• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

badform

Registered User
لایک‌ها
97
سلام بچه ها من يه پلير مي خواهم فقط براي شنيدن موسيقي.كيفيت صدا برام خيلي مهمه و مي خوام كه امكان فولدر بندي آهنگ ها را داشته باشم.امكان پلي ليست هم داشته باشه.و همچنين مي خواهم باتريش خدا باشه
.ساير موارد برام مهم نيست.توي جيب هم جا بگيره و از روي شلوار جين
راحت بشه آهنگ را عوض كرد يا صدا را تغيير داد.چي بهم پيشنهاد مي كنين؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
اومدی و نسازی...:Dمرد مومن!!مگه تا شستت خبر دار شد که هکرها رفتن روی مک ویندوز نصبیدن نرفتی جلی یکی خریدی؟! حالا واسه ما با اون مکت یه آپولو هوا کن!!:lol:
خدائیش داش سیا..بجز mp3 گوش کردن و فیلم +18 توش دیدن باهاش چیکار کردی؟!shrek 3 رو که طراحی نکردی باهاش؟!;)
ولی باید بگم انتخابت حرفه ای بوده البته اگه واقعا به همون نیت خریده باشی که قبلنا می گفتی!!:happy:

خیلی دلت هوس کل کل کرده! گویا تبعید یکمی همچین سخت گذشته بهت!
imslow.gif
حیف که من حوصله اش رو ندارم!! و خیلی وقت هم هست فازم عوض شده!! و اونقدری تو این مسائل نیستم!! به هر حال...

اولا که ممنون میشم ربط switch کردن به mac بنده رو با این تاپیک عرض کنین!
89.gif

دوما که خیر!! بنده تا هکرها (که هیشکی هم آخر درست نتونست!!) windows نصب کردن روی iMac نرفتم بخرم!! صبر کردم تا Apple خودش Boot Camp رو داد و بعد خریدم!!
birgits_snill.gif
و بعد هم به این نتیجه رسیدم که بیخود منتظر بودم!! چون در کل نیازی به Windows نداشتم و ندارم و نخواهم داشت!!
mp3 توش زیاد گوش کردم... دقیقا هر وقتی که پاش بودم! فیلم هم زیاد بودن!! کدوماش 18+ رو MPAA بیاد بگه!
کار هم زیاد باهاش کردم.. احیانا اگه لازمه بگین رزومه مربوطه رو attach کنم خدمتتون! از اون موجود کریه سبز هم انقدر بدم میاد که اگه عرضه ی طراحیش رو هم داشتم و Dream Works التماسم هم میکردم اینکارو نمیکردم!!
انتخابم هم حرفه ای نبوده!! کاملا هم Casual بوده!! حرفه ای بودم میرفتم MP میخریدم!
sarcastic.gif

این پز سلیقه موسیقیت هم منو مرده!!
2usv2c8.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام بچه ها من يه پلير مي خواهم فقط براي شنيدن موسيقي.كيفيت صدا برام خيلي مهمه و مي خوام كه امكان فولدر بندي آهنگ ها را داشته باشم.امكان پلي ليست هم داشته باشه.و همچنين مي خواهم باتريش خدا باشه
.ساير موارد برام مهم نيست.توي جيب هم جا بگيره و از روي شلوار جين
راحت بشه آهنگ را عوض كرد يا صدا را تغيير داد.چي بهم پيشنهاد مي كنين؟
بودجه ات چقدره ، دوست من ؟ ...
آیا میشه امکاانات جانبی ZVM را با برنامه روی IPOD ارتقا داد مثلاَ گیم یا ......؟ایا سیستم انحصاری IPOD اجازهُ نصب برنامه های جانبی را می ده؟ یا بهتر بگم اصلاَ برنامهُ جانبی داره ؟ :cool:

طراحی ZVM مال جه سالی است ؟ ایا IPOD 5 G به روزتر نیست ؟
نه ... اینا سایه هم رو با تیر میزنن ، چه برسه به اینکه بخوان به هم نون قرض بدن ...

