• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
اره اگه واسه تیم ملی کشورش ناز نمیکرد ممکن بود

سنت فرام مای آیفون فایو اس!!
یه غریبه میاد زور میگه چرا باید به کشورش ناز نکنه...
شما و من که رحمتی نمیشیم ولی جای اون بودیم حتی حرفشم نمیزدیم
این مردک باید بعد جام جهانی میرفت...
چرا از مربی داخلی استفاده نمیشه واقعا برام سوال شده...
واقعا کیروش چه برتری به فرکی یا قلعه نوئی یا جلالی داره!!

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
حمید درخشان برگشته گفته کیروش چه موفقیتی داشته؟ از رئال که انداختنش بیرون... :general208:
مرد حسابی خود تو رو که از شاهین بوشهر و داماش گیلان بخاطر افتضاحاتت بیرون کردن! با چه رویی میای این حرفو میزنی؟! :eek:
اصن تو رو میذارن پشت فنس زمین تمرین رئالم وایسی تماشا کنی؟؟ :D
همچین میگه از رئال بیرونش کردن انگار کم تیمه... آبدارچی رئال بیاد ایران سواد و معلومات و ارزشش از رئیس فدراسیون بیشتره، مربیش به کنار!

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
درخشان اصلا در حد توپ جمل کن هم نیست چه برسه به مربی
با چه تفکراتی داره حرف میزنه...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
یه غریبه میاد زور میگه چرا باید به کشورش ناز نکنه...
شما و من که رحمتی نمیشیم ولی جای اون بودیم حتی حرفشم نمیزدیم
این مردک باید بعد جام جهانی میرفت...
چرا از مربی داخلی استفاده نمیشه واقعا برام سوال شده...
واقعا کیروش چه برتری به فرکی یا قلعه نوئی یا جلالی داره!!
فرقشون در حد فرق جاستین تیمبرلیک و عباس قادریه!!!

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
فرقشون در حد فرق جاستین تیمبرلیک و عباس قادریه!!!

عباس قادری دل ملت شاد میکنه جاستین زبونشو 5 درصد ایرانیا نمیدونن...
لباس و حرف زدن شخصیت فرد و نشون میده....

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
بهتره کیروش را بر دارن و عباس قادری و قلعه نویی به طور مشترک تیم ملی را اداره کنن

نه جاستین نه کارلوس ....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خدائیش از وقتی اومده همه رو انداخته به جون هم، بازیکنایی که سرمایه فوتبال ایران محسوب میشدن رو به نوعی کنار گذاشت
-مجتبی جباری
-سید مهدی رحمتی
-هادی عقیلی
-محمد نوری
-پیام صادقیان
-محمد رضا خلعتبری
و....
این آدمها هم نتونستن با اخلاق گند لات پرتقال کنار بیان:
-امید نمازی
-مجید صالح
-علی کریمی
و.......
مبارزه با بازیکن سالاری یکی از بهترین کارهای کیروش تو این چند ساله بوده و خیلی هام تایید میکنن.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
از خیلی وقت پیش گفتم اگه رحمتی نرفت به جام جهانی چیزی رو از دست نمی داد و نداد.
همینطور که وقتی نتونست بیاد جام ملت ها هم چیزی از دست نداد.
کیروش مربی بزرگ و خوب که تو این مدت نیگم افتضاح بوده با شرایط و مقایسه با دیگر مربیانی که تا حالا داشتیم بد هم کار نکرده ولی بهتر هم نبوده. یک فرق بزرگی که داشته نسبت به مربیان قبلی این بوده که زرنگتر بوده و فهمیده ما چی می خوایم! راه و روش دفاع به قول معروف اتوبوسی رو هم خوب یاد داشته که البته این هم هنری هست که مربیان خودمون حداقل یاد نداری. و اجرا کرده و تونسته با یک باخت خفیف و یک مساوی و یک باخت هنوز هم به به مردم و مسولین رو داشته باشه خرده به اون نیست توقع ما پایین آمده البته دلایل زیادی داره!!!
هرطور هم بخواهیم حساب بکنیم نتایجش تو جام ملت ها و نحوه بازی کردنش ضعیف بوده.
از دیسیپلین صحبت شد من قبول دارم که رحمتی اشتباه کرد و تاوانش رو باید می داد که داد. ولی هیچ وقت نفهمیدم که چرا علیرضا حقیقی دعوت شد و فیکس تیم ملی تو جام جهانی شد. بازیکنی که نیمکت نشین تیم دست 2 پرتغال بود. چرا بیک زاده دعوت میشود و میشه؟ چرا شجاعی دعوت میشه و میشه. چرا......!!!
نظر مربی هست درسته ولی باید یک منطقی توش باشه ولی جوابش اینه که ما نمی فهمیم و کیروش که دستیار فرگوسن بوده بهتر می فهمه!!

