• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
رده متوسط از لحاظ کارایی و پلت فرم منوها و راحتی هستش یا خصوصیات دیگه، یعنی خوب نیستش !

//

بیشتر ملاک کیفیت رو توضیح میدی، کیفیت فیزیکی دستگاه یا از لحاظ نرم افزاری .

//

من مشکلی با wav ندارم فقط میخوام ببینم مثلا برای 4 تا 6 ساعت مداوم جواب میده،

//

در ضمن اگر بشه میخوام 60 گیگ رو بگیرم، رفتم نمایندگی بازار رضا قیمت کردم 305 تومان بود، مهمترین خصوصیت 60 نسبت به 30 گیگ USB host بودنش هست که واقعا خصیصه خیلی جالب و کارایی هستش.
همونطور که گفتم توی پست قبلی ام ... " از نظر اندازه صفحه نمایش" ... یعنی صفحه اش بین 2 تا 3 اینچه که میشه اندازه " متوسط " ... وگرنه کیفیت صفحه اش که عالیه از همه نظر ... چه وضوح - چه زاویه دید - چه روشنایی اش ...

کیفیت پخش صوت و تصویر و عکس و اینا منظورمه ...

//

می تونه ... اگه بذاری اش تو حالت lock (یعنی صفحه نمایشش خاموش بشه) ، می تونه 4-5 ساعت ضبط کنه ... شایدم بیشتر ...

//

usb host ویژگی خوبیه ... البته باید از طرف دستگاه مقابل هم حمایت بشه ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
usb host ویژگی خوبیه ... البته باید از طرف دستگاه مقابل هم حمایت بشه ...

چند تا وسیله هایی که ساپورت میکنه رو نوشته و در آخر گفته که باید ببینید که دستگاهی که میخواهید متصل کنید هم ساپورت میکنه یا نه؟
منظورش اینه که بستگی به دستگاه هایی که ذکر کرده نیست و به وسیله ای که میخواهید وصل کنید بستگی داره؟
is that right ... :)

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلندگو داره دوست من ... زیر دکمه ها (سمت راست پایین صفحه نمایش)... توی همون صفحه هم نوشته :

compact flash adapter یه وسیله جانبیه ، واسه اینکه بقیه کارت هایی که این دستگاه نمی خونه رو بهش وصل کنی و بعدش این دستگاه می تونه بخوندشون ... این دستگاه می تونه Type II CompactFlash یا CF رو بخونه ...

بعد اگه فرمتی بود که نمی خوندش CF می تونه فرمت ها رو هم تبدیل کنه(مثل یه convertor عمل کنه)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چند تا وسیله هایی که ساپورت میکنه رو نوشته و در آخر گفته که باید ببینید که دستگاهی که میخواهید متصل کنید هم ساپورت میکنه یا نه؟
منظورش اینه که بستگی به دستگاه هایی که ذکر کرده نیست و به وسیله ای که میخواهید وصل کنید بستگی داره؟
is that right ... :)
منظورش اینه که با این چندتا مدلی که مثال زده مشکلی نداره و توصیه کرده که بقیه مدل ها رو به سایت تولیدکننده اون دستگاه مراجعه کنید واسه اطمینان ..

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بعد اگه فرمتی بود که نمی خوندش CF می تونه فرمت ها رو هم تبدیل کنه(مثل یه convertor عمل کنه)
بحث تبدیل فرمت نیست ، بحث انواع مختلف کارت ، به لحاظ سخت افزاریه ...

مثل کارتهای mini-SD که توی یه محفظه گذاشته میشن و بعدش میشه به عنوان sd ازشون استفاده کرد ... اینجا هم همونطوریه ... یعنی اون محفظه یه adapter حساب میشه ...

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام سیمورجان

دنبال یک Mp3 player میگردم...اولویت هام اینه : طول عمر و دوام باطری بالا باشه و بیشتر میخوام به عنوان یک پخش کننده ازش استفاده کنم یعنی هرچه ظرفیت بیشتر بهتر...کیفیت پخشش هم بالا باشه....
بودجه منم حدود 150 تومنه..

