• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام من که خودم همیشه آرزوم بوده یه محصول از Apple داشته باشم ، بعد اون پست نظر یه آدم دیگه بود که خوب خیلی بیراه نبود، نمی خوام طرفداریشو کنم ، و حرفهایی که شما گفتی کاملا درسته ! همین عرضه Ipod بود که همه تولید کننده ها رو به واکنش وادار کرد! و اینکه هممون میدونیم Apple تو سریه بعد همرو میترکونه ( که خیلی ها هم معتقدند تا الانشم ترکونده ) و باز خیلی چیزارو قرار نمیده . اینارم گفتم که سوء تفاهم نباشه ولی یسری کمبودا وجود داره که موقتا جبران شده ( تو این Update که انجام داده) تا بازار و از دست نده ( نظر شخصیه منه ؛ چون مطمئنا انتقاد های زیادی بهش شده )و خیلی از ما ها و یکیش خود من برای خرید یه محصول به گذشته اون شرکت نگاه می کنیم؟! که همیشه نمی تونه کار ساز باشه ،خدایی اونایی که IPOD خریدن یکی از دلایلش همین بحث های مطبوعاتی و اسم Apple نبوده؟؟؟!!.اسم Video که رو Ipod گذاشته شد همه یه توقع دیگه داشتن ! آیا خود ماها حاضریم 2 ساعت به صفحه 2.5 اینچی خیره بشیم ؟؟من که خودم اینکارو نمی کنم ( که البته یه پو ان مثبت واسه Ipod Video هست ، چون تازه کاربرد واقعی خودشو که پخش موزیک پیدا میکنه ).
اگه مزایاشو نگفتم نکه نداره ولی یسری عیب هارو نمیشه نا دیده گرفت که رفعش واسه Apple ی که هممون میشناسیم کاری نداره و ما چون Apple رو دوست داریم نباید کمبود هاشو نادیده بگیریم . و خیلی حرفهای دیگه که شاید جاش نباشه.
اگه اشتباهاتمو بگی ممنون میشم .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
واقعا چرا apple اینطوری میکنه ؟:f34r: آیابا توسعه دادن همین شرایط یا بااضافه کردن 2 یا 3 قابلیت ساده ( که برای apple مثل آب خوردن میمونه ) نمی تونه تمام رقیب ها و حرف و حدیث ها رو له بکنه؟؟؟؟!!... و از فروش و اعتبار در حد بینهایت خودش لذت ببره؟؟ :happy:
قضیه به این سادگی نیست ... من هم قبلا اینطوری فکر می کردم و نمی فهمیدم چرا کمپانی ها این کار رو نمی کنن ؟
1655.gif
... ولی بعد که علاقه مند شدم و مطالعه ام کمی بیشتر شد ، فهمیدم که ساختن یه همچین دستگاهی پیچیده و وقت گیره
288.gif
... مخصوصا در سطوح بالای کیفیت ، نیاز به کلی توسعه و تحقیق داره ....

بله ! اضافه کردن یه چراغ قوه ، یه یا دو تا بازی ساده ( یا حتی اسلات حافظه ) توی یه دستگاه کار زیاد مشکلی نیست ( واسه همینه که محصولات متفرقه می رن سراغش
186.gif
) ... ولی بالا بردن کیفیت صدا ، سخت افزار و مخصوصا سیستم عامل کار ساده ای نیست
king.gif
... مخصوصا وقتی قرار باشه که محصول نهایی ، مقرون به صرف و با قیمت مناسب باشه ...
coffee(1).gif

بنابراین همین چیزایی که داریم هم غنیمته ...
rainbowf.gif

این zen vision M هم باحاله ها ... وای دیگه دارم دیوونه میشم.......
IPod Video هم ظرفیتش خیلی بیشتره ! هم اگه هوس فرمتای دیگه هم به سرمون زد ، شرمنده خودمون نشیم:lol: الانم که fifth-generation رو update کرده و به نظرم معقول تر شده ( 60 % روشنی بیشتر Display و 14 پخش موزیک و 3.5 پخش فیلم ) که اگه بشه پیداش کرد !!
اگه می خوای بری سمت PMP ها ( یعنی Portable media player ها - یعنی همین ها که ویدئو و فرمت های مختلف رو پخش می کنن ) ... باید حدود 300 تومن کنار بذاری ... اما یادت باشه که اندازه شون به شکل قابل توجهی بزرگتره ها ... و ضمنا یادت باشه که باید به جزئیات خیلی بیشتری توجه کنی ... مثلا یادت باشه که باید توی ipod همه چیز رو به یه فرمت واحد تبدیل کنی ( باید convert کنی ) ... در حالیکه توی vision:m نیازی نیست
170.gif
...