فکر کنم به مقدار زیادی بستگی به مدل داره ... سیامک جان ، راهنمایی ات می کنه بیشتر ...

zvm محصول 2005 هستش ... ipod نسل 5 مال 2005 ، 5.5 مال 2006 و نسل 6 محصول 2007 هستش ... انقدر از لحاظ زمانی فاصله ندارن که بخوایم قدیمی یا جدیدتر بودن یکی رو پارامتر خیلی موثری در انتخابمون بدونیم ...(IMO)

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر خدمت Seymour عزیز و دیگر دوستان.

آیا کیفیت امکانات جانبی این دو گزینه اعم از آنتن دهی رادیو و ظبط صدا و گیم و ..... بهتر از کیفیت مو بایل(مثلاَ P990)است ؟ من نظر مساعدی نسب به ZVM دارم ولی گذشتن از زیبایی و خوش دستی و باتری IPOD هم کار راحتی نیست .اگر کاراییه امکانات ZVM در حد سل فون هست پس احتمالاُ میشه نبودشو با موبایل که همیشه همراهمه جبران کرد؟؟؟؟؟ :happy:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
شما باید ببینی استفاده ات چیه ... انتخاب بهینه ی شما ، اون انتخابیه که نیازهای اصلی شما رو بهتر تامین کنه ... zvm و ipod وسایلی هستن که مخصوص موسیقی گوش کردن و فیلم دیدن ساخته شدن ... بنابراین تمام ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری شون هم در خدمت همین هدفه ... از قبیل حافظه بیشتر ؛ طراحی دکمه ها ؛ منوها ؛ بلندی صدا و ... (و احتمالا مدیریت باتری - خروجی TV هم اینا دارن که شک دارم P990 داشته باشه )

من هیچوقت با P990 کار نکردم ؛ اما می دونم که از نظر خودم ، یه موبایل نمی تونه جای mp3 player رو واسه ام بگیره ...

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی دلت هوس کل کل کرده! گویا تبعید یکمی همچین سخت گذشته بهت!
imslow.gif
حیف که من حوصله اش رو ندارم!! و خیلی وقت هم هست فازم عوض شده!! و اونقدری تو این مسائل نیستم!! به هر حال...

اولا که ممنون میشم ربط switch کردن به mac بنده رو با این تاپیک عرض کنین!
89.gif

دوما که خیر!! بنده تا هکرها (که هیشکی هم آخر درست نتونست!!) windows نصب کردن روی iMac نرفتم بخرم!! صبر کردم تا Apple خودش Boot Camp رو داد و بعد خریدم!!
birgits_snill.gif
و بعد هم به این نتیجه رسیدم که بیخود منتظر بودم!! چون در کل نیازی به Windows نداشتم و ندارم و نخواهم داشت!!
mp3 توش زیاد گوش کردم... دقیقا هر وقتی که پاش بودم! فیلم هم زیاد بودن!! کدوماش 18+ رو MPAA بیاد بگه!
کار هم زیاد باهاش کردم.. احیانا اگه لازمه بگین رزومه مربوطه رو attach کنم خدمتتون! از اون موجود کریه سبز هم انقدر بدم میاد که اگه عرضه ی طراحیش رو هم داشتم و Dream Works التماسم هم میکردم اینکارو نمیکردم!!
انتخابم هم حرفه ای نبوده!! کاملا هم Casual بوده!! حرفه ای بودم میرفتم MP میخریدم!
sarcastic.gif

این پز سلیقه موسیقیت هم منو مرده!!
2usv2c8.gif

:lol::lol::lol::lol:
بقول کلینت ایستوود تو فیلم هری کثیف رو به شهردار در حالیکه ماگنوم 44 رو شقیقه اش گذاشته بود گفتش:
HEY MAYOR,MAKE MY DAY
معلومه فازت عوض شده رفتی شهرک غرب!!چیزی واسه گفتن نداری که بخوای بنالی نازنین!!:D
ربط سویچ کردن مک رو از آقای گودرزی و شقایقی بپرسی که ور دستت هستن زودی جوابتو می گیری..:D
با این اوصاف ببینمت!!انگاری پسرخاله شدیم!!:D
مرد مومن(بقول وحید بالام جان!!)میشه بگی از اون مکت بجز شمردن تعداد دور پره های پاورش چه استفاده هایی بردی که قند تو دل STEVE آب شده واسش؟!:D
MPAA اخیرا خیلی کوتاه اومده روی فیلم های مورد دار..از صفار هرندی بپرسی واست می گه!:D
روزنامه رو واسم PM کن بیاد بینم چی توش PEE کردی..:D
راستی منظور از MP که مگا پیکسل نیست که؟!:D
والله من که ادعا ندارم چیزی حالیمه...خیلی هم خنگولم!!شما که ادعات بالاست بگو چی حالیته تا حالیت کنم بالام جان!!:lol:
اوه اوه..جوگیر شدی سر موسیقی من؟!بالام جان!!تقصیر من نیست که رو مکت شهرام صولتی و شب پره و اندی می گوشی!!برو یک کم پاواروتی گوش کن!!که اینو واست گفته::D
IF I WERE BORN AGAIN,DEFENIETLY I WOULD HAVE NO CHOICE TO CHOOSE BUT MUSIC,IF SOMEBODY TELLS ME WHY YOU HAVE SUCH A VIGOROUS STYLE,I JUST LAUGH AT HIM

