• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
دوستانی که قلعه نوعی رو میکوبن درسته که من استقلالیم ولی همیشه منتقد قلعه نوعی بودم تو پست هامم مشخصه و هست
منتهی همین آقای قلعه نوعی خودشو کشت گفت بابا تیم ملی با ترکیب و سیستم من رفت جام جهانی همه کوبیدنش که چی ؟ کیروش ؟ تو ؟ بشین بابا
همه نشستن مسخره کردن قلعه نوعی رو که فقط سانتر از جناحین بلده و با شروع مجدد نتیجه گرفته
میشه بگید ما تو این جام چجوری اومدیم بالا ؟ همین بازی چجوری گل زدیم ؟ کاره مثبت دیگه ای انجام دادیم جز زیر توپ زدن ؟
10 نفره بودیم ؟ جلو چه تیمی ؟ عراق ؟؟؟؟؟؟؟؟ خداروشکر بازیکن سربازایی که میخواست رو برد با اینکه اصلا دوست نداشتم ولی حداقل دیگه بهونه ای نداره این آقای کیروش
حالا میرسیم سر بحث شیرین دروازه بان ! هه !
همین آقای حقیقی تو جام جهانی با زد و بند شد دروازه بان تیم ملی ! چندتا از بازیکنا تو همون جام جهانی گفتن دن گاسپار به شدت رابطه ی حسنه ای داره با همین آقا
وگرنه حقیقی کجا و دروازه تیم ملی کجا ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
چه کاره مثبتی داشته ؟ توپی نرفت که بخواد دفع خوب داشته باشه که اونایی هم که رفت گل شد ! فقط تو حاشیه است !
الان بگیم رحمتی میگن فلان میگیم فروزان میگن بلان بخدا من از خدام بود بیرانوندو میذاشت که نه حرف و حدیثی پیش بیاد نه اینجوری آبروم بره
متاسفم واسه عده ای که فقط تو کف اسم و رسم مربی هستن
همین امارات چه بلایی سرمون آورد ؟؟؟؟؟؟؟؟ نیمه اول بازی 74 به 26 مالکیت توپ بود
تورو قرآن جمع کنید این حمایتای مسخره از کیروش رو
ول کن حاجی اینا میشینن اخبار ورزشی نگاه میکنن کفاشیان میاد میگه موفقیت های ما و کیروش و ... اینا هم کف میکنن فکر میکنن خبریه
ملتی که هر چی بریزن تو مخشون کاملا میپذیرن
الان دقیقا من نمیدونم ما تو جام جهانی چه موفقیتی کسب کردیم؟
حتما جام ملت ها هم با 4 تا تیم در پیت آسیایی یک چهرم نهایی حذف شدیم موفقیت داشتیم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کوبیدن و حمله کردن به تیم بعد از باخت کار بسیار راحتیه از پس هر کسی هم بر میاد نمی خوام هی بشینم پست اینجور افراد رو کوت کنم و به بحث بی نتیجه ادامه بدم
ولی اینو بدونید با آمار روی کاغذ نمیشه نتیجه گرفت شرایط در داخل زمین بازی به کل با دو دو تا چهارتا کردنها متفاوته
درست عراق لیگ درست و حسابی نداره لژیونر درست و حسابی هم نداره ولی همین تیم تقریبا بدون لیگ سال 2007 قهرمان آسیا شد
در اون دوره استرالیا رو بردن کره جنوبی رو بردن که هر کدومشون از نظر امکانات زیر بنایی و لژیونر از قدرتهای برتر آسیا بودن از هر نظر غیر قابل قیاس با عراق جنگ زده
در فینال هم عربستانی رو بردن که به شدت هماهنگ و منظم بازی می کردن نه مثل عربستان مفنگی این دوره , اون عربستان که تقریبا به سبک اسپانیایی بازی می کرد هم ازبکستان رو زده بود هم ژاپن مقابل کره هم مساوی کرده بود و بدون شکست به فینال رسیده بود ولی به عراق باخت