اگه کیروش بخواهد همینطور ادامه بده بودنش فقط آفتابه خرجه لحیم هست. تا وقتی که امید ابراهیمی باید پشت رکورد زدن نکونام بمونه یا جماعتی پشت علایق کیروش بمونه و.... بودنش چه حسنی داره همین کار رو یک مربی ارزانتر هم می کنه!! اگه منتظری هم مصدوم نمیشد ما احتمالا استعداد های پور علی گنجی رو هم نمی دیدیم.
تا وقتی به بهانه های واهی بودن در جام جهانی و ترس از بد نباختن تو وجودمان باشه قدرت برداشتن قدم های بعدی رو نداریم چون همیشه بهونه برای ترسیدن وجود داره.
و در آخر کیروش شومن خوبیه ؛)

hashem20

Registered User
لایک‌ها
78
این که کی روش از خیلی ایرانی ها بیشتر فوتبال مدرن رو میفهمه اجنبی پرستی نیست همونطور که مربی کشتی ایرانی هر جای دنیا بره بهترینه چون با بهترین کشتی گیرهای دنیا تمرین کرده!

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
خاک بر سرمون که حذف از جام ملت های آسیا شده موفقیت. نه این موفقیته، نه حذف تیم قطبی، نه حذف تیم قلعه نویی و نه حتی سومی برانکو و مایلی کهن و نه حذف تیم طالبی و .... همه ی اینها از نظر من شکست بود. ما بعد از انقلاب هنوز نرفتیم حتی فینال جام ملت های آسیا. این موفقیته؟
متأسفانه مدتی باب شده که شکست دیگران را دلیلی بر موفقیت خودمون می دونیم. میگیم فلانی و فلان تیم از ما بدتر بوده،پس ما خوبیم.
شاید دیگران گول بخورند، اما من دیگه گول فضای دو یا چند قطبی رو نه تو فوتبال و نه تو سیاست نمی خورم(هرچند چند بار خوردم). اینکه مثلآ 10 نفر برای بودن خودشون، خودشون رو به طور صوری دو سه گروه مثلآ مخالف کنند. نمونش یادمه یک مدیرعامل هروقت تیمش می باخت، بلافاصله فضای دوقطبی راه می انداخت و با کری خونی.......

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
رحمتی و عقیلی و جباری خودشون نازکردن!! صادقیان فعلا فقط حاشیست!!!
علی کریمی با اینکه خودم عاشقشم ولی نباید انتظار داشته بشه بدون مدرک مربیگری درجه c کیروش حرفهاش رو رو هوا قبول کنه!!!
بنظر من اینا هیچ کدوم ناز نکردن، بلکه کیروش بلایی سرشون آورد که خودشون گذاشتن رفتن.اینا که تازه ملی پوش نشده بودن..چطور برای مربیای قبلی ناز نکردن؟ چی شد علی کریمی و فرهاد مجیدی خودشون رفتن از تیم ملی؟
چرا رحمتی بعد بازیهای مقدماتی گفت یه مدتی رو میخوام استراحت کنم؟ چرا اومد تو برنامه 90 گفت من زبون اسپانیایی بلد نیستم ، نقش جواد زیرآب زن رو شما کم در نظر نگیر
یه چند ماهی اومد تو تیم ما، کل تیم رو بهم زد، همه رو بجون هم انداخت
کیروش یه آدم جاه طلب و منفعت طلبه که همه کاراشو زیرزیرکی انجام میده و جوری رفتار میکنه که همه دوستش داشته باشن
جوری عمل میکنه که هم به ضرر خودش تموم نشه و هم مستقیم و غیرمستقیم بتونه اهدافشو پیش ببره
الان که مصاحبه های جباری رو میخونم می بینم واقعا راست میگه
یکی مثل مجتبی جباری میفهمه که اوضاع چه خبره..واقعا چرا دوری این افراد از تیم ملی رو نباید دقیقتر بررسی کنیم و همش بگیم اینا ناز میکنن؟
چرا چشمامون رو می بندیم و از کیروش بت میسازیم؟
در مورد علی کریمی هم لازمه بگم که واقعا مشکل امید نمازی و مجید صالح چی بود که نتونستن با این لات پرتقال کار کنن؟
اگر علی کریمی مدرک مربیگری نداشت چرا اصلا انتخاب شد؟ چرا کیروش قبول کرد؟بالاخره این دو تا دستیار ایرانی که قرار بود کنارلات پرتقالی کار کنند چی شد؟؟ حالا بنظرشما فوتبال این مملکت برای لات پرتقال مهمه یا منافع خودش؟؟؟
ضمنا همین مهدی تارتار رو هم میذاشتیم سرمربی تیم ملی بلد بود مرتضی پورعلی گنجی و سردار آزمون و وحید مایری و وریا غفوری و.. رو به فوتبال ملی معرفی کنه..نیازبه خرج کردن این همه هزینه نبود..تازه اونم بعد4 سال نه، تو همون سالای اول هم میشد معرفی کرد
بنا به دفاع اتوبوسی بود "ننه همدم" هم میتونست بشه سرمربی تیم ملی!!! لازم نبود این همه پول خرج کنیم

