• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
گمرک چسبیده به وسایل الکترونیکی
فکر کنم همینجوری داره گرون میشه
همه چیز داره گرون میشه
در ضمن فکر نکنم صا ایران یا ماد ایران بتونن پلیر بسازن
اونم نسل جدید

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان ، نمی خواستم وقت علمائی همچون جناب سیمور و بهروز خان بگیرم ولی چه کنم که این ام پی تری پلیر خواب خوراک درس ازم گرفته :wacko: .
خوب اول بزارید ذکر مصیبت بگم بعد برسیم سراغ اصل مطلب . من حدودا یک سال پیش cowon u3 گرفتم . روزگار گذشت و انتظارات من از یک ام پی تری پلیر بالا رفت تا یک ماه پیش که قصد خرید یک ام پی ... جدید کردم . و تحقیقاتم از یک ماه پیش آغاز شد . (یک ماه قبل):
بعد یه هفته خوشحال و شادان از این اینکه ام پی مناسب پیدا شد با 60 گیگ هارد و امکانات خوب .وووو ... . بله در ابتدا cowon X5 مورد پسند واقع شد. خدا خواست که اون روزا تهران نبودم و الا الان به خاک عزلت نشسته بودم. خوب بعد چند روز دوباره برای اطمینان تحقیقات دوباره شروع شد تا به خودم اومدم دیدم بابا X5 که اوضاش خیطه , creative zen m خیلی بهش شرف داره ولی چون قیافه درست حسابی نداشت دوباره مشکلم شروع شد. دست به تحقیقات وسیع تری زدم دیدم A2 خداست فقط یکم مشکل بودجه بود که بازم در برابر سحر A2 می شد یه طوری باهاش کنار .......
1. صبر کردن شما هیچ مشکلی رو حل نمی کنه ، هرچند وقت یه بار یه مدل جدید میاد ، و شما همون مدت زمانی رو که می تونستی با دستگاهت تفریح کنی ، داری از دست میدی بخطر انتظار برای یه مدل دیگه که "شاید " بهتر از اون باشه ...

2. archos توی بازار ایران شدیدا کمیابه .. من این چند ساله فقط یکی دوبار دیدم ...

3. جسارتا ، برداشت دوست عزیز شما از بحث نرم افزار و ipod کاملا اشتباهه ... نه تنها خیلی از مدلهای سطح بالا ، نیاز به نرم افزار دارن ، بلکه این نرم افزار و مدیریتی که در نتیجه MTP بودن در اختیار شما قرار می گیره ، خیلی هم خوبه .. البته بحث سلیقه اس و ممکنه شما بگی که " نه - من نرم افزار نمی خوام " ... اینطوری بعضی گزینه های خوب رو از دست میدی ... (مثلا همین zvm) .. پس اینو به من بگو که آیا کلا نرم افزار نمی خوای ، یا چیز دیگه ....

در مورد سوالاتتون :

1. کیفیت صدای این سه تا ، مدل به مدل ممکنه قدری فرق کنه ، اما بصورت میانگین ، هر سه تاشون عالی هستند و اکثر مصرف کننده ها با همه شون راضی خواهند بود ... نگران نباش ...

-----

2. اینا در دو کلاس مختلف هستن و مقایسه شون شاید خیلی جالب نباشه ... D2 ، جدیدتره و مسلما برتری های قابل توجهی داره : از نظر باتری - کیفیت تصویر - ضبط - امکانات جانبی بیشتر (line in - کارت حافظه - Ums هم میشه)

در مقابل ، برتری اصلی zvm ، حمایت از کدک های بیشتر هستش و حافظه ...

فاکتورهای تعیین کننده ی دیگه :

+ خروجی Tv مربوط به D2 ، کیفیت خیلی پایین تری نسبت به zvm داره

+ تاچ اسکرین بودن D2 یه بحث سلیقه اییه و مثلا من خوشم نمیاد ...

