• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
:
1-حافظه زیاد
2-بلند گوی داخلی
3-مدت زمان پخش به صورت ممتد هر چه بیشتر بهتر

حالا انتخاب ام :
1-
light wave dmp 119

2-
melody mp-mp032/3
فرمتهای قابل پخش:wma,mp3,jpeg,mpeg4
اگه واقعا واسه ات بلندگوی داخلی مهمه ؛ انتخابات خیلی محدود میشن .. چون مدل های کمی این امکان رو دارن ...
shoofly.gif

در مورد دو مدلی که انتخاب کردی ... هیچکدوم مدل اصلی محسوب نمیشن
164.gif
... بنابراین احتمالا عمر باتری شون خیلی زیاد نباشه و فرمت های ویدئوی که حمایت می کنن ، چیز بدردبخوری بینشون نیست ... یادت باشه که کیفیت این بلندگوهاشون هم به ندرت چیز خوبی از آب در میاد ... خود creative یه مدل داره حدود 350 تومن (!! ) که بلندگوی داخلی هم داره ... ولی همه کیفیتش رو کوبیده بودن و گفته بودن خوب نیست
blink2.gif
... چه برسه به مارک های متفرقه ...

بازم میگم که اگه بلندگو برات خیلی مهم و ضروریه ، باید بری سراغ همین مدل ها ... چون توی مدل های اصلی به چیزی مثل بلندگوی داخلی زیاد توجه نشده ...
eyebrow.gif

این مدل اسمش هست Lenovo Easy Cube M500 ( راستی Lenovo یه قرار داد در زمینه laptop با IBM بسته ) 4 تا باتری قلمی می خوره ( به نظر میاد عمر باتری اش قابل قبول باشه ) .. speaker داره ... و البته کارت حافظه هم می خوره ... اما قشنگ نیست و کمی گنده .. اما حداقل مارک معروفتریه ... نظرت چیه ؟

levono_m500.jpg

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
Cp-You جان ... یه مدل داره creative به اسم Slim ؛ فوق العاده شیک و ظریفه ... رنگهاش هم متنوعه ... تمام مشخصات مورد نظرت رو هم داره و تایید میشه ...
character0144.gif

ایراد خاصی نداره ، غیر از اینکه ضبط صداش فقط بصورت wav هستش و Line in هم نداره ...

متاسفانه توی این range قیمت ، خیلی نمی تونی بری سراغ زیبایی ... یعنی مدل های قشنگ داریم ( مثل همین slim ) ولی کلا انتخابهات زیاد نیست ...
164.gif

یکدنیا ممنون ... راستش اسلیم رو دیدم ... ظاهر کلاسیک و خوبی هم داره ... تایید شما هم کافی تا برم بخرمش
اما
اوون apacer ي كه دیدم واقعا ظریف .. خوشگل و کوچولو بود ... مثل اینکه باید بگردم عکسش رو پیدا کنم بذارم اینجا

کلا apacer چجوریه ؟ خوب باشه کافیه ... فقط افتضاح نباشه ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اوون apacer ي كه دیدم واقعا ظریف .. خوشگل و کوچولو بود ... مثل اینکه باید بگردم عکسش رو پیدا کنم بذارم اینجا ....کلا apacer چجوریه ؟ خوب باشه کافیه ... فقط افتضاح نباشه ...
apacer مارک اصلی محسوب نمیشه و به هچ وجه توصیه نمیشه
lecturef.gif
... ضمن اینکه از الان مطمئن باش که چهار تا از شرط هات رو نداره :
169.gif

هدفون مناسب نداره -
otkyki.gif

احتمال 95% شارژی نیست -
کیفیت صداش پایین تر از creative ه ( snr اشون در بهترین حالت حدود 85 باید باشه ، یعنی 10-12 تا پایین تر از slim )
- عمر باتری اش کمه ( یه باتری قلمی رو ظرف 7-8 ساعت تموم می کنن معمولا !!
179.gif
- در بهترین حالت 12 ساعت که بازم کمتر از slim ه )

