) و عملرد و دسترسی راحت به کلیدا برام مهمه و اینکه خروجی صدای خوبی بگیرم از دستگاهم.

u2 که نداشت .. از t2 بدم نیومد .. با مزه بود!

ولی اخرش فک کنم برم یه vplus یا neeon بگیرم!!!! لامصب انقد ارزونه ادمو وسوسه میکنه!!( یعنی واقعن تفاوت کیفیت صدای t2 به اندازه 50 تومن اضافه نسبت به vplus هست؟!)

قیمت جدید این دو مدل 88 تومن بود که در مقایسه با امکاناتشون واقعن عالیه!
همونطور که توی پست بالا گفتم ، مزیت Creative اینه که با قیمت مناسب تر ، کیفیت معقولی رو در اختیارمون میذاره ...

تفاوت قیمتی که بین مدلها وجود داره ، خیلی وقتها با عواملی غیر از کیفیت صدا برمی گرده که یکی از مهمترینشون طراحیه ...البته تو ایران ، فاکتورهای نامعقول دیگه ای هم توی این تفاوت قیمت دخیل هستن ... مثل کمیابی یه محصول باعث میشه که قیمت اون محصول بره بالا ( مثل همین مدلهایی که بحث شون رو کردیم)

بهرحال ، به این نکات ریز هم توجه کن :

neeon نیازی به نرم افزار مخصوص نداره و در نتیجه کار باهاش سریعتره در مقایسه با zen v plus ...مدل T2 بخاطر اندازه کوچیکش ، شاید کمتر از بقیه خوش دست باشه و ضمنا عمر باتری کمتری داره ( در عوض txt پخش می کنه که البته توی اون صفحه کوچیک) ...

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خواهش میشه ... مزیت سری Creative اینه که با قیمت کمتر ، کیفیت مناسبی رو در اختیارت میذاره ...

zen neeon دو نسل داره که اولی فقط موسیقی پخش می کنه و دومی فیلم و عکس هم پخش می کنه ... نسل اول صفحه کوچیکتری هم داره ولی جنسش بهتره ...

حواست باشه که سری 5 و 6 گیگی neeon ، هارد داره ، بنابراین بهتره ازشون صفر نظر کنی و نهایتا می تونی 2 گیگی بگیری ... اما اگه میری سمت neeon 2 ، مدل 4 گیگی هم داره که اونم فلشه ...

سیمور جان اون نسل اول neeon که میگی الانم هست تو بازار؟ و اگه هست به جز عکس و فیلم بقیه امکانات دومی رو داره؟ ( مثل باتری شارژی و line in و ...)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور جان اون نسل اول neeon که میگی الانم هست تو بازار؟ و اگه هست به جز عکس و فیلم بقیه امکانات دومی رو داره؟ ( مثل باتری شارژی و line in و ...)
بله ... باید باشه ...

از نظر امکانات تفاوت خاصی با هم ندارن ... اما عمر باتری Neeon2 بیشتره (16 ساعت در برابر 20 ساعت) ... صفحه نمایشش هم بزرگتره ... و کمی سبک تره ..

brayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

شاید شما هم دوست داشته باشین تا از mp3 player تون برای کسانی که توی ماشین نشستن آهنگ پخش کنین.
شاید دوست داشته باشین که آهنگی رو که روی موبایل یا cd player دارین برای بقیه پخش کنین.
اما چه جوری؟؟

من یه راه حل دارم:
با این وسیله می تونین خروجی دستگاه player رو روی رادیو fm پخش کنین و با استفاده از بلندگوهای ماشین اونو به گوش بقیه دوستاتون برسونین.
هم با usb هم با 2 تا باطری AAA و هم با شارژر فندکی کار می کنه.

اگه دوست داشتین بیشتر بدونین یا بخرین من در خدمتم.