ولی تو چرا انقدر نظرت نوسان داره ؟ از zen neeon تا ipod video ، مثل تجریش تا شهرریه !!
302.gif
... یعنی اصلا تو دنیاهای متفاوتی هستن ... تو باید اول مشخص کنی که این دستگاه رو واسه چی می خوای ؟ فقط موسیقی ؟ یا می خوای از هاردش هم استفاده کنی ؟ یا می خوای وصل کنی به TV و فیلم divx ببینی ( مثل من !! ) و ...
راستی هنوز شافل usb built in هست؟
آره ... من همیشه وقتی شافل رو می بینم ، یاد بسته آدامس میفتم ...
300.gif

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
قضیه به این سادگی نیست ... من هم قبلا اینطوری فکر می کردم و نمی فهمیدم چرا کمپانی ها این کار رو نمی کنن ؟
1655.gif
... ولی بعد که علاقه مند شدم و مطالعه ام کمی بیشتر شد ، فهمیدم که ساختن یه همچین دستگاهی پیچیده و وقت گیره
288.gif
... مخصوصا در سطوح بالای کیفیت ، نیاز به کلی توسعه و تحقیق داره ....

بله ! اضافه کردن یه چراغ قوه ، یه یا دو تا بازی ساده ( یا حتی اسلات حافظه ) توی یه دستگاه کار زیاد مشکلی نیست ( واسه همینه که محصولات متفرقه می رن سراغش
186.gif
) ... ولی بالا بردن کیفیت صدا ، سخت افزار و مخصوصا سیستم عامل کار ساده ای نیست
king.gif
... مخصوصا وقتی قرار باشه که محصول نهایی ، مقرون به صرف و با قیمت مناسب باشه ...
coffee(1).gif

بنابراین همین چیزایی که داریم هم غنیمته ...
rainbowf.gif

اگه می خوای بری سمت PMP ها ( یعنی Portable media player ها - یعنی همین ها که ویدئو و فرمت های مختلف رو پخش می کنن ) ... باید حدود 300 تومن کنار بذاری ... اما یادت باشه که اندازه شون به شکل قابل توجهی بزرگتره ها ... و ضمنا یادت باشه که باید به جزئیات خیلی بیشتری توجه کنی ... مثلا یادت باشه که باید توی ipod همه چیز رو به یه فرمت واحد تبدیل کنی ( باید convert کنی ) ... در حالیکه توی vision:m نیازی نیست
170.gif
...

ولی تو چرا انقدر نظرت نوسان داره ؟ از zen neeon تا ipod video ، مثل تجریش تا شهرریه !!
302.gif
... یعنی اصلا تو دنیاهای متفاوتی هستن ... تو باید اول مشخص کنی که این دستگاه رو واسه چی می خوای ؟ فقط موسیقی ؟ یا می خوای از هاردش هم استفاده کنی ؟ یا می خوای وصل کنی به TV و فیلم divx ببینی ( مثل من !! ) و ...

300.gif

سلام ، راستش من تصمیممو گرفتم و نتیجه همون IPODE VIDEO عزیز شد !البته بیشتر بخاطر علاقم به APPLE ! و اینکه چون خیلی خوره music video نیستم و در همین حد کم هم همین کارمو را میندازه ! البته اگه برای موزیک واقعا 14 ساعت رو جواب بده ( راجع بهش چیزی میدونی؟؟)
و موضوع دیگه اینکه منو در گیر کرده ، می خوام سریه update شدش رو بگیرم ولی آیا اینجا میشه پیداش کرد یا بگن کسی از خارج برام بیاره!؟ نظرت چیه؟( هم راجع به سریه update شدش هم اینکه بگم از خارج بیارن؟)
ممنون از جوابت منتظرت هستم .

