برگزیده های پرشین تولز

توصیه به دوستان وبمستر

Retired Webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
فقط با مطالب اختصاصی توی وب انگلیسی میشه بالا اومد یا باید بک لینک هم گرفته بشه؟
کلا هر مطلبی کار کنید قبلش کس دیگه ای قطعا در موردش مطلب کار کرده. در هر حال باید برای بالا رفتنش پروژه بریزید.
حالا چه فعالیت تو شبکه های اجتماعی.
چه پخش لینک توی مطالب و سایت های مرتبط
چه روش های سیاه و سفید
سایت فارسی زبان هم داشته باشید بالاخره باید این کارها رو کرد.

Retired Webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
یه سری دوستان میپرسن واسطه از کجا پیدا کنم. اگر سایت بازدید نگیره چی و...

رفقا دو دقیقه کمال گرایی رو ببوسید بزارید کنار. فقط قصد کنید و انجام بدید.

تو این مملکت ما که نه کار در شانی هست نه اگر هم باشه توش پولی نیست. حداقل تلاش کردن برای در اومدن از این منجلاب که هزینه زیادی نداره.

این هندیا رو ببینید. کم کم خود امریکایی ها هم دارن لهجه هندی میگیرن انقد که اینا پروژشون کردن.

بیشترین موفقیت شما از فعالیت هایی ناشی میشه که هیچ برنامه ریزی دقیقی از قبل روش نکرده باشید. فقط نیت کنید انجامش بدید

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
یه سری دوستان میپرسن واسطه از کجا پیدا کنم. اگر سایت بازدید نگیره چی و...

رفقا دو دقیقه کمال گرایی رو ببوسید بزارید کنار. فقط قصد کنید و انجام بدید.

تو این مملکت ما که نه کار در شانی هست نه اگر هم باشه توش پولی نیست. حداقل تلاش کردن برای در اومدن از این منجلاب که هزینه زیادی نداره.

این هندیا رو ببینید. کم کم خود امریکایی ها هم دارن لهجه هندی میگیرن انقد که اینا پروژشون کردن.

بیشترین موفقیت شما از فعالیت هایی ناشی میشه که هیچ برنامه ریزی دقیقی از قبل روش نکرده باشید. فقط نیت کنید انجامش بدید
برادر خوب منبر میریا...
تو این که وب بین المللی بسیار گزینه خوبی هست که شکی نیست اما اینکه میگی تو ایران نمیشه کار کرد کاملا مخالفم.
اتفاقا ایران الان خیلی پتانسیل عالی داره برای کار تو حوزه اینترنت ، خیلی کارها هم میشه کرد و اتفاقا خیلیم پول توشه.
من مخالف کار تو وب انگلیسی نیستم به نظرم هرکی تواناییشو داره باید وارد اون حوزه بشه اما حواست باشه با این حرفا یه عده دیگه رو که نمیتونن تو حوزه بین المللی کار کنن ، نا امید نکن .
مخصوصا اون دسته از بچه هایی که تازه کارن و تجربه چندانی ندارن ، ورود به وب انگلیسی میتونه شکست بزرگی باشه براشون.
تو همین ایران ، تو همین شرایط و تحت همین قوانین با پیگیری مداوم و پشتکار میشه به جاهای خوبی رسید ، نمونه های موفقیت هم دوربرمون کم نیست.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,392
برادر خوب منبر میریا...
تو این که وب بین المللی بسیار گزینه خوبی هست که شکی نیست اما اینکه میگی تو ایران نمیشه کار کرد کاملا مخالفم.
اتفاقا ایران الان خیلی پتانسیل عالی داره برای کار تو حوزه اینترنت ، خیلی کارها هم میشه کرد و اتفاقا خیلیم پول توشه.
من مخالف کار تو وب انگلیسی نیستم به نظرم هرکی تواناییشو داره باید وارد اون حوزه بشه اما حواست باشه با این حرفا یه عده دیگه رو که نمیتونن تو حوزه بین المللی کار کنن ، نا امید نکن .
مخصوصا اون دسته از بچه هایی که تازه کارن و تجربه چندانی ندارن ، ورود به وب انگلیسی میتونه شکست بزرگی باشه براشون.
تو همین ایران ، تو همین شرایط و تحت همین قوانین با پیگیری مداوم و پشتکار میشه به جاهای خوبی رسید ، نمونه های موفقیت هم دوربرمون کم نیست.

اینو قبول دارم
فقط و فقط باید تخصصی کار کرد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,246
شدیداً توصیه این دوستمون رو تایید میکنم.
حدود یک سال و نیم هست که دارم رو وب سایت انگلیسی زبان کار میکنم و خدا رو شکر نتیجه خوبی گرفتم.
البته دوستان توجه کنید که فضای اکوسیستم وبمستری غیر فارسی با تجربیات ما خیلی متفاوت هست. مثلا بحث کپی رایت خیلی جدی هست. آپدیت های گوگل خصوصا برای وب سایت های انگلیسی زبان خیلی جدی تر و تخصصی تر هست. رقابت بالاتر هست. ضمن اینکه همه چیز به تلاش و ممارست خودتون بستگی داره و اینکه موضوعی که انتخاب میکنید چی باشه.

