برگزیده های پرشین تولز

ثبت نام گرین کارت امریکا لاتاری

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه اطلاعات شما در این مورد درست نیست و امکان ارزیابی اموال داخل ایران هست.
شما می تونی مال و اموال داخل ایران رو به کمک یک کارشناس رسمی دادگستری در امور مستغلات قیمت گذاری کنی و نامه کارشناسی رو بعد از ترجمه و تایید وزارت دادگستری و امور خارجه به هرکجای دنیا (حتی آمریکا) ارائه کنی و از آن برای ساپورت مالی بهره ببری.

با سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از جوابتون:
این مطلبی که عرض کردم در رابطه با اموال داخل ایران در واقع پاسخ سفارت به ایمیلی بود که یکی از دوستان من فرستاده بود.درضمن شما فکر کردی من گفتم سند خونه یا ماشین یا کارخونه یا ... ورداری ببری به کنسول نشون بدی بعد هم کنسول بهتون بگه چون ما نمیدونیم این کارخونه شما چقدر میارزه نمیتونیم قبول کنیم؟نه اینطور نیست بلکه به این دلیله که در واقع اونا به دادگستری ایران هم اطمینان ندارن.فرض کن شما یه اشنا توی دادگستری داشته باشی.اونوقت یه خونه 100 میلیونیتو میتونه برات بزنه 1 میلیارد.یه مهر کشکی هم میزنه پاش و شما میشی میلیاردر.به همین دلیله که میگن اصلا قبول نیست.حتی اونا برگه عدم سو پیشینه ما رو هم که پلیس ایران صادر میکنه قبول ندارن چون به دلایلی که در مورد سند هم گفتم یه قاتل بالفطره هم میتونه یه برگه سو پیشینه داشته باشه که عاری از هرگونه سابقه باشه.

بله در این مملکت گل و بلبل همه چیز امکان پذیره دوست من.پس یارو خیال خودشو راحت میکنه میگه مال و اموال ایرانی جماعت که داخل ایرانه مورد قبول ما نیست.به همین راحتی.
حالا اگه شما بری اموالتو بفروشی و با یک دهم اموالتم بری مثلا تو همین امارات و دبی یه خونه بخری ازت قبول میکنن.امیدوارم مطلبو رسونده باشم.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
با سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از جوابتون:
این مطلبی که عرض کردم در رابطه با اموال داخل ایران در واقع پاسخ سفارت به ایمیلی بود که یکی از دوستان من فرستاده بود.درضمن شما فکر کردی من گفتم سند خونه یا ماشین یا کارخونه یا ... ورداری ببری به کنسول نشون بدی بعد هم کنسول بهتون بگه چون ما نمیدونیم این کارخونه شما چقدر میارزه نمیتونیم قبول کنیم؟نه اینطور نیست بلکه به این دلیله که در واقع اونا به دادگستری ایران هم اطمینان ندارن.فرض کن شما یه اشنا توی دادگستری داشته باشی.اونوقت یه خونه 100 میلیونیتو میتونه برات بزنه 1 میلیارد.یه مهر کشکی هم میزنه پاش و شما میشی میلیاردر.به همین دلیله که میگن اصلا قبول نیست.حتی اونا برگه عدم سو پیشینه ما رو هم که پلیس ایران صادر میکنه قبول ندارن چون به دلایلی که در مورد سند هم گفتم یه قاتل بالفطره هم میتونه یه برگه سو پیشینه داشته باشه که عاری از هرگونه سابقه باشه.

بله در این مملکت گل و بلبل همه چیز امکان پذیره دوست من.پس یارو خیال خودشو راحت میکنه میگه مال و اموال ایرانی جماعت که داخل ایرانه مورد قبول ما نیست.به همین راحتی.
حالا اگه شما بری اموالتو بفروشی و با یک دهم اموالتم بری مثلا تو همین امارات و دبی یه خونه بخری ازت قبول میکنن.امیدوارم مطلبو رسونده باشم.

اتفاقا منظور من هم اموال و مستغلات داخل ایران بود و اصلا هم این برداشت رو از نوشته شما نکردم که خود سند رو به تنهایی ببری سفارت , من گفتم که ترجمه و تایید شده برگه ارزیابی (توسط کارشناس رسمی دادگستری) مستغلات رو به عنوان ساپورت مالی همراه با اصل و ترجمه سند می تونی به سفارت برای ساپورت مالی ارائه کنید.