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ظاهرا دیگه تیم ملی رستگار شده و خبری نیست از پست های دوستان و الان نشونه ها رفته به سمت مخالفین کیروش وبالطبع چون مخالفین باشگاهی هستند دوستان رفتند تو تاپیک های باشگاهی!
در هر صورت سناریوی انحراف افکار از باخت تیم ملی بخوبی جواب داده و حقه دوپینگ بازیکن عراقی برای مدتی ذهن ها رو کاملا به خودش مشغول کرد
در این ارتباط مصاحبه هادی عقیلی با فارس خیلی جالبه:

فارس: در مورد تیم ملی می‌خواستی یک مسئله‌ای را بگویی.
می‌خواستم در مورد عبدالزهرا صحبت کنم. مسئولان ما مدام می‌گویند که او دوپینگی بوده است اما سوال من این است که اگر فدراسیون فوتبال می‌دانسته که او دوپینگی بوده چرا زمانی که در ایران از او این تست گرفته شده این مسئله به صورت رسمی اعلام نشده است؟ این مسئله خیلی جالب است و اگر کسی بخواهد آن را بررسی کند به زوایای جدیدی از اتفاقاتی که در لیگ می‌افتد می‌رسد. مگر آزمایش دوپینگ او مثبت اعلام نشده چرا با او برخوردی نشده و این موضوع رسما به رسانه‌ها گفته نشده اما سر ایوب والی چه آوردند؟ او یک بازیکن بسیار ساده است که اگر بدانید از چه طریق دوپینگ کرده خنده‌تان می‌گیرد و افسوس می‌خوردید. چطور باید برای بازیکن خوبی مثل والی به این سرعت رای داده شود اما یک بازیکن عراقی به فوتبال ما آمده و 6 ماه قبل دوپینگ او مثبت اعلام شده ولی کسی حرفی نمی‌زند. فدراسیون فوتبال ما بعد از بازی عراق طوری در خصوص دوپینگ بازیکن عراقی مانور کرد که انگار در همان بازی با ایران دوپینگ کرده درحالی که قضیه برای 6 ماه قبل بوده و تازه ماده‌ای که اسم آورده می‌شود که او استفاده کرده چیز خاصی نبوده و جریمه آن نهایت 6 ماه بوده است. یکسری در این ماجرا در حال فرافکنی هستند. خود فیفا هم می دانست که چیز خاصی نبوده و به همین دلیل اتفاقی نیفتاد. این مسئله ربطی به کرسی داشتن یا نداشتن ایران در AFC نداشته و اگر همه کرسی‌ها را هم داشتیم اتفاقی برای ایران رخ نمی‌داد. برخی از مسئولان فدراسیون فکر می کنند که همه مردم فریب می‌خوردند در حالی که با کمی تامل می‌توان فهمید که قضیه از اول هم برای ایران سودی نداشته است.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931106000519#sthash.2CbnnrpJ.dpuf

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
استیلی: تبرزن درخت افتاده نباشیم

حميد استيلي بازيکن سابق تيم ملي معتقد است در اين شرايط بايد کارلوس کي روش را در تيم ملي حفظ کرد.
00993912.jpg

به گزارش "ورزش سه"، حمید استیلی در خصوص شرایط تیم ملی و انتقادات از کارلوس کی روش با ما مصاحبه کرد که می خوانید:

روی اتفاق باختیم
در بازی ایران با عراق واقعا همانطور که دیدید حریف نمی توانست زیاد فشار بیاورد و زمانی که ما 11 تفره بودیم واقعا این تیم کاری نکرد. روی اتفاقات بازیکن ما اخراج شد و شیرازه کار ما از هم پاشید.وظایف دفاعی در تیم کی روش به خوبی انجام می شد و بعد از اخراج پولادی بازیکن دیگر نتوانستند به خوبی وظایف او را در زمین انجام دهند. واقعا اگر 10 نفره نمی شدیم گل نمی خوردیم.