gba

Registered User
لایک‌ها
25
سلام ، راستش من تصمیممو گرفتم و نتیجه همون IPODE VIDEO عزیز شد !البته بیشتر بخاطر علاقم به APPLE ! و اینکه چون خیلی خوره music video نیستم و در همین حد کم هم همین کارمو را میندازه ! البته اگه برای موزیک واقعا 14 ساعت رو جواب بده ( راجع بهش چیزی میدونی؟؟)
و موضوع دیگه اینکه منو در گیر کرده ، می خوام سریه update شدش رو بگیرم ولی آیا اینجا میشه پیداش کرد یا بگن کسی از خارج برام بیاره!؟ نظرت چیه؟( هم راجع به سریه update شدش هم اینکه بگم از خارج بیارن؟)

در مورد از خارج آوردن: برای یکی از دوستام مستقیم از apple خرید اسمش رو پشتش حک کردن (البته برای nano بود video رو نمی دونم)

mh_amri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه mp3player میخوام بخرم که قابلیت ضبط صدا و هم نشون دادن text برای lyrics داشته باشه . از میون مدل هایی که هست sony خط میخوره چون این دو قابلیت رو با هم نداره . (ضبط حرفه ای داره که از 90 به بالاست )
میمونه مدلهایی مثل shuttle و creative و panasonic . در مورد panasonic اطلاعات زیادی ندارم . shuttle هردو قابلیت رو داره ولی نمیدونم کیفیتش چطوریه ؟
creative خواص بسیار دارد . اما .... مدل هم بسیار دارد
میخوام تا سقف 100 هزینه کنم . هرکی مدل دیگری هم میشناسه بگه . ممنونش خواهم بود
کیفیت صدا هم برام مهمه . تصویر هم اصلا به کارم نمیاد . :cool: :cool:

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
در مورد از خارج آوردن: برای یکی از دوستام مستقیم از apple خرید اسمش رو پشتش حک کردن (البته برای nano بود video رو نمی دونم)

آره درسته واسه Video هم هست ( میتونی 54 حرف حک کنی) . فقط اگه بگی چطور اقدام کرد و چگونه بدستش رسید ممنون میشم.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
بحثتون خیلی خوب پیش میرفت! خیلی عالی بود! فقط یه نکته کوچولو:

300.gif

Shuffle جدید دیگه Built-in نیست!
183.gif

تنها پورتی که داره همون headphone هست!‌
biggrin.gif
که یه Dock Stand براش ساختن (تو جعبه اش هست!
56.gif
) که از طریق همون headphone (که تهش میشه USB) با ipod ارتباط برقرار میکنه!
298.gif

یعنی همون فیش هدفونه... ولی بلندتر و با ۴ تیکه بیشتر که برای USBهستش!
wha%5B1%5D.gif
ابتکار جالبیه!
reading.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
آره درسته واسه Video هم هست ( میتونی 54 حرف حک کنی) . فقط اگه بگی چطور اقدام کرد و چگونه بدستش رسید ممنون میشم.

حک شدن رو نمیدونم... باید حتما از خود Online Apple Store سفارش بدی!
cleverman.gif
یعنی یکی رو تو آمریکا داشته باشی!
biggrin.gif

ولی iPod Video های جدید و Nano 2nd Generation تا دو هفته دیگه میرسن تهران!
tooth.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من یه mp3player میخوام بخرم که قابلیت ضبط صدا و هم نشون دادن text برای lyrics داشته باشه . میمونه مدلهایی مثل shuttle و creative و panasonic . در مورد panasonic اطلاعات زیادی ندارم . shuttle هردو قابلیت رو داره ولی نمیدونم کیفیتش چطوریه ؟ creative هم مدل بسیار دارد
میخوام تا سقف 100 هزینه کنم . کیفیت صدا هم برام مهمه . تصویر هم اصلا به کارم نمیاد . :cool: :cool:
در مورد ضبط صدا که مشکلی نیست ... چون اکثر مدل های خوب ، این قابلیت رو دارن ... بنابراین در مورد text صحبت کنیم بهتره ...
181.gif