-----------

3 و 4. اینا رو هم که اون اول گفتم

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ببخشيد كه من دوبارهه مزاحم شدم ، راستش را بخواهيد من از مارك ها و قيمت ها چيز زيادي نمي دونم فقط همين حرف هايي كه از ديگران شنيدم ، راستش را بخواهيد من مي خواستم كه يه mp3 player بخرم ولي نمي دونم كدام مدل ها بهتر است و قيمت آن ها چند است ؟ممكن است من را راهنمايي بفرماييد؟!
كار عمده من با اون ضبط صدا و گوش كردن آن است كه كيفيت داشته باشه ، در ضمن يه چيز الكي هم نباشه كه سريع خراب بشه

در ضمن يه سئوال ديگه از اساتيد اين جا داشتم :
كار من غير از ضبط و گوش كردن ، جابه جا كردن فايل ها هم هست ، مي خواستم ببينم كه من با همين mp3 اين كارم هم را مي افته يا بهتره براي اون كار از flash ها استفاده كنم ؟ راستش را بخواهيد خوب فلش ها با پورت usb به كامپيوتر وصل مي شوند ولي ديدم mp3 ها بايد كابل داشته باشند خوب اين يه خورده سخته (چون اگه يه بار يادت بره كه كابل هم با خودت ببري ...) در ضمن مشكل ديگه وجود ويروس ها هستند كول ديسك ها را مي شه فرمت كرد ولي mp3 ها را نمي شه ؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
ببخشيد كه من دوبارهه مزاحم شدم ، راستش را بخواهيد من از مارك ها و قيمت ها چيز زيادي نمي دونم فقط همين حرف هايي كه از ديگران شنيدم ، راستش را بخواهيد من مي خواستم كه يه mp3 player بخرم ولي نمي دونم كدام مدل ها بهتر است و قيمت آن ها چند است ؟ممكن است من را راهنمايي بفرماييد؟!
كار عمده من با اون ضبط صدا و گوش كردن آن است كه كيفيت داشته باشه ، در ضمن يه چيز الكي هم نباشه كه سريع خراب بشه

در ضمن يه سئوال ديگه از اساتيد اين جا داشتم :
كار من غير از ضبط و گوش كردن ، جابه جا كردن فايل ها هم هست ، مي خواستم ببينم كه من با همين mp3 اين كارم هم را مي افته يا بهتره براي اون كار از flash ها استفاده كنم ؟ راستش را بخواهيد خوب فلش ها با پورت usb به كامپيوتر وصل مي شوند ولي ديدم mp3 ها بايد كابل داشته باشند خوب اين يه خورده سخته (چون اگه يه بار يادت بره كه كابل هم با خودت ببري ...) در ضمن مشكل ديگه وجود ويروس ها هستند كول ديسك ها را مي شه فرمت كرد ولي mp3 ها را نمي شه ؟!
بودجه ات چقدره ، دوست من ؟ ...

بله ، می تونی دستگاهی بخری که هم خوب ضبط کنه ، هم خوب پخش کنه و هم فایل ها رو مثل یه دستگاه فلش جابجا کنه ...

بنابراین شما می خوای که کابل نداشته باشه ، درسته ؟ ... (مدلهای mp3 player بدون کابل هم داریم) ...

بله - mp3 player ها رو هم میشه فرمت کرد .. مشکلی نیست ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
tha's cool man..let's have fun with
:lol:دمت گرم بابا..انصافا cowon (نمی تونم فارسی بتایپمش..یاد قزوین می افتم!!:lol: )کار درسته...منتها به قیافه نخراشیده و نتراشیده من خنگول نمی یاد از این چیزا داشته باشم..واسه سبیل کلفتها بهترین گزینه همون IPOD با ظرفیت 160 گیگ هستش!!:D
این سلیقه خراب من که داش سیا رو کشتونده(داش سیا..خرابتم واقعا!!) به درد cowon نمی خوره...می دونی چرا؟
خواننده های ما که توری مخصوص تف ننداختن جلو دهنشون نیست عینهو تونی بلر وقت خواندن چند کیلو تف نثار میکروفن می کنند..

بابا سیبیل کلفت، فکر کنم پنجاه شصت بیل باشه جای سیبیل :lol:
کلا نظر هر کس قابل احترامه ، حالا شما عاشق iPod 60GB ما هم عاشق D2 دیگه :)
راستی کل پست رو خوندم، از توضیح کیفیتیت هم استفاده کردیم ولی BMW 730i رو پایم، خریدی چشت به ما افتاد یه بوق برامون بزن داش :Dَ

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا سیبیل کلفت، فکر کنم پنجاه شصت بیل باشه جای سیبیل :lol:
کلا نظر هر کس قابل احترامه ، حالا شما عاشق iPod 60GB ما هم عاشق D2 دیگه :)
راستی کل پست رو خوندم، از توضیح کیفیتیت هم استفاده کردیم ولی BMW 730i رو پایم، خریدی چشت به ما افتاد یه بوق برامون بزن داش :Dَ