از جای خالی پولادی لطمه خوردیم
در نیمه دوم با تعویض هایی که کی روش انجام داد دوندگی در زمین بیشتر شد. امیری به جای شجاعی وارد زمین شد و توانستیم با 3، 4 کاشته جلو بکشیم اما جای خالی پولادی به ما لطمه زد. البته دفاع راست ما وریا غفقوری خوب بود و یک پاس گل هم داد . اما حریف بازی را به کناره ها می برد.

ضربات ایستگاهی اسلحه تیم ملی بود
دوندگی و جنگندگی بازیکنان تیم ملی در این بازی مثال زدنی بود و هر بار که عقب افتادیم توانستیم گل بزنیم. ضربات ایستگاهی در بازی تیم ملی خیلی تاثیر گذار بود و در واقع ضربات ایستگاهی اسلحه تهاجمی تیم ما بود و به بهترین نحو استفاده کردیم.

تمام بازیکنان در اختیار تیم ملی بودند
از لحاط بحث روحی باید بگویم که کی روش مسائل روحی را به خوبی در تیم جا انداخته و دوم اینکه با بازیکن سالاری خلی خوب مبارزه کرد. در واقع تمام بازیکنان در اختیار تیم بودند و حتی نیمکت ذخیره ها با بازیکنان داخل زمین یکدیل بودند. یکی از مهم ترین دستاوردهای تیم ملی همدلی و وحدت بود که کاملا به چشم می آمد.

باید به فلسفه کی روش احترام گذاشت
نحوه بازی تیم ملی همینطور بوده که خیلی خوب دفاع می کنند و در ضد حمله خطرناک هستند. این فلسفه و تفکر یک مربی است و باید احترام گذاشت. تیم ملی سعی می کند ابتدا گلی نخورد و مربی در آنالیز تیم حریف تبحر خاصی دارد. در مسائل روحی و روانی کی روش حرف اول را می زند و با استفاده از همین نقطه قوت کره جنوبی را در کشور خودش بردیم.

باید کی روش را حفظ کنند
باید کی روش را حفط کرد و طبق همان قراردادی که امضا کرده در ایران به کارش ادامه دهد.باید تفکر آینده نگری داشته باشیم و برای تیم ملی بزرگسالان آینده نگری کنیم.نباید با یک باخت و یک برد برنامه طولانی مدت را تغییر دادو باید طبق همان برنامه تیم ملی به راهش ادامه دهد و نباید خللی در این برنامه وارد کنیم.

مربیان نباید تخریب کنند
انتقاد با تخریب فرق می کند. نقد باید منصفانه باشد تا به فوتبال کمک کند و پیشرفت کنیم. در فوتبال نباید تخریب کرد و بی اخلاقی ها جلوی پیشرفت فوتبال را می گیرد. به قول معروف در ایران همه منتظر هستند یک نفر زمین بخورد و هر کسی یک ضربه ای بزند. به قول معروف می گویند وقتی درختی را از ریشه می برند و هر کسی از راه می رسد به تنه این درخت تبر می زند.قشر مربی باید به مربی احترام بگذارد نه اینکه تخریب کنند. ما مربیان فوتبال را با نگاه مردم عام نگاه نمی کنیم. باید مربیان جوان از تجربه و دانش کی روش استفاده کنند و فدراسیون این بستر را فراهم کند.