مدلهایی که می تونن Lyrics رو پخش کنن شامل سامسونگ ، iriver و iaduio هم میشه ( اصلا جالبه که اکثر مدل های کره ای ، این قابلیت رو دارن ) ، اما اکثرا گرون هستن ( یعنی نمی ارزه که کلی پول اضافه بدی ، فقط واسه اینکه Lyrics نمایش بدن ) ... در ضمن مدل s200 creative هم این قابلیت رو داره ( ولی اشکالش اینه که انتقال فایلش کنده - Usb 1.0 هستش ) ... shuttle هم مدل متفرقه محسوب میشه و کیفیت صدای خوبی نخواهد داشت ...
253.gif

راستی sansa e-140 این قابلیت رو داره ولی نمی دونم اینجا پیدا میشه یا نه ...

ضمنا قابلیت نمایش Lyrics ، یه قابلیت اساسی محسوب نمیشه
tooth.gif
.. یادت باشه که باعث سرعت در مصرف باتری میشه ( نور Backlight و فعالیت بیشتر پردازنده ی دستگاه ) ... بنابراین پیشنهاد می کنم که اگه خیلی مهم نیست ، قبد lyrics رو بزنی ... نظرت چیه ؟
170.gif

درباره عمر باتری ، 14 ساعت برای پخش موسیقی هستش که تقریبا قابل قبوله و 2 تا 2.5 ساعت برای پخش ویدئوه هستش که ناامیدکننده اس
flat.gif
( در مقایسه ، vision:m دو برابر این مدت ویدئو پخش می کنه ) ...

اما اگه واقعا ویدئو برات اولویت نداره ، Ipod انتخاب عالیه ... من خودم سال پیش بین ipod و vision:m مردد بود ... اما بعد دیدم که ویدئو برام خیلی مهمه و چون vision:m در زمینه ویدئو ، خیلی قویتر از ipod video عمل می کنه ، vision:m رو گرفتم و الان هم شدیدا راضیم ...
joytears.gif

در مورد نسل دوم ( update ) و اون قضیه حک کردم هم که سونی جان توضیح داد ...
118.gif

Shuffle جدید دیگه Built-in نیست!
آخی ، شرمنده ... من فکر کردم شافل قدیمی (!!) رو می گه ...
256.gif
ضمن اینکه ، می بینم که ipod هم رفته سراغ سیستم dock و این صحبت ها که creative خیلی وقته انجام میده
243.gif
... (شوخی )

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
حک شدن رو نمیدونم... باید حتما از خود Online Apple Store سفارش بدی!
cleverman.gif
یعنی یکی رو تو آمریکا داشته باشی!
biggrin.gif

ولی iPod Video های جدید و Nano 2nd Generation تا دو هفته دیگه میرسن تهران!
tooth.gif

woow سیامک جان خیلی خبر باحالی بود ! مطلع شدی منو خبر کن . دیروز همونجا که گفتی بودم ! ترجیح میدم صبر کنم ...! ممنون .

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
درباره عمر باتری ، 14 ساعت برای پخش موسیقی هستش که تقریبا قابل قبوله و 2 تا 2.5 ساعت برای پخش ویدئوه هستش که ناامیدکننده اس
flat.gif
( در مقایسه ، vision:m دو برابر این مدت ویدئو پخش می کنه ) ...

اما اگه واقعا ویدئو برات اولویت نداره ، Ipod انتخاب عالیه ... من خودم سال پیش بین ipod و vision:m مردد بود
4cxg2n7.gif
... اما بعد دیدم که ویدئو برام خیلی مهمه و چون vision:m در زمینه ویدئو ، خیلی قویتر از ipod video عمل می کنه ، vision:m رو گرفتم و الان هم شدیدا راضیم ...
joytears.gif