سیمور جان..شرمنده...:blush:آريالایی که منو متحمل میشی بخدا...ولی واسه اینکه این پست خرابکاری نکنه اینم بگم...

بین تمامی mp3 player های موجود علاوه بر کیفیت صدا و امکانات جانبی بحث جدید و خیلی مهم یکی قابلیت کارکرد باطری و دیگری ظرفیت اونه...طبیعیه که برای کسی که می خواد تمامی آلبوم موسیقی خودشو روی یک فولدر داشته باشه و اگر نگیم حرفه ای بلکه آماتوری موسیقی گوش می کنه(یعنی گوش ادراک موسیقی نداره..فرق می کنه با موزیک گوش کردن معمولی راننده های تاکسی واسه کشتن زمان و تفریق حواس)این عوامل خیلی حیاتی هستند..منتها اگر از هر وسیله تنها خواستار عملکرد عالی اون فقط در زمینه موسیقی بوده باشیم...باید انتخابی انجام بدیم که ارزش پرداخت اون پول رو داشته باشه...خرید یک باره و پرداخت یک هزینه نسبتا گزاف برای وسیله ای ماندگار خیلی بهتر از خرید وسایل ناقص..مبتدی و کوچکی هستش که تنها چند صباحی با شما ماندگار خواهند بود..در مقام مقایسه بین این ادوات از نظر فقط موسیقی-اگر منبع اولیه یا سورس تهیه موسیقی شما خوب بوده باشه-بهترین گزینه موجود IPOD هستش...برای کسانی که می خوان تلفن همراه با چنین قابلیتی داشته باشند بهترین گزینه w960 و ترجیحا w950 هستش...دیروز اولی بدستم رسید و باید بگم واقعا برای کسانی که بخوان موسیقی گوش بدن و درضمن تلفن همراه داشته باشن یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود..بخصوص با توجه به حافظه خوبش..اصلا پیشنهاد نمی کنم بدنبال iphone و یا n95 بوده باشید...تنها اشکال این گوشی کندی اجرای برنامه های مختلفه که اگر پردازنده بهتری می داشت این نقیصه هم رفع میشد..عمر باطری هم عالی..:happy:
اگرم بحث شیرین کریتیو و cowon را در نظر بگیریم...باید از نتایج اسیلوسکوپ های ویژه تست صدای پخش دستگاه های دیجیتالی استفاده کنین که بر اون اساس تفاوت خیلی ریز و جزئی افت کیفی صدای این دو وسیله رو درک کنین..
البته بازم می گم..در اینجا مد نظر..راحتی..زیبایی..عمر باطری و ظرفیت و ابعاد و وزن مد نظر بوده...
البته برام جالب بود..تو مجتمع پایتخت یه فروشنده ای هم آیپاد داشت و هم cowon..که روی اولی نوحه حاج مهدی کوزه کنانی ریخته بودش و روی دومی یه قطعه گیتار فلامینگو از خوان مارتین..حالا خودشم نمی دونست اون بابا اینو نواخته!!...خوب حالا اگه گفتین کدوم یکی بهتره؟!:lol: بگمانم از رفقای همین داش سیای خودمون بود..سیا ساکتی!