مخصوصا این مساله باتری خیلی مهمه .. اصلا یکی از نشانه های مارک های متفرقه همین power management ضعیفه
shame.gif
... یعنی یه باتری قلمی رو ظرف 10 ساعت تموم می کنن در حالیکه فلان محصول creative یا مارک های اصلی دیگه ، باهاش 20 ساعت پخش می کنه ... ( همین slim ، حدود 17 ساعت کار می کنه
wink21.gif
)

راستی یکی دیگه از خوبی های Slim اینه که باتریش removable ه
300.gif
... یعنی می تونی تعویضش کنی ...
happy.gif

بازم اگه دوستش داری ، بگو مدلش دقیقا چیه تا من واسه ات یه تحقیق کنم و نتیجه اش رو بهت بگم ...
consoling2.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
مرسي مرسي مرسي از کمکت

والا من مدلش رو نمیدونم ... باید برم از فروشگاهه بپرسم چونکه تو نت از روی عکس هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
اما در مورد باطری فروشنده گفت با usb شارژ میشه پس باطریش قلمی نیست ... درسته ؟

مدلشو گیر اوردم بهت می گم

بازم ممنون

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
والا من مدلش رو نمیدونم ... باید برم از فروشگاهه بپرسم چونکه تو نت از روی عکس هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

اما در مورد باطری فروشنده گفت با usb شارژ میشه پس باطریش قلمی نیست ... درسته ؟
پس یعنی عکسش رو هم نداری
1655.gif
.... برو اینجا ببین می تونی پیداش کنی ( سایت خود apacer ) ...
otkyki.gif

اگه گفته با usb شارژ میشه ، پس قلمی نیست ... درسته ...
169.gif

djpouya

Registered User
لایک‌ها
0
اگه واقعا واسه ات بلندگوی داخلی مهمه ؛ انتخابات خیلی محدود میشن .. چون مدل های کمی این امکان رو دارن ...
shoofly.gif

در مورد دو مدلی که انتخاب کردی ... هیچکدوم مدل اصلی محسوب نمیشن
164.gif
... بنابراین احتمالا عمر باتری شون خیلی زیاد نباشه و فرمت های ویدئوی که حمایت می کنن ، چیز بدردبخوری بینشون نیست ... یادت باشه که کیفیت این بلندگوهاشون هم به ندرت چیز خوبی از آب در میاد ... خود creative یه مدل داره حدود 350 تومن (!! ) که بلندگوی داخلی هم داره ... ولی همه کیفیتش رو کوبیده بودن و گفته بودن خوب نیست
blink2.gif
... چه برسه به مارک های متفرقه ...

بازم میگم که اگه بلندگو برات خیلی مهم و ضروریه ، باید بری سراغ همین مدل ها ... چون توی مدل های اصلی به چیزی مثل بلندگوی داخلی زیاد توجه نشده ...
eyebrow.gif

این مدل اسمش هست Lenovo Easy Cube M500 ( راستی Lenovo یه قرار داد در زمینه laptop با IBM بسته ) 4 تا باتری قلمی می خوره ( به نظر میاد عمر باتری اش قابل قبول باشه ) .. speaker داره ... و البته کارت حافظه هم می خوره ... اما قشنگ نیست و کمی گنده .. اما حداقل مارک معروفتریه ... نظرت چیه ؟

levono_m500.jpg

سلام
ممنون از راهنماییهات ،من زیاد با فرمتهای تصویری کاری ندارم،بلند گوی داخلی هم واسه این میخوام که اگه یه جا چند نفر هستن مثلا" در جمع دوستان نمیشه که از هد فون استفاده کرد ولی وقی خودم بخوام استفاده حتما" از هد فون استفاده میکنم
پس بلند گوی داخلی واسم مهم هست ولی فک نکنم زیاد استفاده بشه
منظورت از این که ( اگه بلندگو برات خیلی مهم و ضروریه ، باید بری سراغ همین مدل ها )یعنی چی؟
یعنی برم سراغ همین مدلهایی که خودم گفتم؟

