• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
حامد خان یه چیزو جدی بگو
الان شما راضی هستی این میبیارد میلیارد پولی که خرج شده واسه کیروش و ...
یک چهارم نهایی اسیا حذف شدیم
جام جهانی با یک امتیازی که به زور گرفتیم بین چهار تیم چهارم شدیم حذف شدیم
خدا وکیلی شما الان راضی هستی که پولی که مالیات میدی اینجوری خرج شده؟
اگه بازی قشنگ میکردیم آره اما هم این که اتوبوسی بازی میکنن هم این که نتیجه نمیگیرن
بازیای آسیایی آره تهاجمی تر بودیم اما اگه مقابل یه تیم قوی تر باشیم نمیتونیم کشکی کشکی گل بزنیم
بد میگم بگو بد میگی دیگه بحث رو هم ادامه نمیدم
بازی قشنگ ابزار میخواد با بیل و کلنگ گواردیوا... هم نمیتونه بازی قشنگ کنه!!!

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
خب الان دقیقا بگو محاسنش چی بود؟
نه نتیجه نه بازی خوب نه چیزی به جا گذاشت از خودش
ولاسکو رو شما نگاه کن اینو نگاه کن
اون با والیبال ما چی کار کرد این با فوتبال ما چی کار کرد؟

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اون موقع که ولاسکو با والیبال ما اون کاری که کرد یک چهارم بیل و کلنگ فوتبال ما رو هم نداشت
بودجه فوتبال با والیبال رو شما مقایسه نکن
تازه چند سالیه والیبال بعد این نتایج پول توش سرازیر شده به بازیکنا دارن میلیاردی میدن

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
پسر خوب فوتبال مافیا داره که نمیذارن پیشرفت کنه!!!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان واقعا عراق رو تیم درجه سه اسیا می دونین:eek: اصلا توجه کردین تا قبل اخراج پولادی بازی تقریبا یه طرفه دست ما بود و هرچی جلو می رفت فشار تیم ما بیشتر می شد این بازی اصلا حق ایران باخت نبود بیخود بحث نکنین ولی اینکه تیم چشم نواز بازی نمی کنه چون ابزار بازی زیبا رو نداره شما با پیکان که نمی تونی تو مسابقات فرمول یک شرکت کنی
من دوست دارم کیروش هم بره ببینم باز این منتقدا چی می گن اون روزی رو می بینم که باز یه مربی دیگه اومده و دارن به خاطر باخت ها ازش انتقاد می کنن نه بازی غیر چشم نواز

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اتفاقا من فوتبال باشگاهی ایران رو اصلا نگاه نمیکنم چون واقعا لیگ ضعیفی داریم
من بازی با امارات رو حق رو به امارات میدم ولی بازی امروز به هیچ عنوان حق عراق نبود
تیم عراق حتی جلوی تیم 10 نفره ما باز هم نتونست حفظ توپ بکنه 2 بار جلو افتاد در حمله بعدی ایران گل تساوی رو خورد
اگر اون اخراج رو نگاه کنید پولادی حتی به دروازه بان هیچ ضربه ای وارد نکرد درسته وقتی دروازه بان عراق موقعه ضربه زدن به پولادی بازیکنان ما بزرگنمایی کرد ولی حقش کارت دوم نبود
اگر نگاه کنید تیم عراق نیمه اول که شروع شد عراق فقط کمتر از ده دقیقه اول وسط زمین رو در اختیار داشت ولی تا موقعی که پولادی اخراج شد توپ و میدان دست ایران بود
گلی هم که در اغاز نیمه دوم خوردیم تا دقایقی کاملا دفاع و تیم ایران رو از هم پاشید
در کل فکر نکنم بچه های تیم و مربی کم گذاشته بودن
ولی فوتبال اخرش یه سر برد و یه سر باخت هست
اون قضیه اخراج رو که خدمت یکی دیگه از دوستان هم عرض کردم
خلاصه فوتبال اینا رو داره همیشه و مربی حرفه ای برای همین موقع هاست دیگه
شاید هر داور دیگه ای بود اخراج میکرد چون صحنه طوری بود که داورو به اشتباه مینداخت

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
اون دوستانی که میگفتن ما گل بخوریم نمی تونیم جبران کنیم الان کجان؟

10 نفره هم نباختیم، ضربه پنالتی هم باخت نیست.

افتخار می کنیم به این تیم ملی جنگنده و کوشا...........

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
برادر من والیبال رییس فدراسیونش داورزنی هست فوتبال کفاشیان بازیکن ها و استعداد ها به راحتی شناسایی می شن ما تیم نوجوانان و جوانان والیبالمون جز قهرمان های جهانی بودن اونم قبل ولاسکو بله دوست عزیز تفاوت ها زیاد هست ولاسکو ابزار ایجاد تغییرات رو داشت ولی تو فوتبال این ابزار وجود نداره

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
چرا خودتون را .... ميدهيد !!!
تيم ايران همينه ديگه بازيكناش بيشتر از اين ازشون انتظاري نيست اخر بازيشون و تاكتيك پذيريشون همينه به سقف اين نسل از فوتبال ايران رسيديم حالا ميخواد بالا سرشون اصغر اقا قصاب باشه ميخواد گوارديالا ديگه بيشتر از اين اين نسل جاي پيشرفت نداره در زمان كنوني

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
برام جالبه هنوز یه سری دارن از این تیم و مربیش دفاع میکنن ))))

از اولش این شیوه ی بازی و این مربی منتقدان زیادی داشت ، نه اینکه تمام حرفهای منتقدها درست بوده ولی آدم با دو تا چشماش داره میبینه ، نمیتونه چشمهاشو ببنده و از آقای خوشتیپ و صاحب نام پرتغالی دائم تعریف کنه ، جلوی تیم درجه 3 آسیا باختیم و حذف شدیم ، برای من نوعی این باخت آسون نیست ، البته قبلا هم با اولین بازی ای که این تیم انجام داد گفتم که این تیم نتیجه ای نمیگیره ، یعنی انتظار باخت و حذف شدن رو داشتم و حتی پیش بینی ام در مورد پنالتی زن ها هم درست از آب در اومد ، ولی باختن جلوی تیمی با این سطح کیفی و وضعیت که حتی خودشون هم قبل بازی امیدی به برد نداشتن ، یه مقداری قابل تامل هست .