سیامک جان..چرا می زنی دادا؟!(بقول داش سجاد سابق:happy:)بابا من که گفتم چیزی حالیم نیست..:lol:
اوه راستی تو تبعید جات خالی..only music saved my life برم دنبال جواد یساری بلکه سیا راضی بشه!!:D

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده هم با فرمایش شما مبنی بر اینکه یک موبایل به هیچ وجه نمی تونه جای MP3PLAYER را بگیره , کاملاُ موافقم .....
:headphone
اما مشکل بنده سخت بودن انتخاب یکی از این 2 گزینه بود ...... (من نظر مساعدی نسب به ZVM دارم ولی گذشتن از زیبایی و خوش دستی و باتری IPOD هم کار راحتی نیست) . :confused:
من غیر ار گوش دادن روزانه موسیقی ,از امکان ضبط و رادیو هم استفاده می کنم ......
عَرضم این است که اگر کیفیت امکانات جانبی ZVM اعم از ضبط صدا و رادیو در حد موبایل باشد (و نه بهتر ) خوب در این صورت IPOD گزینۀ بهتری است ولی اگر(ZVM) کیفیت بهتری دارد مسلماُ بهترین گزینه است .

در ضمن از همۀ دوستانی که سوال های آماتورانه بنده را تحمل می کنند و در کمال متانت بنده را راهنمایی می کنند کمال تشکر را دارم . :guilty:

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ممكنه در مورد فرق MP3 و MP4 براي من كمي توضيح بديد !

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
با اجازۀ اساتید

فورمت MP3، یک سیستم متراکم و فشرده‌ای برای موسیقی می‌باشد که باعث کاهش تعداد بایتهای موجود در یک آهنگ، بدون صدمه به کیفیت صدای آن می‌شود در حالی که MP4 مخفف MEPG-4 استاندارد ISO/IEC است كه توسط MEPG( Group Moving Picture Expert) ارائه شده است.اين كميته توسعه MPEG-1 و MEPG-2 را نيز بر عهده داشته است. اين استانداردها تاثير چشمگيري بر صنعت چند رسانه اي هاو به خصوص در ارايه فيلم هاي ويديويي روي CD و تلويزيون هاي ديجيتالي داشتند .

یا به زبام ساده تر MP3 فرمتی است برای پخش و ذخیرۀ فایلهای صوتی و MP4 فرمتی است برای پخش و ذخیرۀ فایلهای صوتی و تصویری وهمین طور فایل های دیگه مثل زیر نویس.
واسۀ اطلاعات تخصصی تر می تونید یه سرچ تو وبکی پدیا یا ... بکنید .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
تفاوت دو فرمت رو که دوستمون گفت .. اما اگه تصادفا منظورت اینه که ارتباط این قضیه با mp3 player و mp4 player چیه ، جوابش اینه که 80% مدلهایی که خریداری میشه ، mp3 player هستش ... حتی خیلی از اونایی که تصویر پخش می کنن هم همینطورن ... mp4 player یه اسم عامیانه (و اغلب غلط) هستش که واسه مدلهایی استفاده میشه که تصویر پخش می کنن ... این اسم از این جهت غلطه که اغلب این مدلها ، واقعا mp4 پخش نمی کنن : یا فرمت های مخصوص پخش می کنن و یا مثلا divx و امثال اون ... مدلهایی که واقعا برای نمایش فیلم و تصویر استفاده میشن و ویزگی های خاص خودشون رو دارن (صفحه نمایش بزرگ - با کیفیت - پشتیبانی از کدک های معتبر و...) رو بهتره portable media player بنامیم ...
بنده هم با فرمایش شما مبنی بر اینکه یک موبایل به هیچ وجه نمی تونه جای MP3PLAYER را بگیره , کاملاُ موافقم .....
:headphone
اما مشکل بنده سخت بودن انتخاب یکی از این 2 گزینه بود ...... (من نظر مساعدی نسب به ZVM دارم ولی گذشتن از زیبایی و خوش دستی و باتری IPOD هم کار راحتی نیست) . :confused:
من غیر ار گوش دادن روزانه موسیقی ,از امکان ضبط و رادیو هم استفاده می کنم ......
عَرضم این است که اگر کیفیت امکانات جانبی ZVM اعم از ضبط صدا و رادیو در حد موبایل باشد (و نه بهتر ) خوب در این صورت IPOD گزینۀ بهتری است ولی اگر(ZVM) کیفیت بهتری دارد مسلماُ بهترین گزینه است .