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
سلام...
نظرتون در باره ی کارلوس کروش چیه؟؟به نظرتون کارلوس بمونه به نفع ایرانه یا اگه بره؟؟عملکرد کیروش رو در این مدت که در تیم ملی بوده چجوری ارزیابی میکنید؟بعضی ها معتقدن که کیروش رو باید نگه داریم و بعضی ها هم میگن که عملکرد قابل قبولی نداشته و باید از فوتبال ایران بره؟؟
نظرتون در باره ی صحبت های اخیر کیروش که به قلعه نویی و درخشان و...انتقاد کرده چیه؟؟؟؟خلاصه که در کل ما موافق حضور کیروش توی فوتبالا یران هستید یا مخالف؟؟دلیلتون چیه؟
عجیب است ، عجیب. او باخته . حذف شده ، نتایجش در همه این 4 سال چیزی بیشتر از همتایان دیگرش نبوده ، حتی حالا با نتایج رقم خورده در جام ملتهای آسیا ناکامتر از برانکوست اما آمار نظرسنجی ها حکایت از چیزی دیگر دارند ؛ او محبوب است . محبوب قلب های ایرانیان.

یادداشت خبرآنلاین درباره کی روش و عملکرد او با واکنش متفاوت کاربران مواجه شد.

اگر چه غلبه با نظرات موافقان کی روش بود، اما منتقدان او کسانی اندکه فکر می کنند مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر است.با این حال، بحثدرباره اینکه او باید مربی تیم ملی باقی بماند، احتمالا طی روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت.

یکی از موافقان کی روش نوشت:به نظر من او بازیکنان را شجاع و جنگنده و یکدل کرده است و تیم او واقعا یک تیم همدل است که تا پای جان می جنگند. کاربری دیگری با این نظر که «قلب مردم اشتباه نمى كند.» به دفاع از کی روش پرداخت.

حمیدکاربری دیگری بود که معتقد بود کی روش باید بماند، درباره این نگاه نوشت: زیرا: 1: نظم و انضباط را در تیم حاکم کرده 2: به هیچکس باجنمیده و بازیکن باید به تیمش تعصب داشته باشه و بازیکنان بی غیرت رو کنار گذاشته است. 3: صادقانه با مردم حرف میزنه و همین خیلی مهمه ودو دوزه بازی در نمیاره مثل برخی مربیان... 4: منافعی در هیچ باشگاهی نداره که بخواد با دعوت از بازیکنانش از خجالت اون باشگاه در بیاید 5:مربی حرفه ای و کارگشته ای که دنیا او را می شناسد و همین میتواند در معرفی بهتر تیم تاثیرگذار باشد .

666هم کاربری بود که از منتقدان کی روش سوال کرد که خودشون چه کارنامه ای دارند ؟ او نوشت: متاسفانه کسانی نقدش میکنن که فقط دلالبازیکن هستند نه مربی . در ضمن مگه همین اقای قلعه نوعی مربی تیم ملی نبود ؟ کدوم مربی ایرانی میتونست تو این فوتبال فلک زده ما تیم کرهجنوبی رو سوبله کنه ؟ کدوم مربی ایرانی میتونست تیم آرژانتین را اونجوری اذیت کند؟

در مقابل این نظرات، یکی از کاربران از اینکه برخی کاربران یک اجنبی را برایرانی ارجح است، نوشت که شرمنده است.
نظر این کاربر درباره اینکه او هفتاد میلیارد تومان حقوق گرفته باعث بحث بین کاربران شد. حامیان کی روش نوشتند که صد برابر این پولی که کیروش خورد رو مربیان دلال خوردند که فوتبال ما رو به انحطاط کشانده بودند.

دیگر کاربر حامی کی روش معتقد بود که همین مربی اجنبی به بازیکن ایرانی یاد داده که بازی تا ثانیه های آخر ادامه دارد. کی دیده بودیم 120دقیقه محکم و جنگنده و با امید ایران به بازی ادامه بدهد؟
اما منتقدان کی روش هم کم نبودند. مثل کاربری که نوشت موافق مربی خارجی است، ولی یکی مثل هیدینگ که لااقل جلوی تیمهای درجه سهآسیا ایران را با تاکتیک بازی آرژانتین نفرسته تو زمین.
کاربر دیگری هم با یک سوال غیر فوتبالی از هواداران پرسید شما اگه پول داشته باشی ترجیح میدی ماشین ایرانی سوار شی، گوشی ایرانی دستت بگیری، یخچال ایرانی داشته باشی؟
در مقابل کاربری هم که برخی دیگر از نظرات را به وطن فروشی متهم کرد، دیگری در دفاع از کی روش نوشت:متاسفانه اجنبی، امثال شماها هستند که از فوتبال هیچی نمیفهمند،نه یک مربی بزرگ مثل کارلوس کیروش.چه امکاناتی در اختیارش گذاشته شد.واقع بین باشید و بی غرض حرف بزنید.شما ها گواردیولا را هم بیاورید انگ دیگری میزنید و در نهایت به غیر از مربی ایرانی هیچکس فوتبال بلد نیست.همیشه منصفانه قضاوتکنید.زنده باد کیروش.
مجمد هم کاربری بود که نوشت:کارنامه کیروش از همه سرمربیان تاریخ تیم ملی ایران درخشان تر بوده . مردم واقعا دوستش دارن و ازش در مقابل هجمه سنگین مربیان داخلی حمایت میکند.
اما علی از هواداران استقلال در مقام نقد کی روش نوشت: اگه به نتیجه باشه که برانکو خیلی بهتر نتیجه گرفته.کیروش روانشناس خیلی خوبیه.تونسته ایرانیها رو خوب بازی بدهد.
یک منتقد دیگر کی روش هم مردم را در موضوع تیم ملی جو گیر دانست و نوشت:الان جو به سود کیروش است و هر انتقادی مساوی با بی توجهی به مردم.