الان اگه بخواهیم وارد مسائل فنی بشیم خیلی بحث پش میاد که شاید آخرش هم به جایی نرسیم ولی فکر کنم اکثرا رو این مورد اتفاق نظر داشته باشیم که این تیم خیلی میبایست بهتر از این میبود و شایستگی صعود و رویارویی با حریفان بزرگتر رو نداشت ...

.
از تو دیگه بعیده از شیوه بازی انتقاد کنی!
محسن بازی زیبا هیچی که نخواد 2 تا هافبک وسط خلاق میخواد!! به قول اونور آبی ها پلی میکر یا به قول مجتبی پلیر میکر :دی ما یه دونش هم نداریم!!!!
تو لیگمون هم قضیه همینه به جز یه جباری که واقعاً بازی سازی رو خوب انجام میداد که از تیم ملی خداحافظی کرد و یه ممد نوری که بگیر نگیر نداره!! البته به نظرم حقش بسیار بسیار بیشتر از شجاعی بود!!
باز هم میگم همون گورادیولا هم نمیتونه با یه تیم ناقص بازی زیبا انجام بده!! اگر هم میخواستیم با ان شیوه بازی کنیم بنظر جامون تو جدول با بحرین باید عوض میشد!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دیشب برنامه آنسوی نیمکت یه بازی قدیمی ایران - عراق از مقدماتی wc2002 نشون میداد نکونام تو ترکیب بود
حالا حساب کنید 2001 احتمال زیاد بوده کجا الان 2015 کجا
ایشون هنوز داره بازی میکنه یعنی فوتبال ما 14 سال یه هافبک نساخته!؟

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
اون موقع که ولاسکو با والیبال ما اون کاری که کرد یک چهارم بیل و کلنگ فوتبال ما رو هم نداشت
بودجه فوتبال با والیبال رو شما مقایسه نکن
تازه چند سالیه والیبال بعد این نتایج پول توش سرازیر شده به بازیکنا دارن میلیاردی میدن
همین مقایسه والیبال و فوتبالت کافیه برای پایان بحث!!!

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
حالا رفتن تو فاز کارآگاهی... شما اگه قرار بود کاری کنین همون موقع می‌کردین نه بعد از چند سال! :general208:

افشاي يک اتفاق عجيب:

هافبک عراق و استفاده از موادنیروزا

علا عبدالزهرا بازيکن سابق تيم تراکتورسازي که امروز در ترکيب ثابت عراق مقابل ايران حضور داشت، در دوران بازي در تراکتورسازي مرتکب دوپينگ شده است.
01001857.jpg

به گزارش "ورزش سه"، عبدالزهرا به دلایل نامعلوم ناگهان از جمع تراکتوری ها جدا شد و با فسخ قرارداد به کشورش بازگشت و حالا مشخص است علت جدایی او از تراکتورسازی موضوع دوپینگ وی بوده است.

احمد هاشمیان رئیس سابق کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در این باره به "ورزش سه" گفت: این خبر درست است. اگر خاطرتان باشد در یک مقطع کمیته ملی مبارزه با دوپینگ چند نمونه از بازیکنان لیگ‌برتری گرفت و در آن تست دوپینگ علا عبدالزهرا که در آن زمان عضو تراکتورسازی بود، مثبت اعلام شد. البته کار از دست ما خارج بود و من نمی‌ دانم چرا این حکم به او ابلاغ نشد.

اینکه آیا دوپینگ هافبک ملی‌پوش عراق قابل پیگیری هست یا نه هنوز مشخص نیست اما با توجه به تایید این مساله از سوی مقامات رسمی باید این خبر را پیگیری کرد.

"ورزش سه" در این زمینه بامسوولان وقت کمیته مبارزه با دوپینگ گفت‌وگو خواهد کرد.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
باید به پیروزی عراق احترام گذاشت واقعا اگه این امر قابل پیگیری باشه و باعث حذف عراق بشه کار پسیار کثیفی هست بازی رودر رو رو باختیم دیگه حرفی توش نمونده

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
شوما آدرس صفحه ی فیسبوکِ بنجامین ویلیام را به من نیشان بده اول !

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دقت کردین اینا هم تو تیم ملیشون نکونام (سوگلی) دارن؟؟ این یونس محمود از ۲۰۱۳ تیم باشگاهی نداره ولی کاپیتان تیم ملیه! :eek:
راستی یه سوال: اینا وقتی لیگ ندارن چه‌جوری بازیکناشون رو محک می‌زنن تا دعوت کنن؟

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
عجب حالی کردم.دمشون گرم

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
دقت کردین اینا هم تو تیم ملیشون نکونام (سوگلی) دارن؟؟ این یونس محمود از ۲۰۱۳ تیم باشگاهی نداره ولی کاپیتان تیم ملیه! :eek:
راستی یه سوال: اینا وقتی لیگ ندارن چه‌جوری بازیکناشون رو محک می‌زنن تا دعوت کنن؟
بازی دوستانه ایران عراق یه پنالتی چیپ رو از دست داد امروز با همون چیپ حقیقی رو خورد و خمیر کرد.خیلی لذت بردم.درود بر شرفش.

بالا