میزان درآمد بستگی به اینکه مخاطب شما چه کشوری باشه و مهم تر از اون موضوع سایت شما چی باشه داره.

با این حال یه سری آمارها توی کیس خودم رو بهتون میدم شاید انگیزه آفرین باشه:
مدت فعالیت: 20 ماه
کل درآمد : 11.000.000.000 ریال (تقریبا 70.000 دلار)
هزینه ها: 2.500.000.000 ریال (مالیات، حق واسطه، هزینه سرور اختصاصی، هزینه دامنه، حقوق، چیز.پی.ان شخصی و کمی سئو)
خالص دریافتی: 8.500.000.000 ریال
زبان سایت: انگلیسی
مخاطبان: عمدتاً آمریکایی و کانادایی
منبع درآمد: ادسنس

من خودم تهران هستم. با یک نفر که ترکیه ساکن هست کار میکنم اون یه مبلغ ثابت میگیره. درامد رو برام میفرسته اینور. ضمن اینکه امسال دولت ترکیه مالیات هم برای درآمد فرستاد که نزدیک به 20 درصد درامد سالیانه میشد.

من یه زمانی سایت فارسی زبان با روزانه صد هزار ویزیتور داشتم و با وجود حساب وی.آی.پی نمایش دهنده توی سرویس های آگهی ایرانی درآمدش اندازه وب سایت انگلیسیم نبود ضمن اینکه سایت فعلی بازدیدش یک پنجم اون هم نمیرسه.

درامد از ادسنس کاملا متغییره و پارامتر های زیادی داره اما تو کیس من ادسنس به اعضا هر کلیک میانگین پنج هزار تومن میده. و نرخ کلیک خارجی ها خیلی خیلی بالاتر از نرخ کلیک روی تبلیغات ایرانیا هست چون تبلیغات کاملا منطبق بر نیازهای اونا نمایش داده میشه.
سلام این کسی که ساکن ترکیه است، ایرانیه؟ آشناست یا کلا کارش اینه (واسطه گری ادسنس)؟

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
اینو قبول دارم
فقط و فقط باید تخصصی کار کرد
برای کسب و کار کوچیک و خودمونی ، تخصصی کار کردن بهترین گزینه اس ، اینجوری میشه خیلی متمرکز بود و در مورد آینده اون کار هم میشه مطمئن تر صحبت کرد.
اما اگر بودجه و تیم مناسب موجود باشه تو ابعاد بزرگتر و عمومی تر هم میشه کار کرد.
در کل خودمم کسب و کار تخصصی رو ترجیح میدم .

Retired Webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
برادر خوب منبر میریا...
درست میفرمایید.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
لطفاً برای مطلب نویسی راهنمایی بفرمایید. من به شخصه زبان انگلیسیم ضعیفه و جمله بندی ضعیفی دارم آیا از گوگل ترانسلیت میشه استفاده کرد؟
آیا رباتهای مطلب نویسی مناسب هستند؟
چگونه می توان مطلب رو ارزیابی کرد که مناسب است یا نه؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
دوستان عزیز
سعی کنید در وب ایران کار نکنید
وقت و انرژیتون رو با هر تخصصی که دارید در وب خارج(پیشنهاد وب انگلیسی) به کار ببرید
درآمدتون چند برابر میشه جوری که اصلا قابل مقایسه با وب داخل نیست
شدیداً توصیه این دوستمون رو تایید میکنم.
حدود یک سال و نیم هست که دارم رو وب سایت انگلیسی زبان کار میکنم و خدا رو شکر نتیجه خوبی گرفتم.
البته دوستان توجه کنید که فضای اکوسیستم وبمستری غیر فارسی با تجربیات ما خیلی متفاوت هست. مثلا بحث کپی رایت خیلی جدی هست. آپدیت های گوگل خصوصا برای وب سایت های انگلیسی زبان خیلی جدی تر و تخصصی تر هست. رقابت بالاتر هست. ضمن اینکه همه چیز به تلاش و ممارست خودتون بستگی داره و اینکه موضوعی که انتخاب میکنید چی باشه.

میزان درآمد بستگی به اینکه مخاطب شما چه کشوری باشه و مهم تر از اون موضوع سایت شما چی باشه داره.

