• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کسانی که به پولادی گیر می دین خیلی بی انصافید به بحث **** وظیفش کار ندارم ولی از نظر عملکرد فوتبالی واقعا تو سه بازی اول عالی بود و اخراجش هم واقعا اشتباه داور بود و تو همون 40 دقیقه اول هم چند توپ خطرناک رو زیر پای مهاجمای عراق کشید بیرون و جلبه که گل هامون هم از سمتی که پولادی حضور نداشت خوردیم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
از تو دیگه بعیده از شیوه بازی انتقاد کنی!
محسن بازی زیبا هیچی که نخواد 2 تا هافبک وسط خلاق میخواد!! به قول اونور آبی ها پلی میکر یا به قول مجتبی پلیر میکر :دی ما یه دونش هم نداریم!!!!
تو لیگمون هم قضیه همینه به جز یه جباری که واقعاً بازی سازی رو خوب انجام میداد که از تیم ملی خداحافظی کرد و یه ممد نوری که بگیر نگیر نداره!! البته به نظرم حقش بسیار بسیار بیشتر از شجاعی بود!!
باز هم میگم همون گورادیولا هم نمیتونه با یه تیم ناقص بازی زیبا انجام بده!! اگر هم میخواستیم با ان شیوه بازی کنیم بنظر جامون تو جدول با بحرین باید عوض میشد!

این دو تا پست رو ص 508 و 509 گذاشتم ، بعد اولین بازی ،
http://forum.persiantools.com/threads/تیم-ملی-ایران.128890/page-508#post-10718031
http://forum.persiantools.com/threads/تیم-ملی-ایران.128890/page-509#post-10719534

الحمدلله این تیمی که من دیدم اهل مقام آوردن نیست ...

• این عزیزانی که از تیم های درب و داغون و درجه n ام خارجکی یه راست تشریف آوردن تو تیم ملی نشون دادن که خیلی از بازیکنهای همین لیگ درب و داغون خودمون ازشون چند پله بالاترن ...
دیگه نخواستم وارد جزییات بشم ، ...
ایشالا بعد مسابقات تحلیل خودمو ارایه میدم :angrybirds9:

شما خودت به عنوان بیینده بشین بازی مسعود شجاعی ، جهانبخش ، سردار ، نکونام رو ببین و تحلیل کن ، با نفرات رقیبشون تو لیگ مقایسه کن ، ببین به کجاها میرسی ... به هر کجا که رسیدی و هر نتیجه ای که گرفتی بیا بگو ببینیم با همدیگه چند چندیم .
الان جو مسابقات و عرق ملی و غیرت (؟!) و هیجان رو با فشار مضاعف دارن تو ذهن ملت بدبخت فرو میکنن ، خیلی جای بحث فنی نمیمونه در ثانی تیمی که موفقیتش برای بنده بدلایل زیاد ، اهمیتی نداره پس درست نیست که بیام وارد ریز ماجرا بشم ، که حتی اگه برای این فوتبال به لجن کشیده شده ی داخلی شما دلسوز هم باشی ، باز هم من به شما میگم که موفقیت در این جام ملتها به ضرر فوتبال ایران هست !
چرا که این خانه از پای بست ویران است ....
خلعتبری اصلا دعوت شده ؟ :دی
امید ابراهیمی _یکی از بهترین هافبکهای چند سال اخیر_ هم مهره ی خیلی خوبیه ، فیزیکش به پر کردن نیمکت خیلی میخوره )))) ...