در مورد نسل دوم ( update ) و اون قضیه حک کردم هم که سونی جان توضیح داد ...
118.gif
میدونی دیشب میخواستم همینو ازت بپرسم! ولی روم نشد :blush: که خوشبختانه خودت بهش اشاره کردی ! :happy: حالا اینکه در مورد پخش صدا در چه وضیعتی نسبت به ipod قرار داره؟ منکه هر چی نقد خوندم تقریبا رای مثبت رو به zen vision : m دادن ( در کل !!! ) در سایت cnet هم یه نظر سنجی هست که 70% به zen vision M و 29 % به iPod رای مثبت دادن!! اگه همه نظرات و اطلاعاتی که دارن بگن بیشتر استفاده می کنیم ، منتظر نظر تو و سیامک هم هستم ( که البته سیامک با عملش نظرشو قبلا گفته :lol: )
راستی من یه NE 900 که Cd Player هست دارم میخوام یه هدفون باحال واسش بگیرم لطفا پیشنهاداتونم در این مورد بدین ( راجع به بودجه بی خیال شما اولویت هایی که میشناسین بگین بعد یه جوری کنار میایم :D )
ممنون.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
آخی ، شرمنده ... من فکر کردم شافل قدیمی (!!) رو می گه ...
256.gif
ضمن اینکه ، می بینم که ipod هم رفته سراغ سیستم dock و این صحبت ها که creative خیلی وقته انجام میده
243.gif
... (شوخی )

ببین دیگه قرار نشد بی انصافی کنی!!
confused0072.gif

تنها مدل ipod که USB Built-in داره همون Shuffle 1st Generation هستش!!
download.aspx
بقیه چه قدیمی، چه جدید Dock دارن!
garfield.gif
(از ipod 3rd Generation! )
قبلش هم که اصلا USB نبود و FireWIre بود!
character0144.gif
فقط هم روی Mac کار میکرد!
305.gif
از وقتی اومد رو PC بیچاره Dock داشت!!‌ حالا کی داره تقلید میکنه؟؟
167.gif
(شوخی!)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ببین دیگه قرار نشد بی انصافی کنی!!
confused0072.gif
بقیه چه قدیمی، چه جدید Dock دارن!
garfield.gif
(از ipod 3rd Generation! ) ......... از وقتی اومد رو PC بیچاره Dock داشت!!‌
167.gif
نه ، سیامک عزیز ... متوجه منظورم نشدی
Just_Cuz_19.gif
... من گفتم dock ، در حالیکه تو داری dock stand رو میگی : dock همونه که زیر vision:m می خوره ( و shuffle جدید هم داره
181.gif
)؛ ولی dockstand همونه که تو میگی و باید جداگانه خرید ....
msn-wink[1].gif

شرمنده که سوءتفاهم شد
goodsigh2.gif
... چون توی پست قبلی ات گفتی dock stand ، من فهمیدم که فرقش رو بلدی ، واسه همین تخصصی شوخی کردم !!
rollingf.gif

به نقل از SonyStyle :
حالا کی داره تقلید میکنه؟؟(شوخی!)
حالا گذشته از شوخی ، تو خودت خوب می دونی که من همیشه Ipod رو تحسین کردم
300.gif
... ولی اگه بحث تقلید باشه که مشخصه apple داره از creative تقلید می کنه ... واسه همینه که تا حالا creative سه بار تو سالهای مختلف شکایت کرده ( همیشه همینطوره که ضعیف از قوی شکایت می کنه
179.gif
) ... و نهایتا هم که همین ماه پیش ، apple حاضر شد شرایط creative رو قبول کنه ( 100 میلیون دلار باید بده به craetive و قراردادی بستن که بر طبق اون ، محصولات جانبی ipod رو creative می سازه
coffee(1).gif
) ...

اصلا بی خیال
yes.gif
... من متاسفم ... برگردیم تو همون شوخی !!!
Laie_22.gif

حالا اینکه در مورد پخش صدا در چه وضیعتی نسبت به ipod قرار داره؟ منکه هر چی نقد خوندم تقریبا رای مثبت رو به zen vision : m دادن
من چندبار توی این تاپیک گفتم که یه مقدار صدای vision:m بهتر از ipod ه ( هربار هم سیامک با تبر افتاده دنبالم ...
maniac.gif
)

پی نوشت : اگه دوست داری یه vision:m vs ipod video انجام بدم
otkyki.gif
... یعنی این دو تا رو با هم مقایسه کنم ...
putersmile1.gif

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
اگه دوست داری یه vision:m vs ipod video انجام بدم
otkyki.gif
... یعنی این دو تا رو با هم مقایسه کنم ...
putersmile1.gif

آره ممنون ؛ فکر می کنم هم واسه من هم بقیه دوستاتن مفید باشه ! پس با این تفاصیر و بدور از احساسات و ... ZEN VISION : M یجورایی برتره دیکه؟؟!!
راستی راجع به headphone یا یجورایی earphon رو بگو . پیشنهادایی که داری...