فدات!!;)
والله این سیمور خان مارو محل...نمی ذاره که..واسه همین موندیم که عشقمونو بجاش به کی حواله کنیم که خدا رو خوش بیاد..بنده چیکارس!!:D(سیمور:جواب ابلهان خاموشی است!!):lol:

نظر مظر رو بریز دور...:Dسیمور که داره مث سوزن گرام آهنگ مرا ببوس رو تکراری می خونه!!همون فونوگرام های قدیمی دیگه!!:lol:

ببین...تو این ممل کت در پیتی!!(مث پیتی خودمون!)چون قدرت انتخاب نداری هر آشغالی رو باید ببوسی بذاری چار چشمی رو پیشونیت و باهاش بسازی..:lol:

در جواب او بابا که گفت ARCHOS صداش چجوریاس....
والله من الان هرچی بگم سیمور جان مخاف میشه باهاش!!:D
ولی خوب IPOD یه چیز دیگس..:happy:

سیمور جان..غلط کردم!!باشه چشم..چرا پی ام میدی فضولی نکنم؟!:lol:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
در مورد شارژ شدن D2 وقتی که با USB به سیستم وصل میکنید تو دفترچه راهنمای دستگاه Page 9 به یک نکته جالب اشاره کرده، نوشته (USB charging does not work if the until is connected to a USBHub.it must be connected directly to a USB port on a computer )
اگر از طریق یک هاب، فکر کنم اتصالهای کمکی کیبوردها یا یک به چندهای USB هستش که از طریق اونا به سیستم وصل کنی شارژ نمیشه، البته من چنین چیزایی رو ندارم امتحان کنم ولی یکی بزنه خبرشو به ما هم بده ... مرسی :)

-×-×-×-×-

اینم چند تا Background زیبا برای D2 ،حتما دانلود کنید :) (دانلود برای عموم mo3 پلیرها آزاد است:D)

http://rapidshare.com/files/83290518/Background.rar.html

اینجا هم چند تا بازی فلش خوب هست، با Script های D2 راحت کار میکنه ...:)

http://myhome.naver.com/ok189/COWOND2.ZONE/Flash.html

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
فدات!!;)
والله این سیمور خان مارو محل...نمی ذاره که..واسه همین موندیم که عشقمونو بجاش به کی حواله کنیم که خدا رو خوش بیاد..بنده چیکارس!!:D(سیمور:جواب ابلهان خاموشی است!!):lol:

نظر مظر رو بریز دور...:Dسیمور که داره مث سوزن گرام آهنگ مرا ببوس رو تکراری می خونه!!همون فونوگرام های قدیمی دیگه!!:lol:

ببین...تو این ممل کت در پیتی!!(مث پیتی خودمون!)چون قدرت انتخاب نداری هر آشغالی رو باید ببوسی بذاری چار چشمی رو پیشونیت و باهاش بسازی..:lol:

در جواب او بابا که گفت ARCHOS صداش چجوریاس....

سیمور جان..غلط کردم!!باشه چشم..چرا پی ام میدی فضولی نکنم؟!:lol:

بابا seymour جان خیلی مشتی تر از این حرفا هستش، راستی ما باید به اسمه بهروز بشناسیمت یا کیوان، دو اسمه ای یا اسم و فامیله :)

این حرفا کدومه من نظرتو دور نمیریزم و از تجربیاتو گفته هات برای انتخابهای بعدیم استفاده میکنم، که حتما iPod با iTunes شیرینش، حال کردی دیگه تعریف کردم ازش ...:D

ولی تجربه ثابت کرده که تو این پیتی که شما گفتی همه چی پیدا میشه فقط بستگی به انتخاب خودت داره، و دیگه همین بقیش خطاب به جناب seymour و سوال اون دوست عزیز ...;)