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
هیترزها برن بازی ژاپن امارات رو ببینن!!!
تیمی که جلوی ما یک شوت در چهارچوب هم نداشت داره بخت اول رو حذف میکنه!!!:general601:
http://varzeshi1.ir/?p=25623
الان 4 تای ما که تو چهار چوب بود یکیش که شانسی بود گلش و رو جای گیری خوب بازیکن گل شد
3 تا دیگش دقیقا خیلی خطرناک بود دیگه؟
مالکیت اینا هم که اصلا تو فوتبال ارزش نداره درسته؟
فقط گل دقیقه 90 رو شانس ارزش داره نه؟

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
والا اگه پولادی اخراج نمیشد این تیم رو خیلی راحت میبردیم،حاج صفی تو دفاع خیلی خیلی بد بود،اصلا ازش انتظار نداشتم اینقدر بد باشه،پنالتی رو هم که!!!(در کل بعد پولادی بدترین بازیکنمون بود تو این بازی!)
پولادی هم خیلی ناشیانه رفتار کرد،درسته حقش اخراج نبود ولی نیازی هم به اون کارا نبود،اونم وقتی 1 کارت زرد داره!!!:general210:
حقیقی هم که وضعش معلومه فقط موندم کیروش چی تو این دیده! رو توپهای زمینی و تک به تک و اینا خیلی ضعیفه،فقط رو هوا مسلطه وسلام!!!
خدایی بیرانوند گلرمون بود 1 2 گل فقط با پرتابهای دستش میزدیم اونقدر خوبه!!!
تنها حسن این جام معرفی پور علی گنجی و کمی هم غفوری بود که اونم سرخابیها میگیرن و خرابشون میکنن،امیدوارم هرچه سریع تر برن اروپا یا تو تیم خودشون بمونن فقط...
خلاصه این جام هم تموم شد با کوچک ترین دستآوردی!!!
فقط امیدوارم سن بالاها خودشون از تیم ملی خداحافظی کنن تا جا واسه بقیه جوونا هم باز بشه،این جام هم استرالیا قهرمان شه...

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
والا اگه پولادی اخراج نمیشد این تیم رو خیلی راحت میبردیم،حاج صفی تو دفاع خیلی خیلی بد بود،اصلا ازش انتظار نداشتم اینقدر بد باشه،پنالتی رو هم که!!!(در کل بعد پولادی بدترین بازیکنمون بود تو این بازی!)
پولادی هم خیلی ناشیانه رفتار کرد،درسته حقش اخراج نبود ولی نیازی هم به اون کارا نبود،اونم وقتی 1 کارت زرد داره!!!:general210:
حقیقی هم که وضعش معلومه فقط موندم کیروش چی تو این دیده! رو توپهای زمینی و تک به تک و اینا خیلی ضعیفه،فقط رو هوا مسلطه وسلام!!!
خدایی بیرانوند گلرمون بود 1 2 گل فقط با پرتابهای دستش میزدیم اونقدر خوبه!!!
تنها حسن این جام معرفی پور علی گنجی و کمی هم غفوری بود که اونم سرخابیها میگیرن و خرابشون میکنن،امیدوارم هرچه سریع تر برن اروپا یا تو تیم خودشون بمونن فقط...
خلاصه این جام هم تموم شد با کوچک ترین دستآوردی!!!
فقط امیدوارم سن بالاها خودشون از تیم ملی خداحافظی کنن تا جا واسه بقیه جوونا هم باز بشه،این جام هم استرالیا قهرمان شه...
بیرانوند و خیلی های دیگه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کسانی که فوتبال می فهمن ارزش بازی امروز رو می فهمن 120 دقیقه برا نباختن 10 نفره جنگیدن اگه اسمش تاثیر بر فوتبال نیست من دیگه حرفی ندارم اونایی هم که می گن هر مربی ایرانی بالاسر این تیم بود ایران قهرمان بود فقط می تونم بگم اونا برن تیم های باشگاهیشونو ار مرحله گروهی فقط بالا بیارن قهرمانیش پیشکش اونوقت بیان تیم ملی رو قهرمان کنن

کیروش بره همین یک چهارمم تا ده سال دیگه نمی‌بینیم... کدوم مربی ایرانی به بازیکنی مثه پورعلی‌گنجی فرصت درخشش میده؟؟!