وقتی کشورهای دیگر یک کشوری مثل ایران رو به رسمیت می شناسند این غیر ممکنه که مثلا وزارت دادگستری و امور خارجه اون کشور رو هم قبول نداشته باشند.

اگر این برداشت از نوشته شما درست باشه که " فرض کن شما یه اشنا توی دادگستری داشته باشی.اونوقت یه خونه 100 میلیونیتو میتونه برات بزنه 1 میلیارد.یه مهر کشکی هم میزنه پاش و شما میشی میلیاردر.به همین دلیله که میگن اصلا قبول نیست.حتی اونا برگه عدم سو پیشینه ما رو هم که پلیس ایران صادر میکنه قبول ندارن چون به دلایلی که در مورد سند هم گفتم یه قاتل بالفطره هم میتونه یه برگه سو پیشینه داشته باشه که عاری از هرگونه سابقه باشه. " پس آنها نباید هیچ کدام از مدارکی که از داخل ایران صادر شده باشه رو هم قبول داشته باشند چون جعل همه مدارک امکان پذیر است , ولی می بینید که مدارک تحصیلی و بانکی ایران قابل ارائه به سفارت می باشد چه برای مهاجرت و چه برای اخذ ویزا های دیگر .

خود من همه مدارکم رو از همین طریق که گفتم به سفارت ارائه دادم و تا حالا همشون رو هم قبول کردند. ( هم سفارت کانادا و هم آمریکا و هم انگلستان) . اتفاقا برگه سو سابقه ایران من را هم تو همه سفارت خانه ها قبول کردند . اون دوست شما احتمالا کارش از جای دیگه مشکل داشته و خواستند از سرشون بازش کنند.

Hamid Miran

Registered User
لایک‌ها
51
اگه یکی به این سوال جواب بده خوبه.

در ضمن ساپورت مالی مثلا چقدر باید باشه درامد طرف؟؟؟

کسی که می خواد ساپورت کنه باید حداقل یک خونه از خودش داشته باشه ( اینجوری شنیدم) و شما باید اون فورم مالی رو براشون ارسال کنید که داخل اون فورم دارایی ها شخص مذکور( ساپورت کننده ) باید قید بشه

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

وقتی کشورهای دیگر یک کشوری مثل ایران رو به رسمیت می شناسند این غیر ممکنه که مثلا وزارت دادگستری و امور خارجه اون کشور رو هم قبول نداشته باشند.

اگر این برداشت از نوشته شما درست باشه که " فرض کن شما یه اشنا توی دادگستری داشته باشی.اونوقت یه خونه 100 میلیونیتو میتونه برات بزنه 1 میلیارد.یه مهر کشکی هم میزنه پاش و شما میشی میلیاردر.به همین دلیله که میگن اصلا قبول نیست.حتی اونا برگه عدم سو پیشینه ما رو هم که پلیس ایران صادر میکنه قبول ندارن چون به دلایلی که در مورد سند هم گفتم یه قاتل بالفطره هم میتونه یه برگه سو پیشینه داشته باشه که عاری از هرگونه سابقه باشه. " پس آنها نباید هیچ کدام از مدارکی که از داخل ایران صادر شده باشه رو هم قبول داشته باشند چون جعل همه مدارک امکان پذیر است , ولی می بینید که مدارک تحصیلی و بانکی ایران قابل ارائه به سفارت می باشد چه برای مهاجرت و چه برای اخذ ویزا های دیگر .

خود من همه مدارکم رو از همین طریق که گفتم به سفارت ارائه دادم و تا حالا همشون رو هم قبول کردند. ( هم سفارت کانادا و هم آمریکا و هم انگلستان) . اتفاقا برگه سو سابقه ایران من را هم تو همه سفارت خانه ها قبول کردند . اون دوست شما احتمالا کارش از جای دیگه مشکل داشته و خواستند از سرشون بازش کنند.

در رابطه با جمله اولتون حرفتون کاملا درسته به شرطی که طبق گفته خود شما اون کشور ایران رو و البته حکومت ایران رو به رسمیت بشناسه که امریکا ایران رو به رسمیت میشناسه ولی با حکومتش مشکل داره(البته فکر کنم حتی حکومت ما رو هم به رسمیت میشناسه).در کل حرفتون درسته.
و اما در رابطه با صحبت دومتون ببیبنید تمام مشکل ما اینه که اونا بخوان به ما ویزا یا گرین کارت یا هر جور چیز دیگری بدن یا نه.وقتی بخوان بهتون گیر بدن و اصلا بهتون ندن اول دست روی مال و اموال شما میزارن.حالا فرض کن شما مدارکی ارایه میدی مبنی بر اینکه اصلا توی خود امریکا مثلا 100 میلیون دلار سرمایه داری و اونا اینو نمیتونن انکار کنن.ولی اگر بخوان بهت ندن مطمئن باش از مدرک تحصیلی معتبرت هم ایراد میگیرن.مثلا میگن ما سرمایه دار نمیخوایم و مثلا دکتر میخوایم از یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی.حالا اگه شما دوباره بیای بگی من از اکسفورد دکتری دارم باز به یه چیز دیگه گیر میدن.