با این حال یه سری آمارها توی کیس خودم رو بهتون میدم شاید انگیزه آفرین باشه:
مدت فعالیت: 20 ماه
کل درآمد : 11.000.000.000 ریال (تقریبا 70.000 دلار)
هزینه ها: 2.500.000.000 ریال (مالیات، حق واسطه، هزینه سرور اختصاصی، هزینه دامنه، حقوق، چیز.پی.ان شخصی و کمی سئو)
خالص دریافتی: 8.500.000.000 ریال
زبان سایت: انگلیسی
مخاطبان: عمدتاً آمریکایی و کانادایی
منبع درآمد: ادسنس

من خودم تهران هستم. با یک نفر که ترکیه ساکن هست کار میکنم اون یه مبلغ ثابت میگیره. درامد رو برام میفرسته اینور. ضمن اینکه امسال دولت ترکیه مالیات هم برای درآمد فرستاد که نزدیک به 20 درصد درامد سالیانه میشد.

من یه زمانی سایت فارسی زبان با روزانه صد هزار ویزیتور داشتم و با وجود حساب وی.آی.پی نمایش دهنده توی سرویس های آگهی ایرانی درآمدش اندازه وب سایت انگلیسیم نبود ضمن اینکه سایت فعلی بازدیدش یک پنجم اون هم نمیرسه.

درامد از ادسنس کاملا متغییره و پارامتر های زیادی داره اما تو کیس من ادسنس به اعضا هر کلیک میانگین پنج هزار تومن میده. و نرخ کلیک خارجی ها خیلی خیلی بالاتر از نرخ کلیک روی تبلیغات ایرانیا هست چون تبلیغات کاملا منطبق بر نیازهای اونا نمایش داده میشه.
شما مطالب رو میخرید یا خودتون مینویسید؟

از pbn استفاده میکنید؟

بک لینک میخرید یا مثلا niche edit یا guest post ?

اصل مطلب جذب بازدید هستش
تبدیل بازدید به پول که مسئله ای نیستش

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
لطفاً برای مطلب نویسی راهنمایی بفرمایید. من به شخصه زبان انگلیسیم ضعیفه و جمله بندی ضعیفی دارم آیا از گوگل ترانسلیت میشه استفاده کرد؟
آیا رباتهای مطلب نویسی مناسب هستند؟
چگونه می توان مطلب رو ارزیابی کرد که مناسب است یا نه؟
اصلا روی گوگل ترنسلیت نمیشه حساب کرد

شما مطالب رو میخرید یا خودتون مینویسید؟
خودم مینویسم
از pbn استفاده میکنید؟
خیر
بک لینک میخرید یا مثلا niche edit یا guest post ?
بک لینک نخریدم تاحالا اما استفاده از بک لینک تاثیر گذاره
اصل مطلب جذب بازدید هستش
تبدیل بازدید به پول که مسئله ای نیستش
قطعا همینطوره

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037

لطفاً بفرمائید تو وب نگلیسی سایت باید حداقل چند کلمه داشته باشه تا شروع به بازدید گرفتن بکنه . و چه مدت نیاز داره که سایت کم کم تو نتایج جستجو بالا بیاد.
از چه روشهایی برای بک لینک استفاده میکنید؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

خودم مینویسم

خیر

بک لینک نخریدم تاحالا اما استفاده از بک لینک تاثیر گذاره

قطعا همینطوره

هر مقاله شما چند کلمه هستش ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
درود
به جز ادسنس، سیستم تبلیغاتی خوب دیگری هم وجود داره که با تحریم ها مشکل نداشته باشه و این که وب مانی داشته باشه؟؟

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
هر مقاله شما چند کلمه هستش ؟
مقاله ها متفاوت هستن و از 400 کلمه هست به بالا که معمولا حدود هزار کلمه بیشتر نمیشه

درود
به جز ادسنس، سیستم تبلیغاتی خوب دیگری هم وجود داره که با تحریم ها مشکل نداشته باشه و این که وب مانی داشته باشه؟؟

درود بر شما
من سیستم دیگه ای برای وبسایت تست نکردم
هرچند اگر بگردید حتما هست

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مقاله ها متفاوت هستن و از 400 کلمه هست به بالا که معمولا حدود هزار کلمه بیشتر نمیشه

درود بر شما
من سیستم دیگه ای برای وبسایت تست نکردم
هرچند اگر بگردید حتما هست
موضوع سایت چیه؟

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
سلام چه تعداد مقاله دارید و عمر سایت چقدر هست؟ سئو روش انجام شده آیا؟ ممنون میشم پاسخ بدید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

من یه اکسپایرد شده خوب پیدا کرده بودم روش مطلب میزدم
کلیک نمیگرفت ولی ایمپرشن میگرفت به 1 ماه رسیده بود
بعد خواستم سابقه ش رو چک کنم دیدم که اواخر به عنوان pbn استفاده شده بود

گشتم یه دامنه دیگه پیدا کردم که سالم بود و pbn و سابقه خراب نداشت ریدایرکت کردم روی اون ولی بازدیدم رو از دست دادم
سایتم در زمینه health هستش

بالا