بازیکن خوب داریم ، مدیریت نداریم ، تدارکات و سازماندهی و ... خبری نیست همش هم بخاطر ریاست فدراسیون هست و همه میدونیم که کدوم آدم %$^%$# باعث همه ی این مشکلات شد . الان ژاپن هم باخت و حذف شد ، بازیهای ژاپن کجا و ما کجا ، اصلا قابل مقایسه نیست ، احتمالا الان هم عده ای اینجا و هم تو مصاحبه های روزنامه و تلویزیون میان میگن ژاپن هم باخت ، این خاصیت فوتباله ... تا وقتی مشکلاتمون رو قبول نمیکنیم وضعیتمون همینه ، تا وقتی که آمار دروغ اقتصادی تحویل مردم میدیم تا وقتی که گزارشگر تو گزارش همش سعی در القای حس وطن پرستی داره و شعور من بیننده رو با جلبک یکی کرده ، تا وقتی که دایم میشنویم "در وضعیت حساس کنونی ..." و با همین اراجیف صدای هر مخالفی رو میبندیم ، به راه صلاح و پیشرفت نزدیک هم نمیشیم ، فوتبال نمای کاملی از کل مسایل کشور هست ، بنده چندین ساله که فوتبال داخلی رو چه باشگاهی و چه ملی دنبال نمیکنم ، چون اونقدری که من در قبالش احساس مسولیت میکردم و ذهن و فکرم رو درگیرش کرده بودم ، اون احساس مسولیتی در قبال من نداشت و رضایت من بیننده کمترین ارزشی براش نداشت ، هر چی تو آسیا و در مقابل کشورهای منطقه نزول کردیم همش توجیه کردن ،
ورزشگاه ساختن گفتن با پولهای نفت این کار رو کردن ارزشی نداره ،
بازیکن های خوب ما رو خریدن ، گفتن هنر نیست ، لیگ های عربی ارزشی نداره ،
تو آسیا باشگاههاشون مقام آوردن ، دیگه دیدن نمیشه توجیه کرد گفتن اونها کار کردن به اینجا رسیدن ، (نمیدونم کار رو کی باید میکرد ، من بیننده یا اونهایی که بعنوان مدیر یا بازیکن مصاحبه میکردن ! )
ژاپن و کره جام جهانی برگزار کردن و با تیمهای بزرگ دنیا بازی کردن ، ما فقط دیدیم و باز هم به روی خودمون نیاوردیم ، انگار نه انگار که من بیننده باید توقعی داشته باشم ، نه اینکه کم بودجه از سرمایه مملکت خرج این رشته لعنتی میشه ....

الان هم اختلاف نظرها زیاده ، از کسایی که میگن ما خیلی خوب و مردونه بازی کردیم تا کسایی که شاید بگن این تیم با دفاع صرف ، افتضاح کرد و ...
فکر کنم تو یه چیز مشترکیم و اونم اینکه همه باور داریم که تو فوتبال داریم درجا میزنیم ...

تو تمام این 4 بازی ما هیچ کجا دونده ، تهاجمی یا زیبا بازی نکردیم ، همش با گلهای اتفاقی و دقایق پایانی ، موقعی این شیوه بازی خوبه که ما با آلمان یا برزیل بازی داریم نه اینکه با قطر و بحرین ... اگه ایشون بخاطر کسب نتیجه این شیوه مسخره و تحقیر آمیز رو انتخاب کرد که خوب موفق نبود و شکست خورد ، از لحاظ زیبایی هم که هیچ دوره ای از تیم ملی اینطور کسل و خسته کننده نبوده ، حالا بحث پشت خط گذاشتن یه سری از بازیکنان خوب هم هست که اونهم موقعی منتفی میشه که نتیجه ای حاصل شده باشه نه اینطور تحقیر آمیز حذف بشیم ، الان که نتیجه ای حاصل نشده ایشون و طرفداران فکریشون باید جوابگوی این مسایل باشن ...

.

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
منظور من رو بد گرفتی بهروز جان!!
من نگفتم تو اون بازی ایران سر بود یا تو این بازی امارات!!!
این عده ای که الان افاضات میکنن اون موقع هم میگفتن که امارات جلو ما شاخ شده و خاک تو سر کیروش و ....!!!
خواستم بگم امارات تنها برای ما شاخ نشده!!! برای همه شاخ شده :D
راستی این شبکه HD کجاها میگیره؟
من منظورم کلی بود من حرفم اینه جز همدلی هیچی دیگه نداشتیم واقعا
تنها کاری که کیروش کرده بود این بود که همه با جون و دل بازی میکردن درواقع چیزی به فوتبال ما اضافه نکرده انصافاً همه این بازیکنا فقط بهشون غیرت اضافه شده بود همین !
آندویی که تو استقلال راه میرفت تو تیم ملی با جون و دل بازی کرد خدایی چه برنامه ای داشتیم جز دفاع جز زیر توپ زدن چز اینکه بازیکنا مثله ورزش گلبال جلو توپ بخوابن تو گل نره ؟
کیروش فوق العاده اسم بزرگی داره ولی چقدر تونست کمک کنه ؟ اصلا میگیم مشکل از مسولینه فوتباله ولی خواهشا نگید زیبا فوتبال بازی کردیم
من اگه آماره بازیه امارات با ژاپنو گذاشتم خواستم بگم اگه ما جلوش تو قوطی بودیم ولی انصافاً ژاپن همه کار کرد تو بازی ولی ما چی ؟ همه کاره ی اون بازی با ما امارات بود این فاجعه ــست
من نه طرفداره کیروشم نه مربی ایرانی و قلعه نوعی من میگم منطقی صحبت کنیم
شبکه HD مگه همه جا نمیگیره ؟ من شرق تهرانم خیلی خوب میگیره کیفیتشم انصافاً خوبه البته میگن قراره به زودی همه کانال ها HD بشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نصفه و نیمه دیدم
اما بازم خیلی خوب نبودن مخصوصا هوندا که مثل همیشه نبود من بازی هاشو میدید خیلی دوست داشتم بازیشو
این بازی بهش نیومد
خلاصه امیدوارم همینجوری پیش نرن برن فینال عربا
اینجور که بوش میاد امکانش هست