در ضمن از همۀ دوستانی که سوال های آماتورانه بنده را تحمل می کنند و در کمال متانت بنده را راهنمایی می کنند کمال تشکر را دارم . :guilty:
آها ... الان نظرت رو خیلی بهتر بیان کردی ... با این حساب ، ipod گزینه بهتریه ... چون امکانات جانبی zvm اعم از رادیو و ضبط ، گزینه های خوبی هستن ، ولی انقدر هم تاثیرگذار نیستن .. به نظرم موبایل در این دو سه زمینه کارت رو راه میندازه ... بنابراین برو سراغ ipod ...

badform

Registered User
لایک‌ها
97
بودجه ات چقدره ، دوست من ؟ ...

نه ... اینا سایه هم رو با تیر میزنن ، چه برسه به اینکه بخوان به هم نون قرض بدن ...

فکر کنم به مقدار زیادی بستگی به مدل داره ... سیامک جان ، راهنمایی ات می کنه بیشتر ...

zvm محصول 2005 هستش ... ipod نسل 5 مال 2005 ، 5.5 مال 2006 و نسل 6 محصول 2007 هستش ... انقدر از لحاظ زمانی فاصله ندارن که بخوایم قدیمی یا جدیدتر بودن یکی رو پارامتر خیلی موثری در انتخابمون بدونیم ...(IMO)

والله بودجه ام هنوز مشخص نيست.100 تا 150 رو كه دارم.بيشترش را نمي دونم تا آخر ماه ببينيم چقدر از حقوق باقي مي مونه.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
آف تاپیک:
ببین عزیزم...بذار اول این مجوعه آلبوم فرانک سیناترا رو جابجا کنم...آها..
الان جواب شما رو بدم چون ملت یا بقول اون یارو تایر بسر..امت خیلی اینجاها خنگولن!!!دیروز رفته بودم بخش پاکت پی سی کلی ناامید شدم..یه مشت جوات بی سوات ریخته اونجا..انصاف فقط دانیال خیلی آقاست و یه بابایی بودش بنام athlon 64x2 که می بینم اونم فراری دادن..و دارن واسه هم تیکه افاضه می کنن!!!:lol:
حسش باشه باید برم اونجا رو مثل اینجا ویران کنم...بگذریم...
I LOVE BOTH OF YOU MEN,LET'S BE A GOOD PALS:lol:...

اولا فرنک سیناترا گوشت بشه بچسبه به تنت:D، با کل نظرات موافقم ولی d2 برای کلاس گذاشتن جلوی GF البته (Grand father) بدک نیست و در مورد خراب کردن cowon برای D2 ، والا چی بگم حوصله دیدن سایتهای سهام رو هم ندارم و نداشتم ...:happy:
ولی همچنان با iTunes میونه خوبی ندارم ، نمیدونم شاید به خاطر اینه که به این برنامه ها زیاد عادت ندارم، ولی خود iPod رو خیلی دوست دارم ، میمیرم براش ولی D2 هم انقدرا جینگولکی نیست بابا، من فقط خوشم میاد که کامله، حالا Z-Cyber هم باشه فقط کامل باشه، نه بابا شوخی کردم ولی خدایی کیفیتهای ضبطش رو امتحان کردم، واقعا عالیه.
راهنمایی جناب seymour واقعا خوب بود، آقا چاکریم...:cool:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
والله بودجه ام هنوز مشخص نيست.100 تا 150 رو كه دارم.بيشترش را نمي دونم تا آخر ماه ببينيم چقدر از حقوق باقي مي مونه.
ببین اکثر دستگاه هایی که سیستم مدیریت فایل براساس تگ دارن (یعنی براساس آلبوم - اسم خواننده - اسم آهنگ - ژانر کارها رو مرتب می کنن ) ، فولدرها رو به اون شکلی که توی ویندوز می بینی ، نمی شناسن ... فقط tag واسه شون مهمه (tag همون اطلاعات فایل mp3 هستش که وقتی properties می گیری ظاهرا میشه ... مساله اینه که خیلی وقتا خالیه) ...

البته راه حلی واسه این قضیه وجود داره و اونم اینه که هر فولدر رو یه پلی-لیست بکنی و خلاص ...