چه جور باختیم؟ با 80 دقیقه 10 نفر بازی کردن
کجا باختیم؟ در ضربات پنالتی
چند بار در وقت های اضافه با جنگندگی نتیجه ی عقب افتاده رو جبران کردیم؟ شما اصلا توجهی به تلاشهایی که کردن نمی کنی و فقط میگی باختیم
دوره های قبلی که کیروش سرمربی ایران نبود مگه فوتبال ایران به کجا رسیده که حالا میگی اگه کیروش نبود می بردیم؟

با توجه به بازیکنای ضعیفی که داریم کیروش بهترین و قویترین "تیم" را ساخته دمش گرم واقعا از این بازیکنها و از این لینگ یک چنین تیم جنگنده و سختکوشی بسازی که دوبار به بازی برگرده خیلی حرفه اونم 10 نفره

یه زمانی علی دایی میومد توی زمین راه میرفت و به بحرین هم با اختلاف می باخیتم و اصلا تیم نمی جنگید اما این تیمی که کیروش ساخته خیلی مرده

Last edited by a moderator:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
آقا ما اصلا قهرمانم میشدیم چی میشد ؟ غیر اینه که دو روز شنگول بودیم
مگه رفتیم جام جهانی چی شد ؟ ریختیم تو خیابون شادی کردیم غیر این فایده ای داشت ؟
درآمد به دست آوردیم که نیوردیم همه اش بلوکه شده!!!
ستاره جوون معرفی کردیم که نکردیم
بازیکن ترنسفر کردیم اروپا که نکردیم
رفتیم از بوسنی 3 تا خوردیم برگشتیم
اون که جام جهانی بود این شد این که جام ملت هاست بیخود حرص نخورید
حداقل میتونید راضی باشید که شاید این کفاشیان و دار و دسته اش رو بندازن بیرون

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
اگر ايران قهرمان جام هم مى شد همين رو مى گفتين ؟
ايران خيلى هم خوب بازى کرد , 80 دقيقه ده نفره کار خيلى سختى هست . اگر کادر مربيگرى حفظ بشه و يه برنامه درست و بلند مدت داشته باشيم , ميشه به جام جهانى بعدى اميدوار باشيم. ولى متاسقانه ما هم مثل عرب هاى کوته فکر فقط به فکر نتيجه گرفتن توى يه تورنمنت هستيم !
يادتون هم نره ايران با کمترين اردو و آمادگى اينجورى بازى کرد , با غيرت بازى کرد .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
پوریا جان خدا قوت!
ماشالا داری یک به ده می‌جنگی!
همه دارن اشتباه میگن شما درست میگی! بیخیال حاجی، واقع‌بین باش یکم...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
آقا ما اصلا قهرمانم میشدیم چی میشد ؟ غیر اینه که دو روز شنگول بودیم
مگه رفتیم جام جهانی چی شد ؟ ریختیم تو خیابون شادی کردیم غیر این فایده ای داشت ؟
درآمد به دست آوردیم که نیوردیم همه اش بلوکه شده!!!
ستاره جوون معرفی کردیم که نکردیم
بازیکن ترنسفر کردیم اروپا که نکردیم
رفتیم از بوسنی 3 تا خوردیم برگشتیم
اون که جام جهانی بود این شد این که جام ملت هاست بیخود حرص نخورید
حداقل میتونید راضی باشید که شاید این کفاشیان و دار و دسته اش رو بندازن بیرون

فکر میکنی کفاشیان بره ؟ این آدم ول کن پست و مقام نیست البته دست خودش نیست این آدم رو میخوان .

واقعن خدا نگذره از اون کسی که الان خوشحاله . انگار قلبم داره میترکه حداقل میومدیم جز 4 تا 4 ام میشدیم .