اینم یه کم مشخصات فنیش:
Digital display + retro illumination
Frequency: 87 - 108 mhz
3 Radio pre-108 mhz
Clock, temperature display, memory keys, 3 power source
Range: 3 m, jack plug: 3.5 mm

تو جعبه:
Transmitter x 1
Car charger x 1
USB cord x 1

موفق باشین

seeker

Registered User
لایک‌ها
1

ممنون .. ترجیح میدم همونzen neeon نسل اول رو بخرم.نکته ای اگه هست بگید.
یه سوال. این درسته باتری لیتیومیشون غیر قابل تعویضه؟یعنی بعد از استهلاک کامل باتری باید انداختش دور؟
یه نکته دیگه اینکه زمان تاخیر اجرای ترک بعدی در این مدل چقدره؟برام مهمه که کم باشه و یا قابل تنظیم.
راحت میشه به قطعه موسیقی دلخواه دسترسی پیدا کرد و یا یک playlist تعریف کرد؟
در مورد اینکه فقط از طریق usb شارژ میشند , حقیقت داره؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون .. ترجیح میدم همونzen neeon نسل اول رو بخرم.نکته ای اگه هست بگید.
یه سوال. این درسته باتری لیتیومیشون غیر قابل تعویضه؟یعنی بعد از استهلاک کامل باتری باید انداختش دور؟
یه نکته دیگه اینکه زمان تاخیر اجرای ترک بعدی در این مدل چقدره؟برام مهمه که کم باشه و یا قابل تنظیم.
راحت میشه به قطعه موسیقی دلخواه دسترسی پیدا کرد و یا یک playlist تعریف کرد؟
در مورد اینکه فقط از طریق usb شارژ میشند , حقیقت داره؟
من اول یه چیزی رو بگم ... عمر باتری neeon رو اشتباه گفتم ... اون 16 ساعت مال مدل هارد دار بود (5 و 6 گیگ) ... مدل فلش (1 و 12 گیگ) ، 32 ساعت باتری داره که عالیه ...

1. در مورد بحث تعویض باتری ... مطمئن باش قبل از اینکه باتری این دستگاه عمرش تموم بشه (= 3 سال دیگه)، شما خودت این دستگاه رو گذاشتی کنار ... دقیقا مثل موبایل ... بنابراین اصلا نگرانی نداشته باش ... و ضمنا ، راههایی برای تعویض باتری هم وجود داره ...

2. در مورد تاخیر بین آهنگ ها ( که شاید از روی پست های قبلی خودم تو همین تاپیک جریانش رو فهمیده باشی - ظاهرا 3-4 ثانیه تاخیر هست) ، به نظر میاد که مشکل تا حدودی رفع شده .. یعنی توی تولیدات فعلی ، دیگه اون مشکل خیلی مطرح نیست و زمان بین دو آهنگ (اصطلاحا بهش میگن gap بین آهنگ ها ) کمتر شده ...

3. درباره مدیریت فایل و playlist ها ... می تونی playlist ها رو import کنی ، اما نمی تونی با خود دستگاه بسازی شون ...

4. درباره شارژ از usb ... خب طبیعتا چون شارژی هستش ، باید از usb شارژش کنی ... مگر اینکه خودت یه شارژر واسه اش بخری که هم می تونی شارژر اصلش رو بخری (حدود 15 تومن باید باشه) و هم شارژر متفرقه (زیر 5 تومن) ... بهرحال این چیز عجیبی نیست و 80% مدلهای مخلتفی که توی بازار هستن ، از همین قاعده پیروی می کنن ... یعنی فقط مدلهای گرون قیمت (250 تومن به بالا) هستن که شارژر برق شهری همراه باهاش تو جعبه اس ..

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

شاید شما هم دوست داشته باشین تا از mp3 player تون برای کسانی که توی ماشین نشستن آهنگ پخش کنین.
شاید دوست داشته باشین که آهنگی رو که روی موبایل یا cd player دارین برای بقیه پخش کنین.
اما چه جوری؟؟

من یه راه حل دارم:
با این وسیله می تونین خروجی دستگاه player رو روی رادیو fm پخش کنین و با استفاده از بلندگوهای ماشین اونو به گوش بقیه دوستاتون برسونین.
هم با usb هم با 2 تا باطری AAA و هم با شارژر فندکی کار می کنه.