همه این روضه ها رو خوندم که بگم برو سراغ این تیپ مدلها ... یعنی مدلهای MTP ... مثلا اگه برسونی به 180-170 تومن ، می تونی ipod بگیری ... یا i7 از cowon (که هم می تونه توی حالت فولدری باشه و هم MTP)
راهنمایی جناب seymour واقعا خوب بود، :cool:
به قول خودت : D2 گوشت بشه به تنت ! ...
bullarsmile.gif

badform

Registered User
لایک‌ها
97
ممنون جناب سي مور ولي آي پاد به درد من نمي خوره .هم نرم افزار مي خواد و هم گرونه و هم ظريفه.من يه چيز خر كار مي خوام.id tag هم مشكلي نيست.زير 150 چي پيشنهاد مي كنيد.مدل هاي كريتيو خوبن؟ واقعا محكم بودن و اينكه باتري خفن و صداي بدون نويزي داشته باشه برام مهمه.ضمنا من 1 گيگ از سرم هم زياده چون هر روز به آلبوم مي ريزم توش و فقط همونو گوش مي دم.

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
من ترنس سند مدل 630 2 گيگ خريدم و واقعاً ازش راضي هستم . تا نظر استاد سيمور چي باشه؟

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا فرنک سیناترا گوشت بشه بچسبه به تنت:D، با کل نظرات موافقم ولی d2 برای کلاس گذاشتن جلوی GF البته (Grand father) بدک نیست و در مورد خراب کردن cowon برای D2 ، والا چی بگم حوصله دیدن سایتهای سهام رو هم ندارم و نداشتم ...:happy:
ولی همچنان با iTunes میونه خوبی ندارم ، نمیدونم شاید به خاطر اینه که به این برنامه ها زیاد عادت ندارم، ولی خود iPod رو خیلی دوست دارم ، میمیرم براش ولی D2 هم انقدرا جینگولکی نیست بابا، من فقط خوشم میاد که کامله، حالا Z-Cyber هم باشه فقط کامل باشه، نه بابا شوخی کردم ولی خدایی کیفیتهای ضبطش رو امتحان کردم، واقعا عالیه.
راهنمایی جناب seymour واقعا خوب بود، آقا چاکریم...:cool:

tha's cool man..let's have fun with
:lol:دمت گرم بابا..انصافا cowon (نمی تونم فارسی بتایپمش..یاد قزوین می افتم!!:lol: )کار درسته...منتها به قیافه نخراشیده و نتراشیده من خنگول نمی یاد از این چیزا داشته باشم..واسه سبیل کلفتها بهترین گزینه همون IPOD با ظرفیت 160 گیگ هستش!!:D
این سلیقه خراب من که داش سیا رو کشتونده(داش سیا..خرابتم واقعا!!) به درد cowon نمی خوره...می دونی چرا؟
خواننده های ما که توری مخصوص تف ننداختن جلو دهنشون نیست عینهو تونی بلر وقت خواندن چند کیلو تف نثار میکروفن می کنند..واسه همینم صداشون اکتاو میشه عین شجریان تو ضبط صدا و بدتر از همه تو dubbing دیگه چه برسه به mixing...صدای زیر خوب از این وسیله جینگول پخش نمیشه...فرانک سیناترا وقتی می خواد حس بگیره و بخونه یه چیزایی با نفسش زمزمه می کنه که من با گوشام مزمزه می کنم!!فقط همون چیزاس که آهنگاشو جاودانه می کنه..این کریس د برگ و کوچه بازاری خواندنش درست تقلید ناشیانه و ظریفی از همون باباس...(البته منکر بعضی شعراش و صداش(وای...جی اف کش!!)و گیتارش نیستم)...
من تا حال بجز سیستم حرفه ای خودم در منزل که ست کاملی هم هست و قبلنا گفته بودمش تا حال این صدای ریز رو جز از همین ipod تو جای دیگه نشنیدم...:Dحتی کریتیو که بلندگوش ماله یه شرکت مسخره چینیه!!!
انصافا از نقش اکولایزر خیلی خوش دست و نسبتا دقیقش نباید غافل شد..
راستی هرکی می خواد بدونه listening اش چقدر قویه..بره یه چند تا از خطبه های روزهای یکشنبه نماز آِیت الله تونی بلر رو بگیره گوش کنه(تو نت سورسش هست)جون میده واسه تقویت گوشاتون که از گوشت صرف بودن بیان بیرون...:lol:
ولی این آهنگ آخر اندی خیلی حال میده..چند وقت پیش چند تا جوان بزهکار شمال از شمال غربی تهرون گذاشته بودن واسه خودشون حال می کردن:(شعرشاش های خوبی هم داشت)...عاشق اون چشاتم....قربون اون لباتم..فدات شم..فدات شم...:lol::lol:
البته من ماشین باز نیستم..ولی BMW 730I که اونا سوارش می بودن را خیلی دوست دارم..:D