در کل میخوام بگم از ما ایرانیا به دلیل شرایط مملکتمون به راحتی میتونن ایراد بگیرن.به عبارتی اونا همیشه یه آتو از ما دارن.یا پول یا مدرک یا سفر خارجی و ...صرفا به خاطر ایرانی بودنمون.وگرنه یارو یه نگاه به قیافه طرف بندازه میفهمه که چجور آدمیه.اهل جعل و دروغ و تقلبه یا نه.

در مورد سو پیشینه هم من در خود فرمها خوندم اینو.یعنی گفته بودن که اصلا نمیخوایم چون مورد تاییدمون نیست(بک گراند چک برای همین به ما میخوره).حالا ممکنه به کسای دیگه هم بخوره ها.نگفتم فقط به ما.

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی که می خواد ساپورت کنه باید حداقل یک خونه از خودش داشته باشه ( اینجوری شنیدم) و شما باید اون فورم مالی رو براشون ارسال کنید که داخل اون فورم دارایی ها شخص مذکور( ساپورت کننده ) باید قید بشه

اینو میدونم دوست گرامی.ولی میخوام بدونم حدودا چقدر باید درامد داشته باشه.در واقع مبلغش برام مهمه که بدونم.مثلا چهل هزار دلار در سال خوبه یا نه؟

من آدم دارم که سالی بالای دویست هزار دلار میسازه ولی چشمم ازش آب نمیخوره.:(اتفاقا فامیل نزدیکم هست.خونه هم نه یکی بلکه 5 تا داره.:blink:

برای همینه که دلمو خوش کردم به این یکی.حالا تا موقعش بشه.

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثبت نام لاتاري گرين كارت كي شروع ميشه؟

معمولا از اول اکتبر به مدت 60 روز تا اول دسامبر.یعنی از 11 مهر شروع میشه.البته به قول یک از دوستان ما کی تو بانک برنده شدیم که حالا تو لاتاری ببریم؟

من یه سه چهار سالی شرکت کردم از زمانی که پستی بود.بعد دیگه بیخیالش شدم.از طرق دیگه اقدام بشه بهتره.البته اگه امکانش باشه.اگه نباشه که همون لاتاری رو عشقه:lol:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
طرز پر کردن فرماش و چیزای مورد نیازش رو میشه بگید .
طوری که ساده باشه.ممنون میشم.

bagbagoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرز پر کردن فرماش و چیزای مورد نیازش رو میشه بگید .
طوری که ساده باشه.ممنون میشم.

من امشب رفتم تو نخ این تاپیک:D

دوست غزیز سوالت خیلی کلیه.در کل شما باید یه سری لغت انگلیسی رو که برای پر کردن این فرم لازمه رو بدونی مثل نام نام خانوادگی سال تولد اسم همسر و......

فقط اون موقع که من پر میکردم 2 تا نکته وجود داشت.یکی اینکه زمان شما برای پر کردن فرم محدود بود(فکر کنم نیم ساعت بود زمانش)یعنی باید تو 30 دقیقه پر میکردی.و دوم اینکه شما امکان برگشت به صفحه قبل رو نداشتی.یعنی نمیتونستی از دکمه بک اسپیس کیبورد یا مرورگر استفاده کنی.

اینا نکاتی بود که من یادم اومد.امیدوارم دوستان دیگه هم بهت کمک کنند.ما که قید این لاتاری رو زدیم:(به ما نیومده این چیرا.

ولی واقعا دوستانی که برنده شدن یا خواهند شد باید خیلی شاکر این شانسشون باشند.خدا یه دهم این شانسو به منم بده(کلا عرض میکنم در هر زمینه ای نه فقط لاتاری) من با دمم گردو که هیچی سنگ میشکونم.:D ولی....