oldarash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یجورایی انتخاب خیلی سخته :confused: گذشتن از زیبایی و کلاس IPOD ، و از طرف دیگه از امکانات ZVM (داشتن اکثر امکانات مورد نیاز در یک دستگاه ) .
آیا 60 ZVM امکان ضبط رادیو داره(مثل اینکه نمونۀ 30 گیگش داره)
از نظر ریموبل استورج آیا دو دستگاه تفاوتی دارند ؟
هنگام استفاده Tv out دستگاه حداکثر قابلیت نمایش چه رزولشنی را دارد ؟ :eek:
در صورت خرید IPOD با چه مشکلی ممکن است برخورد کنم ؟؟؟؟؟ :)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یجورایی انتخاب خیلی سخته :confused: گذشتن از زیبایی و کلاس IPOD ، و از طرف دیگه از امکانات ZVM (داشتن اکثر امکانات مورد نیاز در یک دستگاه ) .
آیا 60 ZVM امکان ضبط رادیو داره(مثل اینکه نمونۀ 30 گیگش داره)
از نظر ریموبل استورج آیا دو دستگاه تفاوتی دارند ؟
هنگام استفاده Tv out دستگاه حداکثر قابلیت نمایش چه رزولشنی را دارد ؟ :eek:
در صورت خرید IPOD با چه مشکلی ممکن است برخورد کنم ؟؟؟؟؟ :)
خب شما باید در نظر بگیری که نیازهات چی هستن و اولویت بندی شون کنی ... من خودم بین ipod و zvm مونده بودم ، بعد به ذهنم رسید که چون پشتیبانی از کدک ها و ضمنا TV-out واسه ام مهمه (اون موقع کیفیت tv out ی که ipod داشت ، پایین تر از zvm بود) پس zvm بهتره ..

نه ، متاسفانه حتی توی firmware های جدید هم برنگشته این قابلیت... ضمنا 60 گیگی ، usb host هم میشه ... یعنی می تونه مثل عکس های دوربین دیجیتالت رو بریزی روش ...

تفاوت خاصی با هم ندارن ... توی zvm نهایتا می تونی 16 گیگ رو واسه این کار کنار بذاری (مدل 30 گیگ اینطوریه - احتمالا در مدل 60 گیگ دوبرابر میشه)... اما ipod محدودیت خاصی نداره ظاهرا ...

640 در 480

مشکل خاصی که نداری ... خب مثلا باید اکثر فرمت های ویدئویی رو تبدیل کنی ... ضمن اینکه امکاناتی مثل ضبط و رادیو هم نداری و ضمنا وابسته به itunes هستی ... در حالیکه مثلا zvm می تونه با مدیا پلیر ورژن 10 به بالا هم کار کنه ...
فدات!!;)

نه برادر ، این حرفا چیه ... پست های بخش های دیگه من رو چک کن ، همه اش جک و لبخنده .. از mozaso جان هم بپرسی بهت میگه که توی این تاپیک ، قدری جدی تر هستم ، همین
coffee(1).gif
... پست های من توی بخش های دیگه رو چک کن ، همه اش جک و لبخنده
yes.gif

من کی مخالفت کردم ؟
scratch_one-s_head.gif
...

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بودجه ات چقدره ، دوست من ؟ ...

بله ، می تونی دستگاهی بخری که هم خوب ضبط کنه ، هم خوب پخش کنه و هم فایل ها رو مثل یه دستگاه فلش جابجا کنه ...

بنابراین شما می خوای که کابل نداشته باشه ، درسته ؟ ... (مدلهای mp3 player بدون کابل هم داریم) ...

بله - mp3 player ها رو هم میشه فرمت کرد .. مشکلی نیست ...

با تشكر از شما
بودجه را بين 80 تا 100 در نظر بگيريد

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا seymour جان خیلی مشتی تر از این حرفا هستش، راستی ما باید به اسمه بهروز بشناسیمت یا کیوان، دو اسمه ای یا اسم و فامیله :)

این حرفا کدومه من نظرتو دور نمیریزم و از تجربیاتو گفته هات برای انتخابهای بعدیم استفاده میکنم، که حتما iPod با iTunes شیرینش، حال کردی دیگه تعریف کردم ازش ...:D

ولی تجربه ثابت کرده که تو این پیتی که شما گفتی همه چی پیدا میشه فقط بستگی به انتخاب خودت داره، و دیگه همین بقیش خطاب به جناب seymour و سوال اون دوست عزیز ...;)

والله من عین الله باقر زاده هستم!!:lol:

منظورم از نظر این بود که من یه جورایی نمی تونم مثل سیمور فتوا بدم!!هنوز العظمی نشدم..:lol:
بعدشم بنظرم رسید که وقتی فتوا می دی یه جورایی مور مورت میشه!!:D

راستی سیمور جان فدات..:lol:
فدایی مدایی نمی خوای؟!:D

اون بابا که واسش تو پست قبلی جواب ودر کردی..