شما درباره ی ماندن کیروش و عملکرد او چه نظری دارید؟
هر گونه کل کل و....ازاد است:D:D

Last edited:

D03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من به طور صد در صد مخالف ایشون هستم.
از سال های قبل هم بد تر بود

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اگه قصد داره با موندنش همچنان تاکتیک دفاعی بازی کردنو ادامه بده باید بره

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
به گزارش "ورزش سه"، حمید استیلی در خصوص شرایط تیم ملی و انتقادات از کارلوس کی روش با ما مصاحبه کرد که می خوانید:

روی اتفاق باختیم

اونایی که میگن تیم دست و پا بسته و ترسوی کیروش روی اتفاق از عراق باخته و داور و دوپینگ و ... رو علم میکنن باید به درک فوتبالیشون شک کرد .
اتفاق ژاپن بود که تمام بازی امارات رو کوبوند و بهش حمله کرد ، بازی هم دستش بود ولی باخت ، اتفاقی حذف شدن اینه نه اون بازی مسخره و تحقیرآمیز تیم کیروش و بعدش با وقاحت تمام دفاع کردن از همچین فوتبالی ، انگار با برزیل داشتیم بازی میکردیم ...

امروز هم کره عراق رو برد خیلی راحت و بدون دردسر ، عراقی ها به زحمت تعداد پاس هاشون به 3 میرسید .
هر چند که اگه عراق هم این بازی رو میبرد باز هم هر کی تیم عراق رو دیده بود میدونست این تیم بسیار سطح پایینی داره و فقط هیجانی بازی میکنن ، کافیه دو تا حمله رو دروازشون بشه ، سریع اشتباه میکنن ، ما هم همین کارو کردیم ولی بعدش که به تشخیص پرفسور کیروش فقط دفاع کردیم جسور شدن و اونچه لایقمون بود به سرمون آوردن ...
اینکه کیروش تو فوتبال اروپا بوده خیلی خیلی ارزشمنده ، اما الان چی برای دفاع از خودش داره ؟ تو 4..5 سال اخیر چی کار کرده ؟

از مارادونا بزرگتر که دیگه نداریم ، اونم مربی موفقی نشد ،
وقتی چند ده میلیون دلار داریم خرج میکنیم باید مربی کار خاصی انجام بده نه اینکه بعد از 4 سال در اختیار داشتن تیم بیاد همون نتیجه قبل رو با تیم بگیره ، کارلوس کیروش اصلا خود فرگوسن ، وقتی برای ما نتیجه ای نداشته به چه دردمون میخوره ؟ این از نتیجه اون هم از شکل بازی که همش میزنیم زیر توپ ، فوتبال ایران ذاتش و بازیکناش هجومی هستن و باید رو این اساس باهاش کار بشه مربی ای میخواد که بهترین دفاع رو حمله بدونه ، نه اینکه بخواد از بازیکن ایزانی که عمری جور دیگه فوتبال بازی کرده بازی دفاعی بگیره ...
فقط اون موقعی ناراحت میشم که با اینهمه پولی که بهش میدیم مدعی میشه و گله میکنه ...