یک سوال دیگه : یک بازوبند برای مدل Creative MuVu FM هست میخواستم ببینم توی بازار هست قیمتش چقدره؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چطوری رفیق قدیمی ؟ ... شما بگو که تهرانی یا نه ؟ (از این جهت که بعضی مدلها فقط تهران گیر میاد)

ضمنا باید بگی که چقدر می خوای این دستگاه رو بالا و پایین کنی ... منظورم اینه که اگه تحرکت زیاده ، باید حافظه فلش بگیری ... ولی اگه بچه ساکتی هستی (مثل من) ، می تونی سمت هارد دار هم بری ... بهرحال :

* iriver یه مدل e10 داره که چیز خیلی خوبیه ... 6 گیگ - 175 تومن - ولی هارد داره ها ... توی اون یکی تاپیک معرفی اش کردم ...

* creative انتخاب های بهتری داره ... هم فلش هستن و هم ظرفیت مناسب ... و هم قیمت معقول ... zen v plus و zen neeon2 ، 4 گیگشون 150 تومن باید باشه ... دقت کن که zen v plus نیاز به نرم افزار داره ، ولی اون یکی نه ...

* یه انتخاب ویژه : zen micro photo - هارد دار (میکرو هارد درایو) - 8 گیگ - باتری قابل تعویض -

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
* یه انتخاب ویژه : zen micro photo - هارد دار (میکرو هارد درایو) - 8 گیگ - باتری قابل تعویض -

به نظر من دقیقا خوب پیشنهادی دادی، zen micro photo رو من یکی از دوستام داره خیلی خوبه فقط بدیش اینه که داری آهنگ گوش میدی نمیشه عکس ها تو نگاه کنی .

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من تو شهرستانم اما به تهران هم رفت و آمد میکنم
hahaha.gif

منم بچه ساکتی هستم..
bee.gif
.زیاد بالا و پایینش نمیکنم درضمن اگه بخوام برای ورزش ازش استفاده کنم یک MuVu TX FM دارم ازون استفاده میکنم
انتخاب ویژه ای که گفتید گزینه خوبی باید باشه
idee.gif
: Zen MicroPhoto مینی هارد 8 گیگ قیمیتش هم خیلی خوبه 120 تومن..
یک اسپیکر به همراه یک آداپتورهم براش میگیرم چون ورودی USB داره...

درمورد اون بازوبند MuVu هم اگه اطلاعی داری بگو...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من تو شهرستانم اما به تهران هم رفت و آمد میکنم
hahaha.gif

منم بچه ساکتی هستم..
bee.gif
.زیاد بالا و پایینش نمیکنم درضمن اگه بخوام برای ورزش ازش استفاده کنم یک MuVu TX FM دارم ازون استفاده میکنم
انتخاب ویژه ای که گفتید گزینه خوبی باید باشه
idee.gif
: Zen MicroPhoto مینی هارد 8 گیگ قیمیتش هم خیلی خوبه 120 تومن..
یک اسپیکر به همراه یک آداپتورهم براش میگیرم چون ورودی USB داره...

درمورد اون بازوبند MuVu هم اگه اطلاعی داری بگو...
البته این قیمت micro photo رو باید مطمئن شد ... شاید یوخده بیشتر باشه که این یوخده ، احتمالا زیر 150 تومن خواهد بود و جای نگرانی نیست ...

در مورد بازوبند ، می تونی بیای سمت پاساژ پایتخت و اینا ... بازوبند زیاده ... مثلا واسه ipod nano هست که می تونی چک کنی ببینی به این دستگاهت می خوره (من یدونه خونه دارم ، به نظرم میاد Muvo توش جا بشه )... خود creative یه چیزایی داره ، ولی نمی دونم ایران گیر میاد یا نه ... ولی اگه جایی گیر بیاری ، پاساژ پایتخته ! ...