اگه دوست داشتین بیشتر بدونین یا بخرین من در خدمتم.

اینم یه کم مشخصات فنیش:
Digital display + retro illumination
Frequency: 87 - 108 mhz
3 Radio pre-108 mhz
Clock, temperature display, memory keys, 3 power source
Range: 3 m, jack plug: 3.5 mm

تو جعبه:
Transmitter x 1
Car charger x 1
USB cord x 1

موفق باشین

یه عکس ازش می ندازی ببینیم قیافش چه شکلیه

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
من اول یه چیزی رو بگم ... عمر باتری neeon رو اشتباه گفتم ... اون 16 ساعت مال مدل هارد دار بود (5 و 6 گیگ) ... مدل فلش (1 و 12 گیگ) ، 32 ساعت باتری داره که عالیه ...

1. در مورد بحث تعویض باتری ... مطمئن باش قبل از اینکه باتری این دستگاه عمرش تموم بشه (= 3 سال دیگه)، شما خودت این دستگاه رو گذاشتی کنار ... دقیقا مثل موبایل ... بنابراین اصلا نگرانی نداشته باش ... و ضمنا ، راههایی برای تعویض باتری هم وجود داره ...

2. در مورد تاخیر بین آهنگ ها ( که شاید از روی پست های قبلی خودم تو همین تاپیک جریانش رو فهمیده باشی - ظاهرا 3-4 ثانیه تاخیر هست) ، به نظر میاد که مشکل تا حدودی رفع شده .. یعنی توی تولیدات فعلی ، دیگه اون مشکل خیلی مطرح نیست و زمان بین دو آهنگ (اصطلاحا بهش میگن gap بین آهنگ ها ) کمتر شده ...

3. درباره مدیریت فایل و playlist ها ... می تونی playlist ها رو import کنی ، اما نمی تونی با خود دستگاه بسازی شون ...

4. درباره شارژ از usb ... خب طبیعتا چون شارژی هستش ، باید از usb شارژش کنی ... مگر اینکه خودت یه شارژر واسه اش بخری که هم می تونی شارژر اصلش رو بخری (حدود 15 تومن باید باشه) و هم شارژر متفرقه (زیر 5 تومن) ... بهرحال این چیز عجیبی نیست و 80% مدلهای مخلتفی که توی بازار هستن ، از همین قاعده پیروی می کنن ... یعنی فقط مدلهای گرون قیمت (250 تومن به بالا) هستن که شارژر برق شهری همراه باهاش تو جعبه اس ..
خیلی ممنون از پاسخهاتون.اینا نکاتی هستند که کمتر بهشون اشاره میشه اما بعضیشون مهم هست.
در رابطه با gap اینکه در مورد گوش دادن به موسیقی این وقفه حتی میتونه خوشایند هم باشه.اما من اینو بیشتر واسه گوش دادن به کتابهای صوتی میخوام. کتابهای صوتی که دارم.اکثرا تیکه تیکه هستند.(حالا شاید بشه یه جوری همشونو یه تیکه کرد)یعنی برای هر عنوان از متن یک فایل جدا هست.موقع گوش دادن gap اگه زیاد باشه یه جور وقفه پیش میاد که اصلا خوشایند نیست.شاید این خواسته کمی غیر معقول بیاد اما چه مدلیه که این gap رو نداره یا حداقل اینکه gap بین قطعه ها مثل media player خیلی کم هست؟

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایتی نیست که دربارش توضیح داده باشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سایتی نیست که دربارش توضیح داده باشه
اسم این وسیله " FM Transmitter " هستش ... اساس کارشون هم یکیه ... یعنی Mp3 player رو وصل می کنی به این دستگاه و این دستگاه هم خروجی دستگاه رو می فرسته روی موج FM و شما رادیوی ماشین رو می بری روی موج معین و گوش میدی ...