اینم عکس مدل light wave
12.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون از راهنماییهات ،من زیاد با فرمتهای تصویری کاری ندارم،بلند گوی داخلی هم واسه این میخوام که اگه یه جا چند نفر هستن مثلا" در جمع دوستان نمیشه که از هد فون استفاده کرد ولی وقی خودم بخوام استفاده حتما" از هد فون استفاده میکنم
پس بلند گوی داخلی واسم مهم هست ولی فک نکنم زیاد استفاده بشه
منظورت از این که ( اگه بلندگو برات خیلی مهم و ضروریه ، باید بری سراغ همین مدل ها )یعنی چی؟
یعنی برم سراغ همین مدلهایی که خودم گفتم؟
این بلندگوها ، در95% موارد صدای مونو بیرون میدن ( حتی vision که یه موقعی 400 تومن بود هم بلندگوش mono ه
pinky.gif
) ... یعنی حتی صدای یه موبایل خوب هم احتمالا بهتر از این بلندگوها باشه
253.gif
و در ضمن همونطور که گفتی استفاده زیادی نخواهد داشت ...
164.gif

اصلا نکته همینه که مارک های متفرقه چون نمی تونن از لحاظ کیفیت با محصولات اصلی رقابت کنن می رن سراغ بلندگو و چراغ قوه و اینجور چیزا که خیلی راحت و با هزینه کم می تونن انجام بدن !!!
gigglesmile.gif

نتیجه گیری : این دو مدلی که گفتی ، هر دو متفرقه هستن ، یعنی کیفیت صدای پایین و عمر باتری کم ... حالا که بلندگو و تصویر واسه ات مهم نیست ، بهتره قیدشون رو بزنی و به من بگی که " چقدر پول می خوای واسه این کار خرج کنی " ، تا ما بهت یه مدل خوب معرفی کنیم ...
character0144.gif

djpouya

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر شما من که تا بهمن سیم کارت موبایلم میاد و قصد خرید گوشی سونی اریکسون مدل دبلیو 850 رو دارم اصلا" ام پی تری پلیر بگیرم
من قصد داشتم ام پی تری پلیری تا سقف صد هزار تومن بگیرم
حالا با این شرایط پیشنهاد شما چیه؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جواب این سوال فقط به نظر خودت بستگی داره ... یعنی اگه حوصله داری که 3-4 ماه منتظر وایسی تا گوشی رو بخری ؛ و خیلی هم اهل آهنگ گوش کردن نیستی ( یعنی مثلا هر روز نیم ساعت می خوای آهنگ گوش کنی ) بهتره موبایل بگیری ...
165.gif

اگه نظر منو می خوای هم به نظرم منتظر همون سیم کارتت بمونی بهتره ...
fire.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
seymour جان آفرین .. مرسی از سایت
این مدل بود

Audio Steno AU521
prod_A_s.jpg

خیلی ظریف و خوشگل تر از انواع کریتیو بود ... خیلی کوچولو بود ... و دیزاین خوبی داشت اما قضیه اینه که اگر کیفیتش افتضاح باشه نمی خوامش ... اگر خوب باشه می خوام . دنبال عالی نیستم

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنی

در ضمن از لابه لای پست های شما دو نکته رو متوجه شدم

1- استاد استفاده از شکلکها هستید :)
2- خیلی به 95% علاقه دارید :happy:

این بلندگوها ، در95% موارد صدای مونو بیرون میدن

احتمال 95% شارژی نیست

شوخی کردما ... ناراحت نشید لطفا

djpouya

Registered User
لایک‌ها
0
جواب این سوال فقط به نظر خودت بستگی داره ... یعنی اگه حوصله داری که 3-4 ماه منتظر وایسی تا گوشی رو بخری ؛ و خیلی هم اهل آهنگ گوش کردن نیستی ( یعنی مثلا هر روز نیم ساعت می خوای آهنگ گوش کنی ) بهتره موبایل بگیری ...
165.gif