ببین عزیزم اول برو اینجا:
http://www.iranipod.com/shop.php

خوب..بعدش steve سلام رسوند گفتش مگه من مردم بری دنبال یه چی دیگه!!:D

من که دارم با باطریش و ظرفیتش شدیدا می حالم..همینا خیلی خوبه...:)
فعلا که مشکلی نداشتم...خوبیش اینه که یه عمر واست کار می کنه..
ببین یه اصل کلی هم بگم و تا سیمور نیومده با چماق دنبالم دررم!!:lol:

اونم اینکه:
هر وسیله رو باید تخصصی بهش نگاه کرد و خرید..وسیله ای که هم جاروبرقی و هم گوشکوب و هم زودپزه همه این کارا رو می کنه..منتها نه بنده رو خوش میاد و نه مصرف کننده اش رو..

خوب حالا حالیت شد؟!از من می پرسی..نه!!حالیم نیس..چون بچه این محل نیستم!!:lol:
فدات..:happy:

badform

Registered User
لایک‌ها
97
بچه ها كي رو آي پادش لينوكس ريخته؟ و مي شه سايت هاي نمايندگي cowon و creative را بزاريد.مي خواهم قيمت و مشخصات داشته باشه.پيشاپيش ممنون.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با تشكر از شما
بودجه را بين 80 تا 100 در نظر بگيريد
بسیار خب ... ولی جواب اون سوال رو ندادی که بدون کابل بودن ، چقدر واسه ات مهمه ... چون بهرحال مدهایی که بدون کابل هستن (اصطلاحا usb built in هستن) زیاد نیستن ...

yp-u3 از سامسونگ هستش (2 گیگ حدود 100 تومن)

samsung-yp-u3.jpg

s10 از iriver که انتخاب خیلی خوبیه ... (1 گیگ 100 تومن)

iriver_s10.jpg

v100 از creative هم هست که شاید کیفیت ضبطش پایین تر از دوتای دیگه باشه ، اما در عوض 2 گیگش حدود 70 تومنه .... و این یه مزیته

CREATIVE-MUVO-V100-1GB-WHITE.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

xerxes1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1. صبر کردن شما هیچ مشکلی رو حل نمی کنه ، هرچند وقت یه بار یه مدل جدید میاد ، و شما همون مدت زمانی رو که می تونستی با دستگاهت تفریح کنی ، داری از دست میدی بخطر انتظار برای یه مدل دیگه که "شاید " بهتر از اون باشه ...

2. archos توی بازار ایران شدیدا کمیابه .. من این چند ساله فقط یکی دوبار دیدم ...

3. جسارتا ، برداشت دوست عزیز شما از بحث نرم افزار و ipod کاملا اشتباهه ... نه تنها خیلی از مدلهای سطح بالا ، نیاز به نرم افزار دارن ، بلکه این نرم افزار و مدیریتی که در نتیجه MTP بودن در اختیار شما قرار می گیره ، خیلی هم خوبه .. البته بحث سلیقه اس و ممکنه شما بگی که " نه - من نرم افزار نمی خوام " ... اینطوری بعضی گزینه های خوب رو از دست میدی ... (مثلا همین zvm) .. پس اینو به من بگو که آیا کلا نرم افزار نمی خوای ، یا چیز دیگه ....

در مورد سوالاتتون :

1. کیفیت صدای این سه تا ، مدل به مدل ممکنه قدری فرق کنه ، اما بصورت میانگین ، هر سه تاشون عالی هستند و اکثر مصرف کننده ها با همه شون راضی خواهند بود ... نگران نباش ...

-----

2. اینا در دو کلاس مختلف هستن و مقایسه شون شاید خیلی جالب نباشه ... D2 ، جدیدتره و مسلما برتری های قابل توجهی داره : از نظر باتری - کیفیت تصویر - ضبط - امکانات جانبی بیشتر (line in - کارت حافظه - Ums هم میشه)

در مقابل ، برتری اصلی zvm ، حمایت از کدک های بیشتر هستش و حافظه ...

فاکتورهای تعیین کننده ی دیگه :

+ خروجی Tv مربوط به D2 ، کیفیت خیلی پایین تری نسبت به zvm داره

+ تاچ اسکرین بودن D2 یه بحث سلیقه اییه و مثلا من خوشم نمیاد ...