مثلا Belkin یکی از مارک های معروف در این زمینه اس ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خیلی ممنون از پاسخهاتون.اینا نکاتی هستند که کمتر بهشون اشاره میشه اما بعضیشون مهم هست.
در رابطه با gap اینکه در مورد گوش دادن به موسیقی این وقفه حتی میتونه خوشایند هم باشه.اما من اینو بیشتر واسه گوش دادن به کتابهای صوتی میخوام. کتابهای صوتی که دارم.اکثرا تیکه تیکه هستند.(حالا شاید بشه یه جوری همشونو یه تیکه کرد)یعنی برای هر عنوان از متن یک فایل جدا هست.موقع گوش دادن gap اگه زیاد باشه یه جور وقفه پیش میاد که اصلا خوشایند نیست.شاید این خواسته کمی غیر معقول بیاد اما چه مدلیه که این gap رو نداره یا حداقل اینکه gap بین قطعه ها مثل media player خیلی کم هست؟
مدلهای خیلی کمی هستن که از gapless واقعی حمایت کنن (ضمن اینکه بحث gapless ، جدا از اینکه به دستگاه برمی گرده به فرمت در حال پخش هم مربوط میشه ، یعنی فرمت های فشرده مثل mp3 ، این gap ها رو ایجاد می کنن) ...

بهرحال می دونم که ipod نسل جدید ( مثلا خواهر کوچیکه من یدونه Nano نسل جدید داره) ، gapless عمل می کنه و روی این قضیه مانور داده ... اما مطمئنا مدل های دیگه هم دست کمی از Ipod ندارن ... مثلا یه Zen vision:m هم دارم که اونم بدون لحظه ای مکث ، آهنگ بعدی رو پخش می کنه ... یه Muvo Slim قدیمی هم داریم که اونم مکث نمی کنه ... ( اصلا کلا creative ، خیلی قبل از ipod و مارک های دیگه ، روی بحث gapless کار می کرد)

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسم این وسیله " FM Transmitter " هستش ... اساس کارشون هم یکیه ... یعنی Mp3 player رو وصل می کنی به این دستگاه و این دستگاه هم خروجی دستگاه رو می فرسته روی موج FM و شما رادیوی ماشین رو می بری روی موج معین و گوش میدی ...

مثلا Belkin یکی از مارک های معروف در این زمینه اس ..

من تاحالا فکر می کردم اگه بخوام mp3 player رو به ضبط(فکر کنم غلط نوشتم)وصل کنم حتما باید ضبطم خروجی AUX داشته باشه :eek: ولی این چیز جالبیه:happy:
مرسی

brayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تاحالا فکر می کردم اگه بخوام mp3 player رو به ضبط(فکر کنم غلط نوشتم)وصل کنم حتما باید ضبطم خروجی AUX داشته باشه :eek: ولی این چیز جالبیه:happy:
مرسی

سلام

ممنون از جناب seymour.
بله اینم یه FM Transmitter هست. چند تا نکته داره اینا:
1- یکی این که رو چند تا کانال FM می تونن بفرستن. مثلا با این مدلی که من آوردم میشه با تغییر 0.1 مگا هرتز موج رو عوض کرد. اما بعضی مارکهای دیگه فقط سه یا چهار تا موج ثابت داره.

2- نکته دیگه ای که می تونه تو تصمیم گیری نقش داشته باشه ، بحث منبع انرژی هست. مثلا بعضی مارکها فقط با شارژر فندکی ماشین کار می کنه. اما این مدلی که من بهتون معرفی کردم رو می تونین با کابل USB خودش یا حتی با باتری روشن کنین. به این ترتیب هر کاربردی که داشته باشین (تو ماشین کوچیک ، تو ماشین بزرگ ، تو خونه و ...) یه جوری این دستگاه کار می کنه و محدودیت براتون نداره.

البته خوب این مدلی که من صحبتش رو می کنم مارک خاصی نیست و به همین دلیل قیمتش هم گرون نیست. بچه هایی هم که تا حالا دارن ازش استفاده می کنن ازش راضین و مشکلی باهاش نداشتن.

موفق باشین:f34r:

بالا