.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
کروش: آنها در پرتغال بودند مدرک مربیگری‌شان باطل می‌شد / به احساس مردم ایران نسبت به خودم افتخار می‌کنم

**از اينكه كروش مي‌بيند مردم ايران دوستش دارند چه احساسي دارد؟
-هيچ شكي نيست كه من افتخار مي‌كنم به تمام احساسي كه مردم به من دارند. هميشه به اين احساس مردم احترام مي‌گذارم و به آن فكر مي‌كنم كه چقدر من را دوست دارند و من تا وقتي كه پيراهن سرمربيگري تيم ايران را بر تن دارم در خط مقدم جبهه مي‌ايستم و به خاطر اين پيراهن مي‌جنگم. براي تيم‌ملي ايران مبارزه مي‌كنم و به اين كارم افتخار مي‌كنم و اين ديگر يك حمايت از طرف من براي تيم‌ملي ايران نيست و يك افتخار براي خود من است.
البته نمي‌گويم اشتباهاتي نداشتم، شايد اگر زمان به عقب بازگردد برخي از كارها را انجام ندهم. همچنین اگر شما فكر مي‌كنيد كسي وجود دارد كه مي‌تواند همه را راضي نگه دارد اشتباه هستید چون امكان ندارد كسي بتواند همه را راضي نگه دارد. من در بيشتر مواقع افرادي كه مخالفم هستند را بيشتر مورد توجه خودم قرار مي‌دهم و بيشتر به حرفشان گوش مي‌دهم تا به ايرادهايي كه به من دارند پي ببرم. چون حرف‌هاي آنها به من مي‌گويد چه ايراداتي دارم و اگر واقعا درست مي‌گويند مي‌توانم اين ايرادات را برطرف كنم. شايد خود آنها اين موضوع را ندانند كه چقدر دارند به من كمك مي‌كنند كه كارم را بهتر انجام دهم ولي بايد بگويم موضوعي است كه ديگر نمي‌توانم تحمل كنم و آن بي‌احترامي است كه از طرف برخي مربيان به من مي‌شود. بعضی از اين دوستان فكر مي‌كنند اگر جوابشان را نمي‌دهم از آنها مي‌ترسم يا ضعف دارم كه به آنها چيزي نمي‌گويم ولي فقط دارم به آنها احترام مي‌گذارم. بحث ترس و ضعف نيست. يك مدت به من تهمت مي‌زدند كه بازي با قطر را فروخته‌ام. اين يعني به ايراني‌ها خيانت كرده‌ام و الان فردي كه اسم خودش را مربي گذاشته كمپيني در ايران راه‌اندازي كرده كه من را از تيم‌ملي ايران بردارند و اخراج كنند تا شخص ديگري را به جاي من بگذارند. من فكر نمي‌كنم در هيچ جاي دنيا و در هيچ سطح فوتبالي يك مربي به خودش اجازه بدهد به اين موضوع حتي فكر كند كه مربي‌اي را بيرون و ‌فرد ديگري را جايگزين او كند. شما نبايد اين حرف‌ها را موقعي بزني كه خودتان هيچي نيستيد، هر وقت قهرمان جهان يا اروپا شديد، تيترها و نگاه‌ها را به خودتان معطوف كرديد، افتخار كسب كرديد، آن وقت مي‌توانيد حرف بزنيد، نه اينكه با بازيكنان صغر سن بخواهيد حرف بزنيد. شما الان به آمار تيم پرسپوليس نگاه كنيد، 10 بازي 4 باخت. اگر من اين آمار را با تيم‌ملي داشتم تاكنون 10 بار حكم اخراجم را صادر كرده بوديد. اگر من اين نتايج را مي‌گرفتم خود خانواده آقاي درخشان چه فكري راجع به من مي‌كردند؟ اين براي اولين بار است كه به صورت عمومي يك‌ فرد كه اسم خودش را مربي گذاشته درخواست مي‌كند كه من را بيرون كنند. هيچ جاي دنيا اينچنين نيست. آقاي درخشان شما اول برو با پرسپوليس ليگ قهرمانان آسيا را فتح كن و يك قهرماني براي پرسپوليس در ليگ بياور و يك افتخاري كسب كن و آن موقع در مورد من حرف بزن. آقاي قلعه‌نويي شما مزاحم بازيكنان تيم‌ملي نشو، شما به عنوان مربي استقلال به دنبال كسب افتخار و مقام براي تيم خودت باش و در كار من هم دخالت نكن و به كار خودت برس. من پيغام مي‌دهم كه ما مربيان بايد با هم متحد باشيم و مشكل تيم‌ملي مشكل شخص من نيست و مشكل تمام مربيان ايراني است. اين را بدانيد هر تيمي كه مي‌بازد پشت سرش مردم و خانواده‌هايي هستند كه ناراحت مي‌شوند و اشك مي‌ريزند. تيم‌ملي اگر باخته كسي حق ندارد بيايد و بازيكنان را مقصر قلمداد كند. اگر در پرتغال يا خيلي از جاهاي ديگر اين اتفاق بيفتد و مربي‌اي چنين حرف‌هايي بزند، مدرك مربيگري او را باطل مي‌كنند. اين كار نه حرفه‌اي است و نه اخلاقی. من بعد از 4 سال همين جا روشن و محكم مي‌خواهم اعلام كنم ديگر بس است. از امروز اگر دوباره اين آقايان شروع به صحبت كردن، كنند هر جا كه باشم جوابشان را مي‌دهم. اميدوارم اين اتفاق نيفتد و من مجبور به اين كار نشوم. چون اين كار براي خانواده مربيان درست نيست.