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
و اما در رابطه با صحبت دومتون ببیبنید تمام مشکل ما اینه که اونا بخوان به ما ویزا یا گرین کارت یا هر جور چیز دیگری بدن یا نه.وقتی بخوان بهتون گیر بدن و اصلا بهتون ندن اول دست روی مال و اموال شما میزارن.حالا فرض کن شما مدارکی ارایه میدی مبنی بر اینکه اصلا توی خود امریکا مثلا 100 میلیون دلار سرمایه داری و اونا اینو نمیتونن انکار کنن.ولی اگر بخوان بهت ندن مطمئن باش از مدرک تحصیلی معتبرت هم ایراد میگیرن.مثلا میگن ما سرمایه دار نمیخوایم و مثلا دکتر میخوایم از یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی.حالا اگه شما دوباره بیای بگی من از اکسفورد دکتری دارم باز به یه چیز دیگه گیر میدن.

در کل میخوام بگم از ما ایرانیا به دلیل شرایط مملکتمون به راحتی میتونن ایراد بگیرن.به عبارتی اونا همیشه یه آتو از ما دارن.یا پول یا مدرک یا سفر خارجی و ...صرفا به خاطر ایرانی بودنمون.وگرنه یارو یه نگاه به قیافه طرف بندازه میفهمه که چجور آدمیه.اهل جعل و دروغ و تقلبه یا نه.

در مورد سو پیشینه هم من در خود فرمها خوندم اینو.یعنی گفته بودن که اصلا نمیخوایم چون مورد تاییدمون نیست(بک گراند چک برای همین به ما میخوره).حالا ممکنه به کسای دیگه هم بخوره ها.نگفتم فقط به ما.

شما اگر سرمایه دار باشی مطمئن باش که بهت تو هر کشوری هم ویزا میده و هم اقامت (البته اگر از نظر پزشکی و پلیس Clean باشی) حالا می خواهد این کشور آمریکا باشه یا کلیه کشورهای جهان اول , و واسشون هم فرقی نمی کنه که شما مال کدوم کشور باشی چون اونها فقط پولتو می خواهند. کدوم کشوره که از پول بدش بیاد و سرمایه گذار قبول نکنه؟ تو همه کشورها کیس های سرمایه گذاری تو اولویت اول هستند و پروسه پرونده شون تو کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشه.
مثلا شما می تونی با 500.000 دلار خیلی راحت کمتر از یک سال گرین کارت مشروط آمریکا رو بگیری و اصلا نه به کشورت کار دارند و نه به تحصیلات و نه به معلومات زبان و نه به سن و سالت , فقط پول رو می خواهند.
بک گراند چک با سو سابقه فرق می کنه , سوسابقه Clean بودن تو کشور خود متقاضی هست و بک گراند چک تو کشور مقصد و از نظر اینترپل. برای ویزاهای غیر مهاجرتی معمولا سو سابقه لازم نیست و فقط بک گراند رو چک می کنند , ولی برای برای مهاجرت علاوه بر بک گراند چک ازت سو سابقه هم می خواهند که بدانند تو کشور خودت خلاف کار نبودی.​

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
آقا چه مدارکی میخواد ما هم بریم 1 ثبت نام الکی بکنیم:D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
مدرك خاصي نميخواد فقط برو ثبت نام كن . چيزي رو اشتباه نزني . تاريخ تولدت دقيق باشه ، اسمت هم براساس پاسپورت باشه دقيقا /

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
این حرفا که میگن خونه میده دولت ، پول میده دولت و ...
اینا شاید تو **** های کمونیستی کمی وجود داشت اما تو **** های سوسیالیستی و کاپتالیستی اینقدر دولت کوچیکه که به این چیزا نمیرسه !

ببخشید ، دولت انگلستان یعنی نظامش کمونیستیه که هم پول میده هم خونه؟!!

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من که ممنوع الخروجم:D

jimbo84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا استیفلر؟
نکنه بخاطر اینکه ترتیب همه رو تو فیلمهای آمریکن پای دادی؟ ;)

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من میخواستم ثبت نام کنم. بعد که حرفای اساتید رو در این تاپیک خوندم منصرف شدم!!

ظاهرا حتی اگر خوش شانس باشیم و برنده هم بشیم تازه مکافات شروع میشه!

ما که تو همین ایران دارایی آنچنانی نداریم! آمریکا هم که ساپورتر نداریم! میترسم برم اونجا به گدایی بیفتم

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
ما نیز ثبت نام خواهیم کرد....

آقا عکس رو تو خونه بگیریم درسته ؟ با دوربین دیجیتال؟ بعد تو فتوشاپ کات کنیم همون اندازه که میخوان مشکلی نیست؟

بالا