نتایج طوری رقم خورده که استرالیا قهرمان بشه . استرالیا قهرمانه به نظرم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
نمیدونم چی بگم من سر نصب بودم فقط گوشم سر بازی بود صد بار نزدیک بود بی افتم
خیلی داغونم
حقمون باخت نبود سه تا بازی قبلی رو میباختیم برام مهم نبود این بازی ولی تماما سرشار از برد خودمون بود فقط برد
چرا حذف شدیم اخه چرا:general505:

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
اصلا حس تایپ نیست،کل حرفامو توو همین یه جمله خلاصه میکنم: "دم داور :general502: گرم !"

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
به نظر من پولادی خوب بازی کرد .. توی هر 4 بازی ایران... امروزم هیچکس فکر نمیکرد داور با دروازه بان کارت زرد نشون نده و به پولادی نشون بده !!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
من موندم پولادی چه ویژگی خاصی داشت که بخاطرش قانون **** وظیفه رو دور زدن؟!
والا روبرتو کارلوس هم بود تو کشورای دیگه چنین کاری نمی‌کردن! :confused:
اون یکی سربازه اسمش چی بود ؟
اون چه فایده ای واسمون داشت

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه عده منتظر همین بودن که تیم ببازه شروع کنن به غر زدن!
کدوم مربی میتونست دوبار بازی باخته رو 10 نفره برگردونه؟
مهرداد پولادی حماقت کرد (ولی همین بازیکنی که میگین چرا دعوت شده جام جهانی از بهترینای تیم بود !)
متاسفانه دیگه پنالتی ها هم دست سرمربی نیست !
حیف شد ایران حذف شد ولی بازنده بزرگ این مسابقات ژاپن هست که با اون همه زرق و برق به امارات باخت!

بدترین داور ممکن رو هم برای بازی ایران گذاشتن

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323

منتظر چیه ؟ دست به دعا بودن که تیم ببازه بیان خودشون رو خالی کنن...
امروز دانشگاه یکی از بچه ها رو دیدم میگفت دوست داشتم عراق ببره اصلا از کیروش خوشم نمیاد :|

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه لحظه فکر کنید عراق با امارات بره فینال :D ای خدا امارات با زیر 2 میلیون جمعیت یه هافبک بازیساز خوب داره ما با 85 میلیون جمعیت یکی که استعداد بازی سازی داشته باشه نمی تونیم پیدا کنیم:general208:
ایران هم داره منتها کسی نیست راهو بهشون نشون بده و تربیتشون کنه برای همین میزنن جاده خاکی

من چند تا بازی از عالیشاه و صادقیان دیدم این دو نفر مخصوصا صادقیان استعداد خیلی خوبی دارن ولی...

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,639
تیم های عربی شانسی شانسی با پنالتی اومدن بالا هیچی هم بارشون نیست !

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
بی خیال فوتبال ایران، منتظر بازی های والیبال تو لیگ جهانی باشیم هم جذاب تره هم امید داریم به سکو، چیه این فوتبال میلیاردی پر مدعا با بازیکنان ومغرورش!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کدوم مربی میتونست دوبار بازی باخته رو 10 نفره برگردونه؟
مهرداد پولادی حماقت کرد (ولی همین بازیکنی که میگین چرا دعوت شده جام جهانی از بهترینای تیم بود !)
متاسفانه دیگه پنالتی ها هم دست سرمربی نیست !
حیف شد ایران حذف شد ولی بازنده بزرگ این مسابقات ژاپن هست که با اون همه زرق و برق به امارات باخت!

بدترین داور ممکن رو هم برای بازی ایران گذاشتن

افشین جون شما خودت وقتی منچستر میبازه غر که چه عرض کنم کل بازیکنا و حتی مربی رو میشوری میذاری کنار چون اعصابت خورده یا به هر علت منطقی یا حتی غیر منطقی دیگه! بعد کسی حق نداره بعد از باخت تیم ملی و حذف حرف بزنه؟
خوبه والا!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شاهکار ملت همیشه در صحنه ی! اشتباهی یه بنجامین ویلیامز دیگه رو گیر آوردن ....
" خب، بیدار شدم و دیدم 992 درخواست دوستی از ایران به من رسیده که همچنان در حال افزایش است. نمی دانم مشکلی پیش آمده یا اینکه بالاخره در ایران محبوب شدم؟"
:general304:

01001888.jpg

بالا