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Muvo tx 128 mb الان قیمتش چنده؟ مرسی .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره ممنون ؛ فکر می کنم هم واسه من هم بقیه دوستاتن مفید باشه ! پس با این تفاصیر و بدور از احساسات و ... ZEN VISION : M یجورایی برتره دیکه؟؟!!
راستی راجع به headphone یا یجورایی earphon رو بگو . پیشنهادایی که داری...
بله ... vision:m از ipod video بهتره ... ( واسه همین بهش لقب ipod killer دادن !!
pokerface.gif
) ... البته توی مدل های دیگه ( نانو و photo و اینا ) رقابتشون نزدیک تره و تعیین یه برنده قطعی سخت تره ...
sm198.gif

در مورد هدفون ، بستگی به میزان هزینه ات و مدلی که می خوای بگیری داره ... توصیه میشه که in ear بگیری ... کارای creative حدود 20 تومنه و کارای سونی و پاناسونیک هم بهتر و البته گرونترن ...
Muvo tx 128 mb الان قیمتش چنده؟ مرسی .
باید حدود 50 تومن باشه ... ولی چرا انقدر حافظه کم انتخاب می کنی ؟
4cxg2n7.gif
با 10-15 تومن بیشتر می تونی 512 مگ بگیری ...
Just_Cuz_19.gif

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
در مورد هدفون ، بستگی به میزان هزینه ات و مدلی که می خوای بگیری داره ... توصیه میشه که in ear بگیری ... کارای creative حدود 20 تومنه و کارای سونی و پاناسونیک هم بهتر و البته گرونترن ...

من که فقط تونستم EP-635 CREATIVE رو پیدا کنم 20000 (نظرت راجع به 635 کریتیو چیه؟ ).
مدلهای بهتری میشناسی؟واسه مدلهای متنوع و بهتر دیگه جایی رو میتونی بهم معرفی کنی؟؟ ممنون.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من که فقط تونستم EP-635 CREATIVE رو پیدا کنم 20000 (نظرت راجع به 635 کریتیو چیه؟ ).
مدلهای بهتری میشناسی؟واسه مدلهای متنوع و بهتر دیگه جایی رو میتونی بهم معرفی کنی؟؟ ممنون.
باید بری مجتمع کامپیوتر پایتخت ...

بهترین مدل shure هستش ( که باید خیلی گرونتر باشه
wink.gif
) .. بعدش سونی ( مدل های MDR-EX ) و بعدش پاناسونیک ...
170.gif

من خودم سونی رو ترجیح می دم .. واقعا کارش قویه ... توصیه میشه ...
rollingf.gif

gba

Registered User
لایک‌ها
25
باید بری مجتمع کامپیوتر پایتخت ...

بهترین مدل shure هستش ( که باید خیلی گرونتر باشه
wink.gif
) .. بعدش سونی ( مدل های MDR-EX ) و بعدش پاناسونیک ...
170.gif

من خودم سونی رو ترجیح می دم .. واقعا کارش قویه ... توصیه میشه ...
rollingf.gif

این shure ها فجیعا گرون هستند اولیش باید 80 تومن باشه بعد 150 و .. تا 800$:wacko:
ex51 و ex71 شدیدا توصیه می شند فقط گیر نمی یاند.
راستی یکی شفاف سازی کنه که این هدفون w800 که ex51 است چه جوریه و از کجا میشه خریدش؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
این shure ها فجیعا گرون هستند اولیش باید 80 تومن باشه بعد 150 و .. تا 800$:wacko:
ex51 و ex71 شدیدا توصیه می شند فقط گیر نمی یاند.
راستی یکی شفاف سازی کنه که این هدفون w800 که ex51 است چه جوریه و از کجا میشه خریدش؟

از زیر زمین پاساژ علائدین‌!
biggrin.gif

چیزه...دستم به دامنتون!
cry2.gif

هرکی EX51/71 پیدا کرد بمن ندا بده... با ۵ تومن سود ازش میخرم!!
blue%5B1%5D.gif
نو باشه فقط!!
blue%5B1%5D.gif

بالا