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
هیترزها برن بازی ژاپن امارات رو ببینن!!!
تیمی که جلوی ما یک شوت در چهارچوب هم نداشت داره بخت اول رو حذف میکنه!!!:general601:
خوبه نگاهی هم به آمار بازی داشته باشی این امارات تو بازی با ما همه کاره ی زمین بود مالکیت توپ رو که یادت میاد ؟؟؟
تعداد پاس هاش رو یادت میاد ؟ این بازی رو هم پیشنهاد میکنم ببینی آمارشو
تو این بازی یه شوت تو چارچوب داشته که گلش بوده
hamtxjn85wdvemn79vr4.jpg

2twg671dl2op1gvj9ahx.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
خوبه نگاهی هم به آمار بازی داشته باشی این امارات تو بازی با ما همه کاره ی زمین بود مالکیت توپ رو که یادت میاد ؟؟؟
تعداد پاس هاش رو یادت میاد ؟ این بازی رو هم پیشنهاد میکنم ببینی آمارشو
تو این بازی یه شوت تو چارچوب داشته که گلش بوده
hamtxjn85wdvemn79vr4.jpg

2twg671dl2op1gvj9ahx.jpg
منظور من رو بد گرفتی بهروز جان!!
من نگفتم تو اون بازی ایران سر بود یا تو این بازی امارات!!!
این عده ای که الان افاضات میکنن اون موقع هم میگفتن که امارات جلو ما شاخ شده و خاک تو سر کیروش و ....!!!
خواستم بگم امارات تنها برای ما شاخ نشده!!! برای همه شاخ شده :D
راستی این شبکه HD کجاها میگیره؟

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
پوریا جان خدا قوت!
ماشالا داری یک به ده می‌جنگی!
همه دارن اشتباه میگن شما درست میگی! بیخیال حاجی، واقع‌بین باش یکم...
نه داداش من نمیگم همه اشتباه میگن من درست میگم
همچین یک به ده هم نیستا :D صفحات قبل دوستان مخالف حضور داشتن :d
این کیروش کفاشیان نبود بعد جام جهانی نمیموند
مطمئن باش دست های پشت پرده ی اصلی فوتبال ما جهت منافع خودشون نگهش داشتن

game city

Registered User
لایک‌ها
253
باشه آقا شما تحلیل گر
ولش کن
شما فوتبال اتوبوسی حال میکنی برو لیگ های کشور های سامباندوران اینا رو ببین
اتفاقا من فوتبال باشگاهی ایران رو اصلا نگاه نمیکنم چون واقعا لیگ ضعیفی داریم
من بازی با امارات رو حق رو به امارات میدم ولی بازی امروز به هیچ عنوان حق عراق نبود
تیم عراق حتی جلوی تیم 10 نفره ما باز هم نتونست حفظ توپ بکنه 2 بار جلو افتاد در حمله بعدی ایران گل تساوی رو خورد
اگر اون اخراج رو نگاه کنید پولادی حتی به دروازه بان هیچ ضربه ای وارد نکرد درسته وقتی دروازه بان عراق موقعه ضربه زدن به پولادی بازیکنان ما بزرگنمایی کرد ولی حقش کارت دوم نبود
اگر نگاه کنید تیم عراق نیمه اول که شروع شد عراق فقط کمتر از ده دقیقه اول وسط زمین رو در اختیار داشت ولی تا موقعی که پولادی اخراج شد توپ و میدان دست ایران بود
گلی هم که در اغاز نیمه دوم خوردیم تا دقایقی کاملا دفاع و تیم ایران رو از هم پاشید
در کل فکر نکنم بچه های تیم و مربی کم گذاشته بودن
ولی فوتبال اخرش یه سر برد و یه سر باخت هست

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
یادتون نره به کی باختیم؟ به عراق باختیم عـــــراق
قبلا به کره میباختیم همه آه و فغان میکردن و قلعه نویی رو کشوندن مجلس