-----------

3 و 4. اینا رو هم که اون اول گفتم

ممنون از راهنمايي های خوبتون. راستش اینکه صبر می کنم دست خودم نیست ، اگه تهران بودم هزارباره گرفته بودم.فعلا تو اوج امتحانمم. اعتیاد من به ام پی اونقدارا هست که نتونم جلو خودمو بگیرم.

اما در مورد حرف بهروز خان که گفته بودن ای پاد یه چیز دیگست راستش تو یه مقاله که مقایسه بین X5 cowon وzvmو ipod(30-60) بود به بحث SNR های هرکدوم اشاره کرده بود در مورد اینکه حرفش درست یا نه تحقیق نکردم ولی اینطور که این نوشته بود zvm با 96db اول x5 با 93-94db دوم و در مورد ای پاد نوشته بود که شرکت اپل در مورد SNR ام پی های خودش هیچ اشاره نکرده و احتمال میره این مقدار در حدود 86db باشه که حدود 10 دسی بل از zvm پایین تره یعنی یه چیزی حدود 10 برابر سیگنالای zvm به نویزش نسبت به ای پاد بیشتره. دقیقا نمی دونم ولی اگه این حرف درست باشه با یه حساب سرانگشتی باید تاثیر محسوسی تو کیفیت صدا داشته باشه.

جناب سیمور فرمودن بحث نرم افزار می تونه چیز خوبی باشه راستش یکم که فکر کردم گفتم شاید حق با ایشون باشه البته چیزی که باعث شد الان به ای پاد فکر کنم یکی تعریف بهروز خان یکی هم حافظش چون فکر می کردم حافظش همون 30و60 مونده الان فهمیدم مثل اینکه نمونه های 80-160 مورد بحث ماست(اینم تقصیر من نبود این پسرخاله ی ما یه ماه پیش ای پاد 30 خرده بود 270 به حساب خودشم دوستش از دوبی براش آورده:wacko: واسه همین فکر میکردم گه هنوزم 30 گیگش 270 باشه ).

حالا با توجه به اینکه وقت تحقیق در مورد ای پاد 80-160 ندارم سوالم اینه که نمونه های جدید فقط حافظش افزایش پیدا کرده یا امکاناتشم افزایش داده؟

ببخشید که یه سوال تکراری میپرسم چون وقت گشتن دونبالشو ندارم اگه میشه درستیشو چک کنید. تا اونجا که یادمه ای پاد قابلیت اتصال به Tv نداره؟؟. کیفیت صفحه نمایششم نسبت به رقبا پایین تره؟
، فقط برای یک کامپیوتر قابل استفادست(حالا اگه به هر دلیلی من کامپیوترمو از دست دادم اونقت باید چی کار کنم؟؟؟؟؟)

اگه تمام حرفام درست باشه ترجیح میدم zvm بگیرم. راستی یه حثی در مورد earphone داشتم که ایشالا وقتی قصد خرید داشتم از راهنماییاتون استفاده می کنم.

gm.sara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از شما جناب seymour
اين مدل هايي را كه معرفي كرديد بدون كابل اند ؟
در مورد سوالتون نمي دونم نظر شما چيه ؟ به نظر شما كدام بهتره ؟
در ضمن اين مدل s10 از iriver تصويري هم هست ؟
ممكنه مدل هايي هم كه با كابل اند را معرفي كنيد و نظر خودتون را هم بديد . ممنون مي شم .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون از راهنمايي های خوبتون. راستش اینکه صبر می کنم دست خودم نیست ، اگه تهران بودم هزارباره گرفته بودم.فعلا تو اوج امتحانمم. اعتیاد من به ام پی اونقدارا هست که نتونم جلو خودمو بگیرم.

اما در مورد حرف بهروز خان که گفته بودن ای پاد یه چیز دیگست راستش تو یه مقاله که مقایسه بین X5 cowon وzvmو ipod(30-60) بود به بحث SNR های هرکدوم اشاره کرده بود در مورد اینکه حرفش درست یا نه تحقیق نکردم ولی اینطور که این نوشته بود zvm با 96db اول x5 با 93-94db دوم و در مورد ای پاد نوشته بود که شرکت اپل در مورد SNR ام پی های خودش هیچ اشاره نکرده و احتمال میره این مقدار در حدود 86db باشه که حدود 10 دسی بل از zvm پایین تره یعنی یه چیزی حدود 10 برابر سیگنالای zvm به نویزش نسبت به ای پاد بیشتره. دقیقا نمی دونم ولی اگه این حرف درست باشه با یه حساب سرانگشتی باید تاثیر محسوسی تو کیفیت صدا داشته باشه.