راستی ببینم کسی اینجاها آلن پارسونز گوش نمی ده؟!:D

سیمور جان..بابا یک کم از بحر اون پروژه های خودت بیا بیرون برو توخط جی اف..بسه دیگه بابا چه خبره!!خیر سرت مگه یه بار عینک نشکوندی؟!:happy:

اینم واسه اونایی که reading ضعیفی دارن و می خوان تقویت بشه:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_reproduction
http://en.wikipedia.org/wiki/High_fidelity

راستی سیمور جان...فداتم ها!!ولی این اواخر می بینم حرفات خیلی تکراری شده..عینهو سوزن گرام شدی که داره یه ضرب شیش و هشتی رو حوضی می خونه!!:Dفدات شم..وقت نداری بری مطالعه کنی یا کارو بار سکه اس یا حس و حال نداری؟!:D
قربون مرامت..بابا یا خودش میاد..یا نامه اش!!دیگه توراچه غم؟!:happy:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون جناب سي مور ولي آي پاد به درد من نمي خوره .هم نرم افزار مي خواد و هم گرونه و هم ظريفه.من يه چيز خر كار مي خوام.id tag هم مشكلي نيست.زير 150 چي پيشنهاد مي كنيد.مدل هاي كريتيو خوبن؟ واقعا محكم بودن و اينكه باتري خفن و صداي بدون نويزي داشته باشه برام مهمه.ضمنا من 1 گيگ از سرم هم زياده چون هر روز به آلبوم مي ريزم توش و فقط همونو گوش مي دم.
با اون حساب ، می تونی بری سراغ که هم نرم افزار نمی خواد و هم باتری خوبی داره ... از creative ... قیمتش هم خوبه : 2 گیگ 100 تومن ...

zen-neeon2.jpg

یه گزینه بهتر : u3 از cowon که از نظر کیفیت ، وضع بهتری نسبت به neeon2 داره ، اما باتری اش یه ذره کمتره... اما گرونتر 1 گیگ 130 تومن ...

cowon-iaudio-u3.jpg

من ترنس سند مدل 630 2 گيگ خريدم و واقعاً ازش راضي هستم . تا نظر استاد سيمور چي باشه؟
نظر دادن درباره دستگاهی که خریداری شده یه ذره سخته ... چون اگه من فرضا بگم " خوب نیست " ، هیچ نتیجه مثبتی نداره ..

ولی نگران نباش .. Transcend مارک خوبی قابل قبولی محسوب میشه ... مبارکه ...
clover%5B1%5D.gif

راستی سیمور جان...فداتم ها!!ولی این اواخر می بینم حرفات خیلی تکراری شده..عینهو سوزن گرام شدی که داره یه ضرب شیش و هشتی رو حوضی می خونه!!:Dفدات شم..وقت نداری بری مطالعه کنی یا کارو بار سکه اس یا حس و حال نداری؟!:D
قربون مرامت..بابا یا خودش میاد..یا نامه اش!!دیگه توراچه غم؟!:happy:
احتمالا فکر نمی کنی ارتباطی با این موضوع " کم اهمیت " داشته باشه که سوالات تکراری هستن !!!! ... و ضمنا جوابهای درست ، احتمالا برای مدت زمان قابل توجهی ، خاصیت " درست بودن " شون رو حفظ می کنن ...
coffee(1).gif