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
ببینین اینا چه بلایی سر زیربنای این فوتبال آوردن که هیچ‌جوری پیشرفت نمی‌کنه!
عراق جنگ‌زده میاد با لیگ در سطح محلات سال ۲۰۰۷ قهرمان میشه و الانم که بدتر شده و سرطانی بنام داعش به جونش افتاده و باز میره جزو چهارتا تیم!!!
اگه ایران داعش و جنگ رو داشت، اصن کلاً ورزش ما تعطیل میشد! چه برسه به فوتبال و تیم ملی و مقام آوردن!
درصدی از کارا دست سرمربیه، منتقدا سرمربی رو با خدا اشتباه گرفتن! :general405:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یادتون نره به کی باختیم؟ به عراق باختیم عـــــراق
قبلا به کره میباختیم همه آه و فغان میکردن و قلعه نویی رو کشوندن مجلس
اگه عراق رفت فینال شما چیکار میکنی؟

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
منظور من رو بد گرفتی بهروز جان!!
من نگفتم تو اون بازی ایران سر بود یا تو این بازی امارات!!!
این عده ای که الان افاضات میکنن اون موقع هم میگفتن که امارات جلو ما شاخ شده و خاک تو سر کیروش و ....!!!
خواستم بگم امارات تنها برای ما شاخ نشده!!! برای همه شاخ شده :D
راستی این شبکه HD کجاها میگیره؟
حامد خان یه چیزو جدی بگو
الان شما راضی هستی این میبیارد میلیارد پولی که خرج شده واسه کیروش و ...
یک چهارم نهایی اسیا حذف شدیم
جام جهانی با یک امتیازی که به زور گرفتیم بین چهار تیم چهارم شدیم حذف شدیم
خدا وکیلی شما الان راضی هستی که پولی که مالیات میدی اینجوری خرج شده؟
اگه بازی قشنگ میکردیم آره اما هم این که اتوبوسی بازی میکنن هم این که نتیجه نمیگیرن
بازیای آسیایی آره تهاجمی تر بودیم اما اگه مقابل یه تیم قوی تر باشیم نمیتونیم کشکی کشکی گل بزنیم
بد میگم بگو بد میگی دیگه بحث رو هم ادامه نمیدم

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
فکر میکنی کفاشیان بره ؟ این آدم ول کن پست و مقام نیست البته دست خودش نیست این آدم رو میخوان .

واقعن خدا نگذره از اون کسی که الان خوشحاله . انگار قلبم داره میترکه حداقل میومدیم جز 4 تا 4 ام میشدیم .
یعنی اگه جای محمدرضاشاه امریکایی ها کفاشیان رو شاه می کردن عمرا میزاشت میرفت هنوزم که هنوزه بود به ریش همه می خندید:D

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
برام جالبه هنوز یه سری دارن از این تیم و مربیش دفاع میکنن ))))

از اولش این شیوه ی بازی و این مربی منتقدان زیادی داشت ، نه اینکه تمام حرفهای منتقدها درست بوده ولی آدم با دو تا چشماش داره میبینه ، نمیتونه چشمهاشو ببنده و از آقای خوشتیپ و صاحب نام پرتغالی دائم تعریف کنه ، جلوی تیم درجه 3 آسیا باختیم و حذف شدیم ، برای من نوعی این باخت آسون نیست ، البته قبلا هم با اولین بازی ای که این تیم انجام داد گفتم که این تیم نتیجه ای نمیگیره ، یعنی انتظار باخت و حذف شدن رو داشتم و حتی پیش بینی ام در مورد پنالتی زن ها هم درست از آب در اومد ، ولی باختن جلوی تیمی با این سطح کیفی و وضعیت که حتی خودشون هم قبل بازی امیدی به برد نداشتن ، یه مقداری قابل تامل هست .

الان اگه بخواهیم وارد مسائل فنی بشیم خیلی بحث پش میاد که شاید آخرش هم به جایی نرسیم ولی فکر کنم اکثرا رو این مورد اتفاق نظر داشته باشیم که این تیم خیلی میبایست بهتر از این میبود و شایستگی صعود و رویارویی با حریفان بزرگتر رو نداشت ...

.

Last edited:
  • Like
Reactions: al2
بالا