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون درباره این چیه
sony-nw-800.jpg

توی 2 و 4 و 8 گیگ عرضه می شه تقریبا کار ZVM و ZV می کنه ولی قیمت ندارم
چیز خوشگلی هم هست
NW-A800 sony

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نظرتون درباره این چیه
sony-nw-800.jpg

توی 2 و 4 و 8 گیگ عرضه می شه تقریبا کار ZVM و ZV می کنه ولی قیمت ندارم
چیز خوشگلی هم هست
NW-A800 sony
آره ... تازه اومده به بازار ... طبیعتا باید مثل محصولات قبلی سونی ، از لحاظ کیفیت صوتی و تصویری (صفحه 2 اینچ - QVGA - 320*240) عالی باشه ... از لحاظ شیکی و ظرافت هم بسیار خوب .... از لحاظ نرم افزاری ، زیر متوسط (هرچند پیشرفت هایی کرده و برای ریختن ویدئو ، نیازی به sonicstage نیست )... و از لحاظ قیمت ، بالاتر از متوسط و شاید گرون .. قابلیت های رادیو و ضبط و اینا رو هم که نداره ...

قیمتش هم با توجه به قیمت محصولات قبلی سری A ، باید نزدیک 200 تومن باشه ... و احتمالا بالاتر ...

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی zen stone نداره ؟

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره ... تازه اومده به بازار ... طبیعتا باید مثل محصولات قبلی سونی ، از لحاظ کیفیت صوتی و تصویری (صفحه 2 اینچ - QVGA - 320*240) عالی باشه ... از لحاظ شیکی و ظرافت هم بسیار خوب .... از لحاظ نرم افزاری ، زیر متوسط (هرچند پیشرفت هایی کرده و برای ریختن ویدئو ، نیازی به sonicstage نیست )... و از لحاظ قیمت ، بالاتر از متوسط و شاید گرون .. قابلیت های رادیو و ضبط و اینا رو هم که نداره ...

قیمتش هم با توجه به قیمت محصولات قبلی سری A ، باید نزدیک 200 تومن باشه ... و احتمالا بالاتر ...

اینش رو نشنیده بودم از لحاظ نرم افزاری ، زیر متوسط
پس مثل اینکه خیلی آش دهن سوزی نیست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از MDK :
کسی zen stone نداره ؟
هنوز هیچکس رو پیدا نکردی ؟ .....

بهرحال همونطور که گفتم ، این مدل برای رقابت با shuffle اومده و طبیعتا بخاطر جثه خیلی ریزی که داره ، طرفدار خیلی زیادی نخواهد داشت ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز هیچکس رو پیدا نکردی ؟ .....

بهرحال همونطور که گفتم ، این مدل برای رقابت با shuffle اومده و طبیعتا بخاطر جثه خیلی ریزی که داره ، طرفدار خیلی زیادی نخواهد داشت ...
فکر کنم باید پیش قدم بشم و بخرم .review ها کلا تاییدش کرده اند درسته میگن ایرفونش تعریفی نداره ولی صداش قابل قبوله . من اتفاقا ریز و کوچولو دوست دارم .برای کوه خوبه. صفحه نمایش هم برام مهم نیست. ولی یکی نوشته بود سرعت انتقال دیتا جالب نیست و می گفت برای یک گیگ حدود 20 دقیقه طول داده.

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
dar morede zen stone 1 gig 24 min zaman
میبره تو فایل بریزی
کیفیت صداش هم میگن بهتره از هحخی
سات www.fareh.com
که گارنتیش هم هست 2 gig میده 74 تومن میتونید آنلاین بخرین
اما عمر باطریش 9.5 ساعت که از 12 ساعت شافل کمتر

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
کیفیت zling zes کسی میدونه چطوره؟
apacer au 524 چطور؟
همینطور apacer au131
کلا" با 60 تومن 1 GIG (یا کمتر) حافظه خور با کیفیت خوب صدا و رادیو دار پیدا میشه؟

بالا