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول بگم که عاشق آواتار hooshmand29 هستیم بشدت....دمت گرم..خیلی جیزی عزیزم...:happy:
بیا اینجا یک کم سلیقه موسیقی بده به ملتی که نمی دونن ABBA یعنی چی؟!DURAN DURAN کیا بودن؟!
اوج عظمت موسیقی دهد هفتاد اروپا رو بیا تشریح کن عزیزم واسه جوجه فکلی های امروزی..:happy:
بذار فکر کنن تو نوستالژی گذشته ها موندیم..;)
پی نوشت:سیمور جان..جوابتو تو پی ام دادم..البته اولش اینجا نوشته بودم..ولی دیدم بره اونور بهتره..:happy:

xerxes1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، نمی خواستم وقت علمائی همچون جناب سیمور و بهروز خان بگیرم ولی چه کنم که این ام پی تری پلیر خواب خوراک درس ازم گرفته :wacko: .
خوب اول بزارید ذکر مصیبت بگم بعد برسیم سراغ اصل مطلب . من حدودا یک سال پیش cowon u3 گرفتم . روزگار گذشت و انتظارات من از یک ام پی تری پلیر بالا رفت تا یک ماه پیش که قصد خرید یک ام پی ... جدید کردم . و تحقیقاتم از یک ماه پیش آغاز شد . (یک ماه قبل):
بعد یه هفته خوشحال و شادان از این اینکه ام پی مناسب پیدا شد با 60 گیگ هارد و امکانات خوب .وووو ... . بله در ابتدا cowon X5 مورد پسند واقع شد. خدا خواست که اون روزا تهران نبودم و الا الان به خاک عزلت نشسته بودم. خوب بعد چند روز دوباره برای اطمینان تحقیقات دوباره شروع شد تا به خودم اومدم دیدم بابا X5 که اوضاش خیطه , creative zen m خیلی بهش شرف داره ولی چون قیافه درست حسابی نداشت دوباره مشکلم شروع شد. دست به تحقیقات وسیع تری زدم دیدم A2 خداست فقط یکم مشکل بودجه بود که بازم در برابر سحر A2 می شد یه طوری باهاش کنار اومد . باز دیدم نه بابا A2 هم مشکل داره گفتم پس A3 . تا الان قیمت A3 دستم نیموده که بینیم می تونم از پسش بر بیام یا نه. Q5 که دیدم اول خیلی حسرت خوردم ولی دیدم نه خیلی گندست بابا هرجایی نمیشه بردش. راستی اینم گفته باشم آی پادو خیلی دوست دارم ولی وقتی یه روز پسر خالم آی پاد به دست اومد خونمون گفتم این امریکناهام یه طوریشون میشه ها آخه نرم افزارش دیگه چه صیغه ای ؟؟؟؟:blink: خوب از اون روز دور ای پادو خط کشیدم. تا یه هفته پیش که D2 رو دیدم با اینکه حافظه کمی داره (8Gb) ولی میشه بmemory cardD یه طوری باهاش کنار اومد . تا امروز حوصله خوندن فرم رو نداشتم فکر می کردم چیز بدرد بخوری توشون نیست نمی دونم خدایی شد فرم اینجا رو خوندم تازه فهمیدم archos هم در کاره. هرچی در مورد قیمتش search کردم چیزی پیدا نکردم . متاسفانه البته تا یه جایی خوشبختانه من شهرستان دانشجوم واسه همین نتونستم قیمت archos در بیارم . خوب گفتم از اساتیدی همچون شما استفاده کنم. خوب سوال جمع جور من اینه :
(البته بودجه من برای خرید 300 حالا اگه یه کم بیشتر شد موردی نیست . لطفا اینم مد نظر قرار بدید.)
اینم بگم کیفیت صدا واسه من در مرحله ی اول قرار داره.
اول: کیفیت صدا creative و archos به cowon می رسه؟
دوم: گزینه بین creative zen m و ِD2 کدوم می تونه بهتر باشه؟(مسئله حافظشو بزاریم کنار)
سوم: فقط ای پاد برای خوندن اطلاعات حتی mp3 به نرم افزار نیاز داره؟
چهارم: در مورد archos. هم قیمتش و هم اینکه پیدا میشه یا نه و کیفیتش . مختصر توضیحی بدید.
خوب عزیزان وقتتونم گرفتم.
راستی اخیرا پارسونی لیست قیمتاشم برداشته؟؟ نکنه شایعه ی افزاش تعرفه وسایل الکتریکی درسته؟؟ اگه اینطوری باشه باید صبر کنم صنایع محترم داخل دست به تولید بزنن و منتظر ورود ام پی پلیرهای نسل جدید با مارک صاایران، مادایران, ..... باشیم . :wacko:

بالا