جناب سیمور فرمودن بحث نرم افزار می تونه چیز خوبی باشه راستش یکم که فکر کردم گفتم شاید حق با ایشون باشه البته چیزی که باعث شد الان به ای پاد فکر کنم یکی تعریف بهروز خان یکی هم حافظش چون فکر می کردم حافظش همون 30و60 مونده الان فهمیدم مثل اینکه نمونه های 80-160 مورد بحث ماست(اینم تقصیر من نبود این پسرخاله ی ما یه ماه پیش ای پاد 30 خرده بود 270 به حساب خودشم دوستش از دوبی براش آورده:wacko: واسه همین فکر میکردم گه هنوزم 30 گیگش 270 باشه ).

حالا با توجه به اینکه وقت تحقیق در مورد ای پاد 80-160 ندارم سوالم اینه که نمونه های جدید فقط حافظش افزایش پیدا کرده یا امکاناتشم افزایش داده؟

ببخشید که یه سوال تکراری میپرسم چون وقت گشتن دونبالشو ندارم اگه میشه درستیشو چک کنید. تا اونجا که یادمه ای پاد قابلیت اتصال به Tv نداره؟؟. کیفیت صفحه نمایششم نسبت به رقبا پایین تره؟
، فقط برای یک کامپیوتر قابل استفادست(حالا اگه به هر دلیلی من کامپیوترمو از دست دادم اونقت باید چی کار کنم؟؟؟؟؟)

اگه تمام حرفام درست باشه ترجیح میدم zvm بگیرم. راستی یه حثی در مورد earphone داشتم که ایشالا وقتی قصد خرید داشتم از راهنماییاتون استفاده می کنم.
والا همیشه zvm رو جزو بهترین ها از نظر کیفیت صدا دونستن و در مقابل ipod رو بخاطر اینکه حاضر نیست این اطلاعات رو بده مورد انتقاد قرار دادن ... ولی خیالت راحت باشه ، اختلافشون کمتر از اونه که بشه یکی رو خوب و یکی رو بد دونست ...باید گوش خیلی تیز باشه که بتونه اختلاف snr در حد 6-7 واحد رو متوجه بشه

در نسل جدید، با باتری بهتر ، بدنه بهتر ، اینترفیس جدید طرفیم

ipod video می تونه به TV وصل بشه .. کیفیت صفحه نمایشش هم در حد رقباس ... ولی از نظر color depth ضعیف تره

نه دوست من ، کی گفته فقط روی یک کامپیوتر قابل استفاده اس ؟! ... صرفا شما باید نرم افزار itunes رو روی کامپیوتری که می خواد Ipod رو بهش وصل کنید ، نصب کنید

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون از شما جناب seymour
اين مدل هايي را كه معرفي كرديد بدون كابل اند ؟
در مورد سوالتون نمي دونم نظر شما چيه ؟ به نظر شما كدام بهتره ؟
در ضمن اين مدل s10 از iriver تصويري هم هست ؟
ممكنه مدل هايي هم كه با كابل اند را معرفي كنيد و نظر خودتون را هم بديد . ممنون مي شم .
بله ، همه شون بدون کابلن (s10 تقریبا ، چون یه قطعه کوچولو داره که باید وصل بشه ... ولی خب ، واقعا بدون کابله دیگه)

نظر من اینه که اولا سلیقه اس ؛ مثل خودم با کابل رو ترجیح میدم ، چون حوصله ندارم برم پشت دستگاه ! ... دوست دارم دستگاهم کنار دستم باشه و احترامش حفظ بشه !
دوما ، مدلهای بدون کابل ، محدود هستن و نمیشه روشون مانور داد

s10 تصویریه و مثلا عکس می تونه پخش کنه ،ولی صفحه اش کوچیکتر از اونه که بشه روی این قابلیت ، بطور جدی حساب کرد

از مدلهای با کابل ، سری T از iriver خیلی خوبه ...

t50_t60_unbox.jpg

شما تهران هستی ؟

بالا