Last edited:

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
دوستان گرامی من نظرات اهالی فوتبال و.....رو در باره ی عملکرد تیم ملی و کارلوس کیروش رو در این تاپیک منعکس میکنم تا بهتر بتونیم بحث رو پیش ببریم و هم تاپیک رو داغ تر کنیم:general601:
من گزیده ی صحبت ها رو منعکس میکنم که در باره ی کارلوس کیروش هست
کروش:آنها در پرتغال بودند مدرک مربیگری‌شان باطل می‌شد
کیروش: تعداد محدودي كه افكار خاصي دارند و اين آدم‌ها اصلاً نمي‌توانند براي من قابل احترام باشند. بايد بگويم موضوعي است كه ديگر نمي‌توانم تحمل كنم و آن بي‌احترامي است كه از طرف برخي مربيان به من مي‌شود. بعضي از اين دوستان فكر مي‌كنند اگر جوابشان را نمي‌دهم از آنها مي‌ترسم يا ضعف دارم كه به آنها چيزي نمي‌گويم ولي فقط دارم به آنها احترام مي‌گذارم. بحث ترس و ضعف نيست. يك مدت به من تهمت مي‌زدند كه بازي با قطر را فروخته‌ام. اين يعني به ايراني‌ها خيانت كرده‌ام و الان فردي كه اسم خودش را مربي گذاشته كمپيني در ايران راه‌اندازي كرده كه من را از تيم‌ملي ايران بردارند و اخراج كنند تا شخص ديگري را به جاي من بگذارند. من فكر نمي‌كنم در هيچ جاي دنيا و در هيچ سطح فوتبالي يك مربي به خودش اجازه بدهد به اين موضوع حتي فكر كند كه مربي‌اي را بيرون و ‌فرد ديگري را جايگزين او كند. شما نبايد اين حرف‌ها را موقعي بزني كه خودتان هيچي نيستيد، هر وقت قهرمان جهان يا اروپا شديد، تيترها و نگاه‌ها را به خودتان معطوف كرديد، افتخار كسب كرديد، آن وقت مي‌توانيد حرف بزنيد، نه اينكه با بازيكنان صغر سن بخواهيد حرف بزنيد. شما الان به آمار تيم پرسپوليس نگاه كنيد، 10 بازي 4 باخت. اگر من اين آمار را با تيم‌ملي داشتم تاكنون 10 بار حكم اخراجم را صادر كرده بوديد. اگر من اين نتايج را مي‌گرفتم خود خانواده آقاي درخشان چه فكري راجع به من مي‌كردند؟ اين براي اولين بار است كه به صورت عمومي يك‌ فرد كه اسم خودش را مربي گذاشته درخواست مي‌كند كه من را بيرون كنند. هيچ جاي دنيا اينچنين نيست. آقاي درخشان شما اول برو با پرسپوليس ليگ قهرمانان آسيا را فتح كن و يك قهرماني براي پرسپوليس در ليگ بياور و يك افتخاري كسب كن و آن موقع در مورد من حرف بزن. آقاي قلعه‌نويي شما مزاحم بازيكنان تيم‌ملي نشو، شما به عنوان مربي استقلال به دنبال كسب افتخار و مقام براي تيم خودت باش و در كار من هم دخالت نكن و به كار خودت برس
. از امروز اگر دوباره اين آقايان شروع به صحبت كردن، كنند هر جا كه باشم جوابشان را مي‌دهم..نمي‌توانم در مورد ماندنم حرف بزنم وقتي كه مي‌دانم پشت پرده دشمني و عناد عليه من در ايران وجود دارد

بالا