اگه نظر منو می خوای هم به نظرم منتظر همون سیم کارتت بمونی بهتره ...
fire.gif

ممنون seymourجان
من تا وقتی که تو خونه هستم این کامپیوتر بیچاره من یه بند داره آهنگ پخش میکنه .من ام پی تری پلیر واسه مواقعی میخوام که خونه نیستم
معمولا" هم وقتی بیرون هستم با دوستان یا آشناهام هستم
واسه همین میخواستم ام پی تری پلیرم بلند گوی داخلی داشته باشه تا اگه خواستم آهنگ گوش کنم اگه بقیه هم خواستن بتونن گوش کنن.ولی چون اساتید فن گفتن بلند گوی داخلی در %95 موارد چیز مالی از آب در نمیاد خوب منم بیخیال شدم
اینم باید بگم که ممکنه این ام پی تری پلیر من یه مدت طولانی خاموش بمونه و بعد بخواد سه روز یه بند کار کنه
فک کنم شما در یکی از پستهاتون گفته بودین تا چه حد میتونم پول بدم تا موارد بیشتر و بهتری رو معرفی کنید،خوب من قصد داشتم تا سقف صد تومن رو خرید این وسیله بزارم ولی اگه چیز مالی پیدا شه تا صدو بیست هم میتونم بدم
دوباره هم از راهنماییهاتون ممنونم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Audio Steno AU521 : خیلی ظریف و خوشگل تر از انواع کریتیو بود ... خیلی کوچولو بود ... و دیزاین خوبی داشت اما قضیه اینه که اگر کیفیتش افتضاح باشه نمی خوامش ... اگر خوب باشه می خوام . دنبال عالی نیستم
مشخصاتش اینه :

+ عمر باتری : 6.5 ساعت ( خیلی کمه !!
begging.gif
مقایسه کن با 17 ساعت slim )

+ رنگش فقط سیاهه ( اینطور که توی سایتش نوشته ) ... در حالیکه Slim رنگ های متنوع داره
rainbowf.gif

+ قابلیت ضبط صدا داره ( ولی مشابه slim ، از فورمت wav استفاده می کنه )

+ در مورد کیفیت صوتی این مدل هیچ اطلاعاتی داده نشده و از روی اینترنت هم نمیشه چیزی پیدا کرد ( متاسفانه در اکثر موارد به این معنیه که می دونن اگه اطلاعات مربوط به کیفیت رو منتشر کنن ، خیلی ها منصرف میشن
179.gif
)... در حالیکه slim کیفیتش در حد خیلی خوبه ...
170.gif

+ ابعاد و وزنش کوچکتر از slim ه ( البته slim خیلی نازکه .. فقط 8 میلی متر ، یعنی نصف این مدل apacer ضخامت داره !
cat33.gif
)... صفحه ی این apacer هم بزرگتره ( اما با این وجود فقط دو خط نمایش داره ... معلوم نیست چرا !
1655.gif
)... راستی اگه با اعداد ریز مشکل داری ، حواست باشه ، چون اعداد و نوشته ها یه نمه ریزن ... ( چه توی slim و چه مدلهای دیگه فلش )

+ رادیو هم داره ( که خوب slim هم داره )

+ تجهیزاتش فقط شامل یه هدفونه که متاسفانه شاید نشه به کیفیتش اعتماد کرد
164.gif
( در حالیکه Slim یه کیف کوچولو داره که می تونی همیشه بذاری توش و خیالت راحت باشه
300.gif
... هم اینکه یه هدفون creative بهت میدن که از کیفیت صدا راضی باشی )
1- استاد استفاده از شکلکها هستید :)
2- خیلی به 95% علاقه دارید :happy:
1. خیلی خوشم میاد ازشون ... فضا رو تلطیف می کنن !!
photosmile.gif

2. اون عدد ، داستان داره ... وقتی که می خوام بگم " خیالتون راحت باشه که اینطوریه ... " ولی همزمان می خوام اگه عکسش ثابت شد ، ضایع نشم (!!) از 95% استفاده می کنم !!
veiledsmile.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
seymour جان مرسی از زحمتی که کشیدی ... برتری به شکل واضحی با اسلیم هست اما
حقیقت اینه که من بشکل 3 نقطه ای دوست دارم وسایل خوشگل باشه
خوشگلی البته سلیقه ایه اما من این apacer رو پسندیدم . اونی که من دیدم خودش سفید بود نوار دورش سبز فسفری خوشمل !! بود.
یه ایرفن خوب هم از کریتیو می گیرم و بنظرم با بقیه ضعفاشم بخاطر خوشگلی می سازم ... دختر بسازیم کلن :happy:

فقط اگر اشتباه نکنم به من گفتند گارانتیش شاب هست

کسی می دونه نماینده apacer تو ايران كيه و شماره تلفنش چیه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوشگلی البته سلیقه ایه اما من این apacer رو پسندیدم . اونی که من دیدم خودش سفید بود نوار دورش سبز فسفری خوشمل !! بود.
یه ایرفن خوب هم از کریتیو می گیرم و بنظرم با بقیه ضعفاشم بخاطر خوشگلی می سازم ... دختر بسازیم کلن :happy:
خوب پس تقصیر من بود که از اول نپرسیدم برای دختره یا پسر ؟!!
goodsigh2.gif
... طبیعیه که در اون صورت فاکتور زیبایی رو میوردم صدر جدول !!
Just_Cuz_19.gif

به نقل از CP-YOU :
فقط اگر اشتباه نکنم به من گفتند گارانتیش شاب هست ... کسی می دونه نماینده apacer تو ايران كيه و شماره تلفنش چیه ؟
1655.gif
... بذار ببینیم اگه دوستان خبر داشتن که هیچ ... وگرنه من می پرسم واسه ات ...
putersmile1.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خواهش مي كنم ... یکدنیا لطف می کنی

من زنگ زدم شاب گفتن ما گارانتی نمی کنیم ... روم نشد بپرس کجا گارانتیش کرده

شاید رایان بدر ... که سایتش باز نشد هر کار ی کردم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
شماره رایان بدر : 88415727
170.gif

شماره یه مغازه توی بازار رضا که مطمئنم محصولات apacer رو داره
tooth.gif
: 66493454 فروشگاه فرآیند

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
شماره رایان بدر : 88415727
170.gif

شماره یه مغازه توی بازار رضا که مطمئنم محصولات apacer رو داره
tooth.gif
: 66493454 فروشگاه فرآیند

رايان بدری ها گفتند که با apacer كار نمي كنن
اين فروشگاهه هم که 24 ساعت اشغاله

حالا خودم امشب یا فردا میرم پاینخت

بازم خبری شد حتما اینجا بنویس ...
مرسی از کمکات

djpouya

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
کسی خبر داره قیمت آی پاد نانو تو ایران چنده ،تو سایتش قیمت 2 گیگ رو زده 149 دلار
اگه این جور باشه فک کنم اینجا یه چیز حدود 130 تومن باشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من ام پی تری پلیر واسه مواقعی میخوام که خونه نیستم
معمولا" هم وقتی بیرون هستم با دوستان یا آشناهام هستم
واسه همین میخواستم ام پی تری پلیرم بلند گوی داخلی داشته باشه تا اگه خواستم آهنگ گوش کنم اگه بقیه هم خواستن بتونن گوش کنن... اینم باید بگم که ممکنه این ام پی تری پلیر من یه مدت طولانی خاموش بمونه و بعد بخواد سه روز یه بند کار کنه ... خوب من قصد داشتم تا سقف صد تومن رو خرید این وسیله بزارم ولی اگه چیز مالی پیدا شه تا صدو بیست هم میتونم بدم
نظرت چیه که یه mp3 player بگیری با یه travel sound ( یه جور اسپیکر قابل حمل )
169.gif
... ولی باید بری قیمت کنی ( یا منتظر بمونی من قیمت کنم ) ... چون فکر کنم مدل های خوبش ( creative و اینا ) حول و حوش 60-70 تومن باشه ...

بهرحال اگه 85 تومن خرج mp3 player بشه و 45 تومن خرج یه دونه از اینا ، میشه 130 تومن ... نظرت چیه ؟
170.gif

راستی اگه ماشین داری ، می تونی از سیستم صوتی اونم کمک بگیری ها ...
4bs3ij9.gif

سلام
کسی خبر داره قیمت آی پاد نانو تو ایران چنده ،تو سایتش قیمت 2 گیگ رو زده 149 دلار
اگه این جور باشه فک کنم اینجا یه چیز حدود 130 تومن باشه
ipod نانو باید الان دور و بر 180 تومن باشه ( حدس می زنم ... ولی مطمئنم که از 150 بیشتره ) ...
4cxg2n7.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
mp3 player هاي apacer مربوط به گارانتی سازگارارقام هستند
من امروز مدلهای مختلفش رو دیدم واقعا دیزاین خوبی دارند
با تشکر از دوستان بخصوص seymour عزیزم

بالا